فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,625
لایک لایک:  2,108
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 29 از 315 نخستنخست ... 1927282930313979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 3145

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر فعال shady70 آواتار ها
    شماره عضویت
    3683
    میانگین پست در روز
    0.20
    nikan جان اگه گربه ات به شیر گاو حساسیت نداره(اسهال یا یبوست نمیگیره) بهش بده. من از شیر خشکش خوردم به نظر من مزه خوبی هم نداره
    وی مشکلی نداره

آرزو جان من به گربم شیر خشک بدون لاکتوز انسانی میدم.با زرده تخم مرغ و مولتی ویتامین. مشکلی باهاش نداره و سیر میشه

وقتی بهش شیر گاو میدم یبوست میگیره و همش میو میو میکنه. ولی از وقتی شیر خشک خورده کمتر میو میو میکنه(سیر میشه)

من اطلاعات خودمو گفتم. حالا هرطور خوتون صلاح میدونید

حتما یه دامپزشک ببریدش

کاربر میهن پت forooz آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پیشی
    علایق
    pet
    شماره عضویت
    3623
    میانگین پست در روز
    0.06
    مرسي تو سايت خوندم كه مالت پودري رو ميشه از عطاري خريد . به چه اسمي بايد بخرم بگم چي مي خوام همون مالت؟

arezoo505 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط shady70 نمایش پست ها
    nikan جان اگه گربه ات به شیر گاو حساسیت نداره(اسهال یا یبوست نمیگیره) بهش بده. من از شیر خشکش خوردم به نظر من مزه خوبی هم نداره
    وی مشکلی نداره

آرزو جان من به گربم شیر خشک بدون لاکتوز انسانی میدم.با زرده تخم مرغ و مولتی ویتامین. مشکلی باهاش نداره و سیر میشه

وقتی بهش شیر گاو میدم یبوست میگیره و همش میو میو میکنه. ولی از وقتی شیر خشک خورده کمتر میو میو میکنه(سیر میشه)

من اطلاعات خودمو گفتم. حالا هرطور خوتون صلاح میدونید

حتما یه دامپزشک ببریدش

ممنون شادی جان که برای کمک به این بچه گربه تلاش کردید. همونطور که ارزو جان گفتند گربه ها خصوصیات متفاوتی دارند حالا این خصوصیات در حساسیت به شیر یا غذاهای مختلف نشون داده میشه.
    در مورد گربه شما هم فکر میکنم الان حدود یک ماهی داشته باشه بهتره اگر میخواهید قوی بشه و خوب رشد کنه در کنار اون شیر کم کم غذاهایی دیگه را هم اضافه کنید.

arezoo505 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط forooz نمایش پست ها
    مرسي تو سايت خوندم كه مالت پودري رو ميشه از عطاري خريد . به چه اسمي بايد بخرم بگم چي مي خوام همون مالت؟
    من به صورت عصاره مالت جو گرفتم که البته پودر نیست و فکر کنم استفاده از اون راحت تره.

پیتی آواتار ها
    علایق
    گیاهان طبیعت حیوانات هنر و اختصاصی پیشی
    تخصص
    دانشجو شغل آزاد
    حیوان خانگی
    گربه ماهی
    شماره عضویت
    1090
    میانگین پست در روز
    0
    پودر مالت رو میشه از عطاری خرید وبه هر طریقی که دوست دارن بهشون داد اما خوب از نظر قیمت تفاوت فاحشی با عصاره ها ی آماده توی پتشاپها داره و البته عصاره مالت بخصوص این پمادیهاش استفادش راحتتره

نام و نام خانوادگی
    پیشی
    علایق
    pet
    شماره عضویت
    3623
    میانگین پست در روز
    0.06
    مرسی فعلا که پمادی خریدم ...کلا می خواستم بدونم.

یه سواله دیگه

1-اتاق من بالکن داره...خونه ما طبقه 7 یه ساختمونه....بالکنم راه به جایی نداره......می خواستم بدونم اگه من در بالکن رو باز بزارم خطرناکه؟ممکنه بره بیوفته پایین ...یه گربه 1 ساله مثلا؟

2-میشه طوری تربیتش کرد اصلا تو اشپز خونه نره؟اخه اونجا هم بالکن داره که را در رو داره؟

3-اگه بخوام تو یه اتاق 12 متری نگهش دارم (البته واسه چند ساعت) اذیت نمیشه؟ چون شنیدم گربه خوشش نمیاد تو محیط بسته باشه؟! ولی دیدم یکی از کاربرای سایت گربشو گذاشته تو حموم؟!
    ویرایش توسط forooz : 3rd October 2012 در ساعت 01:50 AM

arezoo505 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    0

یه سواله دیگه

1-اتاق من بالکن داره...خونه ما طبقه 7 یه ساختمونه....بالکنم راه به جایی نداره......می خواستم بدونم اگه من در بالکن رو باز بزارم خطرناکه؟ممکنه بره بیوفته پایین ...یه گربه 1 ساله مثلا؟
    کلا توصیه نمیشه مخصوصا تو فصل جفت یابی خیلی خطرناک تر میشه. من گربه هام تو تراس میرند ولی من مراقبشون هستم و هم اینکه لبه های تراس ما بلند هستند.

