فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,619
لایک لایک:  2,107
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 253 از 314 نخستنخست ... 153203243251252253254255263303 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,521 به 2,530 از 3135

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Azi & Aqaye PePe Khan
    شماره عضویت
    14010
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام
    خسته نباشید
    ببخشید پیشوی ما عاقای پ پ خان جان نر هست و الان 9ماهش شده تقریبا. قبلا اینطوری نبود اما الان تقریبا داره میشه سه هفته ک از صبح ساعت 5:30 با سر و صدای زیاد بیدارم میکنه. فقط و فقط هم برای اینکه غذا میخواد و خودش دیگه نمیره تنها غذاشو بخوره. حتما باید شروع غذاخوردنش رو من با دست بهش بدم بعد بخوره. بعدم ک سیر میشه باز انقدر صدا میکنه ک باهاش بازی کنم سر صبحی. بعد ک خسته میشه میخوابه دوساعت و باز شروع میکنه به صدا کردن شدید. در حدی ک دیگه واقعا تعادل خواب خودم بهم ریخته. فقط باید بشینی نگاهش کنی اونوقت اروم میشه. واقعا الان هنگم. ماذا فاذاش چیه؟

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pe Pe نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    ببخشید پیشوی ما عاقای پ پ خان جان نر هست و الان 9ماهش شده تقریبا. قبلا اینطوری نبود اما الان تقریبا داره میشه سه هفته ک از صبح ساعت 5:30 با سر و صدای زیاد بیدارم میکنه. فقط و فقط هم برای اینکه غذا میخواد و خودش دیگه نمیره تنها غذاشو بخوره. حتما باید شروع غذاخوردنش رو من با دست بهش بدم بعد بخوره. بعدم ک سیر میشه باز انقدر صدا میکنه ک باهاش بازی کنم سر صبحی. بعد ک خسته میشه میخوابه دوساعت و باز شروع میکنه به صدا کردن شدید. در حدی ک دیگه واقعا تعادل خواب خودم بهم ریخته. فقط باید بشینی نگاهش کنی اونوقت اروم میشه. واقعا الان هنگم. ماذا فاذاش چیه؟
    سلام. پیشی شما غیر ازینکه یه کم لوس شده بلوغ هم شده البته یه کم زوده و نرها درواقع از یکسالگی بلوغ کامل میشن و قبل از اون فقط پیش درامد بلوغو تجربه میکنن. تنهاست. یا عقیمش کنید یا همبازی براش بیارید

