فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,613
لایک لایک:  2,101
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 208 از 313 نخستنخست ... 108158198206207208209210218258308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,071 به 2,080 از 3123

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    حمید
    شماره عضویت
    13218
    میانگین پست در روز
    0.01
    برای کمک به استخوانهاش چه غذایی بهتر استفاده بشه

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    حمید
    شماره عضویت
    13218
    میانگین پست در روز
    0.01
    من از امروز غذاش راتغییر دادم
    الان با این چیز هایی که من گفتم مشکل خاصی برای این گربه پیش نمیاد چون نر هست ؟

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط khazarmoj نمایش پست ها
    4 یا 5 ماه پیش من یه بچه گربه کوچک که دستی هم بود مثل اینکه کسی ولش کرده بود را پیدا کردم الان فکر کنم زیر 1 سال
    در رابطه با مدفوع هم چون تو حیاط من خیلی دقت نکردم
    من فقط بخاطر رشد و پوکی استخوانش خیلی نگران شدم
    غذا هایی که گفتین تو همین پست است
    براي من توي صفحه ١٩١هست ،مطالعه كنيد ، توي صفحات ديگه هم كم و بيش هست
    برای کمک به استخوانهاش چه غذایی بهتر استفاده بشه
    حساس نشيد خيلي، همون لبنيات كافيه ، شربت يا قرص كلسيم ويا قطره ad هم هست كه نبايد خودسرانه استفاده بشه و دكتر بايد تجويز كنن
    من از امروز غذاش راتغییر دادم
    الان با این چیز هایی که من گفتم مشکل خاصی برای این گربه پیش نمیاد چون نر هست ؟
    نرو ماده نداره، هر چند گربه ماده بخاطر زايماني كه داره ، به استخوان بندي محكمتر و نيروي بدني بيشتري نياز داره ولي نگران نباشيد، ايشالا مشكلي پيش نمياد

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    http://storage/emulated/0//DCIM/Came...0828_014126jpgbاین ی نسخه است که دکتر قدسی داد برای سرما خوردگی البته بدون معاینه بعد از اون چند روز ببینید با گذشت اون چند روز همینا کافیه¿نگرانم من هرکاری بشه برا دخترم میکنم از جونمم میگذرم نگرانم در ضمن گاهی اوقات ازش ی بو نا خوشایند میاد گازه معدس¿¿¿یا بیماریهای وای بچم !!!

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط ☆kitţen♡løver☆ نمایش پست ها
    storage/emulated/0//DCIM/Camera/20150828_014126jpgbاین ی نسخه است که دکتر قدسی داد برای سرما خوردگی البته بدون معاینه بعد از اون چند روز ببینید با گذشت اون چند روز همینا کافیه¿نگرانم من هرکاری بشه برا دخترم میکنم از جونمم میگذرم نگرانم در ضمن گاهی اوقات ازش ی بو نا خوشایند میاد گازه معدس¿¿¿یا بیماریهای وای بچم !!!
    اقا نيما عكس اپلود نشده ، اين قسمتو بخون

http://mihanpet.ir/thread25765.html

کاربر جدید cure-life آواتار ها
    حیوان خانگی
    خرگوش-گربه
    شماره عضویت
    13245
    میانگین پست در روز
    0.00

Unhappy

سلام
    من دیروز تو کوچمون یه گربه خیلی کوچیک پیدا کردم که با صدای خیلی بلندی داشت میو میو میکرد....... به نظر میومد مامانش ولش کرده بود....
    اوردمش تو خونه .....
    ولی غذا دادن و خوابوندش برام خیلی سخته
    میشه یه کم راهنماییم کنید که چجوری بهش غذا بدم و چجوری بخوابونمش؟؟؟
    همش فقط میخواد بخزه و میو میو کنه سرم درد گرفت به خدا
    ممنون میشم

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط cure-life نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز تو کوچمون یه گربه خیلی کوچیک پیدا کردم که با صدای خیلی بلندی داشت میو میو میکرد....... به نظر میومد مامانش ولش کرده بود....
    اوردمش تو خونه .....
    ولی غذا دادن و خوابوندش برام خیلی سخته
    میشه یه کم راهنماییم کنید که چجوری بهش غذا بدم و چجوری بخوابونمش؟؟؟
    همش فقط میخواد بخزه و میو میو کنه سرم درد گرفت به خدا
    ممنون میشم
    سلام ، ممنون ازشما

در مورد روش غذا دادن و مالش شكمش( كه حتما بايد انجام بشه) مطلب زير رو مطالعه بفرماييد

http://mihanpet.ir/thread25878.html

خوابيدن هم دست شما نيست ، خودش هر موقع احساس كنه بايد بخوابه ، ميخوابه ، فقط بايد جاي امن و بي سرو صدا باشه ، معمولا اگه گربه سالم باشه و از نظر تغذيه بهش رسيدگي بشه و استرس نداشته باشه ، روزي ١٠-١٦ساعت ميخوابه

بيتابي الانش بخاطر نبود مادرِ و نياز عاطفي كه بهش داره . باهاش مهربون باشيد دوست من. اگه احساس امنيت كنه ، ارامش ميگيره .

