فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,613
لایک لایک:  2,101
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 217 از 313 نخستنخست ... 117167207215216217218219227267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,161 به 2,170 از 3122

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط catymiller نمایش پست ها
    بله فقط یه لحظه بود.بوی چرک و عفونت میده .دمای بدنش هم بالاس .واقعا نمی دونم چیکار کنم.تنش یک کم می لرزه.با سرنگ کمی بهش شیر عسل دادم تاصبح جون داشته باشه .
    تب داره ، اون داروها رو براتون نوشتم اگه داريد استفاده كنيد يكيشو. شير عسل خوبه،فردا حتما دكتر ببريدش ، بايد انتي بيوتيك تزريق بشه بهش.
    اگه بتونيد اب سيب يا اب هويج بگيريد ، مخلوط كنيد بهش بديد، تبش پايين مياد يه مقدار. حمام كردن هم ممكنه باعث تب كردن و سرماخوردگيش شده باشه . مچ پاهاشو (فقط قسمت پنجه پا رو يكي دو باربا فاصله نيمساعت توي اب ولرم بزاريد ، نميگم سرد چون الان وضعيتش خوب نيست ممكن شوك بده. بعد سريع خشكش كنيد و نزاريد مقابل باد قرار بگيره . هرچي مايعات زياد بخوره براي پايين اومدن تبش خوبه.

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    خیلی ممنون .واقعا زحمت کشیدین.اون داروی اخر که گفتینو نداشتم .داروی دیگه رو بهش دادم .امیدوارم تاثیر داشته باشه .

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام .بردمش دکتر.از بغض دارم می میرم.علاوه بر عفونت ریه،عفونت داخلی هم داره.خواستم ثواب کنم دارم کباب میشم.احتمال اینکه گربه اولم بگیره زیاده چون از یک آب و غذا می خوردن.هزینش 24 هزار تومن شد.فردا هم دوباره باید ببرمش یعنی 24 هزار تومن دیگه.می ترسم پول کم بیارم و حیوون وسط درمانش بمیره.اگه گربه اولم بگیره چیکار کنم!خانوادم هم شدیدا از دستم عصبانی هستند .فقط دعا کنین انتی بیوتیک های امروز جواب بده .دیگه مستاصل شدم.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    سلام .بردمش دکتر.از بغض دارم می میرم.علاوه بر عفونت ریه،عفونت داخلی هم داره.خواستم ثواب کنم دارم کباب میشم.احتمال اینکه گربه اولم بگیره زیاده چون از یک آب و غذا می خوردن.هزینش 24 هزار تومن شد.فردا هم دوباره باید ببرمش یعنی 24 هزار تومن دیگه.می ترسم پول کم بیارم و حیوون وسط درمانش بمیره.اگه گربه اولم بگیره چیکار کنم!خانوادم هم شدیدا از دستم عصبانی هستند .فقط دعا کنین انتی بیوتیک های امروز جواب بده .دیگه مستاصل شدم.
    سلام دوست عزيزم، ناراحت نباشيد ، كار خيري كه ميكنيد چندين برابر اون هزينه ارزش داره و بهتون برگردونده ميشه. خداروشكر كنيد كه شما باني اين كار خير شديد ووقتي درمان بشه اولين كسي كه احساس رضايتو شادي ميكنه خودتونيد.
    درسته ، عرض كرده بودم ، احتمال عفونت تنفسي و داخلي هست معمولا در اين مورد عفونتها درمان طولانيه ، خصوصا كه الان به دو نوع عفونت سخت مبتلا شده و سنش هم كمه ، نياز به تقويت و مراقبت بيشتري داره.
    دكتر مشخص نكردن عفونت داخليش چيه؟ ويروسيه؟
    اگه گربتون واكسينست خيلي جاي نگراني نيست ، چون پادتن بيماري توي بدنش هست، فقط ظروف ابو غذاو ظرف بسترو جدا كنيد و اگه علايم مشكوكي توي گربتون ديديد به پزشك اطلاع بديد

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام animal lover عزیز . راستش دکتر متوجه نشدن ویروسه یا باکتری فقط خدا کنه ویروس نباشه.سه نوع انتی بیوتیک مختلف به قسمت های مختلف بدنش زدن . گفتن فردا دوباره ببرمش تا تاثیر دارو رو ببینن تا اگر لازم بود تغییرش بدن.دکتر گفت فقط بهش مایعات بدم.چون ماست دوست داره ،ماستو با آب قاطی کردم بهش دادم .بعد هم روی مرغ آب جوش ریختم و هم زدم تا موادش به آب رفت .یک نعلبکی و نصفی آب و ماست خورد و تقریبا نصف نعلبکی مرغ با آبش .از ors متنفره برای همین در حد نیم سی سی تونستم به زور تو حلقش کنم .فقط دعا کنین خوب بشه.کل بدنش عفونته ،همین که در اتاقو باز می کنم بوی چرک و عفونت می زنه به بینیم.

