فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,616
لایک لایک:  2,104
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 211 از 313 نخستنخست ... 111161201209210211212213221261311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,101 به 2,110 از 3129

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت ka64 آواتار ها
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5856
    میانگین پست در روز
    0.11
    با سلام
    تدی گل پسرم چند روزینه از یه چشمش اشک میاد و هر از گاهی عطسه میکنه اما بازیگوشیشو غذاش مثله همیشه هست تاحالا تو این 3 سال اینطوری نشده بودن هیچکدوم به نظرتون سرما خورده؟؟چیکار باید کنم؟؟؟
    خدا همه فرشته کوچولوهای بی زبون رو حفظ کنه

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط ka64 نمایش پست ها
    با سلام
    تدی گل پسرم چند روزینه از یه چشمش اشک میاد و هر از گاهی عطسه میکنه اما بازیگوشیشو غذاش مثله همیشه هست تاحالا تو این 3 سال اینطوری نشده بودن هیچکدوم به نظرتون سرما خورده؟؟چیکار باید کنم؟؟؟
    سلام واكسيناسيونش به موقع انجام شده؟بله احتمال سرماخوردگي هست
    ویرایش توسط animal lover : 16th September 2015 در ساعت 01:45 PM

کاربر میهن پت ka64 آواتار ها
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    5856
    میانگین پست در روز
    0.11
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام واكسيناسيونش به موقع انجام شده؟بله احتمال سرماخوردگي هست
    بله یکی دو ماه پیش زدن سه تاشون باهم اون یکیا خوبن فقط تدی اینجوری شده. باید چیکار کنم؟؟ اول فکر کردم شاید عفونت کرده چیزی تو چشمش رفته اما تک و توک عطسه میکنه. هر سال به موقع واکسن میزنن
    بیرونم نمیرن
    خدا همه فرشته کوچولوهای بی زبون رو حفظ کنه

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    بله یکی دو ماه پیش زدن سه تاشون باهم اون یکیا خوبن فقط تدی اینجوری شده. باید چیکار کنم؟؟ اول فکر کردم شاید عفونت کرده چیزی تو چشمش رفته اما تک و توک عطسه میکنه. هر سال به موقع واکسن میزنن
    بیرونم نمیرن

اگه به دامپزشک دسترسی دارین بهتره ببرید برای ویزیت

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    بیرونم نمیرن
    علايمي كه ميفرماييد مربوط به سرماخوردگيه ، ولي اينكه فرمودين واكسن زدن عجيبه ، درسته كه واكسن ايمني ١٠٠٪ايجاد نميكنه ولي شايدم حساسيت باشه كه ميتونه واكنش به يه ماده غذايي يا الرژي محيطي باشه . به قول مدير عزيز بهتره ويزيت بشه

