فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,613
لایک لایک:  2,101
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 238 از 313 نخستنخست ... 138188228236237238239240248288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,371 به 2,380 از 3122

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت ka64 آواتار ها
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5856
    میانگین پست در روز
    0.11
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    خواهش میکنم شماره تماس دادم خدمتتون!
    ایشالا همینطور باشه که ایشون میگن. ولی احتیاط شرط عقله.به هر حال ممکنه موقت هم که شده براتون خارش زا باشه. برای گربه هاتونم که دیگه مشخصه عرض کردم . بیشتر مراقب باشید.نگفته بودید یکماهه!فکر کردم 3.4 روزه!
    آره تقریبا یه ماهه دکتر غفاری یه قطره داد ریختم یه هفته ای بهتر بود اما باز شروع کرد
    مرسی بله پیامتونو گرفتم
    از دکتر ملماسی هم پرسیدم از همه ممنون از چند نفرم پرسیدم فعلا یکم خیالم راحت شد بازم تشکها ی همشونو میشورم و مراقب هستم چیزی نشه امیدوارم خوب شه
    بازم ممنونم
    خدا همه فرشته کوچولوهای بی زبون رو حفظ کنه

حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5856
    میانگین پست در روز
    0.11
    فقط اینو نمیدونم چیشده که اینجوری شده چون فقط تو خونست اصلا ما حیاطم نداریم با گربه دیگه ای هم در تماس نیست این انگل گوش خودش به وجود میاد علتشو خوب متوجه نشدم که دیگه پیش نیاد این مشکل؟؟؟؟

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط ka64 نمایش پست ها
    فقط اینو نمیدونم چیشده که اینجوری شده چون فقط تو خونست اصلا ما حیاطم نداریم با گربه دیگه ای هم در تماس نیست این انگل گوش خودش به وجود میاد علتشو خوب متوجه نشدم که دیگه پیش نیاد این مشکل؟؟؟؟
    سلام. این انگلها بیشتر توی محیط گرمو مرطوب زندگی میکنن و چون محل زندگیو بستر مناسبش موم گوش هست خیلی راحت میتونه رشدو نمو کنه. بیشتر هم گربه هایی که به بیرون رفتو امد دارن و یا با گربه های الوده دیگه درتماسن مبتلا میشن. نمیدونم گربه خونگی شما چطور مبتلا شده! به هر حال انگل و قارچ حیوانات چیزی نیست که بشه نادیدش گرفت. هرچند بدن انسان محیط مناسبی برای زندگیش نباشه و زود از بین بره ولی تا مدت کوتاهی اذیت کنندست.

اینکه مرتب محیطو ضدعفونی کنید و جاروبرقی بزنید ، گوشهاشونو چک کنید که ترشحات چرکی و زرد رنگ ، زخم، دانه های سیاه رنگ یا بوی بدی نداشته باشه و با گوش پاک کن تمیز کنید تا این ترشحات و موم خیلی افزایش پیدا نکنه که محل تجمع انگل بشه ، تاحدودی از عود مجددش جلوگیری میکنه.
    ویرایش توسط animal lover : 9th February 2016 در ساعت 09:22 PM

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Azi & Aqaye PePe Khan
    شماره عضویت
    14010
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام بچه ها.
    من تازه اینجارو دیدم و عضو شدم.. بچه ها من ی پرشبن دارم ک از اولی ک اوردمش کلی پروسه بیماری و درمانی رو طی کردیم. اما بالاخره یکشنبه بردمش واکسن هاریشو هم زد. تا دیروز یکم بیحال بود ولی شب کلی بازی کرد. اما امروز یدفعه دیدم اسهال خونی داره. کلی اعصابم بهم ریخت!! کسی میدونه این اسهالی ک براش پیش اومده ایا بخاطر واکسنه یا بیماری جدیدی رو قراره تجربه کنیم؟؟؟ البته تنها نتیجه ای ک از سرچ هام گرفتم یک نوع انگل میتونه باشه گویا!!! اما آحه چرا؟؟؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pe Pe نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    من تازه اینجارو دیدم و عضو شدم.. بچه ها من ی پرشبن دارم ک از اولی ک اوردمش کلی پروسه بیماری و درمانی رو طی کردیم. اما بالاخره یکشنبه بردمش واکسن هاریشو هم زد. تا دیروز یکم بیحال بود ولی شب کلی بازی کرد. اما امروز یدفعه دیدم اسهال خونی داره. کلی اعصابم بهم ریخت!! کسی میدونه این اسهالی ک براش پیش اومده ایا بخاطر واکسنه یا بیماری جدیدی رو قراره تجربه کنیم؟؟؟ البته تنها نتیجه ای ک از سرچ هام گرفتم یک نوع انگل میتونه باشه گویا!!! اما آحه چرا؟؟؟
    سلام. خیلی خوش اومدین.
    اسهال خونی یا همون پان لوکوپنی یه بیماری ویروسی خطرناکو کشندست. که قبل از ابتلای حیوان باید واکسنش زده بشه.شما واکسنهای تری کت گربتونو زدید؟

