فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  3,607
لایک لایک:  2,100
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 241 از 312 نخستنخست ... 141191231239240241242243251291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,401 به 2,410 از 3116

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahroooz نمایش پست ها
    اتاق از هر نظر مناسبه فقط تنها چیزی که هست از این نگرانیم که تو اون چند ساعت که دور از ماست افسردگی نگیره چون تو یه مقاله نوشته بود گربه هارو تنها تو اتاق نذارید منم بخاطر این سوال پرسیدم ممنونم که جوابگو هستید
    اون ساعتی که تنهاست زمان استراحتشه که اگه سر همین ساعت یاد بگیره بخوابه، طبیعتا انتظار نداره این زمان با شما باشه وبازی کنه. یاددادن قوانین به حیوانات یه کم مشکله و اگه به هم بریزه عادتهاشون تغییر میکنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh.mo نمایش پست ها
    الان یک هفتس که پیش ماست چون چند روز اول بازی میکرد و سرحال بود الان واقعا براش ناراحتم. دامپزشکم هفته پیش که خریدمش بردم همه چیش اوکی بود. اصلا نمیدونم با چی باید سرگرم بشه به هیچی واکنش نمیده اگرم بده در حد یک دقیقس. چندتا اسباب بازی جدیدم براش گرفتم...
    بله چشم دارو تقویتی رو اونجوری که فرمودید بهش میدم. داروی تقویتیش با طعم آناناسه دکتر گفت خیلی شیرینه و باید دوست داشته باشه
    البته گربه من نره یعنی برای نر هاهم این هورمون ها و فصل فحل بودن ماده ها تاثیر داره؟
    امکان داره کسل بودنش به خاطر ترک غذای خشکش باشه؟
    با تشکر از شما که انقدر زود جواب سوالات مارو میدید
    نگران نباشید چکاپ هم که مثبت بوده. پس مشکل جدی نیست.همین تغییرات هورمونی و فصلی میتونه باشه که از اویل دی تا اواخر فروردین ادامه داره.
    نزدیک بهار که میشه یه کم خواب الود و کم تحرکتر میشن.

بعضی ، بسته به شرایط زندگی وتغذیه ، زودتر به بلوغ میرسن ولی تا به موقعیت ثابتو پایدار برسن طول میکشه و همزمان میشه با بلوغ طبیعیشون.

بله درمورد گربه های نر خونگی اینحالت بیشتر خودشو نشون میده. چون به بیرون دسترسی ندارن بنابراین مثل گربه های ماده به حالتی شبیه افسردگی ،بی تفاوتی ، کسلی ، کم اشتهایی، گاهی میوهای بلندو ممتد چند دقیقه ای ، گاهی عصبیو پرخاشگر و گاهی اروم دچار میشن.
    این دورانو باید طی کنه .نیازی نیست کار خاصی انجام بدید. زندگی خوبی براش فراهمه .فقط سعی کنید بیشتر وقت بزارید تا باهاتون احساس راحتی کنه.
    ویرایش توسط animal lover : 16th February 2016 در ساعت 08:44 PM

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    اس اچ مو
    شماره عضویت
    14027
    میانگین پست در روز
    0.06
    خیلی ممنون و ببخشید که همش وقت شمارو میگیرم. الان همونجور که فرمودید من با انگشت از داروی تقویتی دوره دهنش زدم چند بار ولی خب تند تند فرار میکرد یه جوری شد که حتی دستمم شستم اومد نازش کنم باز از دستم فرار کرد نذاشت نازش کنم. فکر کنم باید بیخیال داروی تقویتی بشم؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh.mo نمایش پست ها
    خیلی ممنون و ببخشید که همش وقت شمارو میگیرم. الان همونجور که فرمودید من با انگشت از داروی تقویتی دوره دهنش زدم چند بار ولی خب تند تند فرار میکرد یه جوری شد که حتی دستمم شستم اومد نازش کنم باز از دستم فرار کرد نذاشت نازش کنم. فکر کنم باید بیخیال داروی تقویتی بشم؟
    گربتون عجیبه ها!!! شاید از طعمو بوی اناناس بدش میاد. بدون طعم بخرید ممکنه کوتاه بیاد:)
    مگه شما پوست پشت گردنشو نمیکشید موقع دارو دادن؟ اگه اینکارو میکنید خیلی راحت میشه بریزید دهانش.بعدش همینطور که نگهش داشتید با یه قطره چکان یا سرنگی که از قبل توشو با اب پرکردید ، وقتی دارو رو خورد ابو بریزد دهانش. فقط با عجله و با حجم زیاد اینکارو نکنید خدایی نکرده وارد نای یا ریه هاش میشه.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    اس اچ مو
    شماره عضویت
    14027
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    گربتون عجیبه ها!!! شاید از طعمو بوی اناناس بدش میاد. بدون طعم بخرید ممکنه کوتاه بیاد:) مگه شما پوست پشت گردنشو نمیکشید موقع دارو دادن؟ اگه اینکارو میکنید خیلی راحت میشه بریزید دهانش.بعدش همینطور که نگهش داشتید با یه قطره چکان یا سرنگی که از قبل توشو با اب پرکردید ، وقتی دارو رو خورد ابو بریزد دهانش. فقط با عجله و با حجم زیاد اینکارو نکنید خدایی نکرده وارد نای یا ریه هاش میشه.
    از عجیب یه چیزی فراتره.... گربه که کاموا و توپ دوست نداشته باشه نمیدونم جیه!!!!! ممنون حتما این کارو میکنم نشد باید ببرم کلینیک براش تقویتی بزنن

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14043
    میانگین پست در روز
    0.01
    gorbe manam oskole na daroo mikhore na bazi mikone dishabam panjare baz bood rafte biroon ehsas mikonam bain gorbehaye biroon jof giri karde chikar konam age bardarshe nejadesh ghati mishe chikar konam bardar nashe

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14043
    میانگین پست در روز
    0.01
    yeki rahnamai kone tahalaam bardar nashode nazdike ye salesham hast gharar bood ba ye persian mese khodesh jof bendazam

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14043
    میانگین پست در روز
    0.01
    nazdike 2 saleshe bebakhshid

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14043
    میانگین پست در روز
    0.01
    delam mikhad khafash konam bainkaresh

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط shhz نمایش پست ها
    delam mikhad khafash konam bainkaresh
    سلام دوست عزیز.
    لطف کنید فارسی تایپ کنید
    توی چنساعت مشخص نیست که جفتگیری کرده باشه!!
    برای اطمینان یک الی دوهفته دیگه ازمایش خون بگیرید ازش. به هیچ وجه از هیچ قرصی برای سقط جنینش استفاده نکنید
    ویرایش توسط animal lover : 19th February 2016 در ساعت 03:59 AM

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    فاطمه ش
    حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    14007
    میانگین پست در روز
    0.25
    سلام
    من نانی کوچولوم رو بردم پیش دکترش و دکتر بهم اطمینان داد که هیچ گونه قارچ یا چیزی که باعث بشه روی دست من زخم بشه نداره اما مشکل اینجاست که شبیه همون زخم روی پای مامان هم دراومده؛ میگید من چیکار کنم؟

صفحه 241 از 312 نخستنخست ... 141191231239240241242243251291 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)