فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,625
لایک لایک:  2,108
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 212 از 315 نخستنخست ... 112162202210211212213214222262312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,111 به 2,120 از 3145

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    ی کمک دیگه ام در خواست دارم ببینید لوسی امروز خیلی تنها بود یعنی ی چن روزی بود خیلی تنها میموند ب دلایلی ک دیگه تموم شد ولی رفتارش عجیب شده فقط گاز میگره و موقع نوازش میره اهمیتی ب من نمیده قهره چبکار کنم !!!!!!!کمککک
    آری شاید در همین نزدیکی چند طفل کوچک دارد
    شاید گرسنه در سرماست،شاید درد میکشد
    نا توان است،کاری از دستش بر نمی آید
    شاید میخواهد گریه کند،برای زندگی در مبارزه است
    حال،چون ناتوان است،برایش توانی باشیم نه یک مبارزه جدید
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرخنده نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند وقت پیش درباره گربه دو ماهه ام که ماده است و قارچ داشت سوال کردم که راهنماییم کردین
    من مجبور شدم بهش قرص بدم چون هممون قارچ گرفتیم و جاهایی از بدنش قارچی شده بودن که نمیشد قطره بزنم ولیس میزد.
    الان دو هفته اس هر روز یک سوم قرص ایتزوکونازول 100 بهش میدم،الان تمام ضایعه ها خوب شدن،چند رو زیش یبوست گرقت که بهش کره آب شده و پوره آلو و هویج دادم خدا رو شکر خوب شد،الان سوالم اینه که یبوست از عوارض این قرصه؟ تا 45 روز بهش بدم یا دیگه ندم؟ میترسم براش ضرر داشته باشه
    سلام.بله یبوست از عوارض این دارو هست.مدت زمان مصرف بستگی به شدت بیماری و تجویز پزشک داره

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo96 نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید.
    دو تا گربه های نر و مادم الان 4.5 ماهشونه.
    2.5 ماه پیشم بودند.
    غذاهایی که بهشون دادم تا حالا
    برنج-ماکارانی-عدس-گندم-سیب زمینی-هویج-تخم مرغ
    هرروز یکی از اینا رو با مرغ یا سنگدون مخلوط میکردم و همیشه با ماست ترکیب و بهشون میدادم.(تخم مرغ و عدس و هویج رو به عنوان ترکیب سوم اضافه میکردم گاهی به غذاش)
    شیر و کشک هم میدادم گاهی. + غذای خشک
    هیچ نمک و ادویه ای هم اضافه نکردم.
    حالا الان با توجه به سنشون لازمه بعضی چیرا رو اضافه یا حذف کنم؟
    و همش بهم میگن که از همون غذایی که خودتون میخورین به پیشی ها بدین و میگن با غذا خودمونو به گربه میدیم.نظرتونو بگین ممنون میشم
    سلام .غذاهایی که استفاده میکنید خوبه .فقط باتوجه به رشد ،نیازهای دیگه ای هم دارن.شیر که همیشه باید باشه.ماهی دوهفته یکبار و گوشت قرمز هم هفته ای 2_3بار به وعدشون اضافه کنید.غذای کنسروی هم بعضی مواقع لازمه و میتونه جایگزین نیازشون به غذای خشک باشه.
    ولی به دوستانی که فقط از غذای خشک استفاده میکنن توصیه میشه حتما درکنارش به نسبت مساوی از غذای کنسروی هم استفاده بشه که مشکلات گوارشی و یبوست ایجاد نشه.
    درغذایی که مخصوص انسان طبخ میشه ازانواع ادویه جات ،سیر یا پیاز استفاده میشه که برای گربه ضرر داره.مثلا پیاز در مورد زمان کوتاهی ایجاد کمخونی میکنه.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط ☆kitţen♡løver☆ نمایش پست ها
    ی کمک دیگه ام در خواست دارم ببینید لوسی امروز خیلی تنها بود یعنی ی چن روزی بود خیلی تنها میموند ب دلایلی ک دیگه تموم شد ولی رفتارش عجیب شده فقط گاز میگره و موقع نوازش میره اهمیتی ب من نمیده قهره چبکار کنم !!!!!!!کمککک