کاربر ویژه تالار حمایت از حیوانات Negin96 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نگین
    علایق
    عاشق حیوونا 3>
    شماره عضویت
    12706
    میانگین پست در روز
    3.76
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negin96
    با عرض سلام و خسته نباشید
    ما یه گربه تو ساختمونمون داریم که 16 مرداد سقط جنین کرد بردمش دکتر حالش خوب شد.الان از دیشب خونریزی داره که بصورت لکه های خون هستش ولی مرداد که خونریزی داشت خونش غلیظ و زیاد بود و حالشم خیلی بد بود طوری که نه نای بلند شدن داشت و نه اصلا چیزی میخورد ولی الان حالش کاملا خوبه خوبه و غذا هم خیلی خوب میخوره فقط قطره های خون تو راه پله مشهوده.چیکار باید بکنم؟
    سلام نگين جان، فعلا اينجا جوابتو ميدم ولي اگه لطف كني توي بخش پرسشو پاسخ بپرسي ممنون ميشم عزيزم
    گربتون چندسالشه ؟سابقه زايمان و يا بازهم سقط جنين داشته ؟ دوران فحليش به موقع انجام ميشه؟ قبل ازين اتفاق خونريزي يا لكه هاي خون مشاهده نكرده بوديد؟دكتر داروي خاصي براي سقط جنينش داده بودن؟
    حدود 4 سالشه-زایمان داشته موفق هم بوده زایمانش-سقط جنین هم فقط همون یکبار بود-فحلیش رو درست نمیدونم چون تو خونه نیست تو راهرو و پارگینگه-نه فقط همون یک دفعه دیده بودم-فقط کوآموکسی کلاوداده بودن که عفونت نکنه و خودشونم اونجا بهش آمپول زدن

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    سلام animal lover عزیز . راستش دکتر متوجه نشدن ویروسه یا باکتری فقط خدا کنه ویروس نباشه.سه نوع انتی بیوتیک مختلف به قسمت های مختلف بدنش زدن . گفتن فردا دوباره ببرمش تا تاثیر دارو رو ببینن تا اگر لازم بود تغییرش بدن.دکتر گفت فقط بهش مایعات بدم.چون ماست دوست داره ،ماستو با آب قاطی کردم بهش دادم .بعد هم روی مرغ آب جوش ریختم و هم زدم تا موادش به آب رفت .یک نعلبکی و نصفی آب و ماست خورد و تقریبا نصف نعلبکی مرغ با آبش .از ors متنفره برای همین در حد نیم سی سی تونستم به زور تو حلقش کنم .فقط دعا کنین خوب بشه.کل بدنش عفونته ،همین که در اتاقو باز می کنم بوی چرک و عفونت می زنه به بینیم.
    سلام ، خدابزرگه ، انشاءالله خوب ميشه . فقط بايد حسابي تقويت بشه تا انتي بيوتيكها ضعيفش نكنه. كاش نوروبيون توي سرم زده بودن بهش يه كم تقويت بشه. ماست شيرين كم چرب بخوره ، خنك نباشه ، هرچند براي عفونت تنفسيش خيلي خوب نيست .
    خوبه همون مرغ ، اگه نخورد ريش ريش كنيد يا له كنيد با أبش قاطي كنيد بخوره.سوپ مرغ با سبزي هم براش خوبه فقط بدون ادويه و سيرو پياز.ابگوشت هم خوبه ، هرچه تقويت بشه بهتره . مايعات گرم مرتب بهش بديد.شير گرمو عسل.ابميوه طبيعي، اگه بتونيد يه كم جگر بپزيد بخوره خوبه. چون الان احتياج داره وگرنه در حالت عادي توصيه نميشه.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negin96 نمایش پست ها
    حدود 4 سالشه-زایمان داشته موفق هم بوده زایمانش-سقط جنین هم فقط همون یکبار بود-فحلیش رو درست نمیدونم چون تو خونه نیست تو راهرو و پارگینگه-نه فقط همون یک دفعه دیده بودم-فقط کوآموکسی کلاوداده بودن که عفونت نکنه و خودشونم اونجا بهش آمپول زدن

اين لكه ها ممكنه از باقيمانده محتويات رحمش بعد از سقط باشه كه در زمان فحلي خارج ميشه. اگه مايع شيري رنگ هم مشاهده كرديد حتما بايد سونو بشه ، اونموقع احتمال پيومتر قويتره.چون سنش بالاست ، عقيم هم نشده ، ممكنه به كيست تخمدان هم مبتلا باشه . يكي از علل سقط جنين هم ، پيومتر رحم و كيستهاي تخمدانيه. اگه بازهم مشاهده كرديد حتما دكترشو در جريان بزاريد

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، خدابزرگه ، انشاءالله خوب ميشه . فقط بايد حسابي تقويت بشه تا انتي بيوتيكها ضعيفش نكنه. كاش نوروبيون توي سرم زده بودن بهش يه كم تقويت بشه. ماست شيرين كم چرب بخوره ، خنك نباشه ، هرچند براي عفونت تنفسيش خيلي خوب نيست .
    خوبه همون مرغ ، اگه نخورد ريش ريش كنيد يا له كنيد با أبش قاطي كنيد بخوره.سوپ مرغ با سبزي هم براش خوبه فقط بدون ادويه و سيرو پياز.ابگوشت هم خوبه ، هرچه تقويت بشه بهتره . مايعات گرم مرتب بهش بديد.شير گرمو عسل.ابميوه طبيعي، اگه بتونيد يه كم جگر بپزيد بخوره خوبه. چون الان احتياج داره وگرنه در حالت عادي توصيه نميشه.
    خیلی ممنونم.شیر عسل اصلا دوست نداره دیشب یه ذره بهش دادم اما از وقتی که با سرنگ بهش دارو دادم خیلی بدش اومد و نمیشه به زور بهش چیزی داد.کمی گوشت پخته شده بهش دادم تا سیر شد و کنار کشید .الان یه دستگاه بخور(بدون اکالیپتوس و ...چون هیچی نداریم)تو اتاقش گذاشتم به نظرتون ضرر نداره؟ببخشید اینقدر سوال می پرسم ،نمی خوام از دستش بدم.

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    2943
    میانگین پست در روز
    0.11
    سلام.
    نوازش گربه های خیابونی میتونه باعث انتقال بیماری به انسان بشه؟

صفحه 217 از 313 نخستنخست ... 117167207215216217218219227267 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)