فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,615
لایک لایک:  2,103
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 240 از 313 نخستنخست ... 140190230238239240241242250290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,391 به 2,400 از 3126

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    خیلی ممنون نهایت تشکر واقعا دیگه چیکار کنم هیچ جوه نمیتونم کاره شما رو جبران کنم شاید شما تنها حیوان دوست حقیقی هستید که با آگاهی به افراد کمک میکنید.

واییییی چرا ی دکتر خوب و اگاه نیست اخه فقط پوز دارن! دکتر دزفولی خودش گفت که این غذا همه ی نیاز هاش رو تامین میکنه!وای اخه من چقدر دامپزشک عوض کنم،مخصوصا حالا که شناسنامش ماله کلینیک مهره و لیبل واکسن هاش هم توی اون شناسنامه اس چیکار کنم حالا اگه بخوام ببرمش ی کلینیک دیگه؟
    یعنی الان چقدر ضعیف شده؟ وزن لوسی حتی فکر نکنم 2کیلو باشه خیلی سبکه و کشیده است اندامش ولی واقعا حس میکنم باید ضعیف شده باشه،بنابراین بهتر نیست عمل اش به تعویق بیوفته؟
    و اما اینکه شاید اجازه ندادن برای نوازش کردن لوسی رو زیادی بزرگ کردم اما خب نه اینکه اجازه نده اما دیگه مثل بچگیاش نیست،امیدوارم با عقیم کردنش و تموم شدن سن بلوغش این مشکل حل بشه میدونید حس خوبی ندارم مثل قبل به من وابستگی نداره یعتی هیچ ارتباط محبت آمیزی خیلی وقته بین من و لوسی برقرار نشده و واقعا ناراحتم!
    و اینکه خب بازم ببخشید ولی ی برنامه غذایی خوب که غذای خشک توش باشه بهم بدید
    و اینکهدر چه صورتی امکان پذیره که بد اخلاقیش در مورد نوازش هیچ وقت رفع نشه؟
    اخه چرا نباید کنار بیاد؟

و اینکه خب درسته من حقی ندارم آزادی اون رو بگیرم اما ارزیابی میکنم که بیرون رفتن میتونه براش مشکل ایجاد کنه،اما خب چیکار کنم چه راهکاری میدید که حوصلش سر نره و ی جوری بتونه ب بیرون بره؟ گربه ک از جاهای جدید خوشش نمیاد نه ماشین گردی نه هیچ چیز دیگه الان باکسشو خاک گرفته چون اصلا جایی نبردمش!

امکان داره که پرخاشگری لوسی سن بلوغ نباشه و علتش افسردگی باشه😨؟
    چون لوسی از هیچکس که توجه دیگه نمیخواد بازی خاصی ام ک با نمیکنه فقط خودش با اسباب بازیاش ی کم *
    بعد اینکه یعنی من باید پشت سر لوسی باشم و باهاش بازی کنم؟24ساعته؟خودشم ک تمایلی نداره از نظره من ای کاش شما یک هفته با ما زندگی میکردید یا حداقل ی دوربین توی خونه ما بود و رفتار لوسی و ما رو توی یکروز میدید و میگفتید که طبیعیه یا نه(مثل جو فراست!)

راستش امیدوارم لوسی ی روز تبدیل به اون گربه ی دوستداشتتی و اصتلاحا "نرم" بشه که بتونی بغلش کنی مثل قبل و شونش بزنی نوازشش کنی و در کل خوش اخلاق تر بشه من گربه هارو تو تلوزیون میبینم میگم اخه مگه میشه! آیا لوسی مهربونتر میشه بعد از طی کردن پروسه اش؟و با عقیم کردن😧؟میشه برسش زد؟
    بعد اینکه من قصد داشتم بعد از عقیم کردن لوسی یعنی بعد از طی کردن دوران نقاحت اش و وقتی سن بلوغش رو طی کرد ی گربه ی دیگه هم بیارم،ب دو دلیل:یک اینکه سبب بشه لوسی دچار افسردگی نشه و دو اینکه آیا یک گربه که از نوزادی در کنار انسان بوده و شیوه ی تربیت درستی داشته و مثل من افراط و تفریط نکرده چه رفتاری داره!، اما منصرف شدم تا ببینم که چ شرایطی پیش میاد بعد از بحران لوسی

