فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,615
لایک لایک:  2,103
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 243 از 313 نخستنخست ... 143193233241242243244245253293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,421 به 2,430 از 3126

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasha.tomi نمایش پست ها
    سلام .
    تامی وقتی میخوابه توی خواب دستش یا پاش مثل تیک عصبی تکون میخوره البته خیلی خیلی کم.... مثل وقتی که ما خواب میبینیم از جایی میافتیم تکون میخوریم... البته شاید خیلی کم تر از ما باشه. نمیدونم قبلا اینجوری بوده یا نه وقتی تو جای خودش میخوابه متوجه نشدم این کارو انجام بده وقتی میاد روی پای من میخوابه احساس میکنم. مشکلی نداره؟؟؟؟؟
    در ضمن یه سوال دیگه. براش قطره مولتی ویتامین کودکان خریدم چند وقت یه بار باید بهش بدم بخوره و چند سی سی؟؟؟
    ممنونم ... خسته نباشید
    سلام. مسئله ای نیست. حیوانات هم خواب میبینن ولی نه به کیفیت خواب انسانها. واین تیکهای عصبی ناشی از همونه. همینطور تنشها و استرسهایی که درگذشته کمو بیش داشته.طبیعیه.

بهتر بود داروهای مخصوص خودشو تهیه میکردید. میتونید دوروز یکبار 3_4 قطره بهش بدید.

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    ساشا مرادپور
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    گربه پرشین کلاسیک
    شماره عضویت
    14015
    میانگین پست در روز
    0.14
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. مسئله ای نیست. حیوانات هم خواب میبینن ولی نه به کیفیت خواب انسانها. واین تیکهای عصبی ناشی از همونه. همینطور تنشها و استرسهایی که درگذشته کمو بیش داشته.طبیعیه.

بهتر بود داروهای مخصوص خودشو تهیه میکردید. میتونید دوروز یکبار 3_4 قطره بهش بدید.
    خسته نباشید...
    قبلا از دارو مخصوص خودش خریده بودم گفتم که به هیچ عنوان لب نمیزد. دکترش گفت مولتی ویتامین کودکان براش بگیر ممکنه بخوره. با قطره چکان بهس میدم اینو میخوره.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    اس اچ مو
    شماره عضویت
    14027
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام. گربه من یه هفتس که مرغ و سنگدون میخوره. خمیازه میکشه دهنش خیلی بو میده. چون قبلش غذای خشک میخورد لثه و دندوناش سالمن. دکترشم قبل ترک دادن غذای خشکش سالم بودن دهانشو تایید کرد. این بوی بد بخاطر خوردن سنگدون و مرغه؟
    با تشکر

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh.mo نمایش پست ها
    سلام. گربه من یه هفتس که مرغ و سنگدون میخوره. خمیازه میکشه دهنش خیلی بو میده. چون قبلش غذای خشک میخورد لثه و دندوناش سالمن. دکترشم قبل ترک دادن غذای خشکش سالم بودن دهانشو تایید کرد. این بوی بد بخاطر خوردن سنگدون و مرغه؟
    با تشکر
    سلام. همیشه بوی بد دهان از مشکلات دندانو لثه نیست. گاهی زخمهای گوارشی ، دیابت ، مشکلات کلیوی و غیره باعث میشن.
    خوردن غذاهای پروتئینی مثل ماهی ، مرغ ، گوشت و تخم مرغ تا زمان هضم کاملشون باعث بدبو شدن دهان میشن. برای مراحل هضمش که در معده انجام میشه نمیتونید کاری بکنید. ولی حتما براش با خمیر دندان ومسواک مخصوص ، مسواک بزنید.
    هم جرمهای دندانو لثه رو از بین میبره ، هم دندانهاش سالم میمونه و دهانشم بوی بد نمیده.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    اس اچ مو
    شماره عضویت
    14027
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. همیشه بوی بد دهان از مشکلات دندانو لثه نیست. گاهی زخمهای گوارشی ، دیابت ، مشکلات کلیوی و غیره باعث میشن.
    خوردن غذاهای پروتئینی مثل ماهی ، مرغ ، گوشت و تخم مرغ تا زمان هضم کاملشون باعث بدبو شدن دهان میشن. برای مراحل هضمش که در معده انجام میشه نمیتونید کاری بکنید. ولی حتما براش با خمیر دندان ومسواک مخصوص ، مسواک بزنید.
    هم جرمهای دندانو لثه رو از بین میبره ، هم دندانهاش سالم میمونه و دهانشم بوی بد نمیده.
    ممنونم
    از مشکلات گوارشی فکر نمیکنم باشه چون اشتهاش خوبه و خوبدغذا میخوره. کسل و بی حالم نیست.
    تا حالا مسواک نزده راحت قبول میکنه مسواک بزنه؟ مسواک مخصوص دارن؟

