فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,616
لایک لایک:  2,104
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 220 از 313 نخستنخست ... 120170210218219220221222230270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,191 به 2,200 از 3129

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط ☆kitţen♡løver☆ نمایش پست ها
    بخشید خیلی وقته انگار سوالی نداشتم و فعالیتم کم شده و پست مفید نزاشتم ببخشید پوزش.

اما تا امروز ک لوسی کاملا عوض شده احتیاج ب ی مشاوره دارم اشک تو چشام حلقه زد امروز ولی ن از رپانتیکی و خوشی/لوسی ی هفتس ک کاملا تغیر کرده با مامانم رابطش خوب شده مامانمم دیگع نمیترسه حکشبختانه شیفتش شده اما مشکل ک لوسی کاملا تغیر کرده وقتی نوازشش میکنم دیگ دوس نداره و میره دیگع نوازش بی نوازش ابراز علاقه هیچی اصلا منو دوس نداره ن از دیدن خوشحال میشه ن چیزی گاهی وقتا ام شروع میکنه گاز گرفتن با حرص از اون گازای قبل نیست من گربمو میخوام من بچمو میخوام الان ام اومدیم مهمونی قبل از اومدن در باز مونده بود رفته بود تو راه پله دیگع نمیترسید ولی بغلش کردم میو های دردناکی میکرد معوووووووووو و با چنگ و دندون چشبید بهم از اون خاطره ی بد اینجوریه ولی این ب اون بد اومدن ربط نداره همیشه میومد پیش من ولی حالا من نشستم و این میره اون اتاق میره دنبال بقیه خیلی وحشتناکه گریم دراومد من بچمو میخوام راستی من سرما خوردم لوسی ام عطسش زیاد شده نکنه گرفته؟
    سلام ،
    اين رفتارش كاملا طبيعيه ، چون داره كم كم بزرگ ميشه ، استقلالش بيشتر و وابستگيش كمتر.

دليل توجهش به مادرتون اينه كه توي اين مدتي كه مادر از لوسي ميترسيدن و بهش توجهي نداشتن ، عملا توي ذهن لوسي به شكل يك غريبه شكل گرفتن و اون موقع لوسي باشما كه توجه بيشتري بهش داشتيد صميمي تر بود، ولي حالا كه مادر ترسشون از بين رفته و به لوسي توجه ميكنن ، حكم يك شخص جديد و يك سرگرمي تازه رو براش دارن ، همينه كه از شما دورتر و به مادر نزديكتر شده. اين اصلا نگران كننده نيست، بايد خوشحال باشيد. يه كم ديگه كه بزرگتر بشه از مادر هم دل ميكنه چون كاملا مستقل ميشه ونيازي به نوازش و رسيدگي شما احساس نميكنه ، جز در دوران فحلي كه بعد از بلوغ اتفاق ميوفته.
    گربه ها موجودات مستقل و متكبري هستن ، اين حالت براي همشون طبيعيه.
    سرماخوردگي شما بهش منتقل نميشه ، همينطور برعكس، ممكنه خودش باز سرماخورده باشه

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13465
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.اصلا نگران نباشید.گربه نرهمینه دیگه.سن بلوغشه و رفته دنبال جفت.توی این شرایط حال حیوان دست خودش نیست که به صاحب و محل زندگیش وفادار بمونه.ترجیح میده به دنبال جفت بره تا اینکه توی خونه بمونه.واین طبیعیه.بعضی نرها بعد از مدتی برمیگردن ولی بعضی برای همیشه میرن.میتونید روزی چندبار کوچه و خیابونهای اطرافو بگردید و اگه اسمی داره صداش بزنید.توی این 2 روز نمیتونه خیلی دور شده باشه.همین اطرافه.
    این شرایط برای اکثر صاحبان پیش میاد .شما نباید خودتونو وابسته کنید.دیگه الان وقتشه که بره دنبال زندگیش.باید از ابتدا عقیمش میکردید که توی خونه نگهش دارید .ولی حالا که رفته نگران نباشید.ارزو کنید هرجاهست سالم باشه و زود برگرده.اگر هم برنگشت ناراحت نباشید حالتونو درک میکنم.مهم اینه که این یکسالی که پیشتون بود ازش خوب نگهداری کردید و وجدانتون اسودست.
    اونهم خدایی داره که مراقبشه.شما فقط برای سلامتیش دعا کنید.امیدوارم برگرده
    جناب مدیر همین الان ساعت 12:30 گربم
    برگشت مثل موش آب کشیده خیس شده بود کلی هم کالباس بهش دادم و خوابید احساس میکنم دنیا رو به من دادن تشکر بابت راهنمایی