و اینکه وقتایی که لوسی فحل میشه و نوازش زیادی رو طلب میکنه اون نوازش رو ب چ دید میبینه؟علاقه به صاحبش؟یا چیز دیگه نوازش کردنش درسته؟باید بهش اجازه داد سرو صدا کنه و یا باید حواسش رو با نوازش پرت کرد؟

ببخشید حس میکنم دارم شمارو اذیت میکنم دوباره و سو استفاده اما من کمک لازم دارم
    مرسی
    آری شاید در همین نزدیکی چند طفل کوچک دارد
    شاید گرسنه در سرماست،شاید درد میکشد
    نا توان است،کاری از دستش بر نمی آید
    شاید میخواهد گریه کند،برای زندگی در مبارزه است
    حال،چون ناتوان است،برایش توانی باشیم نه یک مبارزه جدید
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    خواهش ميكنم پسرم ، مسئله اي نيست ، بتونم كمكتون كنم خوشحال ميشم. ولي اقا نيما ، حرفايي كه زدم فقط براي آگاه شدنتون بود نه نگراني مضاعف!!! پشيمونم نكنيد.

سانابل محصولات فوق العاده اي داره كه غني از أملاحو ويتامين هستن . دكتر درست گفتن ولي بهتر بود مضرات استفاده بيش از حدشم ميگفتن. منظورم بدي غذاي خشك نبود ، ضرر استفاده بيش از حدش بود و اينكه در كنارش از غذاهاي غني ديگه هم استفاده بشه ، غذاهاي خشك رطوبت و آب كمتري دارن كه همين باعث انسداد مجاري ادرار ، سنكهاي كليه و مثانه ، مشكلات گوارشي و از دست دادن وزن بدنشون ميشه ، چون اب كافي بدن تامين نميشه .

احتياج نيست دكترشو عوض كنيد، سطح اطلاعاتتونو بالا ببريد كه اگه دكتر يه همچين توصيه اي كرد بدونيد چه سوالاتي بايد بپرسيد و كدوم كار درستتره .

الانم اصلا نگران نباش، همه گربه ها كه مثل هم نيستن، بعضي ريز جثن ، وزن كمتري دارن ، دليل نميشه لوسي ضعيف باشه؟ ٢كيلو كه نميشه پسرم!!!!وزن يه گربه ٤ماهه در حالت عادي ٢/٥-٣كيلوئه.چطور لوسي ٨ماهه ٢كيلو هم نيست؟؟؟!!!!!

غذاهاي مناسب گربه تو همين تالار توضيح داده شده بارها ، لطف كن پيداش كن ، چون برام واقعا مشكله دوباره تايپ كنم. قطعا سلامت و توانايي جسميش براي عمل بايد تأييد بشه .

افسرده نيست ، گربه ها خيلي كم پيش مياد افسرده بشن چون كلا بيخيالن. ولي سگها بيشتر افسرده ميشن .

والا نميدونم در چه صورت إمكان پذيره !!!!فقط يه احتمال بود . ٢٤ساعت چيه ديگه اي بابا!!! هر موقع دوست داشتيد باهاش بازي كنيد

براي بيرون رفتنش ترغيبش كنيد، مثلا وقتي ميبريدش بيرون بهش تشويقي بديد يا چيزايي كه تا بحال توي خونه باهاش روبرو نشده ، يه تفريح جذاب براش درست كنيد، تفريحي كه بدون شما براش جذاب نباشه بخواد تنهايي تجربش كنه . مثلا همينطور كه با قلاده نگهش داشتيد ، با اين طنابهاي كشي باهاش بازي كنيد ، اجازه بديد دنبالش بدوه تا انرژيش تخليه بشه.و بعد از گرفتنش تشويقي بديد.

بله مهربونتر ميشه اميدوارم . موقعي كه نوازش ميخواد برس بزنيد .

موقع فحل شدن بهتره كمتر نوازش بشه ، چون اينحالت تشديد ميشه .

