فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,613
لایک لایک:  2,101
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 25 از 313 نخستنخست ... 1523242526273575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 3124

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    خیلی ممنون...

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    دوباره سلام...نمیدونم چرا با دیدن هر تغییر نگران میشم...ولی این بچه هر از گاهی یهو شروع میکنه میلرزه...وضعیت دفعشم خوب نیست...موندم چ کنم...حس میکنم یکی از پاهاش هم ضعف داره چون تو راه رفتن یکم میلنگه شایدم بخاطر سنه کمشه ولی نگرانشم...با اینکه میخوام ببرمش پیش دامپزشک ولی میترسم همین الانش اذیت شه

همکار قدیمی reza torabi آواتار ها
    علایق
    دامپزشکی و عشق به حیوانات به معنای واقعی
    تخصص
    دامپزشک
    حیوان خانگی
    انواع حیوانات آسیب دیده ، گاه به گاه مهمان من هستند
    شماره عضویت
    10
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط nikan نمایش پست ها
    دوباره سلام...نمیدونم چرا با دیدن هر تغییر نگران میشم...ولی این بچه هر از گاهی یهو شروع میکنه میلرزه...وضعیت دفعشم خوب نیست...موندم چ کنم...حس میکنم یکی از پاهاش هم ضعف داره چون تو راه رفتن یکم میلنگه شایدم بخاطر سنه کمشه ولی نگرانشم...با اینکه میخوام ببرمش پیش دامپزشک ولی میترسم همین الانش اذیت شه
    ببینید وقتی شرایط کمپلکس میشه و چندتا علامت رو با هم گزارش میدین ، حتما" پیشنهاد می کنم ببرین دکتر از نزدیک ببینه...

شاید من الان ندیده بگم مشکل لنگش گربه به خاطر ضعف اون به دلیل کمبود ویتامین ها و کلسیم باشه ولی دکتر معاینه کنه و بگه مشکلش چیز دیگه ست.....به همین خاطر میگم فردا بره دکتر خیلی خیلی بهتره از اینکه من اینجا ندیده یه چیزی بگم

کاربر فعال shady70 آواتار ها
    شماره عضویت
    3683
    میانگین پست در روز
    0.20
    با اجازه آقا رضا و دوستان

به نظر من خیلی بشتر از سه هفته سن داره

گربه من الان تقریبا نزدیک دو ماهشه الان چشماش سورمه ای شد

جاشو گرم کنید.براش یه پارچه تقریبا پشمی بذارید

به نظر من براش شیر خشک بدون لاکتوز بگیرید.بعضی گربه ها (مثل مال خودم) اگه شیر گاو بخورن یا یبوست میگیرن یا اسهال

برای درمان یبوستش روغن زیتون خیلی کمک میکنه

صبح ناشتا بهش بدید تا یه ساعت چیزی بهش ندید

همونطور که آقا رضا گفتن ببریدش دامپزشکی

پیتی آواتار ها
    علایق
    گیاهان طبیعت حیوانات هنر و اختصاصی پیشی
    تخصص
    دانشجو شغل آزاد
    حیوان خانگی
    گربه ماهی
    شماره عضویت
    1090
    میانگین پست در روز
    0
    سلام و مرسی که به این توله کوچولو کمک کردید
    در مورد چشماش گربه در حدود سن یکماهگی اگه به مردمک چشماشون نگاه کنید متوجه میشید که از نزدیک مردمک رنگ چشماشون از سورمه ای داره تغییر میکنه و اگه دور مردمک چشماش این تغییر رنگ رو متوجه نشدید پس هنوز یکماهش نشده
    گربه ها حدود سن یکماهگی البته بسته به خصوصیاتشون یکی دیرتر و یکی زودتر توی خاک دستشویی کردن رو یاد میگیرن در غیر اینصورت وقتی توی خاک میرن اونو میخورن! که البته اینکارو یانقدر انجام میدن تا بلاخره دست از خوردن برمیدارن
    این که زیاد میگرده توی خونه برای اینه که توی خونه احساس امنیت نمیکنه چون تازه وارده و این قدر همه جا رو میگرده تا اطمینان پیدا کنه که این خونه براش امنه یا اینکه ممکنه چون عادت به بیرون داره دنبال راهی میگرده که بره بیرون
    میو میو کردن زیادش میتونه دلیل بر ترسش و اضطرابش باشه و یا اینکه یه چیزی میخواد که شما باید اونو پیدا کنید و یا اینکه درد داره.
    گربه ها برای پنجه کشیدن لزوما به چوب نیاز ندارن! در واقع ممکنه اینکار رو با هر وسیله ی دیگه ای انجام بدن
    در مورد غذا هم که دکتر توضیح دادند بهترین غذا سینه مرغ آبپزه میتونی یه کم هویج هم آبپز کنی که اگه یبوست داشته باشه درمانش رو آسونتر میکنه
    گربه ای که آزاد بوده رو نمیشه توی قفس نگه داشت
    ولی با توجه به اینکه میگید میلرزه ببرید دامپزشک و میتونه دلیل بر ضعف جسمیش هم باشه
    موفق باشی دوست من

