فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,615
لایک لایک:  2,103
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 206 از 313 نخستنخست ... 106156196204205206207208216256306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,051 به 2,060 از 3126

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت Nazak آواتار ها
    حیوان خانگی
    گربه پرشین ،همستر، طوطی، خرگوش
    شماره عضویت
    10902
    میانگین پست در روز
    0.04
    در ضمن سؤال دیگری هم داشتم. من یک گربه بالغ 11 ماهه تو خونه دارم که با این دو تا بازی می کنه و حتی اونا رو می لیسه. ممکنه برایش مشکلی پیش بیاد؟ ولی تا حالا اثری ندیدم. در ضمن این فسقلی ها خارش هم ندارند که احتمال کک را بالا ببره. اگه شامپو مخصوصی هم وجود دارد می تونید معرفی کنید.

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nazak نمایش پست ها
    اگه لطف کنید پماد معرفی کنید چون من الان شهرستان هستم و تا برم تهران پیش دامپزشک زمان می بره. در ضمن گربه ها را نمی ذارم بیرون برم و توی خونه هستند. چطور مبتلا شده
    بماد رو خصوصي خدمتتون ميگم. گاهي پيش مياد حتي باوجود خونگي بودن ، حيوان مبتلا ميشه ، چون اين موجودات تغذيشون از كراتين موجود در پوستو ناخنه و براحتي ميزبانشونو پيدا ميكنن.
    در ضمن سؤال دیگری هم داشتم. من یک گربه بالغ 11 ماهه تو خونه دارم که با این دو تا بازی می کنه و حتی اونا رو می لیسه. ممکنه برایش مشکلی پیش بیاد؟ ولی تا حالا اثری ندیدم. در ضمن این فسقلی ها خارش هم ندارند که احتمال کک را بالا ببره. اگه شامپو مخصوصی هم وجود دارد می تونید معرفی کنید.
    كك فقط يه احتمال بود كه عرض كردم ، همونطور كه گفتم بيماريهاي پوستي زياده كه تقريبا علايم مشابه دارن و تا ازمايش نشه ( حتي بعضي وقتها ازمايش هم جواب قطعي نميده چه برسه از روي عكس!) نميشه قطعا تشخيص داد .
    بله اگه بيماري قارچي و انگلي پوستي باشه ، اون گربه هم مبتلا ميشه چون محيط الودست ولي اگه الرژي محيطي يا غذايي باشه خير.
    غذا به بچه ها چي ميديد؟
    شما كه در تماس مستقيم باهاشون هستيد، متوجه زخم يا ترشحات پوستي نشديد؟!
    ویرایش توسط animal lover : 20th August 2015 در ساعت 11:46 AM

حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10902
    میانگین پست در روز
    0.04
    زخم یا ترشح پوستی ندارند تنها این لکه های قهوه ای و کم مویی بالای چشمش جلب توجه می کرد که این هم تقریباً یک هفته است شروع شده. غذا هم تا دوماهگی شیر می خوردند. تهران که بودم شیر بدون لاکتوز کم چرب می دادم. اینجا چون همچین چیزی نیست شیر کم چرب رقیق شده با آب بهشون می دم و غذا هم پوره سیب زمینی و تخم مرغ بهشون می دهم. گاهی هم هویج پخته شده اضافه می کنم. فقط گربه بزرگ من (پرنسس) چون غذای خشک هم می خوره. یک روز دیدم سر غذای اون هستن ترسیدم توی گلوشون گیر کنم از اون وقت چند دانه را پودر می کنم و به پوره اضافه می کنم که هرسه تا می خورن.

حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10902
    میانگین پست در روز
    0.04
    پرنسس تا حالا علایمی از خودش نشون نداده. نه خارش، نه لکه، نه ترشح پوستی. در ضمن تا یک هفته پیش به اونا ویتامین هم می دادم (مولتی ویتامین نوزادان). دو روز در هفته. بعد از این قضیه اون قطع کردم.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    زخم یا ترشح پوستی ندارند تنها این لکه های قهوه ای و کم مویی بالای چشمش جلب توجه می کرد که این هم تقریباً یک هفته است شروع شده. غذا هم تا دوماهگی شیر می خوردند. تهران که بودم شیر بدون لاکتوز کم چرب می دادم. اینجا چون همچین چیزی نیست شیر کم چرب رقیق شده با آب بهشون می دم و غذا هم پوره سیب زمینی و تخم مرغ بهشون می دهم. گاهی هم هویج پخته شده اضافه می کنم. فقط گربه بزرگ من (پرنسس) چون غذای خشک هم می خوره. یک روز دیدم سر غذای اون هستن ترسیدم توی گلوشون گیر کنم از اون وقت چند دانه را پودر می کنم و به پوره اضافه می کنم که هرسه تا می خورن.
    پرنسس تا حالا علایمی از خودش نشون نداده. نه خارش، نه لکه، نه ترشح پوستی. در ضمن تا یک هفته پیش به اونا ویتامین هم می دادم (مولتی ویتامین نوزادان). دو روز در هفته. بعد از این قضیه اون قطع کردم.
    سلام ، هيچكدوم از مواردي كه فرمودين باعث ايجاد اين مشكل براي گربه هاتون نميشه، و خوردن يكي دوبار از غذاي بزرگسال براي بچه خطري ايجاد نميكنه ولي نبايد از اين غذا بهشون بديد ، مخصوص خودشونو تهيه كنيد ، پودر كردنش مسئله رو حل نميكنه ، تر كيبات داخلشه كه براي بچه سنگينه كه شايد استفاده مكرر ازين غذا براي بچه ها حساسيت غذايي و اين مشكل رو ايجاد كرده كه باز هم در حد يه احتماله!!

