فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  3,609
لایک لایک:  2,100
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 24 از 312 نخستنخست ... 1422232425263474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 3116

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    شقایق نیرم
    شماره عضویت
    3995
    میانگین پست در روز
    0.00
    خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین.حالا من با این گربه بیش فعال چیکار باید بکنم؟

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Haamed Razlansari
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    3359
    میانگین پست در روز
    0.01
    سپاس از شما.

همکار قدیمی reza torabi آواتار ها
    علایق
    دامپزشکی و عشق به حیوانات به معنای واقعی
    تخصص
    دامپزشک
    حیوان خانگی
    انواع حیوانات آسیب دیده ، گاه به گاه مهمان من هستند
    شماره عضویت
    10
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh.neirom نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین.حالا من با این گربه بیش فعال چیکار باید بکنم؟
    ببینید بیش فعالی یه بیماری نیست که من براش دارو تجویز کنم و بگیم دیگه فعالیت نمی کنه.... بیشتر گربه ها همینطوری هستن، شخصا" عاشق گربه های بیش فعال هستم!

باید باهاش بازی کنید، اسباب بازی در اختیارش بذارید، براش وقت بذارید و تا جایی که می تونید خسته اش کنید.....هرکاری غیر از اینها انجام بدین برای کم شدن فعالیتش ( مثل حبس در باکس و ...) فقط باعث میشه عصبی تر بشه

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام....
    من دیروز یه بچه گربه پیدا کردم که مامانش ولش کرده بود دلم سوخت تو جعبه گذاشتمش آوردم خونه.حدس میزنم 3 هفته ش باشه چون چشماش هنوز آبیه و رنگه خودش رو نگرفته...فکر میکنم پسر باشه.
    ب دلیل اینکه وضعیت دفعش رو نمیدونم مجبورم تو قفس نگهش دارم.یکم ماسه تو یه ظرف ریختم و کنار قفس گذاشتم و در قفس رو باز گذاشتم تا هر وقت خواست بره...اکثرا بیرون قفسشه مگه وقتی که نتونم بالاسرش بمونم.خیلی تو خونه میگرده و حس میکنم دنبال جایی ب عنوانه دستشوی هستش....همینطور امروز برای حموم و واکسنش اقدام میکنم...
    لطفا به عنوان ی تازه کار جزئیات لازم رو بهم بگین چون با اینکه گربه های زیادی بزرگ کردم ولی اولا هیچ کدوم سه هفته یی نبودم دوما تو خونه نمیموندن و اغلب(90 درصد)بیرون بودن
    چ جور یادش بدم وقت لزوم بره و تو ظرفش دفع کنه،چیا بهش بدم و چقدر...زیاد میو میو کردنش دلیل بر مشکلدار بودنشه؟و....(تو قفس میذارمش سردرد میگیرم بس که میو میو میکنه)
    از الان به چوب برای پنجه هاش نیاز داره ؟خلاصه هر چیز لازم رو بهم بگین....خیلی ممنون

علایق
    تخصص
    دامپزشک
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط nikan نمایش پست ها
    سلام....
    من دیروز یه بچه گربه پیدا کردم که مامانش ولش کرده بود دلم سوخت تو جعبه گذاشتمش آوردم خونه.حدس میزنم 3 هفته ش باشه چون چشماش هنوز آبیه و رنگه خودش رو نگرفته...فکر میکنم پسر باشه.
    ب دلیل اینکه وضعیت دفعش رو نمیدونم مجبورم تو قفس نگهش دارم.یکم ماسه تو یه ظرف ریختم و کنار قفس گذاشتم و در قفس رو باز گذاشتم تا هر وقت خواست بره...اکثرا بیرون قفسشه مگه وقتی که نتونم بالاسرش بمونم.خیلی تو خونه میگرده و حس میکنم دنبال جایی ب عنوانه دستشوی هستش....همینطور امروز برای حموم و واکسنش اقدام میکنم...
    لطفا به عنوان ی تازه کار جزئیات لازم رو بهم بگین چون با اینکه گربه های زیادی بزرگ کردم ولی اولا هیچ کدوم سه هفته یی نبودم دوما تو خونه نمیموندن و اغلب(90 درصد)بیرون بودن
    چ جور یادش بدم وقت لزوم بره و تو ظرفش دفع کنه،چیا بهش بدم و چقدر...زیاد میو میو کردنش دلیل بر مشکلدار بودنشه؟و....(تو قفس میذارمش سردرد میگیرم بس که میو میو میکنه)
    از الان به چوب برای پنجه هاش نیاز داره ؟خلاصه هر چیز لازم رو بهم بگین....خیلی ممنون
    سلام ، اول بهتون خوش آمد میگم و بعد از اون هم از شما به خاطر محبتی که در حق این بچه می کنید تشکر می کنم

خب این فسقلی از دیروز تا حالا چی خورده؟ و چقدر؟ ( جواب اینو که بدونم می تونم در مورد غذا خوردنش راهنمایی کنم )...

حمام رو به کل فراموش کنید فعلا"... برای واکسیناسیون هم خیلی زوده ( اگه سه هفته اش باشه )....ولی خوبه یکی از همکاران دامپزشک از نزدیک معاینه اش کنه...

