فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,619
لایک لایک:  2,107
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 214 از 314 نخستنخست ... 114164204212213214215216224264 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,131 به 2,140 از 3135

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    دوسته عزیز ممنون از شما.....ایشالا که بتونید بهشو کمک کنید...معمولا بوی بد به خاطر وجود عفونت هست میتونه عفونت لثه و دندان باشه یا عفونت های دیگه ...امیدوارم به چکاب مشخص بشه و مشکلش حل بشه...فعلا به نظرم تغذیه خوبی داشته باشه تا شنبه یه کم جون بگیره...بهش مرغ و اب مرغ و ماست میتونید بدین دل مرغ پخته هم خوبه اینا هزینه زیادی ندارن به نسبت غذای خشک....در مورد واکسن هم خیلی زیاد ازتون گرفتن مگه فقط واکسن سه گانه نبوده؟؟ حدود 50 باید باشه...البته کلینیک ها با هم فرق دارن و بسته به انصافشون هست و البته واکسن هاری و ضد انگل هم به علاوه شناسنامه هزینه های دیگه ای هست که اضافه میشه میتونید فقط ضد انگل و سه گانه رو بزنید....ممنون ازتون

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط catymiller نمایش پست ها
    سلام دوستان چند وقت پیش یک بچه گربه خیلی ضعیف که از گرسنگی التماس می کردو تو حیاط یکی از اقوام دیدم و به خاطر اینکه دلم سوخت اوردمش خونه. خودم یک گربه سه ساله ماده دارم که عقیم شده و واکسن هاشم خورده .راستش این بچه گربه جدید شدیدا بو میده برای همین اول با دستمال مرطوب سعی کردم تمیزش کنم اما بو از بین نرفت بعد بردمش حموم و فقط بدنشو (از گردن به پایین) شستم و سریع خشکش کردم اما باز هم بوش از بین نرفت .دیدم گوشهاش خیلی کثیفه برای همین روغن زیتونو با آب مخلوط کردم و با گوش پاک کن گوششو تمیز کردم .هنوز هم بو میده نمی دونم از دهنشه چون اونقدر بو زیاده که متوجه نمیشم.هیچ نشونه ای از مریضی نداره یا من متوجه نشدم چون غذا خیلی زیاد می خوره و از اولش خیلی چاق تر شده .ایشالا شنبه می برمش دامپزشکی که یک چکاپ کلی بشه اما از پس هزینه اش بر نمی یام .تو یکی موندم حالا که دو تا شدن مکافاته .خانواده هم اول شدیدا مخالف بودن و خودم هم به خاطر عذاب وجدان اوردمش چون می دونستم می میره.می خواستم بپرسم که هزینه یه نوبت واکسن چقدره چون الان اصلا توان پرداخت واکسن سه گانه رو ندارم.برای مشکی(گربه اولم)حدود نود هزار تومن شد .همچنین من همیشه غذای خشک رویال کنین می گرفتم اما این اواخر از نظر مالی واقعا تحت فشارم برای همین مجبور شدم غذای خشک فان کت (کیلویی15 تومن )بگیرم و با رویال کنین مخلوط کنم این از نظر شما اشکالی نداره؟

سلام ، اول ممنون بابت لطفي كه به اين بچه داشتيد.
    بويي كه ميفرماييد قطعا از دهانشه كه ممكنه از معده هم استشمام بشه ، البته اگه اسهال نداشته باشه !هم احتمال عفونت دهان هست ، هم مشكلات گوارشي مثل زخم معده .
    دراين مورد پزشك بايد بررسي كنن.
    نبايد حمامش ميبرديد ، هنوز خيلي كوچيكه و ممكنه سرماخوردگي هم به مشكلاتش اضافه بشه.
    يه نوبت واكسن كه شامل سه گانه و هاريه همراه ضدانگل كه اگه نخواين تكرار شو بزنيد سري اول هم سوخت ميشه ، كل هزينشم سري اول ٤٥-٦٠ تومن هست
    تركيب غذاها مسئله اي نداره

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    خیلی ممنون از پاسختون.راستش این بچه گربه همه چیز می خوره ؛ مخصوصا نمی خوام مثل اولی بد ادا بشه .واسه همین بال مرغ و هویج و سیب زمینی رنده شده و خیلی کم فلفل دلمه رو تو زودپز می ریزم تا حدی که استخوان های بال له میشه.بعد با گوشت کوب کامل لهش می کنم بهش میدم ،عاشق این غذاست و مثل چی می خوره.راستش فکر کنم واکسن هاری و سه گانه کلا نود هزار تومن شد.امیدوارم زیاد نگرفته باشه چون من تو شهر کوچیکم و فقط یک دامپزشکی مخصوص پت تو این شهر وجود داره.خدا کنه هزینه درمانش زیاد نشه چون من شاغل نیستم و درآمدی ندارم.