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20

New2

سلام میکنم ب همه باز این پسره خل د چله احساساتیه عجیب و غریبه دوباره با دختزه خوشگلش پیداش شد!ینی خودجو لوسی میlucky may¡امروز لوسی منو بیچاره کرد تمام دستام خط خطیه درده گاز گرفتناش و زشتیه دستامو نمیتونم تحمل کنم خیلی وحشتناکه چرا این بچه اینجوزی میکنه وقتی تنهاییم خیلی بهتره بغلی تره ولی وقتی مامان جان با جیغاش میاد بدتر میشه میپره عین کانگورو میدوعه اها راستی مامان جانه من با ی طی ک لوسی هزش میترسه واسه خودش ی شعاع امن نیم متری درست میکنه البته هرچند ک بخاطره لوسی می خیلی دیگ تو هال نمیاد میره تو اتاق منو با این ترسه بیجا بیچاره کرده دوسش داره ولی میگه میترسم میگم نکنه مظترب شده لوسی تینجوری میکنه ی بارم ب مامانم خکخک😬از اون صدا هست ک گربه موقع عصبانیت درمیارن دراورد از راه پله دیگ میترسه نمیتونیم از خونه ببریپش بیرون اصلا میچسبه بهمو میگه میوووو میووو فک میکنه میخوام ولش کنم لابد اخه جگرگوشمو میشع ول کنم¿بغلی تر بود امروز چرا اینجوری کرد¿بزرگ ترشع ک باید بهتر شه میشه¿ وقتی میام نوازشش کنم شروع میکنه گاز گرفتتنو تخت شدن رو زمینه دسته منو کباب کردن فقط گرسنش باشه دیگ نوازشش میزازه کنی یا خوابش بیاد موقع خواب خیلی خوبه بچع خخخخ ب هر حال شاد و زندگی مطلوبش باشه اون مهمه.
    سوال بعدی اینه ک ممکنه ازم بدش میاد یا اینکع من بدو ام دنبالش اونم بره قایم ش طبیعیع¿ خواهشا از ی دیده دیگ ام نگاه کنید چون این رفتارشو نمیتونم توضیح بدم. در ضمن فرقی بین منو بقیه میزاره¿درضمن محبت صحیح ب کربه چطوریه ¿چون مهم اینه ک مطلوبه اون باشه ن اینکه ما چطوری دوست داریم .فک نکنید بچه خشنه ها دختره عجیجم خعلی ام خوفه فقط موخوام اینارو بدونم خواهشا دونه دونه ب سوالا جواب بدید همشون مهمن راستی قهر گربه ب چ صورته¿¿¿¿¿♡

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط ☆kitţen♡løver☆ نمایش پست ها
    سلام میکنم ب همه باز این پسره خل د چله احساساتیه عجیب و غریبه دوباره با دختزه خوشگلش پیداش شد!ینی خودجو لوسی میlucky may¡امروز لوسی منو بیچاره کرد تمام دستام خط خطیه درده گاز گرفتناش و زشتیه دستامو نمیتونم تحمل کنم خیلی وحشتناکه چرا این بچه اینجوزی میکنه وقتی تنهاییم خیلی بهتره بغلی تره ولی وقتی مامان جان با جیغاش میاد بدتر میشه میپره عین کانگورو میدوعه اها راستی مامان جانه من با ی طی ک لوسی هزش میترسه واسه خودش ی شعاع امن نیم متری درست میکنه البته هرچند ک بخاطره لوسی می خیلی دیگ تو هال نمیاد میره تو اتاق منو با این ترسه بیجا بیچاره کرده دوسش داره ولی میگه میترسم میگم نکنه مظترب شده لوسی تینجوری میکنه ی بارم ب مامانم خکخک������از اون صدا هست ک گربه موقع عصبانیت درمیارن دراورد از راه پله دیگ میترسه نمیتونیم از خونه ببریپش بیرون اصلا میچسبه بهمو میگه میوووو میووو فک میکنه میخوام ولش کنم لابد اخه جگرگوشمو میشع ول کنم¿بغلی تر بود امروز چرا اینجوری کرد¿بزرگ ترشع ک باید بهتر شه میشه¿ وقتی میام نوازشش کنم شروع میکنه گاز گرفتتنو تخت شدن رو زمینه دسته منو کباب کردن فقط گرسنش باشه دیگ نوازشش میزازه کنی یا خوابش بیاد موقع خواب خیلی خوبه بچع خخخخ ب هر حال شاد و زندگی مطلوبش باشه اون مهمه.
    سوال بعدی اینه ک ممکنه ازم بدش میاد یا اینکع من بدو ام دنبالش اونم بره قایم ش طبیعیع¿ خواهشا از ی دیده دیگ ام نگاه کنید چون این رفتارشو نمیتونم توضیح بدم. در ضمن فرقی بین منو بقیه میزاره¿درضمن محبت صحیح ب کربه چطوریه ¿چون مهم اینه ک مطلوبه اون باشه ن اینکه ما چطوری دوست داریم .فک نکنید بچه خشنه ها دختره عجیجم خعلی ام خوفه فقط موخوام اینارو بدونم خواهشا دونه دونه ب سوالا جواب بدید همشون مهمن راستی قهر گربه ب چ صورته¿¿¿¿¿♡
    سلام ، گاز گرفتنش يكي بازيگوشي و يكي اضطراب ناشي از احساس امنيت نكردنه.عصبيش نكنيد كه گاز بگيره ، از وسيله بازي براش استفاده كنيد نه از دستتون. اگه گاز گرفت ، اسمش رو بلند و با عصبانيت چندبار صدا بزنيد و تا يكساعت باهاش بازي نكنيد ، تركش كنيد تا معني اينكارو بفهمه

