فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,616
لایک لایک:  2,104
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 39 از 313 نخستنخست ... 2937383940414989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 381 به 390 از 3129

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت *شادی* آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    شادی
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5859
    میانگین پست در روز
    0.03
    یه گربه ماده چن بار توسال میتونه باردار شه؟
    محبتی که کسی به حیوانی میکند ممکن است دنیا را تغییر ندهد ولی دنیای آن حیوان را تغییر خواهد داد.

کاربر فعال komeil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    کمیل پرهیزکار
    علایق
    حیوانات، کتاب، طراحی و ...
    تخصص
    طراحی وب سایت
    حیوان خانگی
    گربه پرشین (جانی و دیزی و بچه‌ها) و سمندر
    شماره عضویت
    1397
    میانگین پست در روز
    0.19
    سلام
    دوستان گویا این گربه ماده من حامله است. شکمش بزرگ شده، بیشتر قضا می‌خوره و سینه‌هاشم بزرگ‌تر شده، دیشب دست زدم به زیر شکمش، یک چیز سفتی هم اونجا بود. حالا چند تا سوال داشتم.

اول اینکه گربه‌ام پرشینه و سر یکسالگیش حامله شده، یعنی وقتی برای اولین بار فحل شد، این خطرناک نیست؟
    دوم اینکه رژیم قضایی خاصی باید براش در نظر بگیرم؟
    در طبیعت هم می‌توان شکار کرد، اما با دوربین نه با اسلحه....

(وروجک گربه نمای من آقا جانی به همراه عیالش دیزی خانم)

همکار قدیمی Zzahra آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط *شادی* نمایش پست ها
    یه گربه ماده چن بار توسال میتونه باردار شه؟
    3 بار میتونه باردار بشه ولی ابدا واسه سلامتیش خوب نیست

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط komeil نمایش پست ها
    سلام
    دوستان گویا این گربه ماده من حامله است. شکمش بزرگ شده، بیشتر قضا می‌خوره و سینه‌هاشم بزرگ‌تر شده، دیشب دست زدم به زیر شکمش، یک چیز سفتی هم اونجا بود. حالا چند تا سوال داشتم.

اول اینکه گربه‌ام پرشینه و سر یکسالگیش حامله شده، یعنی وقتی برای اولین بار فحل شد، این خطرناک نیست؟
    حاملگی زودرس یه کم خطرناکه ولی نه انچنان که نگران کننده باشه فقط خیلی بهش برسین ممکنه تو زایمان مشکل پیدا کنه
    بله باید رژیم غذایی خاصی داشته باشه ویتامین بهش بدین حتما بعضی وقتا تشویقی بهش بدین زیاد غذای خشک ندین بخوره که دل درد بگیره غذاش رو متنوع درست کنید که همه مدل مواد غذایی که نیاز داره به بدنش برسه غذای خشک مخصوص کیتن بگیرنین چون رو خوده جعبه هاش نوشته هم برایه بچه گربه هم گربه باردار هم شیرده ویتامین بیشتری داره
    تو غذاهای روزانش شیر یا ماست یا پنیر باشه البته پنیر کم اکثر گربه ها پنیر خامه ای خیلی دوست دارن

نام و نام خانوادگی
    شادی
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5859
    میانگین پست در روز
    0.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط komeil نمایش پست ها
    سلام

خوشبحالت تبریک میگم.من که گربم نر بود واسه همین هیچ اطلاعاتی درباره گربه های ماده ندارم متاسفانه.ولی یچیزی میخواستم بپرسم نی نی هاشو واگذار میکنین؟
    محبتی که کسی به حیوانی میکند ممکن است دنیا را تغییر ندهد ولی دنیای آن حیوان را تغییر خواهد داد.

