فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,616
لایک لایک:  2,104
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 235 از 313 نخستنخست ... 135185225233234235236237245285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,341 به 2,350 از 3129

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر جدید روزبه آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Rouzbeh - Sh
    علایق
    Music - Movie - Fashion - Animals
    شماره عضویت
    13930
    میانگین پست در روز
    0.07
    مرسی از پاسختون .. منم دقیقا منظورم از تغذیه خشک این بود که توام با غذای تر استفاده بشه . فقط نمیدونم دقیقا غذای خشک و ترو باید در یک روز توام در وعده های مختلف به تناوب استفاده کرد یا مثلا یک روز کلا غذای خشک استفاده بشه و یک روز کلا غذای تر؟

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط روزبه نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون .. منم دقیقا منظورم از تغذیه خشک این بود که توام با غذای تر استفاده بشه . فقط نمیدونم دقیقا غذای خشک و ترو باید در یک روز توام در وعده های مختلف به تناوب استفاده کرد یا مثلا یک روز کلا غذای خشک استفاده بشه و یک روز کلا غذای تر؟
    خواهش میکنم. در طول روز از هردو استفاده کنید

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    reyhane
    علایق
    animals
    تخصص
    takhasos khasi nadaram
    حیوان خانگی
    cat
    شماره عضویت
    13812
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام نظرتون درباره عقیم کردن گربه نر چیه چون میخوام ۳ ماه دیگه پسرمو ببرم عقیم کنم لطفا خوبیا و بدیاشو بگید مرسیییی

کاربر ویژه تالار حمایت از حیوانات Negin96 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نگین
    علایق
    عاشق حیوونا 3>
    شماره عضویت
    12706
    میانگین پست در روز
    3.72
    سلام
    من گربه ی راه پلمون رو که گفته بودم 23 دی بردم کلینیک آبان واکسن زدم بعدشم آوردمش گذاشتمش تو راه پله حالش خوبه خوب بود و خداروشکر هیچ عوارضی نداشت.الان باید یه دوره دیگه واکسن بزنه درسته؟بهم یک قرص ضد انگل داد گفت خورد کن بریز تو غذاش ولی بعضیا میگن قرص نباید خرد شه چیکار کنم درسته بدم یا خرد کنم؟خوردن قرص عوارضی داره؟قراره 14 بهمن ببرمش میکروچیپ بذاره براش ولی اون زمان مگه نباید دوره دوم واکسنشو بزنه؟میشه همون موقع بعد از زدن واکسن میکروچیپ رو بذاره؟بعد گفته یه حالت نیمه بیهوشش باید بکنه برای گذاشتن میکروچیپ واقعا نیمه بیهوش کردن نیازه؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط agha casper نمایش پست ها
    سلام نظرتون درباره عقیم کردن گربه نر چیه چون میخوام ۳ ماه دیگه پسرمو ببرم عقیم کنم لطفا خوبیا و بدیاشو بگید مرسیییی
    سلام ، قطعا فوائدش بيشتر مضراتشه، كه البته ضرر انچناني هم نداره و به نفع حيوانه .

پرخاشگريو خشونتش كمتر ميشه ، بعضي نرها بعد از جراحي ديگه ادرار اسپري نميكنن ولي اين عادت توي بعضياي ديگه باقي ميمونه. كمتر تمايل به پرسه زدنو بيرون رفتن پيدا ميكنن ، همين باعث ميشه احتمال تصادف و ابتلا به بيماريهايي كه در اثر درگيري با گربه هاي ديگه پيش مياد كمتر بشه ، مثل felv,fiv,fip.. درصد ابتلا به بيماريهاي ديگه هم پايين مياد ، مثل ، بيماريهاي پروستات ، تومور هاي مقعد و بيضه ..... ٦ماهگي بهترين زمان عقيم سازي نرهاست