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    واه نه استخون بهش ندادم داشت توپشو گاز میگرفت توپش پارچه ایو نرمه فک کردم تو این سن طبیعیه خونریزی هم نداشت نگران شدم حساس برا این شدم ک چون بعضی وقتا رفتارش عجیب میشه مثل امروز ک میومد گازاییی میگرفت ک از روی حرص بود گوشاشم میداد عقب نگام میکرد فک کنم برا اینه ک دیگ نمیزارم پیشم بخوابه البته دیشب برای اولینبار چون نمیزاره من بخوابم و تا نه صبح میمونم بیدار یعنی اجازه خوابیدن بهم نمیده مریض شودم واقعا ولی بیدار ک شدم دیگه تحت کنترل نبوده حرص زیادی داشت نفس نفس میزدو با گوشای روبه عقب گاز میگرفت واکسن هم شد43تومن اینا گفت ی18تومن زدم ی25تومن این درستشه دیگه؟شد 40تومن خلاصه کارت هم ک نداد ولی میگم نکنه لوسی شیش ماهش باشه¿¿¡¡¡از دکتر قدسی یعید نیست سنشم اشتباه گفته باشه !!!ولی خب شوخی بود اما دندونش افتاد چرا اخه؟چیزه صفتیو گاز نگرفته بود دندونشو نگه داشتم عکسش کمکی میکنه ک افتاده یا شکسته؟ بعد حالا تکلیف چیه من وایسم تا یکم ببرم پیش دکتر جدیده کلینیک مهر ؟اخه اونجا میگفتن دو روزم دیر شده و واکسن بی اثره چیکار کنم بخدا واکسن لوسی شده ی مسئله گنگ و مبهم لوسی اصلا این روزا انگار طبیعی نیست کم غذا شده انگار فردا میخوام ببرمش ولی دکتر هی میگه وقت نیست/راستی من میدونم ک گربه سگ نیست و من عاشقه گربه هامو فک کنم تنها ایراد گربه ها این باشع خیلیا با سگاشون با قلاده میان پیاده روی تو محلمون زیاو میان ابنکه تو بعضی سایتا ادم میخونه گربه ها اصلا لذت نمیبرن درسته؟یعنی امکانش نیست؟یعنی گربه عذاب میکشن؟ولی دکتره جدید میگفت اصلا عیبی نداره وخیلیا با قلاده با گربه میرن بیرون /خودم ک تاحالا با گربه ندیدم کسی بیاد بیرون! ولی میشه؟ بعد اینکه راستش فکر کنم منظورمو در مورد نژاد متوجه نشدید بینید من میگم که خب دومستیک لانگ هر یعنی موبلند خانگی ،دومستیک شورت هر هم یعنی موکوتا خانگی حالا انگار این دو کلمه طبقه بندی گربه های خانگی عن نه ی نژاد طبیقه بندی گربه های خانگی ک یا موکوتاهن یا موبلند مثلا پرشینا دومستیک لانگ هر اند رگدال و اسکاتیش فولد و دیگر نژاد های موبلند تو این طبقن طبیقه گربه های موبلند خانگی و حالا سیامی ها راشن بلو بیریتیش شورت هر و اینا ام جزوه دومستیک شورت هرن این چیزیه ک من خودم بهش رسیدم چون اگه طبقه بندی گربه سانا رو نگاه کنید از بین گربه های بزرگ و اینا میرسین ب گربه وحشی و گربه خانگی ک حالا خوده این گربه خانگی هم یا موکوتاهه یا موبلند یعنی یا دی ال اچه یا دی اس اچ /حالا این فرضیه منه ک بنظر درست میاد ولی پس چرا شده ورده زبونه بعضیا هی dsh,dshمیکنن؟ اصلا این دو انگار نژاد نیستن این دو کلمه طبقه بندیه گربه های خانگیه پس اگه اینطور باشه گربه های اطراف ما ک در خیابونن بالاخره نژادی واحد نیستن؟این گربه چی عن بالاخره یکی از کاربرا گفته بود اینا ماله دومینکن هستن !/

اینم رژیمی ک قصد دارم پیاده کنم ببینید درسته!¿

هویج پخته شده و مرغ با زرده تخم مرغ دوبار در هفته
    شیر تخم مرغ و و مولتیی ویتامین میان وعده
    غذای کنسروی س بار در هفته دو وعده
    غذای خشک در تمام روز دو یا سه وعده