نام و نام خانوادگی
    شادی
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5859
    میانگین پست در روز
    0.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    3 بار میتونه باردار بشه ولی ابدا واسه سلامتیش خوب نیست
    گربه ماده ای که بچه های 5-4ماهه داره و بارداره ینی سلامتیش تو خطره؟چیکار میشه براش کرد تا بدنش تقویت بشه؟

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    گربه ماده ای که بچه های 5-4ماهه داره و بارداره ینی سلامتیش تو خطره؟چیکار میشه براش کرد تا بدنش تقویت بشه؟
    اگه فقط یه بار این اتفاق بیوفته یعنی پشت سر هم باردار بشه نه مشکلی ایجاد نمیکنه
    تو یه پست بالاتر نوشتم واسه تقویتشون باید چی کار کرد مولتی ویتامین و تقویتی باید بخوره غذاهاش باید متنوع باشه لبنیات هم باید تو غذای روزانش باشه

نام و نام خانوادگی
    شادی
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5859
    میانگین پست در روز
    0.03
    مرسی از زهرای عزیز.من بازم سوال دارم گربه نر برای نگهداری تو خونه بهتره یا ماده؟دردسر کدوم کمتره؟من با گربه پسملی که داشتم هیچ مشکلی نداشتم حتی اون مورد اسپری کردن رو وسایل خونه هم هرگز اتفاق نیفتاد!!فقط آخرکاری بی جفتی انقدر بهش فشار آورد گذاشت رفت و راه برگشتو گم کرد...حالا موندم میترسم گربه نر بیارم این اتفاق دوباره تکرار شه یا گربه ماده بیارمو نتونم از پس دردسرای دوره فحلیش بر بیام.اگه میتونین راهنماییم کنین.

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    مرسی از زهرای عزیز.من بازم سوال دارم گربه نر برای نگهداری تو خونه بهتره یا ماده؟دردسر کدوم کمتره؟من با گربه پسملی که داشتم هیچ مشکلی نداشتم حتی اون مورد اسپری کردن رو وسایل خونه هم هرگز اتفاق نیفتاد!!فقط آخرکاری بی جفتی انقدر بهش فشار آورد گذاشت رفت و راه برگشتو گم کرد...حالا موندم میترسم گربه نر بیارم این اتفاق دوباره تکرار شه یا گربه ماده بیارمو نتونم از پس دردسرای دوره فحلیش بر بیام.اگه میتونین راهنماییم کنین.
    خواهش میکنم
    هر کدومش دردسر خودشو داره هر گربه ی نری با گربه ی نره دیگه فرق داره همینطور هم یه گربه ماده با گربه ی ماده دیگه فرق داره اخلاقشون شاید یه گربه ی نر زود بالغ بشه و شروع کنه به اسپری کردن یا اینکه بعضی از گربه های نر عادت میکنن که کلا بیرون از ظرف خاک دستشویی کنن شایدم هیچ کدوم از اینا پیش نیاد
    گربه ی ماده هم بستگی به اخلاقش داره بعضیا دوران فحلیشون خیلی سرو صدا میکنن و بی تابی میکنن بعضیا دو سه روز بیشتر فحلشون طول نمیکشه سر و صدا هم زیاد ندارن
    این نظره شخصیه خودمه که میگم به نظر من گربه ی نر تا قبل از اینکه اسپری کنه باید عقیم بشه گربه ی ماده هم بعد از یک یا دو بار زایمان یعنی بعد از فحلیه دوم به نظره من به نفعه خودشونه ولی هر کس یه نظری داره
    بعضیا میگن گربه ی نر مهربونتره ولی اینا 100% نیست من خودم یه گربه ی نر گرفتم خیلیم دوسش داشتم ولی اون اصلا منو دوست نداشت بعدشم ترسیدم بزرگ بشه اسپری کنه چون خانواده ی من با این مسئله مشکل دارن مجبور شدم فروختمش
    این همه حرف زدم بگم که بستگی به خودت داره هر کدومشون مزایای خودشون رو دارن با داشتن گربه ی نر یعنی بچه نمیخوای ازش فقط گربه ی خودته ولی ماده بچه دار میشه

نام و نام خانوادگی
    شادی
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5859
    میانگین پست در روز
    0.03
    زهراجون شما که انقدر لطف کردی جوابای منو با حوصله دادی میشه درباره عقیم کردن گربه نر و ماده هم توضیح بدی؟عملش چطوریه؟بعدش گربه نیاز به مراقبت خاصی داره؟
    گربه ای که عقیم شدست دیگه دنبال جفت خونه رو ترک نمیکنه بره؟آخه من بخاطر تجربه تلخی که داشتم ازین بابت خیلی نگرانم.

صفحه 39 از 313 نخستنخست ... 2937383940414989139 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)