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    ممنون آقا رضا...امروز بابام زود بیاد میبریمش حتما...
    ..........................
    شادی جون آخه خیلی ریزه هستش...در حدی که مامانم اجازه میده تو خونه بمونه و حتی بگرده....تابستون رفته بودم پرشین بخرم تهدید کرده بود یا جای من تو خونه ست یا گربه ولی با اینکه این گربه خیابونیه مشکل نداره اونم بخاطر فسقلی بودنشه...
    این گربه تا دوروز پیش چشماش آبیه آبی بود ولی الان یکم تیره شده...
    شیر بدون لاکتوز؟باشه ممنون...البته این از وقتی تن ماهی و گوشت سفید خورده کمتر شیر میخوره....
    با شیر خشک میشه همون ترکیبی که آقا رضا گفت رو درست کرد؟
    واقعا یبوستش خوب میشه؟خیلی نگرانشم.دیروز یه بار ادرار داشت کلی خوشحال شدم...
    الان دیگه بهش شیر و تخم مرغ دادم...یکم گذشت و گشنش شد میدم بهش...
    باشه ممنون...
    ......................................
    ممنون پیتی جون
    پس فکر کنم همون حدود یک ماه باشه چون چشماش شروع کرده به تغییر...از آبی داره تیره تر میشه....
    چجور یاد میگیره بره تو ظرف خاکش دستشویی کنه؟؟امروز گذاشتمش تو ظرف تا خواستم شکمش رو مالش بدم شروع کرد به خوردن خاک...مامان بابا خواهرم و حتی خودم خیلی حساسیم و اگه این فسقلی تو خونه خرابکاری کنه هر دو طرد میشیم
    الان دیگه خوبه...تو خونه نمیگرده.هر جا من هستم هست...میشینم میاد رو پام میشینه..راه میرم با سرعتی که ازش بعیده دنبالم راه میوفته..
    پس هویج و روغن زیتون بدم خوب میشه؟؟ظرف خاکش رو کجا بذارم تا بره توش برای کارش؟چقدری باشه؟الان دو تا ظرف ماسه گذاشتم اطراف قفسش.ظرف یکبار مصرف از این مستطیلیا...کافیشه؟
    بعد خوردن شیر حالا هر چی هم توش مخلوط شده باشه
    ،شروع میکنه برای چند ثانیه به لرزش....
    با قفسش هم کنار اومده چون فقط واسه خواب اون تو هستش.
    ممنون واقعا...حداقل خیالم راحته مشکلی پیش اومد کسایی هستن که تجربه دارن و میتونن کمکم کنن

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    از قفس درش میارم انگار دنبال یه چیزی میگرده.سعی میکنه بره زیر مبل یا...بعدم میذارمش رو خاکش درمیاد بیرون و کاری نمیکنه.از ترس اینکه خرابکاری کنه دوباره برش میگردونم قفس و شروع میکنه به میو میو کردن و اویزون شدن از نرده ها...دوباره درش میارم و...:(

پیتی آواتار ها
    علایق
    گیاهان طبیعت حیوانات هنر و اختصاصی پیشی
    تخصص
    دانشجو شغل آزاد
    حیوان خانگی
    گربه ماهی
    شماره عضویت
    1090
    میانگین پست در روز
    0
    روغن زیتون و هویج کمک خواهد کرد اما بابردن پیش پزشک معلوم میشه که بیماری خاصی داره که اینجوری شده یا بخاطر چیز دیگست
    تن ماهی کمتر بهش بده
    اگه خاک میخوره معلومه که هنوز بلد نیست دستشویی کنه معمولا مادر گربه برای اینکه توله هاشون مشکل اداری و دفع ... نداشته باشن معمولا قسمت پشت توله هاشون رو لیس میزنن و گربه هم شروع به دستشویی میکنه (ادرار و مدفوع) من هم که توله هام دنیا میان قبل از یکماهگی که بلد نیستند توی خاک دستشویی کنن وقتی از توی جاشون میارمشون بیرون با یه دستمال کاغذی بزرگ قسمت خروجی مدفوع و ادارشون رو با دستمال کاغذی به آرومی ماساژ میدم و اونا هم دستشویی میکنند تنها راهیه که میتونی مطمئن باشی که جایی دیگه رو کثیف نمیکنند
    اگه برات ممکنه خاک مخصوص گربه بخر که اگه به وقت هم خورد براش مشکل حادی بوجود نیاد اما توی شن و ماسه معمولی علاوه بر اینکه بوی بدی میگیره اینکه پر از انگل و مریضیه

برای دستشوییش اون ظرفی که گفتید کافیه اما هنوز خیلی بچست و هر وقت از خواب بلند میشه بزارش توی ظرف خاکش و ظرف خاکش رو در دسترسش قرار بده
    معلومه گربه مهربون و دستیه چون میاد تو بغلت میشینه

دیگه شیر معمولی بهش نده شیر بدون لاکتو بده و حتما ببر دکتر
    اگه همون کار یکه با دستمال کاغذی بهت گفتم انجام بدی احتمال اینکه جایی دیگه دستشویی کنه تقریبا صفره اما به هر حال باید یه کم تو خونه ولش کنی تا به محیط تونجا عادت کنه و نترسه که بره زیر مبل تا وقتی میترسه میره یه جایی قایم میشه
    ویرایش توسط پیتی : 27th September 2012 در ساعت 01:36 PM

شماره عضویت
    3683
    میانگین پست در روز
    0.20
    همونطور که پیتی جان گفت باید پشتشو با دستمال (البته باید با آب گرم خیس شده باشه) بمال دستشویی میکنه

هنوز زوده که تو خاک دستشویی کنه یواش یواش خودش یاد میگیره

با شیر بدون لاکتوز هم میشه ترکیبی که آقا رضا گفتن رو درست کرد

برای یبوستش میتونی از شربت انجیر هم کمک بگیری(داروخانه ها دارن)

بعد از غذا بذارش تو خاک پشتشو بمال و تا دسشویی نکرده درش نیار

شماره عضویت
    3683
    میانگین پست در روز
    0.20
    میو میو کردنش به خاطر محیط جدید و ترس و اضطرابه

عادت میکنه

صفحه 25 از 313 نخستنخست ... 1523242526273575125 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)