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negin96 نمایش پست ها
    سلام
    من گربه ی راه پلمون رو که گفته بودم 23 دی بردم کلینیک آبان واکسن زدم بعدشم آوردمش گذاشتمش تو راه پله حالش خوبه خوب بود و خداروشکر هیچ عوارضی نداشت.الان باید یه دوره دیگه واکسن بزنه درسته؟بهم یک قرص ضد انگل داد گفت خورد کن بریز تو غذاش ولی بعضیا میگن قرص نباید خرد شه چیکار کنم درسته بدم یا خرد کنم؟خوردن قرص عوارضی داره؟قراره 14 بهمن ببرمش میکروچیپ بذاره براش ولی اون زمان مگه نباید دوره دوم واکسنشو بزنه؟میشه همون موقع بعد از زدن واکسن میکروچیپ رو بذاره؟بعد گفته یه حالت نیمه بیهوشش باید بکنه برای گذاشتن میکروچیپ واقعا نیمه بیهوش کردن نیازه؟

سلام ،
    نگين جان ، خرد كردن قرص به اين خاطر خطرناكه ،چون باعث ميشه مواد داخلش زودتر ازاد بشه و وقتي خورده ميشه زودتراز وقت معينش توي بدن فعال بشه . حتي ممكنه پودرش در اثر تماس با پوست ، حساسيت ايجاد كنه، ولي در مورد همه قرصها به اين شكل نيست ، بهتره هيج قرصي خرد نشه ولي در مورد انتي بيوتيكهاو بعضي داروهاي ضدسرطان بيشتر بايد رعايت بشه . براي ضدانگل خطري نداره گلم.

بله ٣هفته بعد از تزريق اولين سري واكسن ، سري دومش تزريق ميشه . ميكروچيپ تداخلي با واكسن نداره ، ميتونن همون موقع بزارن براش.
    ولي حتي نياز به بي حسي هم نداره چه برسه بيهوشي!!!!! دردي نداره ، با يه سرنگ زير پوستش ميزارن .
    ویرایش توسط animal lover : 5th June 2016 در ساعت 08:55 PM

کاربر ویژه تالار حمایت از حیوانات Negin96 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نگین
    علایق
    عاشق حیوونا 3>
    شماره عضویت
    12706
    میانگین پست در روز
    3.72
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ،
    نگين جان ، خرد كردن قرص به اين خاطر خطرناكه ،چون باعث ميشه مواد داخلش زودتر ازاد بشه و وقتي خورده ميشه زودتراز وقت معينش توي بدن فعال بشه . حتي ممكنه پودرش در اثر تماس با پوست ، حساسيت ايجاد كنه، ولي در مورد همه قرصها به اين شكل نيست ، بهتره هيج قرصي خرد نشه ولي در مورد انتي بيوتيكهاو بعضي داروهاي ضدسرطان بيشتر بايد رعايت بشه . براي ضدانكل خطري نداره گلم.

بله ٣هفته بعد از تزريق اولين سري واكسن ، سري دومش تزريق ميشه . ميكروچيپ تداخلي با واكسن نداره ، ميتونن همون موقع بزارن براش.
    ولي حتي نياز به بي حسي هم نداره چه برسه بيهوشي!!!!! دردي نداره ، با يه سرنگ زير پوستش ميزارن .
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    راستی خوردن قرص ضد انگل عوارض داره یا نه؟
    الان یه واکسن هاری بهش زدن با یه واکسن چندگانه ی گربه این واکسنا رو که سری دوم تکرار کرد آیا باید بیشتر از دو سری تکرار بشن یا همون دو سری کافیه؟
    باید ناشتا باشه واسه میکروچیپ؟آخه به من گفت باید 6 ساعت ناشتا باشه که میکروچیپ بذاره.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negin96 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    راستی خوردن قرص ضد انگل عوارض داره یا نه؟
    الان یه واکسن هاری بهش زدن با یه واکسن چندگانه ی گربه این واکسنا رو که سری دوم تکرار کرد آیا باید بیشتر از دو سری تکرار بشن یا همون دو سری کافیه؟
    باید ناشتا باشه واسه میکروچیپ؟آخه به من گفت باید 6 ساعت ناشتا باشه که میکروچیپ بذاره.
    خواهش ميكنم