در مورد دستشویی کردن ، در مورد گربه ها به صورت غریزی هست که میرن توی خاک این کار رو انجام میدن ، توی دوران کودکی ممکنه در این مورد خطا داشته باشن....اصولا" احتیاجی به آموزش ندارن... ( در این مورد دوستان باتجربه تر از من توی سایت هستن که ازشون میخوام کمک کنن )

در مورد میو میو کردنش دلایل مختلفی هست ولی دوتاش توی این سن خیلی رایجه ، یکی گرسنه بودن و یکی درد داشتن ( به خصوص درد معده و البته یبوست )....و البته داخل قفس بودن هم می تونه عصبیش کنه!

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    ممنون واقعا...خیلی سریع جواب دادینشیر پاکبان رو روی گاز تا حدی یکم گرم میکنم و بعد یکم اب اضافه میکنم تا بتونه هضم کنه و با سرنگ میدم بهشیکم گوش چرخ کرده ی سرخ شده دیشب دادمالانم تن ماهی یکم خورد و رفت تو قفسش خوابید........................اخه کثیفه...پس کی حمومش کنم؟واکسنش؟؟.......................... .دیروز وقتی برش داشتم یه بار تو جعبه خرابکاری کرد و تا حالا دفع نداشته...مشکلی نداره؟؟...........خیلی ممنون

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    درباره ی اندازه هم بگم ک هر یه ساعت صداش بلند میشه و تا چند سرنگ شیر رو خالی نکنه بی خیال نمیشه....
    ویرایش توسط nikan : 26th September 2012 در ساعت 05:40 PM دلیل: .

علایق
    تخصص
    دامپزشک
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10
    میانگین پست در روز
    0
    ممنون واقعا...خیلی سریع جواب دادینشیر پاکبان رو روی گاز تا حدی یکم گرم میکنم و بعد یکم اب اضافه میکنم تا بتونه هضم کنه و با سرنگ میدم بهشیکم گوش چرخ کرده ی سرخ شده دیشب دادمالانم تن ماهی یکم خورد و رفت تو قفسش خوابید........................اخه کثیفه...پس کی حمومش کنم؟واکسنش؟؟.......................... .دیروز وقتی برش داشتم یه بار تو جعبه خرابکاری کرد و تا حالا دفع نداشته...مشکلی نداره؟؟...........خیلی ممنون
    خواهش می کنم ، انجام وظیفه ست...

الان زوده براش که گوشت و تن ماهی بخوره ، هنوز دندونی نداره به اون شکل ( البته من ندیدمش با توجه به سنی که شما گفتین دارم میگم )....

براش شیر پرچرب بگیرین ، توی یه لیوان شیر پرچرب یه زرده تخم مرغ بندازین + دو قطره مولتی ویتامین اطفال.....خوب مخلوط کنید و در طول روز از این ترکیب بهش بدین بخوره ، اگه دندون داره و توانایی جویدن داره، یه وعده هم سینه پخته مرغ رو خوب ریز کنید براش تا بخوره..... هر بار حواستون به معده اش باشه که نفخ نکرده باشه.....اگه با خوردن شیر پرچرب دچار اسهال شد حتما" خبر بدین ولی به هیچ عنوان شیر رو با آب مخلوط نکنید به خصوص شیر کم چرب....

در مورد حموم ، چند روز صبر کنید تا شرایطش توی خونه شما stable بشه و مطمئن بشیم که مشکلی نداره، الان حمامش کنید دچار استرس و بیماری میشه...

برای واکسن هم باید تا دوماهگی صبر کنید...

در مورد مدفوع ، اون یه باری که دفع کرد.... چطوری بود؟ یبوست داشت یا شل بود؟.... بچه گربه ها بیشتر ادرار می کنن ، روزی یه بار مدفوع داشته باشن طبیعی هستش

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    nikan
    شماره عضویت
    4005
    میانگین پست در روز
    0.01
    دندون داره چون به راحتی میخوره و خیلی هم استقبال میکنه...پس سینه مرغ بدم....تشخیص من بخاطر چشماشه وگرنه نمیدونم واقعا درسته یا نه...
    شیر پر چرب بود...باشه خیلی ممنون...پس از غذاش خیالم راحت شد....
    ...................
    ادرار بود اونم همون یکبار....

علایق
    تخصص
    دامپزشک
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10
    میانگین پست در روز
    0
    دندون داره چون به راحتی میخوره و خیلی هم استقبال میکنه...پس سینه مرغ بدم....تشخیص من بخاطر چشماشه وگرنه نمیدونم واقعا درسته یا نه...
    شیر پر چرب بود...باشه خیلی ممنون...پس از غذاش خیالم راحت شد....
    ...................
    ادرار بود اونم همون یکبار....
    بیشتر از اینها باید ادرار می کرد، این موضوع احتمال داره به خاطر این باشه که جای مناسبی برای این کار نداره ، یه ظرف خوب با خاک مناسب براش بذارین، اگه بازم مشکل دفع داشت دیگه باید معاینه بشه

صفحه 24 از 312 نخستنخست ... 1422232425263474124 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)