فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,613
لایک لایک:  2,101
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 230 از 313 نخستنخست ... 130180220228229230231232240280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,291 به 2,300 از 3124

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    عاطفه ولیزاده
    شماره عضویت
    13645
    میانگین پست در روز
    0.01
    ممنون از جوابتون عزیزم. دعا کنید که برگرده.

کاربر جدید OuTlaW آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد
    تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    دیسکس و گربه
    شماره عضویت
    12976
    میانگین پست در روز
    0.03
    سلام خسته نباشید
    دادن گوشتی که توی خورش به عمل آمده به گربه ضرر داره؟
    آخه من گربه هام سر میز غذا میان و میخوان غذا بخورن ، مجبورم گاهی وقتا گوشتای خودمو بدم بهشون
    نشود فاش کسی آنچه میان من و توست
    تا اشارات نظر نامه رسان من و توست
    گوش کن با لب خاموش سخن میگویم
    پاسخم گو به نگاهی که زبان من و توست

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط OuTlaW نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    دادن گوشتی که توی خورش به عمل آمده به گربه ضرر داره؟
    آخه من گربه هام سر میز غذا میان و میخوان غذا بخورن ، مجبورم گاهی وقتا گوشتای خودمو بدم بهشون
    سلام .متشکرم
    مشکلی ایجاد نمیکنه ولی ازونجاییکه نباید از ادویه جات و سیرو پیاز برای گربه استفاده بشه و مسلما خورش با این ترکیبات پخته میشه پس بهتره به گربه داده نشه. ولی در کل استفاده گهگاهش مشکل چندانی ایجاد نمیکنه.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13080
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام.من یه گربه ۵ ماه دارم که خیلی بازیگوشه عادت داره بره تو حیاطمون (بالکن)رو لبه نرده ها و ما طبقه چهارم زندگی میکنیم دیروز از روی نرده ها افتاد پایین تو حیاط٬ خیلی ترسیدم ٬اول ناله کرد ولی بعد بلند شد و راه رفت تا اومدن دنبالم و تا از پشت وسایلی که تو گاراژمون بودن و توشون قایم شده بود درش بیاریم یکم طول کشید ٬به خاطر همین نگران شدم تو این مدت مشکلی پیدا کرده اشه ولی ظاهرن مثله اینکه مشکلی نداشت ولی ما بهرحال با مامان بابام بردیمش دامپزشکی٬دکتر گفت راه میتونه بره و دست و پاش سالمه ولی وقتی معاینش میکرد به یه قسمت پشتش که دست زد گربم جیغ زد و فش فش کرد معلوم بود درد گرفته٬دکترم گفت اینجاش در میکنه و چند بار دیگه کلی معاینش کرد و گفت میتونه یه عکس بگیره که ببینیم مشکلی داره یا نه٬ما نگران خونریزی داخلی بودیم که دکتر گفت نه چوندر اونصورت شکمش ورم میکرد و گفت گه تا فردا مشکلی پیدا کرد مثلا اشتهاش و اینا ببریمش که عکس بگیره٬میخواستیم همون موقع اینکارو بکنیم ولی دکتر گفت ضروری نیست و احتمالا فقط ضرب دیده و گفت فعلا یه مسکن بهش میزنم که به پاش زد.وقتی اومدیم خونه یکم میلنگید که فکرکنم به خاطر آمپولش بود ولی بعدا که استراحت میکرد اصلا نمیزاشت بهش دست بزنیم انگار همه چاش درد میکرد دستمو که بهش میخورد جیغ یزد و حتی دستم بهش نمیزدیم غرش میکرد!غذام که نخورد.ولی امروز صبح شکر خدا بهتر شده بود و حتی رفت حاط یکم هوا خورد گفتیم شاید حالشو بهترکنه و اشتهاش باز شه.ولی بازم فقط یه ذره به غذاش که مرغ بود دهن زد و هیچی نخورد.من نگرانم که دهنش مشکلی پیدا کردا باشه چون دیروز یه چیزی مثل خون خشک شده گوشه لبش بود و دکترم دیدش.شبم یه چیزی مثل یه قطره خون که با بزاقش قاطی بود رو لبش بود یه قطره هم رو پنجش ریخته بود.نگرانم نمیدونم بچم مشکلی داره یا نه فعلن که شکرخدا خوبه و ایشالا که چیزیشیش نشده ولی به نظر شما من چیکار باید بکنم؟

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13080
    میانگین پست در روز
    0.02
    کسی نیست به من جواب بده

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیتی نمایش پست ها
    کسی نیست به من جواب بده
    سلام، اين قطره خوني كه ميفرماييد اگه از داخل شكمش باشه خدايي نكرده يعني اگه خونريزي داخلي باشه ٢٤ ساعت دوام نمياره ، دورازجونش .