از عوارض واکسن هاری نمیتونه باشه. بعضی انگلها هم بخاطر تخریب دیواره روده باعث خونریزی میشن ویکی از علل اسهال هم وجودانگله ولی این اتفاق به مرور میوفته و با مقدار کمتری نه اینکه خونریزی به حدی زیادو قابل تشخیص باشه که بهش بگن اسهال خونی!!!!

گربتون چندماهست؟ استفراغ ،ضعف ،بیحالی یا حالت تهوع هم داره؟ اشتهاش چطوره؟
    اگه همه این مواردوکمو بیش داره خیلی سریع مراجعه کنید دامپزشک . تا آب بدنشو از دست نداده. اگه واکسنهاشو کامل نزده باشید و این بیماری پان لوکوپنی باشه ،سرم ودرمان انتی بیوتیکی لازم داره اگه هم انگل باشه ضدانگل. لطفا سریعتر اقدام کنید.
    ویرایش توسط animal lover : 10th February 2016 در ساعت 01:18 PM

حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5856
    میانگین پست در روز
    0.11
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. این انگلها بیشتر توی محیط گرمو مرطوب زندگی میکنن و چون محل زندگیو بستر مناسبش موم گوش هست خیلی راحت میتونه رشدو نمو کنه. بیشتر هم گربه هایی که به بیرون رفتو امد دارن و یا با گربه های الوده دیگه درتماسن مبتلا میشن. نمیدونم گربه خونگی شما چطور مبتلا شده! به هر حال انگل و قارچ حیوانات چیزی نیست که بشه نادیدش گرفت. هرچند بدن انسان محیط مناسبی برای زندگیش نباشه و زود از بین بره ولی تا مدت کوتاهی اذیت کنندست.

اینکه مرتب محیطو ضدعفونی کنید و جاروبرقی بزنید ، گوشهاشونو چک کنید که ترشحات چرکی و زرد رنگ ، زخم، دانه های سیاه رنگ یا بوی بدی نداشته باشه و با گوش پاک کن تمیز کنید تا این ترشحات و موم خیلی افزایش پیدا نکنه که محل تجمع انگل بشه ، تاحدودی از عود مجددش جلوگیری میکنه.
    مرسی ممنون مواظب هستم
    گوشش اصلا ترشح نداره بوهم نمیده اما دونه سیاه داره اصلا اصلا نمیزاره دست بزنم بهش به زورم قطره میریزم براش
    راستی یکی از قطره هاش سیپروفلوکساسینه روش زده قطره استریل چشمی دکتر گوشیشو بر نمیداره بپرسم چرا شما میدونین؟؟بعد تو گوشش که میریزم بعدش بالا میاره از گوشش میره تو گلوش آیا؟؟؟چرا اینجوری میشه؟؟
    بازم میتلم دکتر میپرسم اما تا جواب بده خواستم بدونم
    مرسی

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط ka64 نمایش پست ها
    مرسی ممنون مواظب هستم
    گوشش اصلا ترشح نداره بوهم نمیده اما دونه سیاه داره اصلا اصلا نمیزاره دست بزنم بهش به زورم قطره میریزم براش
    راستی یکی از قطره هاش سیپروفلوکساسینه روش زده قطره استریل چشمی دکتر گوشیشو بر نمیداره بپرسم چرا شما میدونین؟؟بعد تو گوشش که میریزم بعدش بالا میاره از گوشش میره تو گلوش آیا؟؟؟چرا اینجوری میشه؟؟
    بازم میتلم دکتر میپرسم اما تا جواب بده خواستم بدونم
    مرسی
    سلام. این قطره برای اوتیت یا همون عفونت و التهاب گوش هم استفاده میشه که اکثرا بخاطر قارچ و انگل ایجاد میشه. احتمالا التهاب یا عفونتی دیدن و یا برای پیشگیری تجویز کردن.