يه پيشنهاد جدي براتون دارم ، سعي كنيد لوسيو به يه ادم مطمئن واگذار كنيد . تنشها و استرس هاي شما بهش منتقل ميشه ، نكنيد اينكارا رو ، ضعيف ميشه . يادتون بياد بخاطر همين نگرانيهاي بيجاتون ،چندماه پيش داشتيد از دستش ميداديد. شايد پيدا شدنش يه فرصت مجدد براي إصلاح رفتارتون بوده. پس تا دوباره خدايي نكرده مشكلي براش پيش نيومده سعي كنيد نگرانيهاتونو كنترل كنيد
    ویرایش توسط animal lover : 16th February 2016 در ساعت 03:47 AM

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    فاطمه ش
    حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    14007
    میانگین پست در روز
    0.25
    من هر روز میام و توضیحاتی که به بقیه میدین رو می خونم و واقعا استفاده می کنم...
    سلامت باشید

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    ی دنیا ممنون،باید بگم خیلی وقته که دیگه نگرانی خاصی ندارم اینطور نیست که مظترب بشم اما دلم میخواد لوسی به شکل ایده آل زندگی کنه و آسوده باشه،
    باشه من میگردم و رژیم که بشه با غذای خشکش ترکیبش کرد پیدا میکنم بهش میدم امیدوارم وزن اش اضافه بشه،والا نمیدونم دقیقا چند کیلوعه ولی خیلی سبکه وقتی بغلش میگیرم،

من واسه لوسی قلاده نگرفتم چون اجازه بستنشو نداد دوستشم نداشت،
    تشویقیشم وقتی تموم شد دیگه نگرفتم چون استفاده ایی نداشت!
    راستش الان چند وقته که لوسی واسه خودش چرت میزنه بازی میکنه و زندگیشو میکنه، و با منم کاری نداره! شاید بایدم اینطور باشه!
    نه احتیاجی به واگذاری لوسی نیست! این چه حرفیه! دیگه من اونقدر هم مظترب نیسم که بشبنم هی ب اینا فکر کنم !که بخواد ب لوسی اثر تنش های من منتقل بشه فقط میخوام باهاش ی ارتباط قوی عاطفی برقرار کنم چون لوسیمو خیلی دوس دارم و نمیخوام که بی تفاوت از کنارش بگذرم ،فقط در این مورده که ناراحت ام دلم نمیخواد این طور کلیشه ایی زندگی لوسی ادامه پیدا کنه و هیچ شاخص ارتباطی ام بین منو لوسی نباشه!.

ی دنیای بزرگ ممنون واقعا که شما به من در تمام این مدت امید دادید و واقعا سبب شدید من ی زندگی خوب برای لوسی بسازم
    آری شاید در همین نزدیکی چند طفل کوچک دارد
    شاید گرسنه در سرماست،شاید درد میکشد
    نا توان است،کاری از دستش بر نمی آید
    شاید میخواهد گریه کند،برای زندگی در مبارزه است
    حال،چون ناتوان است،برایش توانی باشیم نه یک مبارزه جدید
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    اس اچ مو
    شماره عضویت
    14027
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام خسته نباشید.... من یه گربه یک سال و نیمه پرشین خریدم. قبلش پیش کسی بود که بیشتر وقتا اونو تو حیاط میذاشت و یه سگ دوبرمن بزرگ داشت که معلوم بود این گربه خیلی از خودش و صداش میترسه. الان ما تو آپارتمان هستیم. شرایطش زمین تا آسمان با اونجا فرق داره یه اتاق مخصوص خودش داره و کلی اسباب بازی...خدارو شکر با ما خیلی خیلی زود اخت شد و همیشه در حال ناز کردنشیم و خودش دوست داره بیشتر وقتا میاد رو پای من میخوابه البته چند روزه اول اینجا بود بازی میکرد خیلی فعال تر بود الان دو سه روزه اصلا حوصله بازی کردن نداره از چیزایی مثل کاموا و توپ که همه گربه ها عاشقشن انگار اصلا خوشش نمیاد. خیلی به خودش تکون بده میشینه پشت پنجره یه ساعتی بعد میاد میو میو میکنه غذاشو که خورد لم میده کنار بخاری و میخوابه. خیلی نگرانشم هرچه سعی میکنم به بازی کردن تشویقش کنم فایده نداره. لطفا راهنماییم کنین. البته گربه من عقیم نشده ممکنه مال فصل جفت گیری باشه؟؟؟؟ و اینکه دامپزشکش براش شربت تقویتی نوشته اما رو غذا که اصلا نمیخوره دامپزشکش که به زور بهش داد کف از دهنش زد بیرون و بعد پنج دقیقه هرچی خورده بود بالا آورد. چون از غذای خشکم چند روزه ترکش دادم باید حتما تقویتی بخوره یعنی بازم به زور بهش بدم بالا نمیاره؟ممنون از سایت خوبتون