بخاطر تنهاييشه ، چون به شما خيلي وابسته شده ، مدت زمان نبودنتونو با بازي جبران كنيد

ببخشید میشه اگه ایج رژیم بنظرتون خیلی خوب نیست ی رژیم خوب بگید؟ و اینکه خب خودی زیاد نشون میده اگه ایحطوره لوسی راستش فک کنم دکتر قدسی هاری و زد انگل رو ازدن خودشون هم همینو گفتن یادم اومد ولی سه گانه نگفتن فقط گفتن واکسن توکسموپلاسوز هم هست ک 120تومنه ولی خب ما دختر جوون نداشتیم و تازه احتمالش کمه ک مبتلا باشه الا ی 7ساعتی تو خونه تنها بوده و ازون وقتاس ک تحت کنترل نیست و من براش ی وسله گاز گرفتنی ام یعنی دکتر چیزی از سگانه نگفت فردا زنگ میزنم ازش میپرسم درسته ایشون واکسن هارو خوبشم زدن اخرین قیمتی ک برا هاری و انگل گفتید 18و 25 سه گانه رو نزدن یعنی چیزی ام نگفتن منم متاسفانه اونموقع بخاطره تازه پیدا شدنه لوسی اظتراب شدید فشار عصبی تا چن روز تمرکز نداشتم اخه چرا دکتر راجب سه گانه حرفی نزده اما با ی سرنگ زد نکنه س گانه رو زده اونارو نزده بیمار نشم خوبه همش گاز چنگ اینا راستش ی کتاب گربه خردیدم ک معتبره محقق و مترجمش لویک اواکم هست از نژاد و خصوصیاتو طریقه نگهداری کمک اولیه خلاصه همه چیز توش هست اینطور ک توش نوشته نوشته گربه عاشق سفر کردن هستندولی هز ماشین میترسن اما از سفر بدشون نمیاد این درسته؟و اینکه گربه های اروپایی ی نژاد جدیده ک درgccfفک کنم جزوه گربه های اصالت دار بشمار میاد از نظر شباهت طرح رنگی و خصوصیات مثله لوسیه و اکثر گربه های زیتونی قهوه ایی رنگ ک توی خیابونن فک کنم ریشه از همین نژاد داشته باشن میگن شکارچی و موشگیران خوبی عن و اونطور ک شنیدم این گربه برای گرفتن موش ب ایران اورده شدن با کشتیا انگار هنینطوره فکر میکنم لوسی و خیلی از گربه های این رنگی بشه بهشون گفت یورپین شورت هر امکانش هست تو شناسنامه این ثبت شه؟چون کاملا مطابقه تنها فرق اینه ک عکسی ک من دید چشماش سبز بود ک للبته چشم لوسی زرده ولی تو نور ب سبز میره و روز ب روز انگار بیشتر میشه امکان داره تایکسالگی سبز شه؟ و بحث قلاده اجباری نیست اما میخوام بیرون رفتن با قلاده رو یادبگیره ک من مجبور نشم حبس بشم و اینکه بتونم تا پارکی جایی باهاش برم راستی گردن لوسی ی گردنبند انداختم ک اولش اذیت میکرد حالا عادت کرده کی باید درش بیارم؟شبا یا هفته ایی چن بار؟ و بعد اینکه برس کشیدنش با برسی ک خیلی شبیه برس مخصوصه اما نیست مشکل داره؟ چطور لوسی رو برس بکشم ک وایسه بلد نیستم تو کتاب هست اما واینمیسه بعد اینکه دادن قرص خیلی بیچارم کرده و اون قرصای مو ریزی رو هنوز از اون موقع ندادم چون نمیخوره بعد اینکا اگه گربه انگل داشته باشه دکتر میتونه تشخیص بده،؟¿ممنون از راهنمایی های خوبتون

سلام، رژيمش مشكلي نداره.