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Azi & Aqaye PePe Khan
    شماره عضویت
    14010
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام مجدد.
    خیلی ممنونم ک جواب دادین. والا من همزمان ی ماده تقریبا همسن هم اوردم ب اسم شنتی خانم. اما اصلا نتونستم با هم نگهشون دارم. از بس که با هم دعوا میکردن. با گذر زمان هم خووب نشدن. ب ناچار جداشون کردم و شنتی رو برادرم برد نگه میداره. الانم ک بعد مدتی مقابل هم میذاریمشون بلکه دوست بشن و همبازی فقط کتک کاری میکنن اونم بد. ک نهایتا نمیذاریم درگیر بشن.
    حالا نمیدونم اگه همبازی براش بیارم، باز همین برنامه بشه چی!! نگهداری یا سپردنش ب کسی دیگه مسئولیت داره و خودمم عذاب وجدان میگیرم اونوقت.
    از طرفی هم پس یعنی انقدر لووس شده ک این صداهارو درمیاره؟؟؟؟؟
    البته امروز دیدم پشت در هم ک رفت و امد میکنیم نشسته و صداهای ترسناکی داشت!!!!!!
    اولینبار بود با این حالت هم مواجه شدم
    دقیقا چون شنیده بودم بعد از یکسالگی بالغ میشن میخواستم بعدا عقیمش کنم، چون الان توی اوج درگیریای کاری خودمم بودم. و خب با عمل مراقبت لازم تر میشه بچه. نمیخواستم اذیت بشه. اما یعنی حالا مجبورم ک زودتر اقدام کنم بنظرتون؟؟؟؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    سلام مجدد.
    خیلی ممنونم ک جواب دادین. والا من همزمان ی ماده تقریبا همسن هم اوردم ب اسم شنتی خانم. اما اصلا نتونستم با هم نگهشون دارم. از بس که با هم دعوا میکردن. با گذر زمان هم خووب نشدن. ب ناچار جداشون کردم و شنتی رو برادرم برد نگه میداره. الانم ک بعد مدتی مقابل هم میذاریمشون بلکه دوست بشن و همبازی فقط کتک کاری میکنن اونم بد. ک نهایتا نمیذاریم درگیر بشن.
    حالا نمیدونم اگه همبازی براش بیارم، باز همین برنامه بشه چی!! نگهداری یا سپردنش ب کسی دیگه مسئولیت داره و خودمم عذاب وجدان میگیرم اونوقت.
    از طرفی هم پس یعنی انقدر لووس شده ک این صداهارو درمیاره؟؟؟؟؟
    البته امروز دیدم پشت در هم ک رفت و امد میکنیم نشسته و صداهای ترسناکی داشت!!!!!!
    اولینبار بود با این حالت هم مواجه شدم
    دقیقا چون شنیده بودم بعد از یکسالگی بالغ میشن میخواستم بعدا عقیمش کنم، چون الان توی اوج درگیریای کاری خودمم بودم. و خب با عمل مراقبت لازم تر میشه بچه. نمیخواستم اذیت بشه. اما یعنی حالا مجبورم ک زودتر اقدام کنم بنظرتون؟؟؟؟
    سلام. یه مقدار اسباب بازی براش بزارید و یه کم بیشتر باهاش وقت بگذرونید ببینید تغییری میکنه؟ چون توی سن بلوغه کمتر با کسی کنار میاد بخصوص با نر و تعجب میکنم چرا باماده دعوا داشته؟!!
    اگه با اسباب بازیهاشم ارومتر نشد دیگه مجبورید زودتر عقیمش کنید یا تا زمان عقیم کردنش موقت یه نر یاماده کمسن تر مثلا 6.7 ماهه بیارید که برای مدتی پیشش باشه و بعد به صاحبش برگردونید.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Azi & Aqaye PePe Khan
    شماره عضویت
    14010
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. یه مقدار اسباب بازی براش بزارید و یه کم بیشتر باهاش وقت بگذرونید ببینید تغییری میکنه؟ چون توی سن بلوغه کمتر با کسی کنار میاد بخصوص با نر و تعجب میکنم چرا باماده دعوا داشته؟!!
    اگه با اسباب بازیهاشم ارومتر نشد دیگه مجبورید زودتر عقیمش کنید یا تا زمان عقیم کردنش موقت یه نر یاماده کمسن تر مثلا 6.7 ماهه بیارید که برای مدتی پیشش باشه و بعد به صاحبش برگردونید.
    مرسی از پاسخ سریع شما.
    والا همش این دوتا درگیر بودن. هنوزم ی روز نشده که با هم بسازن . اگه بشه سعی میکنم ماده یکی از دوستانو بیارم ببینم تغییری توروحیه ش ایجاد میشه! شاید با این بتونن کنار بیان!!
    از نظر اسباب بازی هم والا هرچیز جدیدی هم ک براش گذاشتم تمایلی نشون نمیده. مهمترین بازیش قایم موشکه که اونم بصورت دنبال کردن و بدو بدو هستش ک معلوومه خیلی ذوق میکنه . باهاش وقت میگذرونم اما گویا در اون حد نیست که راضیش کنه ک این صداهارو درمیاره!!!
    ولی واقعا انقدر که ساعت خواب خودمو بهم ریخته، سیستم زندگیمو بهم زده کارو زندگیم بهم ریخته از بس همش خستم.
    میگم اینکه میشینه پشت در صدا میکنه نکنه میخواد از خونه فرار کنه؟؟؟؟ قبلا اینکارارو نمیکرد