ایا عملیه و درست¿
    آری شاید در همین نزدیکی چند طفل کوچک دارد
    شاید گرسنه در سرماست،شاید درد میکشد
    نا توان است،کاری از دستش بر نمی آید
    شاید میخواهد گریه کند،برای زندگی در مبارزه است
    حال،چون ناتوان است،برایش توانی باشیم نه یک مبارزه جدید
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط ☆kitţen♡løver☆ نمایش پست ها
    واه نه استخون بهش ندادم داشت توپشو گاز میگرفت توپش پارچه ایو نرمه فک کردم تو این سن طبیعیه خونریزی هم نداشت نگران شدم حساس برا این شدم ک چون بعضی وقتا رفتارش عجیب میشه مثل امروز ک میومد گازاییی میگرفت ک از روی حرص بود گوشاشم میداد عقب نگام میکرد فک کنم برا اینه ک دیگ نمیزارم پیشم بخوابه البته دیشب برای اولینبار چون نمیزاره من بخوابم و تا نه صبح میمونم بیدار یعنی اجازه خوابیدن بهم نمیده مریض شودم واقعا ولی بیدار ک شدم دیگه تحت کنترل نبوده حرص زیادی داشت نفس نفس میزدو با گوشای روبه عقب گاز میگرفت واکسن هم شد43تومن اینا گفت ی18تومن زدم ی25تومن این درستشه دیگه؟شد 40تومن خلاصه کارت هم ک نداد ولی میگم نکنه لوسی شیش ماهش باشه¿¿¡¡¡از دکتر قدسی یعید نیست سنشم اشتباه گفته باشه !!!ولی خب شوخی بود اما دندونش افتاد چرا اخه؟چیزه صفتیو گاز نگرفته بود دندونشو نگه داشتم عکسش کمکی میکنه ک افتاده یا شکسته؟ بعد حالا تکلیف چیه من وایسم تا یکم ببرم پیش دکتر جدیده کلینیک مهر ؟اخه اونجا میگفتن دو روزم دیر شده و واکسن بی اثره چیکار کنم بخدا واکسن لوسی شده ی مسئله گنگ و مبهم لوسی اصلا این روزا انگار طبیعی نیست کم غذا شده انگار فردا میخوام ببرمش ولی دکتر هی میگه وقت نیست/راستی من میدونم ک گربه سگ نیست و من عاشقه گربه هامو فک کنم تنها ایراد گربه ها این باشع خیلیا با سگاشون با قلاده میان پیاده روی تو محلمون زیاو میان ابنکه تو بعضی سایتا ادم میخونه گربه ها اصلا لذت نمیبرن درسته؟یعنی امکانش نیست؟یعنی گربه عذاب میکشن؟ولی دکتره جدید میگفت اصلا عیبی نداره وخیلیا با قلاده با گربه میرن بیرون /خودم ک تاحالا با گربه ندیدم کسی بیاد بیرون! ولی میشه؟ بعد اینکه راستش فکر کنم منظورمو در مورد نژاد متوجه نشدید بینید من میگم که خب دومستیک لانگ هر یعنی موبلند خانگی ،دومستیک شورت هر هم یعنی موکوتا خانگی حالا انگار این دو کلمه طبقه بندی گربه های خانگی عن نه ی نژاد طبیقه بندی گربه های خانگی ک یا موکوتاهن یا موبلند مثلا پرشینا دومستیک لانگ هر اند رگدال و اسکاتیش فولد و دیگر نژاد های موبلند تو این طبقن طبیقه گربه های موبلند خانگی و حالا سیامی ها راشن بلو بیریتیش شورت هر و اینا ام جزوه دومستیک شورت هرن این چیزیه ک من خودم بهش رسیدم چون اگه طبقه بندی گربه سانا رو نگاه کنید از بین گربه های بزرگ و اینا میرسین ب گربه وحشی و گربه خانگی ک حالا خوده این گربه خانگی هم یا موکوتاهه یا موبلند یعنی یا دی ال اچه یا دی اس اچ /حالا این فرضیه منه ک بنظر درست میاد ولی پس چرا شده ورده زبونه بعضیا هی dsh,dshمیکنن؟ اصلا این دو انگار نژاد نیستن این دو کلمه طبقه بندیه گربه های خانگیه پس اگه اینطور باشه گربه های اطراف ما ک در خیابونن بالاخره نژادی واحد نیستن؟این گربه چی عن بالاخره یکی از کاربرا گفته بود اینا ماله دومینکن هستن !/

اینم رژیمی ک قصد دارم پیاده کنم ببینید درسته!¿

هویج پخته شده و مرغ با زرده تخم مرغ دوبار در هفته
    شیر تخم مرغ و و مولتیی ویتامین میان وعده
    غذای کنسروی س بار در هفته دو وعده
    غذای خشک در تمام روز دو یا سه وعده

ایا عملیه و درست¿
    نيازي به عكس دندون نيست، دكتر ببريش خودشون متوجه ميشن.
    والا تا اونجاييكه كه بنده اطلاع دارم، واكسن سه گانه از ٣٥٠٠٠-٥٠٠٠، هاري ٢٥٠٠٠-٣٠٠٠ و ضدانگل هم ١٥٠٠٠-١٨٠٠٠ نميدونم ايشون چي زدن با اين قيمت !!!

