فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,625
لایک لایک:  2,108
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 27 از 315 نخستنخست ... 1725262728293777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 3145

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام آرزو جون
    ممنون....
    آخه نزدیک دو روز هیچگونه دفعی نداشت...
    خواهرم میگه بخاطر شیر خشکه چون از وقتی شروع کردم به دادنه شیر خشک تغییر کرد...نمیدونم....
    از دوستان پرسیدم این ترکیب با شیر خشک میشه و گفتن آره...زرد خام و گاهی دو قطره مولتی ویتامین
    ایزومیل 1
    خیلی معمولی،بدون رب و...

کاربر فعال shady70 آواتار ها
    شماره عضویت
    3683
    میانگین پست در روز
    0.20
    باید شیر خشک بدون لاکتوز باشه!(شیر خشک سویا)

بالاخره اسهال شده یا یبوست داره؟؟!!

زرده تخم مرغ خام باید قاطی کنی

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    شیر خشکش بدون لاکتوزه...
    اول یبوست داشت بعد الان فکر کنم اسهاله....چون اسهال خطرناکتره خیلی نگرانشم.....البته الان بهتره...
    زرده خام قاطی میکنم دیگه...چیز دیگه گفتم؟اشتباه تایپی بوده...
    راستی یه سوال دارم...شیر خشک شمام بوی خاصی میده؟؟؟من جای گربه باشم لب به این شیر نمیزنم...البته اونم از شیر گاو بیشتر خوشش میاد...تاریخه شیره هم کلی مونده تا تموم شه...نمیدونم واسه چی این بو رو میده....

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    یه سوال دیگه
    میشه هر از گاهی بهش شیر گاو پرچرب بدم؟؟اونو خیلی خوب میخوره...دلم میسوزه بهش شیر خشک بدم

arezoo505 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط nikan نمایش پست ها
    سلام آرزو جون
    ممنون....
    آخه نزدیک دو روز هیچگونه دفعی نداشت...
    خواهرم میگه بخاطر شیر خشکه چون از وقتی شروع کردم به دادنه شیر خشک تغییر کرد...نمیدونم....
    از دوستان پرسیدم این ترکیب با شیر خشک میشه و گفتن آره...زرد خام و گاهی دو قطره مولتی ویتامین
    ایزومیل 1
    خیلی معمولی،بدون رب و...
    سوال اول اینکه الان حالش چطوره؟؟ اسهالش خوب شده؟؟ اگر حالش خوبه میتونید از غذاهای زیر استفاده کنید.
    تا جایی که من میدونم تا دو روز هم هیچ مشکلی نداره نداشتن دفع و الته اینکه همون دو روز اول بوده و شما نمیدونستید قبلش تغذیه چطوری بوده. طبق توصیه دوستان شما دککتر هم بردینش؟؟ نظرشون چی بود؟؟
    ممن اخر هم متوجه نشدم شما چه شیر خشکی براش خریدید( شیر خشک مخصوص بچه گربه؟؟ شیر خشک معمولی که مصرف انسانی داره یا شیر خشک بدون لاکتوز؟؟))
    کاش صحبتهای اقای دکتر ترابی را پیگیری میکردید و از یک روش استفاده میکردید نه چند روش مختلف را با هم ترکیب کنید که اگر مشکلی هم پیش امد یافتن علت سحت بشه. بهتر نبود اون موقع که مشکل خاصی نداشت از همون شیر پر چرب گاو به همراه زرده تخم مرغ استفاده میکردید؟؟
    یا اگر میبینید با زرده خام مشکل داره زرده را ابپز کنید و بعد رنده ریز کنید با شیر مخلوط کنید.
    توصیه من به جای استفاده از شیر خشک انسانی چه با لاکتوز چه بی لاکتوز استفاده زا سرلاک برنج هست مخصوصا که دیگه خیلی هم سنش کم نیست و میتونه غذای پخته هم بخوره.
    سینه مرغ را هم با کمی هویج و سیب زمینی (یعنی به ازای یک سینه مرغ یدونه هویج متوسط و یه سیب زمینی کوچک) که رنده ریز کردید و خوب پختید له کنید به طوری که نتونه گوشتها را جدا کنه و اگر دوست داشتید با کمی ماست مخلوط کنید و روزانه دو ووعهده از این غذا و 3-4 وعده هم سرلاک برنج ( به شکلی در اب جوشیده شده سرد مخلوط کنید که کمی از دوغ غلیظ تر شده باشه) استفاده کنید.

arezoo505 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    0
    من توصیه میکنم اگر مشکل اسهال نداره همون شیر طبیعی گاو خیلی بهتر از شیر خشک هست. شیر بدون لاکتوز یا شیر خشک بدون لاکتوز را من خودم هیچ وقت به گربه هام ندادم.