بله مجاری گوش .چشم و بینی نهایتا به حلق متصل میشه. مثل وقتی که قطره چشمی استفاده میکنید همون موقع مزه تلخشو متوجه میشید
    ویرایش توسط animal lover : 10th February 2016 در ساعت 06:11 PM

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Azi & Aqaye PePe Khan
    شماره عضویت
    14010
    میانگین پست در روز
    0.05
    خیلی ممنونم از پاسخ شما مدیر ارشد. پسر من الان شش ماهش شده. متاسفانه دیر واکسینه شد بخاطر پروسه بیماریهاش. اما طی این دو ماهه گذشته واکسن هاشو زده حتی سه گانه. ک آخرین واکسنش هم همین هاری بود ک یکشنبه ای ک گذشت زد. البته گفتن یدونه دیگه هم ماهه آینده باید بزنه و بعد از اون سالی یک بار میشه واکسناش. اما از شبی ک واکسن هاری رو زد کلا بی حال شد تا شب گذشته ک کلی بازی و شیطونی کرد. اما صبحش با اون وضعیت خون و اسهال مواجه شدیم! ک بعدشم تقریبا بی حال بود. البته ناگفته نماند بچه دچار توده هربال (همون توپ پشمی گویا) هم درون معده ش شده ک باید خارج بشه و اون هم کلی بهش فشار میاره ک نمیتونه بیاره بیرون متاسفانه. دلم خیلی براش میسوزه! از صبح دیگه شماره دو نکرده ببینم وضعیتش در چ حالیه!! نمیدونم ببرمش دکتر یعنی!!! یکم باز بازی کرد اما مثل همیشه شیطون نیست یعنی نبود امروز!

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pe Pe نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسخ شما مدیر ارشد. پسر من الان شش ماهش شده. متاسفانه دیر واکسینه شد بخاطر پروسه بیماریهاش. اما طی این دو ماهه گذشته واکسن هاشو زده حتی سه گانه. ک آخرین واکسنش هم همین هاری بود ک یکشنبه ای ک گذشت زد. البته گفتن یدونه دیگه هم ماهه آینده باید بزنه و بعد از اون سالی یک بار میشه واکسناش. اما از شبی ک واکسن هاری رو زد کلا بی حال شد تا شب گذشته ک کلی بازی و شیطونی کرد. اما صبحش با اون وضعیت خون و اسهال مواجه شدیم! ک بعدشم تقریبا بی حال بود. البته ناگفته نماند بچه دچار توده هربال (همون توپ پشمی گویا) هم درون معده ش شده ک باید خارج بشه و اون هم کلی بهش فشار میاره ک نمیتونه بیاره بیرون متاسفانه. دلم خیلی براش میسوزه! از صبح دیگه شماره دو نکرده ببینم وضعیتش در چ حالیه!! نمیدونم ببرمش دکتر یعنی!!! یکم باز بازی کرد اما مثل همیشه شیطون نیست یعنی نبود امروز!
    سلام و خواهش ميكنم. ببينيد ايمني واكسن صد در صد نيست . بودن حيواناتي كه با اينكه واكسنهاي تكميليو زده بودن ولي باز هم مبتلا شدن. بنابراين سريعتر اقدام كنيد. فردا هم كه تعطيله ، كلينيك ايرانيان فكر كنم باز باشن .

عوارض بعد از هر تزريق هم ، تب ، درد، بي حالي ، بي اشتهايي ، تورم در ناحيه تزريقه كه بعد ٢روز حيوان حالت نرمالشو بدست مياره ولي شايد قبلا هم اسهال داشته شما متوجه نشديد!هميشه قطع اسهال توي بيماريهاي مشكوك ، نشونه بهبودي و سلامتي حيوان نيست ، بعضي مواقع ممكنه انقدر اب بدن از دست رفته باشه كه ديگه دفعي نداشته باشه ، اونهم الان كه شما متوجه خون با مقدار زياد شديد خواهشا جدي بگيريد. يه چكاپ ضرري نداره .

براي دفع هيربالشم از خمير مالت يا روغن زيتون استفاده كنيد ، مرتب هم شانه بزنيد. احتمال داره بخاطر دفع موهاش به رودش فشار اومده باشه ، و باعث زخمو خونريزيش شده ، چند سي سي روغن زيتون بهش بديد ، دكتر فراموش نشه ، ممنون

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Azi & Aqaye PePe Khan
    شماره عضویت
    14010
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام.
    خیلی ممنونم از راهنمایی های صمیمانتون. حتما میبرمش برای چکاپ.
    بازم تشکر

صفحه 238 از 313 نخستنخست ... 138188228236237238239240248288 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)