گفته بوديد لوسي قبل از گم شدنش سرماخورده بودو عطسه هاي مكررداشت. دكتر قدسي هم در جريان اين موضوع بودن و اونموقع بهش واكسن زدن !!!!حالا هاري يا هرچيز ديگه اي كه بايد در سلامت كامل حيوان تزريق بشه نه موقع بيماري! شايد چون لوسي سرماخورده بود ايشون واكسن سه گانشو نزدن تا بهتر بشه! نيما جان توكسوپلاسموز واكسن نداره ، لااقل تا جايي كه اطلاع دارم!!!!!

گربه اصلا أهل سفر نيست ، از حركت مداوم ماشين هم خيلي بدش مياد، در مورد نژادها مبحث خيلي گسترده و طولانيه نميتونم برات توضيح بدم
    رنگ چشم گربه ممكنه بعد از ٦-٧ماهگي تغيير كنه ، اكثرا همينجوره

شبا گردنبندشو باز كن كه خطري پيش نياد. هفته اي ٢-٣بار ، ٣-٤ساعت در روز به گردنش باشه كافيه.

چه برسي منظورته ؟! خودشون چند نوع برس دارن ، اگه شبيه شايد بشه.دستتو اروم بزا روي كمرش ، زير گلوش يا كنار گوشهاشوناز كن تا اروم بشه ، همزمان برس بزن روي سرش، حتي ميتوني با برس نازش كني.

قرص سخت ميخورن ، بايد توي يك سي سي اب حلش كني ، باسرنگ بدون سوزن خيلي اهسته از كنار دهنش بدي بخوره
    بله انگلها مختلفن كه هم دكتر ميتونه تشخيص بده هم بعضي از نمونه ها خودت هم ميتوني ، با كشت مدفوع مشخص ميشه
    توي مدفوعش دفع ميشن ، يا نقاط ريز سفيد ، گرد يا بيضي شكل توي مدفوعه ، يا به مقعد ميچسبه. وقتي مشكوك به انگل باشه و هيچكدوم اين نشونه ها رو نداشته باشه باكشت مدفوع و ازمايش مشخص ميشه، بيشتر انگلها براي تغذيه و زندگي ديواري روده رو سوراخ ميكنن و همين باعث ميشه داخل مدفوع رگه هاي خون وجود داشته باشه، مشكلات گوارشي مثل خونريزي هاي داخلي هم اين مشخصه رو داره كه تفاوتشون با ازمايش مشخص ميشه.

نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    ای وای خاک ب سرم من اصلا گردنی عه رو باز نمیکنم الان ی هفتس مداوم گردنشه اخه میترسیدم دیگ نزاره بندازم هر وقت گاز میگیره ی اهنگ ارامش بخش براش میزارم و جواب میده و خرخر میکنه چرت میزنه /اما خب اگه س گانه رو نزده باشه خب چی باید بشه کمک بعد اینکه تو ی سرنگ زدن بعد شما گفتین س گانه اینجوریه کمک کنین یعنی پول اونارو گرفته و گفته اونارو میزنم ولی س گانه رو زده؟یا اونارو زده ولی تو ی سرنگ¿/توکسموپلاسوز هم والاه دکتر قدسی گفت /الان چی باید بشه واکسنش بخدا گیج شدم/ی مشکل هم هست ک نانانه من خودشو زندانی میکنه از همه حیوونا میترسه چاره بدید و اینکه پرده رو تا کردیم هر کاری میکنیم از پرده میره بالا و نابودش میکنه با پنجه های خوشملش ولی چیکار کنم با ارامش حواس پرتی هیچ راهی نبود میگن با گذاشتن ی صدای گوشخراش رفت سراغ چیزی بترسونیدش ک از جاتب شما نبینه تاثیر بد نداره؟ راه حل بی تنبیه میخوام/از راهتمایاتون واقعا ممنون چشم لوسی هاله ی سبز داره پس تغیر میکنه فک کردم عفونت هم میتونه باشه و بعد اینکه میگن غددی در بدن گربه هست ک بعد از تحریک شدن با برس ماده ایی ترشح میکنن ک مو براق میشه؟و اینکه اگه با قلاده رفتیم پیاده روی اگه سگی ببینه مشکلی پیش نمیاد؟؟ من عاشق اینم ک با لوسی برم پیاده روی اخه /قرص رو میگن کره بزنید دهن گربه رو باز کنید و بدید بهش و گلوی گربه رو ماساژ بدید این تو کتاب بود /اگه چشمای لوسی سبز شه دیگ صد درصد شبیه یورپین شورت هر میشه خصوصیاتش هم ب همین نژاد شبیه یعنی کاملا مطابقت داره امکانش هست تو شناسنانه این ثب شه؟سوالا کمی تکراریه ولی ببخشید دیگ ممنون از شکیبیاییو راهنماییتون همیشه ب من امید دادین
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