کاربر جدید Rahakhv آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    رهاخسروی
    علایق
    نقاشی ، طراحی ، گرافیک ، بازی با حیوانات ، فیلم و کتاب و
    حیوان خانگی
    خرگوش ، لاکپشت ، ماهی
    شماره عضویت
    14072
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام دوستان ، من یک خرگوش دارم ، نره ، الان تقریبا 7 ماهه ک دارمش ( از وقتی ک به اندازه ی کف دست بود تا الان که اندازه ی بچه گربه س ) تا الان رفتارای عادی داشته و خوراکش خوب بود و واکسن هم زده ! توی حیاط پشتی ازش نگهدارب می کنم و واسه خودش خونه و کلی حفره س خاکی داره . چند روزی میشه ک وقتی میرم نازش کنم اولش وایمیسته ک نازش کنم ( همیشه با ناز کردنم مخصوصا سرش آروم میشد و خوشش میومد ) بعد پشتش رو بهم می کنه و به مقدار زیاد ادرار می کنه و بعط هم جفتک میندازه و کلا میپاشونو ادرارشو ! واقعا نمی دونم چ مشکلی داره ! واقعا نگرانم چون توی این هفت ماه اصلا به هیچ وجه سابقه نداشته و همیشه ی جای مشخص گوشه ی دیوار ادرار می کرد ! لطفا کمکم کنید و اگر میدونید مشکلش چیخ و چیکار باید بکنم بهم بگین ! مرسی

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    سلام ، به انجمن خوش اومديد. سوالتون رو توي تالار مربوط به خرگوش ها مطرح كنيد. روي اين لينك كليك كنيد http://mihanpet.ir/showthread.php?t=10454

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    ساشا مرادپور
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    گربه پرشین کلاسیک
    شماره عضویت
    14015
    میانگین پست در روز
    0.14
    سلام و خسته نباشید
    قبلا که بهتون گفته بودم تامی چند جای بدنش قارچ داشت اما خیلی ریز بودن و وقتی بردمش کلینیک دکتر براش یه شامپو لیندان نوشت که سه شب پشت هم حمومش دادم. با یه کرم کلوتریمازول و ان ان که بعد دو هفته که دوباره دکتر دید گفت تموم شده و نمیخواد کرم زدن و ادامه بدید. چند روزه پیش متوجه شدم که ریزش موی بیش از حد داره و دیروز دیدم که روی سرش تا انتهای گوش سمت راستش قارچ زده و دوباره جاهای قدیمی که بهتر شده بودن قرمز شده بود و دمش هم قارچ زده بود. بردم پیش دکتر خودش و براش اینبار شامپوی کتوکونازول 2 درصد که جهار شب پشت هم ببرمش حمومو قرص نیستاتین نوشته که باید بکوبم و محلولش و بهش بدم و دوباره پماد کلوتریمازول 1 درصد. نمیدونم واقعا خوب میشه یا نه. سری قبل کرم هاشو سر موقع زدم جاییم به غیر از خونه نمیره. نمیدونم چرا بدتر شده الان ترسم از اینه که بیشتر از این قارچ نزنه. صابون گوگرد براش ننوشته خودم بگیرم بزنم؟ تداخل دارویی نداره؟ وقتی میرم دکتر بدتر اعصابم خورد میشه جون دکتر میخنده و میگه چیزی نیست. اون سریم همین و گفت و بدتر شد.... به نظرتون این داروها کافیه؟ چون با پنجه هاش خودشو میخارونه میترسم که پنجه هاشم قارچ بزنه
    واقعا دارم دیونه میشم