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    شهروز
    شماره عضویت
    14029
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام خسته نباشید
    من یه گربه پرشین تازه خریداری کردم که یک سالست. شبا من تو اتاق تنهاش میذارم و در و میبندم چون خانمم شبا میترسه اون بیاد رو سرش. اشکالی نداره؟ از صبح زود ساعت 7 ونیم هشت بیرونه پیش ما تا ساعت ده و یازده شب. فقط موقع خواب تنهاس تو اتاق.
    ممنون میشم جواب بدید

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh.mo نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.... من یه گربه یک سال و نیمه پرشین خریدم. قبلش پیش کسی بود که بیشتر وقتا اونو تو حیاط میذاشت و یه سگ دوبرمن بزرگ داشت که معلوم بود این گربه خیلی از خودش و صداش میترسه. الان ما تو آپارتمان هستیم. شرایطش زمین تا آسمان با اونجا فرق داره یه اتاق مخصوص خودش داره و کلی اسباب بازی...خدارو شکر با ما خیلی خیلی زود اخت شد و همیشه در حال ناز کردنشیم و خودش دوست داره بیشتر وقتا میاد رو پای من میخوابه البته چند روزه اول اینجا بود بازی میکرد خیلی فعال تر بود الان دو سه روزه اصلا حوصله بازی کردن نداره از چیزایی مثل کاموا و توپ که همه گربه ها عاشقشن انگار اصلا خوشش نمیاد. خیلی به خودش تکون بده میشینه پشت پنجره یه ساعتی بعد میاد میو میو میکنه غذاشو که خورد لم میده کنار بخاری و میخوابه. خیلی نگرانشم هرچه سعی میکنم به بازی کردن تشویقش کنم فایده نداره. لطفا راهنماییم کنین. البته گربه من عقیم نشده ممکنه مال فصل جفت گیری باشه؟؟؟؟ و اینکه دامپزشکش براش شربت تقویتی نوشته اما رو غذا که اصلا نمیخوره دامپزشکش که به زور بهش داد کف از دهنش زد بیرون و بعد پنج دقیقه هرچی خورده بود بالا آورد. چون از غذای خشکم چند روزه ترکش دادم باید حتما تقویتی بخوره یعنی بازم به زور بهش بدم بالا نمیاره؟ممنون از سایت خوبتون
    سلام. چندوقته پیش شماست؟ شاید تغییر مکان یه کم براش ناراحت کنندست، زمان میبره تا به محیط جدیدش عادت کنه ولی اگه مدت زیادیه پیشتونه تغییرات فصلی(نزدیک شدن به فصل بهار) و هورمونی (فحلی) تاثیرگذاره.
    هیچموقع دارویی رو حتی تقویتی به زور بهش ندید.
    با غذاهای کامل تقویتش کنید. دارو اخرین راهه. اگر نخوردمجبورید از تقویتی های تزریقی استفاده کنید .اثرشم سریعتره.
    معمولا شیرین هستن و باب میلشون. چطور کف کردو برگردوند؟؟؟! این عکس العملو درمقابل انتی بیوتیکها که تلخ هستن انجام میدن.
    اگر تونستید بهش تقویتی بدید روی غذا نخوره بهتره چون ممکنه محتویات معده هم به همراه استفراغ برگردونده بشه. خیلی اذیت میشه.
    میتونید یک قطره با انگشتتون به دور دهانش بمالید .مجبور میشه برای تمیز کردن خودش لیسش بزنه. زبونش به طعمش عادت میکنه .بعدش بریزید دهانش ولی نه با خشونت.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahroooz نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یه گربه پرشین تازه خریداری کردم که یک سالست. شبا من تو اتاق تنهاش میذارم و در و میبندم چون خانمم شبا میترسه اون بیاد رو سرش. اشکالی نداره؟ از صبح زود ساعت 7 ونیم هشت بیرونه پیش ما تا ساعت ده و یازده شب. فقط موقع خواب تنهاس تو اتاق.
    ممنون میشم جواب بدید
    سلام
    اگه اتاقی که توشه از هر لحاظ امنه و خطراتی مثل گاز گرفتگی، اشیا تیزو برنده و داغ، لوله گاز و...... تهدیدش نمیکنه و هوا هم در جریانه (پنجره حفاظ دار) مشکلی نیست.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    شهروز
    شماره عضویت
    14029
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام
    اگه اتاقی که توشه از هر لحاظ امنه و خطراتی مثل گاز گرفتگی، اشیا تیزو برنده و داغ، لوله گاز و...... تهدیدش نمیکنه و هوا هم در جریانه (پنجره حفاظ دار) مشکلی نیست.
    اتاق از هر نظر مناسبه فقط تنها چیزی که هست از این نگرانیم که تو اون چند ساعت که دور از ماست افسردگی نگیره چون تو یه مقاله نوشته بود گربه هارو تنها تو اتاق نذارید منم بخاطر این سوال پرسیدم .... راستی بعضی شبا پیش میاد که ساعت سه و چهار میو میو میکنه اما چون غذاش و آبشو جای خاک و وسیله هاش تو اتاقه ما درو باز نمیکنیم براش اونم بعد دوتا میو میو دیگه صدا نمیزنه. موردی نیست؟
    ممنونم که جوابگو هستید