کاربر میهن پت ka64 آواتار ها
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5856
    میانگین پست در روز
    0.11
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    علايمي كه ميفرماييد مربوط به سرماخوردگيه ، ولي اينكه فرمودين واكسن زدن عجيبه ، درسته كه واكسن ايمني ١٠٠٪ايجاد نميكنه ولي شايدم حساسيت باشه كه ميتونه واكنش به يه ماده غذايي يا الرژي محيطي باشه . به قول مدير عزيز بهتره ويزيت بشه
    ممنون عزیز از راهنماییت فکر کنم باید بره دکتر آخه اشک از یه چشمش میاد هنوز اماعطسه نمیکنه
    خدا همه فرشته کوچولوهای بی زبون رو حفظ کنه

نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    ی کمک دیگه ام میخوام ببخشید سوپ گربه بچه و بزرگ نداره؟و میشه همینجوری بهش داد؟و اینکه اسنک هایی ک برای گلوله مو خریدم روش نوشته از یکسالگی اگه پودر شده بهش بدم عیبی داره؟ و اینکه تشویقی رو کی میخوره الان تقریبا دو ماه و نیم بیشتره 17مرداد 50روزش بود ممنون
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    ای وای خاک ب سرم من اصلا گردنی عه رو باز نمیکنم الان ی هفتس مداوم گردنشه اخه میترسیدم دیگ نزاره بندازم هر وقت گاز میگیره ی اهنگ ارامش بخش براش میزارم و جواب میده و خرخر میکنه چرت میزنه /اما خب اگه س گانه رو نزده باشه خب چی باید بشه کمک بعد اینکه تو ی سرنگ زدن بعد شما گفتین س گانه اینجوریه کمک کنین یعنی پول اونارو گرفته و گفته اونارو میزنم ولی س گانه رو زده؟یا اونارو زده ولی تو ی سرنگ¿/توکسموپلاسوز هم والاه دکتر قدسی گفت /الان چی باید بشه واکسنش بخدا گیج شدم/ی مشکل هم هست ک نانانه من خودشو زندانی میکنه از همه حیوونا میترسه چاره بدید و اینکه پرده رو تا کردیم هر کاری میکنیم از پرده میره بالا و نابودش میکنه با پنجه های خوشملش ولی چیکار کنم با ارامش حواس پرتی هیچ راهی نبود میگن با گذاشتن ی صدای گوشخراش رفت سراغ چیزی بترسونیدش ک از جاتب شما نبینه تاثیر بد نداره؟ راه حل بی تنبیه میخوام/از راهتمایاتون واقعا ممنون چشم لوسی هاله ی سبز داره پس تغیر میکنه فک کردم عفونت هم میتونه باشه و بعد اینکه میگن غددی در بدن گربه هست ک بعد از تحریک شدن با برس ماده ایی ترشح میکنن ک مو براق میشه؟و اینکه اگه با قلاده رفتیم پیاده روی اگه سگی ببینه مشکلی پیش نمیاد؟؟ من عاشق اینم ک با لوسی برم پیاده روی اخه /قرص رو میگن کره بزنید دهن گربه رو باز کنید و بدید بهش و گلوی گربه رو ماساژ بدید این تو کتاب بود /اگه چشمای لوسی سبز شه دیگ صد درصد شبیه یورپین شورت هر میشه خصوصیاتش هم ب همین نژاد شبیه یعنی کاملا مطابقت داره امکانش هست تو شناسنانه این ثب شه؟سوالا کمی تکراریه ولی ببخشید دیگ ممنون از شکیبیاییو راهنماییتون همیشه ب من امید دادین