به نظر من واكسنوتأخير ننداز ، فوقش از دكتر جديد سوال كن و مطمئن شو ، چون به هر حال اينها رو زدي بهش ، ديگه نميشه دوباره از اول بزني كه، پس ادامه بده واكسيناسيونو تا اون اولي هم سوخت نشده.

اگه به نظرت سالمه شايد بخاطر اثر واكسنهاشه كه كم اشتها شده. اين حالتي كه ميگي گوشهاشو ميبره عقبومحكم گاز ميزنه عجيب نيست ، اقتضاي سنشه، دوس داره خودي نشون بده

گربه از قلاده خوشش نمياد اگه إجبار نيست نبرش بيرون با قلاده

منظورتو از نژاد متوجه شدم ، خب متاسفانه گربه هايي كه به اين شكل هستنو اصليتشونو نميتونن تشخيص بدن بهشون ميگن dsh .اشكال از خودمونه ، وگرنه همه گربه ها نژاد دار هستن ، مائيم كه نميتونيم درست طبقه بندي كنيم

رژيمش بد نيست ، فقط غذاي خشك و كنسروي باهم در روز استفاده بشه بهتره، دو وعده خشك دو وعده كنسروي، سه وعده هم شير

کاربر جدید
    شماره عضویت
    12678
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام دوستان
    چند وقت پیش درباره گربه دو ماهه ام که ماده است و قارچ داشت سوال کردم که راهنماییم کردین
    من مجبور شدم بهش قرص بدم چون هممون قارچ گرفتیم و جاهایی از بدنش قارچی شده بودن که نمیشد قطره بزنم ولیس میزد.
    الان دو هفته اس هر روز یک سوم قرص ایتزوکونازول 100 بهش میدم،الان تمام ضایعه ها خوب شدن،چند رو زیش یبوست گرقت که بهش کره آب شده و پوره آلو و هویج دادم خدا رو شکر خوب شد،الان سوالم اینه که یبوست از عوارض این قرصه؟ تا 45 روز بهش بدم یا دیگه ندم؟ میترسم براش ضرر داشته باشه

کاربر جدید memo96 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Melika
    علایق
    Animals
    تخصص
    Electrical EngiNeerinG
    حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    4611
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام.خسته نباشید.
    دو تا گربه های نر و مادم الان 4.5 ماهشونه.
    2.5 ماه پیشم بودند.
    غذاهایی که بهشون دادم تا حالا
    برنج-ماکارانی-عدس-گندم-سیب زمینی-هویج-تخم مرغ
    هرروز یکی از اینا رو با مرغ یا سنگدون مخلوط میکردم و همیشه با ماست ترکیب و بهشون میدادم.(تخم مرغ و عدس و هویج رو به عنوان ترکیب سوم اضافه میکردم گاهی به غذاش)
    شیر و کشک هم میدادم گاهی. + غذای خشک
    هیچ نمک و ادویه ای هم اضافه نکردم.
    حالا الان با توجه به سنشون لازمه بعضی چیرا رو اضافه یا حذف کنم؟
    و همش بهم میگن که از همون غذایی که خودتون میخورین به پیشی ها بدین و میگن با غذا خودمونو به گربه میدیم.نظرتونو بگین ممنون میشم

