فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,613
لایک لایک:  2,101
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 223 از 313 نخستنخست ... 123173213221222223224225233273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,221 به 2,230 از 3122

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    10140
    میانگین پست در روز
    0.04
    راستی اینم بگم که از اینجا فکر کردم نمی بینه که همش جلوشو دست می کشه و راه میره. مثل ادما. ولی نمیدونم مثلا دوتایی می بینه یا اصلا نمی بینه که اینکارو می کنه. یا مثلا لبه ایوون که میرسه گاهی نزدیکه بیفته. ولی بازم با احتیاط دست میزنه و میره جلو.

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط Guilas نمایش پست ها
    راستی اینم بگم که از اینجا فکر کردم نمی بینه که همش جلوشو دست می کشه و راه میره. مثل ادما. ولی نمیدونم مثلا دوتایی می بینه یا اصلا نمی بینه که اینکارو می کنه. یا مثلا لبه ایوون که میرسه گاهی نزدیکه بیفته. ولی بازم با احتیاط دست میزنه و میره جلو.
    تاري ديد هم از علامتهاي اب مرواريده ، به هر حال اين صفحه كدر جلوي بيناييشو گرفته و شايد هنوز اندك ديدي داشته باشه و أشياء رو از روي سايه اونها تشخيص بده ، اميد به خدا ، انشالله با همت شما مشكلش برطرف بشه

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    10140
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام دوستان
    اول از کمک دوست عزیزی که جواب من رو دادند تشکر می کنم. امروز صبح رفتم برای خانوم پیشی یه سبد پیک نیک بزرگ خریدم و بعدشم با ماشین همسایه مون بردمش شهر پیش یه دامپزشک خوب.
    دکتر گفت که چشماش عفونت کرده و در واقع مثل شیشه ای که بخار بگیره شده. یعنی خود چشمش عیبی نداره. فقط به خاطر عفونت نمی تونه ببینه. البته گفت ممکنه حتی وقتی خوب شد چشمش مثل قبل شفاف نباشه ولی ایشالا بیناییش خوب میشه. به نظرم همین مهمه که ببینه و بتونه بازم بچه دار بشه و مادرش و بچه های فعلی و خواستگارای آینده اش رو ببینه ایشالا.
    ضمنا دکتر گفت که عفونت تنفسی هم هنوز داره و بالاخره در مجموع قطره آترین و قطره کلرامفنیکل و پماد آئروتکس (تتراسایکلین) داد. ضمنا سوسپانسیون آموکسی کلاو هم داد که همه این داروها رو باید هر دوازده ساعت به خانوم پیشی بدیم. دیگه به هر شکلی شده باید سعی کنم توی خونه یا انباری یا جایی نگهش دارم که بتونم سر ساعت بهش داروهاشو بدم.
    امیدوارم همه حیوون ها و پیشی ها همیشه سلامت باشن. چون وقتی مریض میشن آدم واقعا دلش می گیره. از دوست عزیزی که جواب دادن هم باز ممنونم.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط Guilas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اول از کمک دوست عزیزی که جواب من رو دادند تشکر می کنم. امروز صبح رفتم برای خانوم پیشی یه سبد پیک نیک بزرگ خریدم و بعدشم با ماشین همسایه مون بردمش شهر پیش یه دامپزشک خوب.
    دکتر گفت که چشماش عفونت کرده و در واقع مثل شیشه ای که بخار بگیره شده. یعنی خود چشمش عیبی نداره. فقط به خاطر عفونت نمی تونه ببینه. البته گفت ممکنه حتی وقتی خوب شد چشمش مثل قبل شفاف نباشه ولی ایشالا بیناییش خوب میشه. به نظرم همین مهمه که ببینه و بتونه بازم بچه دار بشه و مادرش و بچه های فعلی و خواستگارای آینده اش رو ببینه ایشالا.
    ضمنا دکتر گفت که عفونت تنفسی هم هنوز داره و بالاخره در مجموع قطره آترین و قطره کلرامفنیکل و پماد آئروتکس (تتراسایکلین) داد. ضمنا سوسپانسیون آموکسی کلاو هم داد که همه این داروها رو باید هر دوازده ساعت به خانوم پیشی بدیم. دیگه به هر شکلی شده باید سعی کنم توی خونه یا انباری یا جایی نگهش دارم که بتونم سر ساعت بهش داروهاشو بدم.
    امیدوارم همه حیوون ها و پیشی ها همیشه سلامت باشن. چون وقتی مریض میشن آدم واقعا دلش می گیره. از دوست عزیزی که جواب دادن هم باز ممنونم.
    سلام ، خواهش ميكنم و خيلي خوشحالم كه مشكل جدي تري نبوده . داروهاي خوبي دادن ، مراقب باشيد درمان كامل انجام بشه كه مثل دفعه پيش عفونت توي بدنش باقي نمونه ، اينبار عفونت چشميه و عواقب درمان نشدنشم سنگينه ، براي همين ازتون سوال كردم مطمئنيد عفونت داشته يا خير؟چون در عرض دوروز به اينحال دراومد!!!