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pishe نمایش پست ها
    جناب مدیر همین الان ساعت 12:30 گربم
    برگشت مثل موش آب کشیده خیس شده بود کلی هم کالباس بهش دادم و خوابید احساس میکنم دنیا رو به من دادن تشکر بابت راهنمایی
    خداروشكر، خيلي خوشحال شدم ، ولي ممكنه دوباره بره ، بيشتر حواستون باشه، خوب خشكش كنيد سرمانخوره، كالباس و سوسيس غذاي خوبي نيستن براش، مرغ بهش بديد، الانم شير گرم با يه كم عسل نياز داره.موفق باشيد

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    خیلی ممنون واقعا مرسی خیلی بهم بر میهوره سره این موضوع ک دوستداران سگ گربه رو ب این دلیل دوستی برای انسان نمیدونن و مطمئنم اینطور نیست.لوسی واقعا داره بزرگ میشه تفاوت رفتارشو حس میکنم کمی با من سردتر شده خودش ی جا تنها میخوابه و تنها موندن و انکار دوس داره یعنی بعد از اینکه بزرگ شد دیگه کلا نیازمند ب من از نظر عاطفی نیست؟ میدونم گربه رو نمیشه مثل سگ مدام دستمالی کرد و بغلش کرد ولی یعنی ابراز علاقه منو نمیخواد؟ بعد اینکه سن لوسی واقعا الان گبج کنندس تو شناسنامه بدون معاینه زده شده 6ماه!ولی لوسی این این سن نیست 17مرداد پنجاه روزه بوده ی کم نشانه برای سن بگید ک تشخیص بدم چون دکترش رفتن مسافرت تا دو هفته دیگه نمیاد. خیلی ازتون ممنونم شما چشمه امیدین واسه من
    آری شاید در همین نزدیکی چند طفل کوچک دارد
    شاید گرسنه در سرماست،شاید درد میکشد
    نا توان است،کاری از دستش بر نمی آید
    شاید میخواهد گریه کند،برای زندگی در مبارزه است
    حال،چون ناتوان است،برایش توانی باشیم نه یک مبارزه جدید
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط ☆kitţen♡løver☆ نمایش پست ها
    خیلی ممنون واقعا مرسی خیلی بهم بر میهوره سره این موضوع ک دوستداران سگ گربه رو ب این دلیل دوستی برای انسان نمیدونن و مطمئنم اینطور نیست.لوسی واقعا داره بزرگ میشه تفاوت رفتارشو حس میکنم کمی با من سردتر شده خودش ی جا تنها میخوابه و تنها موندن و انکار دوس داره یعنی بعد از اینکه بزرگ شد دیگه کلا نیازمند ب من از نظر عاطفی نیست؟ میدونم گربه رو نمیشه مثل سگ مدام دستمالی کرد و بغلش کرد ولی یعنی ابراز علاقه منو نمیخواد؟ بعد اینکه سن لوسی واقعا الان گبج کنندس تو شناسنامه بدون معاینه زده شده 6ماه!ولی لوسی این این سن نیست 17مرداد پنجاه روزه بوده ی کم نشانه برای سن بگید ک تشخیص بدم چون دکترش رفتن مسافرت تا دو هفته دیگه نمیاد. خیلی ازتون ممنونم شما چشمه امیدین واسه من
    سلام
    اتفاقا گربه حيوان خانگي خوبيه و همدم مناسبي. زياد به اين شايعات توجهي نكنيد.