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasha.tomi نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    قبلا که بهتون گفته بودم تامی چند جای بدنش قارچ داشت اما خیلی ریز بودن و وقتی بردمش کلینیک دکتر براش یه شامپو لیندان نوشت که سه شب پشت هم حمومش دادم. با یه کرم کلوتریمازول و ان ان که بعد دو هفته که دوباره دکتر دید گفت تموم شده و نمیخواد کرم زدن و ادامه بدید. چند روزه پیش متوجه شدم که ریزش موی بیش از حد داره و دیروز دیدم که روی سرش تا انتهای گوش سمت راستش قارچ زده و دوباره جاهای قدیمی که بهتر شده بودن قرمز شده بود و دمش هم قارچ زده بود. بردم پیش دکتر خودش و براش اینبار شامپوی کتوکونازول 2 درصد که جهار شب پشت هم ببرمش حمومو قرص نیستاتین نوشته که باید بکوبم و محلولش و بهش بدم و دوباره پماد کلوتریمازول 1 درصد. نمیدونم واقعا خوب میشه یا نه. سری قبل کرم هاشو سر موقع زدم جاییم به غیر از خونه نمیره. نمیدونم چرا بدتر شده الان ترسم از اینه که بیشتر از این قارچ نزنه. صابون گوگرد براش ننوشته خودم بگیرم بزنم؟ تداخل دارویی نداره؟ وقتی میرم دکتر بدتر اعصابم خورد میشه جون دکتر میخنده و میگه چیزی نیست. اون سریم همین و گفت و بدتر شد.... به نظرتون این داروها کافیه؟ چون با پنجه هاش خودشو میخارونه میترسم که پنجه هاشم قارچ بزنه
    واقعا دارم دیونه میشم
    سلام.خیلی ممنون.
    داروهایی که ایشون توی هردودوره بیماری دادن خوبه. احتمالا گربتون از طریق خاک مبتلا شده .حالا چطور مشخص نیست!!! چون این قارچها که سه نوع هستن یا از طریق حیوان الوده یا ناقل منتقل میشه یا موشو سایر جوندگان ویا خاک. که شما میگید دسترسی هم نداره به بیرون!! اگه کشت میگرفتن ازش مطمئن میشدن قارچ هست یا اتوپی !!

علت عود مجددش کوتاه بودن زمان درمانه. طول درمان قارچ پوستی درصورتی که به عفونت منجر نشده باشه حداقل 3 هفته و همراه با عفونت حداکثر 3ماه. گاهی بعلت وسیع شدن ناحیه درگیری تا 6 ماه طول میکشه. که دراینصورت پنجه ها هم درگیر میشن و درمان مشکلتر و با لیسیدن پنجه ها قارچ وارد بدن میشه که دراینصورت دکتر میتونن از طریق کشت مدفوع نوعشو تشخیص بدن. و همینطور از طریق ازمایش خون ونمونه برداری.

اجازه ندید خودشو بخارونه، هم باعث میشه قارچ به پنجه ها منتقل بشه هم اگه اون نواحی زخم بشن وارد خون شده منجر به عفونتو ترشحات پوستی میشه.
    پنجه هاشو با دستمال ببنیدید. طوری سفت نبندیدکه به دستو پاش فشاربیاد. هردوساعت باز کنید یه کم استراحت کنه و مجدد ببندید .

وقتی بیماری شدید میشه یا مجدد عود میکنه بهتره درکنار داروهای موضعی ، داروهای خوراکی هم تجویز بشه.

شما درمانو ادامه بدید. از دستکش هم استفاده کنید.محیطو ضدعفونی کنید. حداکثر تا یکهفته بعد از بهبودی کامل نباید دارو قطع بشه.
    نیازی به صابون گوگرد نیست فعلا. با پماد موضعی تداخل داره . پوستشو خشکتر و اسیب پذیرتر میکنه. امیدوارم خیلی زود سلامتیشو بدست بیاره.
    ویرایش توسط animal lover : 27th February 2016 در ساعت 07:11 PM

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    ساشا مرادپور
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    گربه پرشین کلاسیک
    شماره عضویت
    14015
    میانگین پست در روز
    0.14
    ممنونم از اینکه جوابگو هستید....
    تامی عفونت نداره. دارو خوراکی هم همون قرص نیستاتین و داده که بخوره. چیز دیگه اگه هست بگید تا بخرم و بهش بدم. تا آخر طول درمانش پنجه هاشو ببندم؟ شبا تو اتاق جدا میخوابه اشکال نداره شب تا صبح پارچه به پنجه هاش باشه؟ و اینکه خود اون پارچه به دلیل اینکه پنجه ها عرق میکنن باعث قارچ نمیشن؟ چون شنیدم که وقتی جایی مرطوب باشه احتمال قارچ بیشتره.
    چون نمیشه خیلی جلوی خادوندن و بگیرم گاهی تو اتاق این کارو انجام میده. فکر کنم پارچه بستن بهترین کاره

صفحه 243 از 313 نخستنخست ... 143193233241242243244245253293 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)