2-میشه طوری تربیتش کرد اصلا تو اشپز خونه نره؟اخه اونجا هم بالکن داره که را در رو داره؟
    والا کار نشد نداره ولی من فکر کنم خیلی باید تلاش کنید چون گربه ها خیلی لجباز هستند.

3-اگه بخوام تو یه اتاق 12 متری نگهش دارم (البته واسه چند ساعت) اذیت نمیشه؟ چون شنیدم گربه خوشش نمیاد تو محیط بسته باشه؟! ولی دیدم یکی از کاربرای سایت گربشو گذاشته تو حموم؟!

میشه ولی گربه خیلی خوشش نمیاد. مخصوصا اگر قبلش بیرون اون فضا باشه. من هم مدتی گربه هام تو اتاق خودم بودن ولی خوب وقتی بیرون از اتاقم رفت و امد داشتن خیلی اروم تر و خوش اخلاق تر بودن.
    من فکر نکنم کسی گربشون را تو حمام نگه داره. من نمیدونم منظور شما چه کسی هست ولی شاید ایشون مجبور بوده برای مدتی تو این شرایط از گربه نگهداری کنه. میشه گربه را سالها تو یه قفس هم زنده نگه داشت ولی حتما اون موجود از زندگیش لذتی نخواهد برد.

پیتی آواتار ها
    علایق
    تخصص
    دانشجو شغل آزاد
    حیوان خانگی
    گربه ماهی
    شماره عضویت
    1090
    میانگین پست در روز
    0

یه سواله دیگه

به هیچ عنوان اجازه نده که بره تو بالکن مگر اینکه بالکن رو با تور یا هر چیز دیگه ای محصور کنی که نتونه بره بالاش یا از لابه لای تور دربیاد..گربه ها که میرن تو بالکن از فرط فضولی و هیجان دیدن یه چیزی حتی یه پشه و حتی ممکنه کسالت بار بودن زندگیشون توی یه خونه، بخوان از بالکن بپرن اونوقته که باید به اطلاعتون برسونم که رسما بیچاره میشید اونم از طبقه هفتم من دوبار تجربش رو داشتم

خیلی سخته به نظرم گربه ها هر کاری رو که بهشون بگی نکن یا مانعشون بشی رو بیشتر تمایل دارن ازش سر دربیارن و تا ته توی اونجا رو در نیاوردند دست بردار نیستند اما شاید هم شد!!! در بالکنتون رو تور بکشید

اگه کسی گذاشته توی حموم احتمالا موقتی بوده که چاره ای دیگه نداشته شما هم میتونید برای دو سه ساعت بذاریدش توی اتاق خوشش نمیاد ولی چیزیش نمیشه و احتمال زیاد توی اون دو سه ساعت بخوابه.
    اما گربه ای که توی یه جای محدود نگهداری میشه برتی زمان طولانی بخصوص دور از صاحبش، مسلما یه گربه سالم و سرحال نخواهد بود

پیتی آواتار ها
    علایق
    تخصص
    دانشجو شغل آزاد
    حیوان خانگی
    گربه ماهی
    شماره عضویت
    1090
    میانگین پست در روز
    0
    به هیچ عنوان اجازه ورود به بالکن رو بهش ندید مگر اینکه اونجا رو تور بکشید چون ممکنه بر اثر فضولی و شیطنت حتی بخاطر یه پشه بپرن پایین و اونوقته که شما دیگه باید قید گربت رو بزنی

گربه ها رو سخت میشه راضی کرد که بهشون اجازه ورود به جایی رو ندی و اونا هم نرن اونجا اتفاقا کنجکاویشون بیشتر میشه و میخوان بدونن اونجایی که نمیتونند برن چیه پس مواظب بالکن آشپزخونه هم باشید

نام و نام خانوادگی
    پیشی
    علایق
    pet
    شماره عضویت
    3623
    میانگین پست در روز
    0.06
    مرسي همين كارو ميكنم.

اسپري لوسيون بهتره يا شامپو خشك يا فرقي نميكنه؟
    گربه ها غذاي خشك ماهي بيشتر دوست دارن يا مرغ؟
    ویرایش توسط forooz : 3rd October 2012 در ساعت 02:37 PM

صفحه 29 از 315 نخستنخست ... 1927282930313979129 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 2 مهمان ها)

1. hadisite

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)