فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,615
لایک لایک:  2,103
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 249 از 313 نخستنخست ... 149199239247248249250251259299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,481 به 2,490 از 3126

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    ساشا مرادپور
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    گربه پرشین کلاسیک
    شماره عضویت
    14015
    میانگین پست در روز
    0.14
    سلام.
    تامی بعضی از قارچاش بزرگتر شده یعنی انگار هروز بیشتر میشن به دکتر که میگم میگه بابا بذار همه موهاش بریزه ولی پروسه قارچ و باید طی کنه. الان داروشو دکتر قطع کرده همون قرص نیستاتین. بجاش پماد ان ان نوشته. اون قرص و چهار روز هر 12 ساعت خورد و دکتر کفت دیگه نمیخواد بخوره. البته دو تا از قارچاش با اینکه بزرگتر شدن ولی مو درآوردن. اما اونی که روی سرشه خیلی زیاد شده همه سمت راست سرشو گرفته. حرفای دکتر طبیعیه یا دامپزشکشو عوض کنم؟

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasha.tomi نمایش پست ها
    سلام.
    تامی بعضی از قارچاش بزرگتر شده یعنی انگار هروز بیشتر میشن به دکتر که میگم میگه بابا بذار همه موهاش بریزه ولی پروسه قارچ و باید طی کنه. الان داروشو دکتر قطع کرده همون قرص نیستاتین. بجاش پماد ان ان نوشته. اون قرص و چهار روز هر 12 ساعت خورد و دکتر کفت دیگه نمیخواد بخوره. البته دو تا از قارچاش با اینکه بزرگتر شدن ولی مو درآوردن. اما اونی که روی سرشه خیلی زیاد شده همه سمت راست سرشو گرفته. حرفای دکتر طبیعیه یا دامپزشکشو عوض کنم؟
    سلام، اينكه ميفرمايند پروسه درمان بايد طي بشه درسته ولي ايا هدف از اقدام بموقع چيه ؟ غير ازينه كه مانع از پيشرفت بيماري بشيم؟ شما اين راهها رو رفتيد كه كار به ريزش مو و گسترده شدن قارچ نرسه ، اگه قرار باشه درمان بموقع و بي توجهي هر دو به يك اندازه بي فايده باشه كه چه كاريه خب؟؟
    داروهايی که اون زمان باتوجه به روند كند قارچ توصيه كردن خوب بود ولي الان شرايط فرق ميكنه ، بيماري گسترده شده و ديگه پماد ساده اي مثل ان ان تاثير انچناني نداره .
    از داروهاي جايگزين بايد استفاده بشه ، قارچ مقاوم شده. به نظرم باهاشون مشورت كنيد و پيشنهاد پماد كلوتريمازول و داروي خوراكي ايتروكونازول رو بديد كه هم مناسب اين نوع قارچه و هم روند درمانو تسريع ميكنه . موهاي تامي هم تا جايي كه ممكنه كوتاه كنيد ، داخل نايلون بريزيد كه الودگي منتشر نشه.
    ویرایش توسط animal lover : 9th March 2016 در ساعت 06:58 PM

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    ساشا مرادپور
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    گربه پرشین کلاسیک
    شماره عضویت
    14015
    میانگین پست در روز
    0.14
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام، اينكه ميفرمايند پروسه درمان بايد طي بشه درسته ولي ايا هدف از اقدام بموقع چيه ؟ غير ازينه كه مانع از پيشرفت بيماري بشيم؟ شما اين راهها رو رفتيد كه كار به ريزش مو و گسترده شدن قارچ نرسه ، اگه قرار باشه درمان بموقع و بي توجهي هر دو به يك اندازه بي فايده باشه كه چه كاريه خب؟؟
    داروهايی که اون زمان باتوجه به روند كند قارچ توصيه كردن خوب بود ولي الان شرايط فرق ميكنه ، بيماري گسترده شده و ديگه پماد ساده اي مثل ان ان تاثير انچناني نداره .
    از داروهاي جايگزين بايد استفاده بشه ، قارچ مقاوم شده. به نظرم باهاشون مشورت كنيد و پيشنهاد پماد كلوتريمازول و داروي خوراكي ايتروكونازول رو بديد كه هم مناسب اين نوع قارچه و هم روند درمانو تسريع ميكنه . موهاي تامي هم تا جايي كه ممكنه كوتاه كنيد ، داخل نايلون بريزيد كه الودگي منتشر نشه.
    ممنون
    کلوتریمازول هم استفاده میکنم دکتر گفت صبحا ان ان و شبها موقع خواب کلوتریمازول اما قارچ پیشروی داره. دکتر به حرف من گوش نمیده به نظرم باید دامپزشکو عوض کنم

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    اس اچ مو
    شماره عضویت
    14027
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام یه گربه پرشین که موهاشو کوتاه کنی چقدر طول میکشه به همون حالت پشمالویی برسه؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh.mo نمایش پست ها
    سلام یه گربه پرشین که موهاشو کوتاه کنی چقدر طول میکشه به همون حالت پشمالویی برسه؟
    سلام ، بستگي داره چه مقدار كوتاه بشه، تغذيش چطور باشه و همينطور عوامل محيطي يا بيماري زا مشكل ساز نشن مثل قارچها.
    اگه همه چيز خوب پيش بره حدود ٤-٥ماه .