نه اينكه كلا نياز نداشته باشه ، وابستگي و نياز به نازو نوازشش كمتر از قبل ميشه ولي هنوز شما صاحبش محسوب ميشيد و بهتون احتياج داره.

تخمين سن تخصص دامپزشكه پسرم و براي شما كه تجربشو نداريد كار مشكليه و ازروي دندانها انجام ميشه .كه البته توله هايي كه در فصول گرم متولد ميشن و از تغذيه خوب برخوردارن، رشد دندانهاي شيري و دائميشون سريعتر اتفاق ميفته همينطور بلوغشون .

ازروي رنگ ، تعداد، منظم بودن ، شفافيت داشتن يا كدر بودن ، سائيدگي دندانها كه اول درمورد ثناياي پايين اتفاق ميفته و بعد مركزي و....كه به ازاي سايش هر جفت دندان ٦ماه به سن حيوان اضافه ميشه ، اصلا كار اسوني نيست و اگه مطمئن نيستيد به سنش ميتونيد نظر دامپزشكاي ديگه هم جويا بشيد.

کاربر جدید OuTlaW آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد
    تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    دیسکس و گربه
    شماره عضویت
    12976
    میانگین پست در روز
    0.03
    سلام وقت بخیر ...
    ببخشید درباره علاقه شدید بچه گربه ها به بیرون رفتن از خونه باید چه کار انجام بدم؟
    بذارم برن داخل حیاط بازی کنن یا نه؟
    به علاوه یه هفتس دارم تلاش میکنم بهشون قرص ضد انگل بدم ولی موفق نشدم

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط OuTlaW نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ...
    ببخشید درباره علاقه شدید بچه گربه ها به بیرون رفتن از خونه باید چه کار انجام بدم؟
    بذارم برن داخل حیاط بازی کنن یا نه؟
    به علاوه یه هفتس دارم تلاش میکنم بهشون قرص ضد انگل بدم ولی موفق نشدم
    سلام
    اگه بتونيد كنترلشون كنيد فرار نكن ، حياط برن اشكالي نداره ،چون الان سن رشدن و نياز به فضاي بزرگتر ، تفريح ، ازاديِ و شادي بيشتري دارن ولي چون يه محيط تازست براشون ، كنجكاوي ميكننو احتمال داره برن توي كوچه خيابون. مادر ندارن مراقب باشه؟ وقتي بچه ها از محيط دور بشن ، مادرصداشون ميزنه برشون ميگردونه. بايد خيلي مراقب باشيد، وسايل بازي داخل منزلو زيادتر كنيد و بيشتر براشون وقت بزاريد

شما هنوز موفق نشديد قرص انگل بهشون بديد؟!!! پنير خامه اي رو امتحان كرديد؟ بزاريد بين پنير اگه نخوردن پنيرو با يه كم خامه عسلي قاطي كنيد قرصو بزاريد بينش بهشون بديد. اميدوارم موفق بشيد
    ویرایش توسط animal lover : 15th October 2015 در ساعت 03:07 AM

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    ساجده اخباری
    شماره عضویت
    13495
    میانگین پست در روز
    0.06

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    ساجده اخباری
    شماره عضویت
    13495
    میانگین پست در روز
    0.06

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    ساجده اخباری
    شماره عضویت
    13495
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام عزیزم
    اینم عکس چیکوی من
    امیدوارم خبرخوش بهم بدی که چشمش خوب میشهخیلی غصه میخورم چشمش مشکل داره

صفحه 220 از 313 نخستنخست ... 120170210218219220221222230270 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)