فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,625
لایک لایک:  2,108
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 215 از 315 نخستنخست ... 115165205213214215216217225265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,141 به 2,150 از 3145

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط ☆kitţen♡løver☆ نمایش پست ها
    راستش همش نمیدم برا اینکه تو باکسش بخوابه میدم لئوناردو کت هست مارکش دکتر قدسی میگه دو س روز یبار بده ////راستش نمیدونم واقعا ک چ سرانجامی دارن فرشته کوچولوهای لوسی میکس پرشین و لوسی رو ک نمیشه فروخت خودمم نهایتا بتونم یکیشو نگه دارم نمیدونم ولی اینکه لوسی هیجوقت نتونه بچه دار شه منو اذیت میکنه همه چی خوبه خیلی ممنون فقط توی باکسش ی شب میخوابه ی شب نمیخوابه دتر کلینیک گفت دره باکسو ببند ولی نمیشه ک طفلی تا صبح حبس باشه چون اخه خودشم گیج میشه جای خوابش مشخص نیست/خیلی ممنون موهای لوسی نمدی شده ولی مهارت برس کشیدن ندارم/زدن عرق سنبل طیب موثره ک توباکسش بخوابه¿¿¿¿
    ٣روز يه بار خيلي زوده ، به طعمش عادت ميكنه. در باكسشو باز بزارو غذاشو روزانه بزار توش، همينطور چنتا از أسباب بازياشويا اگه بالش مخصوص داره بزار توي باكس تا بيشتر بوي خودشو بگيره. وقتي عادت كنه اونجا غذا بخوره يا بازي كنه بعضي وقتها ، ديگه مشكل خوابشم حل ميشه و نياز به تشويقي نداره
    عرق سنبل طيب خوبه ولي باز يه واسطه محسوب ميشه كه هميشه نميشه ازش استفاد كرد، طبيعي ترين راه غذاخوردن توي باكسه ،به هرحال اين هم بخشي از محل زندگيشه.بستن در باكس امنيت رو ازش ميگيره و فكر ميكنه زندانيه، همين توي ذهنش ثبت ميشه و راغب نيست شبو اونجا بگذرونه. وسايل تيز و خطريو از سر راهش بردار كه اگه شب خواست راه بره تو اتاق اتفاقي براش نيفته

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    حالش خیلی خیلی بده.به دامپزشک زنگ زدم و خواهش کردم بیاد گفت ساعت هفت ونیم زنگ بزن .خدا کنه بیاد.دور دهنش کامل کثیفه.یه ذره ors با سرنگ بهش دادم .خیلی نگرانم.صبح حالش خوب بود و با توپ بازی می کرد نمی دونم چرا یه دفعه حالش بد شد .بوی بدنش افتضاحه.

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    تنفس فکر کنم کمی تنده .صبح بهش بال و هویج و سیب زمینی پخته و له شده دادم شاید سنگین بوده .نمی دونم اسهال هست یانه فقط از دور دهنش حدس زدم بالا اورده اما جایی کثیف نبود .

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط catymiller نمایش پست ها
    تنفس فکر کنم کمی تنده .صبح بهش بال و هویج و سیب زمینی پخته و له شده دادم شاید سنگین بوده .نمی دونم اسهال هست یانه فقط از دور دهنش حدس زدم بالا اورده اما جایی کثیف نبود .
    خداكنه ويروس نباشه . چون اين ويروسها در عرض چند ساعت خودشو نشون ميده ، غذا كه سنگين نبوده مگه اينكه عفونت داخلي داشته باشه.
    پودر ors خوبه . كاش دكتر زودتر برسن ، اگه نيومدن سريعتر پيام بديد بگم چيكار كنيد.

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    خیلی ممنون .خدا کنه بیاد.خیلی استرس دارم.به نظرتون دور دهنش خون نیست؟باز هم بهش ors بدم؟فکر کنم درد داره چون خودشو می پیچونه.

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    12893
    میانگین پست در روز
    0.16
    سلام وقتتون بخیر
    پسرم 4 ماهشه. حدود 2 هفتس سرفه میکنه یعنی میشینه فکشو میذاره رو زمین یهو پخ پخ....بعدش خوب میشه میره! امروز استفراغ کرد! میشه راهنماییم کنین؟ ممنونم!

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    خیلی ممنون .خدا کنه بیاد.خیلی استرس دارم.به نظرتون دور دهنش خون نیست؟باز هم بهش ors بدم؟فکر کنم درد داره چون خودشو می پیچونه.
    شبيه اب خون هست ولي به خاطر رنگ موهاي دور دهانش كه قهوه ايه يه كم تشخيصومشكل ميكنه. بله هر يكساعت ٣-٤سي سي ors كه يك بستشو توي يه ليوان اب حل كرديد بهش بديد. چجوري خودشو ميپيچونه؟ سرشو توي شكمش خم ميكنه؟ يا دستو پاهاشو توي شكم جمع ميكنه؟!
    دور دهانشو با دستمال سفيد پاك كنيد عكس بزاريد ببينم خون هست يانه؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط mah1 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    پسرم 4 ماهشه. حدود 2 هفتس سرفه میکنه یعنی میشینه فکشو میذاره رو زمین یهو پخ پخ....بعدش خوب میشه میره! امروز استفراغ کرد! میشه راهنماییم کنین؟ ممنونم!
    سلام، اينجور سرفه ها نشونه وجود جسم خارجي توي مري يامجاري تنفسيه و يا عفونت دستگاه تنفس.غذا چي خورده توي اين دوهفته؟ استخوان يا جسم سختي بلعيده؟
    اشتهاش چطوره؟ ابريزش بيني،ترشحات چشمي،عطسه و اسهال هم داره؟ همين يكبار فقط استفراغ كرده؟ عذر ميخوام سوال ميكنم، محتويات استفراغش ، غذاي هضم نشده بود ، يا گلوله مو يا چيز ديگه اي؟
    ویرایش توسط animal lover : 25th September 2015 در ساعت 08:11 PM

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    نه خدا رو شکر خون نبود .با دستمال پاک کردم رنگی نشد.یک کمی به خاطر ors حالش بهتره.راستش پاهاشو مثل گربه های فحل شده ماده میذاره و بعد خودشو می پیچونه .البته الان بیشتر بی حاله و فکر کنم دل دردش کم شده.نمی دونم این بوی بد از کجاست از مخرجش یا دهنش.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نه خدا رو شکر خون نبود .با دستمال پاک کردم رنگی نشد.یک کمی به خاطر ors حالش بهتره.راستش پاهاشو مثل گربه های فحل شده ماده میذاره و بعد خودشو می پیچونه .البته الان بیشتر بی حاله و فکر کنم دل دردش کم شده.نمی دونم این بوی بد از کجاست از مخرجش یا دهنش.
    مايعات هم نميخوره؟
    ٢سي سي روغن زيتون با سرنگ بهش بديد. و شكمشو خيلي اهسته ماساژ بديد ، اگه درد يا عكس العملي داره اطلاع بديد.

صفحه 215 از 315 نخستنخست ... 115165205213214215216217225265 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)