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    اس اچ مو
    شماره عضویت
    14027
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام میخواستم بدونم فصل جفت گیری چقدر در ریزش موی گربه تاثیر داره؟ و اینکه در روز چقدر ریزش مو طبیعیه؟
    متشکرم

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh.mo نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم فصل جفت گیری چقدر در ریزش موی گربه تاثیر داره؟ و اینکه در روز چقدر ریزش مو طبیعیه؟
    متشکرم
    سلام ، اين مورد با استرس زيادي همراهه و چون كم غذا و بي اشتها هم ميشن ، قطعا در ريزش مو تاثير زيادي داره ، ولي اينكه بشه مقدار مشخصي براش تخمين زد ، امكان پذير نيست.
    طبيعي بودنو نبودنش با برس زدن مشخص ميشه و اينكه تا چه اندازه از گربتون شناخت داشته باشيد كه متوجه غير طبيعي بودن اين امر بشيد. پرشين ها ريزش موي بيشتري نسبت به نژادهاي ديگه دارن .

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    فاطمه ش
    حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    14007
    میانگین پست در روز
    0.25
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasha.tomi نمایش پست ها
    گربه ها باهوشن. شما حتما گربه دوست داشتی که خریدی . پس حالا که اون حیون به شما انقدر وابسته شده هواشو داشته باشید. سعی کنید روحیتونو بهتر کنید تا بتونید در کنارش زندگی آرومی داشته باشید. من گربم قارچ داره اگه شما جای من بودی چیکار میکردی؟ باید حواسم به تایم حموم کردن و پماد زدنش باشه. بعضی وقتا دوست دارم بشینم گریه کنم که بعضی جاهاش قارچ زده و موهاش ریخته.
    اما انقدر که در کنارش احساس آرامش میکنم حاضرم همه سختیارو به جون بخرم. ایشالا که موفق باشید و گربتون سالم
    ببخشی اگه دخالت کردم.
    وای واقعا اگه جای شما بودم شاید کم میاوردم ولی خب من سالها بود که آرزوی نگهداری از گربه رو داشتم و بالاخره به این آرزو رسیدم، خیلی هم دوستش دارم خصوصا وقتی که می بینم من رو دوست داره یا اینقدر بهم اعتماد میکنه واقعا از داشتنش خوشحال میشم و امیدوارم بتونم حالت روحی خودم رو بهتر کنم تا از پس مشکلاتی که هست بربیام... دعا می کنم گربه شما هم خیلی زود حالش خوب باشه...

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    ساشا مرادپور
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    گربه پرشین کلاسیک
    شماره عضویت
    14015
    میانگین پست در روز
    0.14
    سلام
    امروز بچه ها تو کوچه ترقه بازی میکردن یکی از ترقه ها صداش وحشتناک بود تامی خیلی خیلی ترسید. الان دیگه طرف منم نمیاد تا میرم کنارش فرار میکنه نمیدونم باید چیکار کنم؟
    دوم اینکه تقریبا انگار از همون موقع که ترسیده پشت هم هی آروغ میزنه و یه صداهایی از دلش میشنوم و اینکه آروغاش خیلی بد بون. ممنون اگه مثل همیشه راهنماییم کنید....
    با تشکر

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    ساشا مرادپور
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    گربه پرشین کلاسیک
    شماره عضویت
    14015
    میانگین پست در روز
    0.14
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatosh505 نمایش پست ها
    وای واقعا اگه جای شما بودم شاید کم میاوردم ولی خب من سالها بود که آرزوی نگهداری از گربه رو داشتم و بالاخره به این آرزو رسیدم، خیلی هم دوستش دارم خصوصا وقتی که می بینم من رو دوست داره یا اینقدر بهم اعتماد میکنه واقعا از داشتنش خوشحال میشم و امیدوارم بتونم حالت روحی خودم رو بهتر کنم تا از پس مشکلاتی که هست بربیام... دعا می کنم گربه شما هم خیلی زود حالش خوب باشه...
    ممنونم از محبت شما دوست عزیز

صفحه 249 از 313 نخستنخست ... 149199239247248249250251259299 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)