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    اس اچ مو
    شماره عضویت
    14027
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. چندوقته پیش شماست؟ شاید تغییر مکان یه کم براش ناراحت کنندست، زمان میبره تا به محیط جدیدش عادت کنه ولی اگه مدت زیادیه پیشتونه تغییرات فصلی(نزدیک شدن به فصل بهار) و هورمونی (فحلی) تاثیرگذاره.
    هیچموقع دارویی رو حتی تقویتی به زور بهش ندید.
    با غذاهای کامل تقویتش کنید. دارو اخرین راهه. اگر نخوردمجبورید از تقویتی های تزریقی استفاده کنید .اثرشم سریعتره.
    معمولا شیرین هستن و باب میلشون. چطور کف کردو برگردوند؟؟؟! این عکس العملو درمقابل انتی بیوتیکها که تلخ هستن انجام میدن.
    اگر تونستید بهش تقویتی بدید روی غذا نخوره بهتره چون ممکنه محتویات معده هم به همراه استفراغ برگردونده بشه. خیلی اذیت میشه.
    میتونید یک قطره با انگشتتون به دور دهانش بمالید .مجبور میشه برای تمیز کردن خودش لیسش بزنه. زبونش به طعمش عادت میکنه .بعدش بریزید دهانش ولی نه با خشونت.
    الان یک هفتس که پیش ماست چون چند روز اول بازی میکرد و شادابتر بود نگرانم.موقعه ای که خریدمش قارچ گرفته بود اما خفیف بود که با دوتا پماد و سه شب شستن با شامپو لیندان داره موهاش در میاد. اما همون اول که تازه دوره درمانشو شروع کردیم شاداب تر از الان بود که مداوا شده تقریبا.هیچکدوم از واکسناشم نزده که بخاطر دوره قارچش نمیشه اقدام کرد. اصلا نمیدونم با چی باید سرگرم بشه به هیچی واکنش نمیده اگرم بده در حد یک دقیقس. چندتا اسباب بازی جدیدم براش گرفتم...
    بله چشم دارو تقویتی رو اونجوری که فرمودید بهش میدم. داروی تقویتیش با طعم آناناسه دکتر گفت خیلی شیرینه و باید دوست داشته باشه
    البته گربه من نره یعنی برای نر هاهم این هورمون ها و فصل فحل بودن ماده ها تاثیر داره؟
    امکان داره کسل بودنش به خاطر ترک غذای خشکش باشه؟
    با تشکر از شما که انقدر زود جواب سوالات مارو میدید

صفحه 240 از 313 نخستنخست ... 140190230238239240241242250290 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)