حيوانات احساس تنفر ندارن اقانيما ، فقط اگه بدي ببينن ، به طور غريزي به ياد ميارن و نسبت به اون عملي كه بخاطرش اذيت شدن واكنش نشون ميدن. بله ، تفاوت رو احساس ميكنه ، از هر كسي بيشتر محبت ببينه و بهش وابسته تر باشه بيشتر استقبال ميكنه.

محبت صحيح به همه حيوونا يعني نبودن در اسارت ، حق ازادي قائل شدن براش، مدام امرو نهي نكردن، شيطنتهاشونوسركوب نكردن ، وابسته نكردنش، كنترل منطقي و أصولي ،نه وسواس و حساسيت بيش از حد كه بارها بهت گفتم نگرانيت بيش از حده و اشتباه!!!!حيوون ضعيف بار مياد

قهر به اون شكلي كه فكر ميكني نه ، ناراحتيشو با كز كردن يه گوشه و بي توجهي به رفتارت نشون ميده( البته اگه بيماري يا مشكل ديگه اي نداشته باشه)

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13191
    میانگین پست در روز
    0.03
    سلام
    گربه ی من بعضی وقتا یه رفتارایی داره که اصلا معنیشونو نمی فهمم ... دیروز و امروز وقتی بیرون رفتم گربه ام خیلی خودشو بهم می چسبونه و به پاهام می ماله و اصلا اجازه نمی ده برم خونه امروز که رفتارش خیلی شدید شده بود و با چنگ و دندون می خواست نگهم داره خیلی دوره پاهام می پیچه سرشو می ماله به پاهام و کمرشو قوز می کنه یه صدایی مثل فین درمیاره انگار سرما خورده یه صداییم مثل غرررررررر یا گاهی جیرررررررررر!میو میو می کنه ... یه جوره بی طاقتی خودشو بهم می ماله احساس می کنم هر لحظه ممکنه چنگ بزنه یا گازم بگیره احساس شکار بودن بهم دست میده! ... اصلا طاقت نداره ازش دور بشم یا برم ... می فهمم یه چیزی می خواد یه کاری می خواد براش انجام بدم ولی نمی فهمم چی می خواد از یه طرفم وقتی میاد طرفم می ترسم! میاد خودشو می ندازه رو پاهام ( البته من می ترسم بشینم خودشو رو کفشم می ندازه) و می خوابه بعد می خواد بچرخه چنگالاشو می زنه به پام منم می ترسم یه جیغ کوتاه می کشم بلند میشه ( ترسم به خاطر اینه که چند روز پیش چنگم زد الان هنوز سه نوبت از واکسن های هاریم مونده می ترسم دوباره چنگ بزنه) دلش می خواد من باشم یا رو پام بخوابه یا میره یه کم اون طرف تر می خوابه هی می چرخه رو پشت، دست و پاشو می کشه چشماشو می بنده ( احساس می کنم با این کاراش می خواد کاری کنه که من دوسش داشته باشم ) می خوابه ولی شدیدا حواسش به من هست تکون بخورم می پره میاد طرفم خودشو می ماله بهم و نمی ذاره تکون بخورم چرا اینطوری می کنه؟؟ بعد یه چیز دیگه من نمی دونستم قارچ و چربی برای گربه بده الان تو یکی از تالارا خوندم امروز بهش هم چربی دادم هم قارچ قبلنم همین طور حالا چی میشه؟؟ مسموم میشه؟؟ چکار باید بکنم؟؟

صفحه 208 از 313 نخستنخست ... 108158198206207208209210218258308 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)