سعي كنيد بعد از درمان كم كم به فكر عقيم كردنش باشيد كه خود مادر و نسلهاي اينده به مخاطره نيوفتند. هستند دامپزشكان متعهدي كه بصورت حمايتي وبا هزينه كم اينكارو انجام ميدن.
    موفق و شاد باشيد
    ویرایش توسط animal lover : 20th October 2015 در ساعت 07:37 PM

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    10140
    میانگین پست در روز
    0.04
    بازم از شما که کمک کردید ممنونم. قصد ندارم بحث کنم ولی چون گفتید عقیم کنمش میخوام بگم که هرگز عقیمش نمی کنم. چون این گربه فقط توی خونه ما زندگی می کنه و متعلق به من نیست. البته به نظرم هیچ حیوانی متعلق به ما نیست. پس حق ندارم زندگی طبیعیشو ازش بگیرم. مخصوصا که زندگی و رفتار با بچه هاشونو دیدم و میدونم که مهم ترین بخش زندگی حیوانات تولید مثل و بچه داری شون هست و بدون این فقط کارشون میشه خوردن و خوابیدن. اونا که اسباب بازی من نیستن.
    اونا که زبون ندارن بگن از چه کاری خوششون میاد و از چه کاری بدشون میاد. پس من چه اجازه ای دارم حق مادری رو ازشون بگیرم.
    میدونم که خیلی ها فکر می کنند این کار ضروریه ولی من می بینم که این گربه ها زندگی طبیعی شونو دارند. این که مادرشون سابقه بیماری داره هیچ دلیلی بر این نیست که بچه هاشونم در آینده مریض بشن و یا حتی اگه مریض بشن الزاما نابینا نمی شن یا نمی میرن. این چیزیه که با چشمام دیدم که از بین سه تا بچه گربه مریض که همزمان بیماری مشابهی داشتن و من فکر می کردم هر سه می میرن دوتاشون زنده موندن و یکی مرد. به نظر من قوانین طبیعت پیچیده تر از اون هستن که من با فکر محدودم قادر به درکش باشم. در واقع ترجیح میدم بیشتر از این توی کار طبیعت دخالت نکنم.
    به هر حال بازم ممنونم. اگه خواستید می تونید این پست رو پاک کنید. شاید جاش اینجا نبود. ولی میخواستم اگه کسی حرف شما رو می خونه و به نظرش منطقی میاد مال منم بخونه. حالا تصمیم گیری با خود افراده و البته مسئولیت سنگینی هم داره.

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    12893
    میانگین پست در روز
    0.17
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، ميتونيد ازش عكس بزاريد؟

اصلا علاقه اي به غذا خوردن نشون ميده؟ علايم مشكوكي نداره؟ اسهال ، بوي بد دهان ، ريزش بزاق ، سختي تنفس يا بادهان باز نفس كشيدن؟سرماخوردگي؟

اينكه فرموديد ، شير از دهانش ميريزه ، مشكل در بلع داره كه هم ميتونه بخاطر تورم گلو و زخم در دهان بعلت سرماخوردگي باشه هم عفونتو مشكلات تنفسي ...
    اگه بيشتر از يكماهه از غذاهايي كه مدير محترم فرمودن بهش بديد. مادر و بچه هر دو بايد تقويت بشن و در صورت بيماري ، درمان.

از قطره تقويتي كه سري قبل خدمتتون عرض كردم به هر دو بديد،به مادر ٤قطره و بچه دوقطره ، دوروز يكبار.
    حتماببينيد هردو اشتهادارند؟ ابو غذاي كافي استفاده ميكنند يا خير؟ اگه داخل حياط دستشويي ميرن دقت كنيد اسهال دارند يا خير؟
    اشتهاش خیلی کمه مرغ پخته زرده تخم مرغو امروز گذاشتم براش خیلی کم خورد بو میکنه نمیخوره! ولی دیروز مرغ خام دادم بهش خورد! میدونم انگل داره ولی گفتم شاید اینو بخوره! ولی خیلی آروم میخوره. ریزش بزاق و مشکل تنفسی نداره.بوی دهان متوجه نشدم آخه پیشم نمیاد! علایم سرماخوردگی مثلا عطسه هم نداره.اصلا دسشویی رفتنشو ندیدم ولی مادرش خوبه غذای کافی میدم بهش آب هم تو دسترسش هست.ولی فکر کنم این بار دومیه که تو امسال بچه دار شده !
    الان شبه پیداش نکردم فردا حتما عکس ازش میذارم

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط mah1 نمایش پست ها
    اشتهاش خیلی کمه مرغ پخته زرده تخم مرغو امروز گذاشتم براش خیلی کم خورد بو میکنه نمیخوره! ولی دیروز مرغ خام دادم بهش خورد! میدونم انگل داره ولی گفتم شاید اینو بخوره! ولی خیلی آروم میخوره. ریزش بزاق و مشکل تنفسی نداره.بوی دهان متوجه نشدم آخه پیشم نمیاد! علایم سرماخوردگی مثلا عطسه هم نداره.اصلا دسشویی رفتنشو ندیدم ولی مادرش خوبه غذای کافی میدم بهش آب هم تو دسترسش هست.ولی فکر کنم این بار دومیه که تو امسال بچه دار شده !
    الان شبه پیداش نکردم فردا حتما عکس ازش میذارم
    سلام معلوم نيست انگل داشته باشه يا نه هنوز سنش خيلي كمه. مورداي ديگه رو بايد بررسي كرد.احساس نميكنيد شكمش ورم يا نفخ داشته باشه؟
    ميتونيد توي دهانشو ببينيد ؟جوش ، زخم ، تاول يا أبسه نداره؟ يه كم دل مرغ براش بپزيد . مرغو له كنيد ابدار براش بزاريد يا اب مرغو با سرنگ بهش بديد. يك سي سي روغن زيتون بريزيد دهانش ، شير و ماستو با عسل شيرين كنيد بهش بديد اهسته با سرنگ .مولتي ويتامين فراموش نشه . هر تغييري احساس كرديد اطلاع بديد
    ویرایش توسط animal lover : 21st October 2015 در ساعت 01:37 AM

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    12893
    میانگین پست در روز
    0.17

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    عزيزم عكس اپلود نشده. http://mihanpet.ir/thread25765.html

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    12893
    میانگین پست در روز
    0.17

صفحه 223 از 313 نخستنخست ... 123173213221222223224225233273 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)