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، اول ممنون بابت لطفي كه به اين بچه داشتيد.
    بويي كه ميفرماييد قطعا از دهانشه كه ممكنه از معده هم استشمام بشه ، البته اگه اسهال نداشته باشه !هم احتمال عفونت دهان هست ، هم مشكلات گوارشي مثل زخم معده .
    دراين مورد پزشك بايد بررسي كنن.
    نبايد حمامش ميبرديد ، هنوز خيلي كوچيكه و ممكنه سرماخوردگي هم به مشكلاتش اضافه بشه.
    يه نوبت واكسن كه شامل سه گانه و هاريه همراه ضدانگل كه اگه نخواين تكرار شو بزنيد سري اول هم سوخت ميشه ، كل هزينشم سري اول ٤٥-٦٠ تومن هست
    تركيب غذاها مسئله اي نداره
    خیلی ممنونم.پس زیاد گرفته .نمی دونم چیکار کنم که کمتر بگیره .ای کاش کمی انصاف داشتن.متاسفانه این کلینیک خیلی گرون فروشه .با این اوصاف فکر نکنم این ماه بتونم واکسنشو بزنم باید تا ماه آینده صبر کنم چون احتمالا عفونت داره و واکسیناسیون شاید بدنشو ضعیف تر کنه و علاوه بر اون هزینه اش زیاد میشه

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    سلام سلام ببهشید واقعا حس هجالت زدگی پیدا میکنم حس میکنم دیگع زیادی دارم سوال میکنم اما همه چیز خوبه!!!خیلی ممنون راستش غذاش خوبه ابکی و ی کم سفت یا خشک قاطیه تشویقی هم خوشس از اون نیومد ولی اسنک دفع هر بالی ک خریده بودم رو میخوره !خیلی ام خوشش اومد از اون بعنوان تشویقی استفاده کردم ولی نوشته روش یکسالگی ضرر تداره؟ و اینکه خب اون حکم دارو داره اخه! روشم هیچی ننوشته ولی خوشس میاد بردمش تو راه پله انگار گریه میکرد معوووو !معووو بعد بهش خوراکی دادم و اساب بازی دیگ خوشش اومدو هی بالا پایین میرفت ولی نگرانم ی وقت در یاز بمونه دیگ نمیترسه و میره تو پارکینگ/واکسن هم حل شد ولی با دو روز تاخیر متاسفانه باید زده بشه چون امروز جمعستتتت! و اما سوالی ک هنوز زوده براش اینه ک من نمیدونم لوسی رو عقیم کنم یا نه!اخه من ارزومه معجزه لوسی و ببینم ولی یکی میگه سرطان پستان میگیره یکی میگه ضعیف میشه گیج شدم! و اینکه زمان تولد لوسی دقیق مشخص نیست توی شناسنامه بین المللی یا بهداشتی غید میشه؟هزینه میکروچیب چقدره؟ و ی چیزی ک نمیدونم طبیعیه یا نه از گوش لوسی تا بالای چشممش انگار موهاش کم پشته هر دو طرف و لخت بنظر میاد نه خیلی ولی! موی همه گربه ها اینطوره¿اون قسمت¿
    آری شاید در همین نزدیکی چند طفل کوچک دارد
    شاید گرسنه در سرماست،شاید درد میکشد
    نا توان است،کاری از دستش بر نمی آید
    شاید میخواهد گریه کند،برای زندگی در مبارزه است
    حال،چون ناتوان است،برایش توانی باشیم نه یک مبارزه جدید
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    خیلی ممنونم.پس زیاد گرفته .نمی دونم چیکار کنم که کمتر بگیره .ای کاش کمی انصاف داشتن.متاسفانه این کلینیک خیلی گرون فروشه .با این اوصاف فکر نکنم این ماه بتونم واکسنشو بزنم باید تا ماه آینده صبر کنم چون احتمالا عفونت داره و واکسیناسیون شاید بدنشو ضعیف تر کنه و علاوه بر اون هزینه اش زیاد میشه
    بله خيلي ازتون زياد گرفتن ، براي واكسيناسيون هم اول بايد حيوان از نظر سلامت كامل چك بشه ، در غير اينصورت زدن واكسن ايجاد خطر ميكنه.
    اميدوارم بتونيد ازش نگه داري كنيد. موفق باشيد