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    فاطمه ش
    حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    14007
    میانگین پست در روز
    0.25
    Pe Pe میشه عکس این گربه بانمک و باحال رو بذاری تا ببینیم؟ واقعا خیلی کنجکاو شدم ببینمش

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    مرسی از پاسخ سریع شما.
    والا همش این دوتا درگیر بودن. هنوزم ی روز نشده که با هم بسازن . اگه بشه سعی میکنم ماده یکی از دوستانو بیارم ببینم تغییری توروحیه ش ایجاد میشه! شاید با این بتونن کنار بیان!!
    از نظر اسباب بازی هم والا هرچیز جدیدی هم ک براش گذاشتم تمایلی نشون نمیده. مهمترین بازیش قایم موشکه که اونم بصورت دنبال کردن و بدو بدو هستش ک معلوومه خیلی ذوق میکنه . باهاش وقت میگذرونم اما گویا در اون حد نیست که راضیش کنه ک این صداهارو درمیاره!!!
    ولی واقعا انقدر که ساعت خواب خودمو بهم ریخته، سیستم زندگیمو بهم زده کارو زندگیم بهم ریخته از بس همش خستم.
    میگم اینکه میشینه پشت در صدا میکنه نکنه میخواد از خونه فرار کنه؟؟؟؟ قبلا اینکارارو نمیکرد
    سلام. تلاشتونو بکنید نهایتش عقیم کردنه دیگه.
    بله پشت در میشینه یعنی بوی ماده حس کرده و میخواد بره دنبال جفت.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Azi & Aqaye PePe Khan
    شماره عضویت
    14010
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatosh505 نمایش پست ها
    Pe Pe میشه عکس این گربه بانمک و باحال رو بذاری تا ببینیم؟ واقعا خیلی کنجکاو شدم ببینمش
    سلام. اینم عکس پسر مهربون ولی شیطونه من

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    فاطمه ش
    حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    14007
    میانگین پست در روز
    0.25
    وای آخه ی چه گربه نازی، بهش نمیاد اینقدر لوس باشه، خیلی هم شبیه نانی کوچولوی منه، البته نانی من رنگش روشن تره...
    الهی....
    ممنون که عکسش رو گذاشتی

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    فاطمه ش
    حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    14007
    میانگین پست در روز
    0.25
    سلام
    لطفا راهنماییم کنید
    نانی من دو سه روزه که باز هم اسهال شده، نمی دونم چرا اینطور میشه، این موضوع در پنج ماه سه بار اتفاق افتاده اما این بار شدیدتره، بردمش دکتر گفت که حرکات روده اش زیاده و جذب در روده اش کمه،.... کلی آمپول و قرص و اینها بهش داد و گفته که باز هم باید ببرم برای ویزیت!...
    به نظرتون سوسیس پخته (آب پز) بهش دادم اینطوری شده؟ آخه می دونید هیچ جور گوشتی نداشتیم و من سوسیس رو با سیب زمینی و هویج و جو پختم و بهش دادم، البته خب چند روز بعد از خوردن اون غذا بهش واکسن زدیم ولی دکترش گفت این مشکل ربطی به واکسن زدنش هم نداره چون اسهالش دو روز بعد از واکسن اتفاق افتاده... پنجشنبه واکسن زدیم و پیشی از شنبه شب یواش یواش اسهال شده و خب طبیعتا از روی اون غذای سوسیسی هم مدت زیادی گذشته و فکر نمی کنم از اون باشه...
    نگرانم که نکنه مشکل جدی داره... الان یه غذای آماده دکترش داده گفته فقط از این و همینطور هم ماست بهش بدم

صفحه 253 از 314 نخستنخست ... 153203243251252253254255263303 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 1 مهمان ها)

1. hadisite،
  2. myhappybunny

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)