اگه دقت كرده باشيد ، هر دارويي يه مقدار عوارض داره كه هميشه اتفاق نميفته ، بعضيها با يكي دوتاش روبرو ميشن ولي بعضي ديگه هيچ مشكلي براشون پيش نمياد ، كه اينهم بسته به سيستم ايمني ، ژنتيكي و بيماري يا حساس بودن دستگاه گوارش فرد داره ، در مورد حيوانات كمتر عوارض پيش مياد . ضدانگلها نسبت به انتي بيوتيكها و داروهاي ديگه عوارض كمتري دارن. نگران نباشيد

اگه گربه از ٦هفتگي واكسن زدنو شروع كنه ، تا ١٢هفتگي ، هر ٣-٤هفته يكبار بايد مجدد تكرار بشه، يعني ٣دوره واكسن ، يكسال بعد از اخرين سري هم ياداور بزنه و بعد ديگه هر ٣سال يكبار.
    گربه شما از سن بالا شروع كرده به واكسن زدن ، بازهم بايد اين روند رعايت بشه ، قانون كليشه ، مگه اينكه دامپزشك ،چيزي غير ازين صلاح بدونن !!!!!

والا نديدمو نشنيدم براي كاشت ميكروچيپ اينكارا لازم باشه !!!!! مثل واكسن زدن ميمونه ، به همون راحتي . نه بيهوشي لازم داره نه ناشتا بودن !!!! احتمالا بخاطر اينكه ميخوان بيهوشي ضعيف بزنن بهش ، گفتن ناشتا باشه كه محتويات معده ، حين بيهوشي وارد ريه نشه . شما يه صحبتي تلفني باهاشون داشته باشيد كه اگه مصر بودن به بيهوشي ، گربتون ناشتا باشه خدايي نكرده مشكلي پيش نياد .

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    reyhane
    علایق
    animals
    تخصص
    takhasos khasi nadaram
    حیوان خانگی
    cat
    شماره عضویت
    13812
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، قطعا فوائدش بيشتر مضراتشه، كه البته ضرر انچناني هم نداره و به نفع حيوانه .

پرخاشگريو خشونتش كمتر ميشه ، بعضي نرها بعد از جراحي ديگه ادرار اسپري نميكنن ولي اين عادت توي بعضياي ديگه باقي ميمونه. كمتر تمايل به پرسه زدنو بيرون رفتن پيدا ميكنن ، همين باعث ميشه احتمال تصادف و ابتلا به بيماريهايي كه در اثر درگيري با گربه هاي ديگه پيش مياد كمتر بشه ، مثل felv,fiv,fip.. درصد ابتلا به بيماريهاي ديگه هم پايين مياد ، مثل ، بيماريهاي پروستات ، تومور هاي مقعد و بيضه ..... ٦ماهگي بهترين زمان عقيم سازي نرهاست
    مررسیییی که اینقدر با حوصله به همه ی سوالات پاسخ میدید♥♥♥♥

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    reyhane
    علایق
    animals
    تخصص
    takhasos khasi nadaram
    حیوان خانگی
    cat
    شماره عضویت
    13812
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام من دیروز که رفتم دامپزشکی واسه گربم که ۵ ماهشه یه بسته ی دوکیلویی غذای خشک لئونارد خریدم چون از همون بچگیش تو همون دامپزشکی بردمش دیگه نیگا نکردم ببینم کیتن داده یا نه رو حساب اینکه میدونه دیگه چی بده بعد اومدم خونه بازش کردم دیدم واسه بالغاس و دیگه هم نمیتونستم پسش بدم حالا سوالم اینه که اگر این غذا رو که واسه بالغاس رو بخوره مشکلی واسش پیش نمیاد ؟؟ چون معمولا ۲ کیلو رو توی ۲ ماه تموم میکنه . مرسییی

صفحه 235 از 313 نخستنخست ... 135185225233234235236237245285 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)