ممكنه موقع پرت شدن صورتش با يكي از وسايل گاراژتون برخورد كرده باشه و لبش زخمي شده باشه . داخل دهانشو ببنيد ، پارگي يا زخم نيست؟ دندونش نشكسته و يا جراحتي روي زبونش نيست؟
    اون ناحيه از پشتش هم اگه كوفتگي باشه تا چندروز درد داره و اين طبيعيه ولي اگه نگرانتون كرده حتما براي عكس اقدام كنيد. حتما دهانشو بررسي كنيد و اطلاع بديد. اگه حالت تهوع ، گيجي يا تشنج ديديد سريعتر برسونيدش دكتر

کاربر ویژه تالار حمایت از حیوانات Negin96 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نگین
    علایق
    عاشق حیوونا 3>
    شماره عضویت
    12706
    میانگین پست در روز
    3.75
    به گربه میشه سوپ جو داد؟براش ضرر نداره؟آخه گربه ی راه پلمون خیلی سوپ جو رو دوس داره

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negin96 نمایش پست ها
    به گربه میشه سوپ جو داد؟براش ضرر نداره؟آخه گربه ی راه پلمون خیلی سوپ جو رو دوس داره
    سلام ، خير اشكالي نداره .مخمر و جوونه جو بخاطر اينكه حاوي ويتامينهاي زيادي هست خصوصا ويتامين ب ، بسيار براي هضم غذا و پاك سازي روده مفيده .

کاربر میهن پت kami_jef آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    کامران جعفری
    علایق
    گربه وسگ
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    8863
    میانگین پست در روز
    0.11
    سلام خسته نباشید سه تا بچه گربه که چند وقت پیش مریض بودن تو حیاط همسایه به من تحویل داده شد به کمک و حمایت کسی این سه تا بچه گربه تقریبا درمان شدن ازشون نمونه مدفوع برداشتن اقای دکتر و عفونت روده ای داشتن ولی یکی از این سه تا که حالشم بدتر بود از زمانی که اوردمش خونه مرتب مقعدشو میلیسه به طوری که تو یک هفته تموم موهای اطرااف مقعدش کنده شده خیلیم بیقرار این موضوعه وقتی هم که دکتر نمونه برمیداشت خیلی جیغ زذ حیون فک کنم خیلی دردکشید حالا نمیدونم چی کار کنم راهمونم دوره نمیتونم ببرمش دیگه پیش دکتر تو شهر خودمونم دکتری که متخصص این کار باشه نیست لطفا راهنمایی کنید طفلک داره عذاب میکشه اسهالم هست در ضمن.احتمال داره که موقع معاینه دم گربه اسیب دیده باشه ؟علایم شکستگی دم رو هم داره!!!!!

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط kami_jef نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید سه تا بچه گربه که چند وقت پیش مریض بودن تو حیاط همسایه به من تحویل داده شد به کمک و حمایت کسی این سه تا بچه گربه تقریبا درمان شدن ازشون نمونه مدفوع برداشتن اقای دکتر و عفونت روده ای داشتن ولی یکی از این سه تا که حالشم بدتر بود از زمانی که اوردمش خونه مرتب مقعدشو میلیسه به طوری که تو یک هفته تموم موهای اطرااف مقعدش کنده شده خیلیم بیقرار این موضوعه وقتی هم که دکتر نمونه برمیداشت خیلی جیغ زذ حیون فک کنم خیلی دردکشید حالا نمیدونم چی کار کنم راهمونم دوره نمیتونم ببرمش دیگه پیش دکتر تو شهر خودمونم دکتری که متخصص این کار باشه نیست لطفا راهنمایی کنید طفلک داره عذاب میکشه اسهالم هست در ضمن
    سلام .دقیقا نوع عفونتو چی تشخیص دادن؟ انگل هم داشت؟ از پن لوکوپنی اسم نیوردن؟
    درد مقعد ولیسیدن مرتبش به خاطر اسهاله. احتمالا ملتهبه و موقع دفع درد داره درسته؟
    شاید زخم شده باشه و عفونت کرده! کرمهای روده و انگلها هم باعث این مشکل میشن.
    مقعدشو با اب گرم تمیز و خشک کنید و روزی 2 بار از پماد وازلین یا ویتامین آ ویا روغن زیتون به مقعدش بزنید .
    چون مشخص نیست ایا به عفونت قارچی یا باکتریای مبتلا هست یا خیر از پمادهای هیدروکورتیزون و تریامسینولون استفاده نکنید فعلا
    ویرایش توسط animal lover : 9th December 2015 در ساعت 09:37 PM

صفحه 230 از 313 نخستنخست ... 130180220228229230231232240280 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)