arezoo505 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    آرزو
    شماره عضویت
    84
    میانگین پست در روز
    0
    یه سوال هم می پرسم واقعا شیر بدون لاکتوز که هیچ چربی نداره و به زیرو(صفر) هم معروف هست واقعا برای بچه گربه ها که به شیر پر چرب حتی چرب تر از شیر گاو نیاز دارند جوابگو هست؟؟
    از مسعود یاد گرفتم تا زمانی که بچه گربه شیر مادرش را میخوره خوردن شیر گاو هیچ اثری در اسهال شدنش نداره و الان هم من روزانه یک یا دو بار شیر گاو به بچه ها و سوفیا میدم سوفیا هم همیشه شیر گاو دوست داشته کمی شکمش شل میشه ولی واقعا دوست داره و من فکر میکنم این زمان بیشتر از هر چیزی بهش نیاز داشته باشه.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    الان خوبه...ولی بازم وضعیت دفعش معلوم نیست...
    ن دکتر نبردم...به هیچ عنوان وقت نمیکنم...دکتر تا 2:30 هست من خودم 2:30 میام خونه....
    شیر خشک بدون لاکتوزه....
    خب دوستان لطف کردن و از تجربه هاشون گفتن....
    من موندم واقعا...یه بار بهم توصیه میشه شیر گاو ندم...یه بار توصیه میشه بدم....و....
    با زرده فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه چون خوب میخوره اون ترکیب رو...حالا یه مدتم عوض میکنم ببینم چ جوابی میده...
    اون دفعه هویج رو له کردم با گوشت مرغ و دادم بهش ولی یا تا میتونست جدا میکرد یا نمیخورد....
    باشه فردا رفتم بیرون میگیرم براش....
    ممنون از راهنماییت....
    نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo505 نمایش پست ها
    سوال اول اینکه الان حالش چطوره؟؟ اسهالش خوب شده؟؟ اگر حالش خوبه میتونید از غذاهای زیر استفاده کنید.
    تا جایی که من میدونم تا دو روز هم هیچ مشکلی نداره نداشتن دفع و الته اینکه همون دو روز اول بوده و شما نمیدونستید قبلش تغذیه چطوری بوده. طبق توصیه دوستان شما دککتر هم بردینش؟؟ نظرشون چی بود؟؟
    ممن اخر هم متوجه نشدم شما چه شیر خشکی براش خریدید( شیر خشک مخصوص بچه گربه؟؟ شیر خشک معمولی که مصرف انسانی داره یا شیر خشک بدون لاکتوز؟؟))
    کاش صحبتهای اقای دکتر ترابی را پیگیری میکردید و از یک روش استفاده میکردید نه چند روش مختلف را با هم ترکیب کنید که اگر مشکلی هم پیش امد یافتن علت سحت بشه. بهتر نبود اون موقع که مشکل خاصی نداشت از همون شیر پر چرب گاو به همراه زرده تخم مرغ استفاده میکردید؟؟
    یا اگر میبینید با زرده خام مشکل داره زرده را ابپز کنید و بعد رنده ریز کنید با شیر مخلوط کنید.
    توصیه من به جای استفاده از شیر خشک انسانی چه با لاکتوز چه بی لاکتوز استفاده زا سرلاک برنج هست مخصوصا که دیگه خیلی هم سنش کم نیست و میتونه غذای پخته هم بخوره.
    سینه مرغ را هم با کمی هویج و سیب زمینی (یعنی به ازای یک سینه مرغ یدونه هویج متوسط و یه سیب زمینی کوچک) که رنده ریز کردید و خوب پختید له کنید به طوری که نتونه گوشتها را جدا کنه و اگر دوست داشتید با کمی ماست مخلوط کنید و روزانه دو ووعهده از این غذا و 3-4 وعده هم سرلاک برنج ( به شکلی در اب جوشیده شده سرد مخلوط کنید که کمی از دوغ غلیظ تر شده باشه) استفاده کنید.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    من توصیه میکنم اگر مشکل اسهال نداره همون شیر طبیعی گاو خیلی بهتر از شیر خشک هست. شیر بدون لاکتوز یا شیر خشک بدون لاکتوز را من خودم هیچ وقت به گربه هام ندادم.
    فعلا تا صبح صبر میکنم چون اغلب صبحا خراب کاری میکنه...ببینم اسهال داره یا نه.....
    من از هر کی پرسیدم گفته نده شیر گاو.....خودمم تا حالا بچه گربه ی یه ماهه ی بدون مادر بزرگ نکردم...

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    یه سوال هم می پرسم واقعا شیر بدون لاکتوز که هیچ چربی نداره و به زیرو(صفر) هم معروف هست واقعا برای بچه گربه ها که به شیر پر چرب حتی چرب تر از شیر گاو نیاز دارند جوابگو هست؟؟
    از مسعود یاد گرفتم تا زمانی که بچه گربه شیر مادرش را میخوره خوردن شیر گاو هیچ اثری در اسهال شدنش نداره و الان هم من روزانه یک یا دو بار شیر گاو به بچه ها و سوفیا میدم سوفیا هم همیشه شیر گاو دوست داشته کمی شکمش شل میشه ولی واقعا دوست داره و من فکر میکنم این زمان بیشتر از هر چیزی بهش نیاز داشته باشه.
    درسته شیر مادر گربه خیلی پرچربه و این چون مادر نداره باید یه جایگزین خوب بهش داده شه ولی من فقط اینارو میدونم و وقتی حرف از عمل میشه فکر میکنم تجربه بیشتر کمکم میکنه....دیروز که اینجا گفتم اسهال نداره و کسی جواب نداد رفتم سایتای دیگه ولی از ترسه اینکه اشتباه نوشته باشن راهکار هاشون رو عمل نکردم که یکیشون ماست قبل وعده های غذایی بود...
    اینم شیر گاو رو خیلی خوب میخوره....

صفحه 27 از 315 نخستنخست ... 1725262728293777127 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 2 مهمان ها)

1. hadisite

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)