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط ☆kitţen♡løver☆ نمایش پست ها
    سلام سلام ببهشید واقعا حس هجالت زدگی پیدا میکنم حس میکنم دیگع زیادی دارم سوال میکنم اما همه چیز خوبه!!!خیلی ممنون راستش غذاش خوبه ابکی و ی کم سفت یا خشک قاطیه تشویقی هم خوشس از اون نیومد ولی اسنک دفع هر بالی ک خریده بودم رو میخوره !خیلی ام خوشش اومد از اون بعنوان تشویقی استفاده کردم ولی نوشته روش یکسالگی ضرر تداره؟ و اینکه خب اون حکم دارو داره اخه! روشم هیچی ننوشته ولی خوشس میاد بردمش تو راه پله انگار گریه میکرد معوووو !معووو بعد بهش خوراکی دادم و اساب بازی دیگ خوشش اومدو هی بالا پایین میرفت ولی نگرانم ی وقت در یاز بمونه دیگ نمیترسه و میره تو پارکینگ/واکسن هم حل شد ولی با دو روز تاخیر متاسفانه باید زده بشه چون امروز جمعستتتت! و اما سوالی ک هنوز زوده براش اینه ک من نمیدونم لوسی رو عقیم کنم یا نه!اخه من ارزومه معجزه لوسی و ببینم ولی یکی میگه سرطان پستان میگیره یکی میگه ضعیف میشه گیج شدم! و اینکه زمان تولد لوسی دقیق مشخص نیست توی شناسنامه بین المللی یا بهداشتی غید میشه؟هزینه میکروچیب چقدره؟ و ی چیزی ک نمیدونم طبیعیه یا نه از گوش لوسی تا بالای چشممش انگار موهاش کم پشته هر دو طرف و لخت بنظر میاد نه خیلی ولی! موی همه گربه ها اینطوره¿اون قسمت¿

سلام ، تشويقيو كه نبايد مرتب بدي ! گفته بودم اگه مخصوص دفع hair ball هست از همون يكسالگي يا نهايتا ٦ماهگي به بعد استفاده كن ،ممكنه به خاطر دوز ويتامينهايي كه توش بكار رفته ، فعلا يه كم براش سنگين باشه. چه نوع برنديه؟ اگه sanabelle باشه مناسبه براي همه سنين، محدوديت سني نداره.

عقيم كردن به نفع هر حيوونيه ، قبلا برات توضيح دادم ، تصميم با خودته كه سرنوشت چندين حيوونو در نظر بگيري يا خواسته خودتو!
    گربه وسگهاي مسن و عقيم نشده كه چندين دوره زايمان داشته باشن ممكنه مبتلا به سرطان سينه بشن كه عقيم كردن بهترين راه پيشگيريه.

درمورد سن لوسي ، دكتر بهتر ميتونن تشخيص بدن، هر سني تخمين بزنن توي شناسنامه ثبت ميشه
    هزينه ميكروچيپ 38-40000 تومنه.
    كم پشتي مو توي اين قسمتها طبيعيه . البته اگه خارش و ريزش نداشته باشه .

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام ببخشید که دوباره پیام می ذارم.بچه گربه حالش بد شده .امروز هم تعطیله واقعا نمی دونم چیکار کنم.بوی بدو از یک متریش میشه فهمید .استرس گرفتم .طفلک افتاده یک گوشه.بهش یه ذره ماست دادم اما نمی دونم مشکلش چیه .خواهش می کنم راهنمایی کنین.در ضمن دور دهنش کثیفه و موهای دست وپاشو که لیس زده به هم چسبیده.

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    راستش همش نمیدم برا اینکه تو باکسش بخوابه میدم لئوناردو کت هست مارکش دکتر قدسی میگه دو س روز یبار بده ////راستش نمیدونم واقعا ک چ سرانجامی دارن فرشته کوچولوهای لوسی میکس پرشین و لوسی رو ک نمیشه فروخت خودمم نهایتا بتونم یکیشو نگه دارم نمیدونم ولی اینکه لوسی هیجوقت نتونه بچه دار شه منو اذیت میکنه همه چی خوبه خیلی ممنون فقط توی باکسش ی شب میخوابه ی شب نمیخوابه دتر کلینیک گفت دره باکسو ببند ولی نمیشه ک طفلی تا صبح حبس باشه چون اخه خودشم گیج میشه جای خوابش مشخص نیست/خیلی ممنون موهای لوسی نمدی شده ولی مهارت برس کشیدن ندارم/زدن عرق سنبل طیب موثره ک توباکسش بخوابه¿¿¿¿
    آری شاید در همین نزدیکی چند طفل کوچک دارد
    شاید گرسنه در سرماست،شاید درد میکشد
    نا توان است،کاری از دستش بر نمی آید
    شاید میخواهد گریه کند،برای زندگی در مبارزه است
    حال،چون ناتوان است،برایش توانی باشیم نه یک مبارزه جدید
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    سلام ببخشید که دوباره پیام می ذارم.بچه گربه حالش بد شده .امروز هم تعطیله واقعا نمی دونم چیکار کنم.بوی بدو از یک متریش میشه فهمید .استرس گرفتم .طفلک افتاده یک گوشه.بهش یه ذره ماست دادم اما نمی دونم مشکلش چیه .خواهش می کنم راهنمایی کنین.در ضمن دور دهنش کثیفه و موهای دست وپاشو که لیس زده به هم چسبیده.
    دقيقا بگيد چه علايمي داره؟
    اسهال استفراغ هم داره؟ مردمك چشمش گشاد نشده؟ شما كه گفتيد اشتهاش خوبه ؟!!!تنفسش سخت نيست؟ استخون بهش نداديد؟ لطفا كامل توضيح بديد. اگه ميتونيد عكس ازش بزاريد.

صفحه 214 از 314 نخستنخست ... 114164204212213214215216224264 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 1 مهمان ها)

1. hadisite،
  2. myhappybunny

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)