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    ببخشید میشه اگه ایج رژیم بنظرتون خیلی خوب نیست ی رژیم خوب بگید؟ و اینکه خب خودی زیاد نشون میده اگه ایحطوره لوسی راستش فک کنم دکتر قدسی هاری و زد انگل رو ازدن خودشون هم همینو گفتن یادم اومد ولی سه گانه نگفتن فقط گفتن واکسن توکسموپلاسوز هم هست ک 120تومنه ولی خب ما دختر جوون نداشتیم و تازه احتمالش کمه ک مبتلا باشه الا ی 7ساعتی تو خونه تنها بوده و ازون وقتاس ک تحت کنترل نیست و من براش ی وسله گاز گرفتنی ام یعنی دکتر چیزی از سگانه نگفت فردا زنگ میزنم ازش میپرسم درسته ایشون واکسن هارو خوبشم زدن اخرین قیمتی ک برا هاری و انگل گفتید 18و 25 سه گانه رو نزدن یعنی چیزی ام نگفتن منم متاسفانه اونموقع بخاطره تازه پیدا شدنه لوسی اظتراب شدید فشار عصبی تا چن روز تمرکز نداشتم اخه چرا دکتر راجب سه گانه حرفی نزده اما با ی سرنگ زد نکنه س گانه رو زده اونارو نزده بیمار نشم خوبه همش گاز چنگ اینا راستش ی کتاب گربه خردیدم ک معتبره محقق و مترجمش لویک اواکم هست از نژاد و خصوصیاتو طریقه نگهداری کمک اولیه خلاصه همه چیز توش هست اینطور ک توش نوشته نوشته گربه عاشق سفر کردن هستندولی هز ماشین میترسن اما از سفر بدشون نمیاد این درسته؟و اینکه گربه های اروپایی ی نژاد جدیده ک درgccfفک کنم جزوه گربه های اصالت دار بشمار میاد از نظر شباهت طرح رنگی و خصوصیات مثله لوسیه و اکثر گربه های زیتونی قهوه ایی رنگ ک توی خیابونن فک کنم ریشه از همین نژاد داشته باشن میگن شکارچی و موشگیران خوبی عن و اونطور ک شنیدم این گربه برای گرفتن موش ب ایران اورده شدن با کشتیا انگار هنینطوره فکر میکنم لوسی و خیلی از گربه های این رنگی بشه بهشون گفت یورپین شورت هر امکانش هست تو شناسنامه این ثبت شه؟چون کاملا مطابقه تنها فرق اینه ک عکسی ک من دید چشماش سبز بود ک للبته چشم لوسی زرده ولی تو نور ب سبز میره و روز ب روز انگار بیشتر میشه امکان داره تایکسالگی سبز شه؟ و بحث قلاده اجباری نیست اما میخوام بیرون رفتن با قلاده رو یادبگیره ک من مجبور نشم حبس بشم و اینکه بتونم تا پارکی جایی باهاش برم راستی گردن لوسی ی گردنبند انداختم ک اولش اذیت میکرد حالا عادت کرده کی باید درش بیارم؟شبا یا هفته ایی چن بار؟ و بعد اینکه برس کشیدنش با برسی ک خیلی شبیه برس مخصوصه اما نیست مشکل داره؟ چطور لوسی رو برس بکشم ک وایسه بلد نیستم تو کتاب هست اما واینمیسه بعد اینکه دادن قرص خیلی بیچارم کرده و اون قرصای مو ریزی رو هنوز از اون موقع ندادم چون نمیخوره بعد اینکا اگه گربه انگل داشته باشه دکتر میتونه تشخیص بده،؟¿ممنون از راهنمایی های خوبتون
    آری شاید در همین نزدیکی چند طفل کوچک دارد
    شاید گرسنه در سرماست،شاید درد میکشد
    نا توان است،کاری از دستش بر نمی آید
    شاید میخواهد گریه کند،برای زندگی در مبارزه است
    حال،چون ناتوان است،برایش توانی باشیم نه یک مبارزه جدید
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

صفحه 211 از 313 نخستنخست ... 111161201209210211212213221261311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 3 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)