غذاهايي هم كه ميديد ، تغذيه ناقصي هستن!
    اول اينكه شير يا بايد بدون لاكتوز باشه يا شير خشك مخصوص گربه كه دومي به اولي اولويت داره، اگه هيج كدوم در دسترس نبود ، شير پرچرب گاو +يك زرده تخم مرغ+ ١قطره مولتي ويتامين نوزاد كه اين تر كيبات رو ميشه يكروز در ميون به شير اضافه كرديا بافاصله بيشتر ، چون گربه ها ٢ ماهه هستن و نياز مبرمي رو كه يك نوزاد گربه از ابتدأي تولد تا ٢ ماهگي به اين تر كيبات داره ، ندارن . ارزش غذايي شير گاو بسيار پايين تر از شير گربه وسگه و رقيق كردن شير كم چرب با اب يعني در حقيقت داريد به بچه ها اب ميديد نه شير !

دوم اينكه ، الان سني هستن كه علاوه بر غذاهايي كه گفتيد، بايد گوشت مرغ و گوشت قرمز هم هفته اي ٢-٣ بار به صورت پخته ، چرخشده يا نشده در اختيارشون باشه ، لبنياتي مثل ماست و پنير هم وجودش ضروريه

حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10902
    میانگین پست در روز
    0.04
    خیلی ممنون از راهنمایی خوبتان. من امروز با دامپزشکم هم تماس گرفتم که یک پماد و یک شامپو داد تا وقتی برم تهران. امروز که رافی (گربه سفیده) را می شستم لکه های قرمز (شبیه کهیر توی انسان) روی بدنش دیدم درحالیکه روی بدن لیدی این لکه ها اصلا وجود ندارند. یک پماد ضد حساسیت هم به من دادن. با توجه به اینکه این ظاهرا کهیرها خارش هم ندارند. این ها می توانند از چه چیزی ایجاد شده باشند؟ چون رافی داره ولی لیدی نداره.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    خیلی ممنون از راهنمایی خوبتان. من امروز با دامپزشکم هم تماس گرفتم که یک پماد و یک شامپو داد تا وقتی برم تهران. امروز که رافی (گربه سفیده) را می شستم لکه های قرمز (شبیه کهیر توی انسان) روی بدنش دیدم درحالیکه روی بدن لیدی این لکه ها اصلا وجود ندارند. یک پماد ضد حساسیت هم به من دادن. با توجه به اینکه این ظاهرا کهیرها خارش هم ندارند. این ها می توانند از چه چیزی ایجاد شده باشند؟ چون رافی داره ولی لیدی نداره.
    اين دانه ها هم در اثر بيماريهاي قارچي ايجاد ميشن هم اتوپي ،براي همين بهتون پماد ضد حساسيت دادن تا اگه الرژيه تا حدودي از پيشرفتش جلوگيري بشه ولي درمانش ، پروسه طولاني داره
    ممكنه بزودي ( اگه قارچ باشه) ليدي هم مبتلا بشه
    اگه الرژي باشه از استنشاق يا تماس با مواد الرژي زا مبتلا ميشن مثل گرده گل ، مواد چاپي مثل روزنامه ، دود ، گردو خاك ، مايتها كه علت اصلين ،حتي پرز فرش ......
    اگه هم انگلو قارچ باشه از كلينيكهاي الوده ، پت شاپها، حتي گاهي لوازم يا غذاهايي كه از پت شاپها خريداري ميشه ، بخاطر رفتو أمد زياد الوده ميشن و اين قابل انتقاله

کاربر جدید sharareh.ch آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    sharareh.ch
    شماره عضویت
    9981
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام . یه سوال داشتم ، وقتی بچه گربه تو خاک دستشویی میکنه آیا لازمه که به مخرجش دستمال مرطوب یا چیزی بزنم که تمیز بشه؟ این گربه من سه هفته اشه هنوز نمیتونه خودشو خوب لیس بزنه . هنوز هم دکتر نبردش برای واکسن زدن هنوز کوچیکه.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharareh.ch نمایش پست ها
    سلام . یه سوال داشتم ، وقتی بچه گربه تو خاک دستشویی میکنه آیا لازمه که به مخرجش دستمال مرطوب یا چیزی بزنم که تمیز بشه؟ این گربه من سه هفته اشه هنوز نمیتونه خودشو خوب لیس بزنه . هنوز هم دکتر نبردش برای واکسن زدن هنوز کوچیکه.
    سلام ، اگه مقعد كثيف باشه ، با يه دستمال نرم پاكش كنيد، لازم نيست مرطوب باشه . به مرور ياد ميگيره. براي واكسن هم ٦ هفتگي اقدام كنيد

کاربر جدید sharareh.ch آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    sharareh.ch
    شماره عضویت
    9981
    میانگین پست در روز
    0.01
    ممنون از راهنماییتون

صفحه 206 از 313 نخستنخست ... 106156196204205206207208216256306 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)