اشكالي نداره ازين به بعد روي اون زماني كه گفتم باز كن فرصت استراحت داشته باشه.پسرم از خود دكتر سوال كن چي زدن ،منكه نميدونم ايشون چيكار كردن!!!اگه سه گانه رو نزده بودن دليلشو بپرس اطلاع بده.اگه نزده بودن ببر اون كلينيكي كه گفتي خوبه بزنن.
    علت ترسش اينه كه بيرون نميره ، توي خونست همش ، حتي از گربه هاي همسن خودشم ميترسه، اگه اين روند ادامه پيدا كنه ديگه نميتونه روابط اجتماعي با بقيه گربه ها يا حيوونا داشته باشه ، روزا ببرش تو حياط ، حتي شبها ،تا تفاوت روز وشبو احساس كنه. ميدوني كه غير از چشم، ساعت فيزيولوژيك بدنه كه اين تفاوت رو حس ميكنه و بدن رو براين أساس تنظيم ميكنه. ولي ميخوام لوسي اين حس رو باهمه وجودش درك كنه. فقط مراقب باش فرار نكنه.
    مسلما هر صداي گوش خراشي كه حيوان ازش بترسه تاثير بدي توي ذهنش داره. وقتي ميره سمت پرده بهش اب گرم بپاش ، به بدنش و مرتب بگو "نه" دستاتو بزن بهم و بگو لوسي نه .
    عفونت چشم يا هر نوع بيماري چشمي ، هاله كدر رنگي ايجاد ميكنه نه سبز ، فقط مواقعي كه ترشحات چركي چشمي وجود داره ، به رنگ سبز ، زرد يا شيري رنگ از چشم خارج ميشه.

همه حيوانات اين غدد چربيو دارن ، براي محافظت از پوستو مو و تعيين قلمرو.موقع شونه زدن ، مقداري ازين چربي خارج ميشه و باعث براق شدن مو ميشه.
    اگه سگ ببينه هردو شوكه ميشن ولي بايد حواست باشه ، عكس العملي كه نشون ميده باعث فرارش نشه، اگه سگ ديد، بگيرش تو بغلت تا احساس امنيت كنه، روزاي بعدي كم كم بزار خودش با موقعيت روبرو شه تا اعتماد به نفسش از دست نره.

درسته قرصو به اون شكل هم ميتوني بدي ولي مهارت ميخواد خفه نشه ، از طرفي براي اينكه دستتو گازنگيره و دوباره مجبور نشي هاري بزني پيشنهاد اين روشو ندادم.

تشخيص نژادها با ازمايش DNA و بررسي توسط نژاد شناسهاست كه متاسفانه امكانش توي ايران نيست.
    ی کمک دیگه ام میخوام ببخشید سوپ گربه بچه و بزرگ نداره؟و میشه همینجوری بهش داد؟و اینکه اسنک هایی ک برای گلوله مو خریدم روش نوشته از یکسالگی اگه پودر شده بهش بدم عیبی داره؟ و اینکه تشویقی رو کی میخوره الان تقریبا دو ماه و نیم بیشتره 17مرداد 50روزش بود ممنون
    نه اشكالي نداره ، فقط كالري كمتري داره، سوپها معمولا براي بالغو بچه يكيه ، نديدم جداگانه باشه. از الان نيازي به اين اسنكها نداره، بزار براي يكسالگي به بعدش، همينكه مرتب شونه بزني و گاهي غذاشو با روغن زيتون تركيب كني يا جداگانه هفته اي ٢-٣بار يك سي سي روغن زيتون بدي كافيه ، چون هنوز بچست ريزش مو و ليسيدنش اونقدر نيست كه تشكيل hairball بده.

تشويقي زمان خاصي نداره ، به اين خاطر ميگن از ٣ماه به بعد چون به طعمش به عنوان وعده اصلي غذايي عادت نكنه از همون بچگي وغذاهاي ديگه رو نخوره. چون تشويقي ها طعمهاي خاصي دارن كه باب ميلشونه و برگ برنده صاحبش محسوب ميشه براي تربيت پت. ميتوني از ٢٠روز ديگه شروع كني.ولي اگه مرتب بدي ديگه جذابيت نداره براش ،حرفتم گوش نميكنه، غذاي روزانشم نميخوره

نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    خخیلی ازتون ممموم بعضی وقتا خجالت زده میشم ولی اما اخه تشویقی اصلا تشویقی رو نمیخوره بو میکنه میره این تکلفیش چیه¿¿¿¿آخه اصلا اونو غذا ندونه اخه چرا نمیدونم گربه های تو کوچمون از اونا بهش میدم ولی لوسی نمیخوره ک نمیخوره هرزگاهیی پشه شکار میکنه فدااااش شم ولی ضرر نداره؟میخورتش اخه/بعد اینکه قلاده رو سفارش دادم فردا میرسه نمیدونم چ واکنشی نشون میده الانم میخوام گردنبندشو بندازم ولی فک نکنم بذاره اخه دو روزه دیگع کلا ننداختم برای اینکه از پرده نکشه بالا دیگ کاری نمیکنم پرده رو جمع کردیم پس اگه سگ دید بغلش میکنم و جاهای شلوغ مثله پیاده رو با قلاده میشه رفت؟¿من نگران از اینم ک اونو بیارنو ببندمو بعد اصلا راه نره وقتی اون بستس بهش/خاکشو خیلی میپاشه بیرون کلوخای مدفوعشم میریزه بعضی وقتا بیرون چیکار کنم؟هیچ چیز خشکی نمیخوره ولی یبار ی پفک دید داشت میخوردش دولپی ولی نزاشتم !غذاشو الان بجای مرغ و اب مرغ به ترکبین سیب زمینی و گردن مرغ با استخوان عوض کردم عصارش کردم و دیگ چیزه صفتی توش نیست حالا صفت شده و خیلی بامزه میخورتش اگه روغن زیتون بهش بزنم ممکنه نخوره,¿الان حساب ک کردم 17مرداد اگه پنجاه روزش بوده باشه خب حالا تقریبا س ماهو ده روزشه چرا تشویقی نمیخووووره اخه غذاشو از ابکی بودن و لذیذ بودن در اوردم تا بلکه کم کم عادت کنه و اینکه مردم ما چقدر بی ادبن راجبه هر چیزی نظر میدن گربه خیابونی یعنی چی اخه چطور اجازه اظهار نظر میدن برای هنین سعی دارم که به یورپین شورت هر به ثبتش برسونم چون دقیقا مطابقت داره /بعد اینکه لوسی رنگ عجیبی داره از گردنش تا دمش ی خط نارنجی هست و اینکه لوسی هم خال خالیه هم راه راه اون خط نارنجی رو رو هیچ گربه ایی ندیدم/و ی لکه تو گوشش هست ک کثیفه ولی نتونستم پاکش کنم ترسیدم داممزشک اینکارو میکنه؟گرفتن ناخن مهمه؟بعد بحث بردن تو حیاط خلوت،مشکل اینجاست وقتی لوسی راه مله رو میبیه شروع نیکنه جیغ زدن و خیلی میترسه امکان داره بخاطه خاطره گم شدنش باشه¿چون قبل اون نمیترسید انیدوارم لوسی یادبکیره با قلاده قدم بزنه چون از حبس شدن خسته شدم تو محلمون ی فر گربه میاره با ی قلاده فلزی ک ب گردنش وصله انیدوارم لوسی رو بتونم با اون آشنا کنم لوسی اصلا اجتماعی نیست/ببخشید من ب پرچونگی معروفم!
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    الان خوستم گردنیشو بندازم ولی دویید رفت حالا ام میرم پیشش کم محلی میکنه میره زیره مبل! چطور باید کاری کرد مطیع گردنی باشه!عین گربه های فیلماااا
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

صفحه 212 از 315 نخستنخست ... 112162202210211212213214222262312 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)