فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,613
لایک لایک:  2,101
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 204 از 313 نخستنخست ... 104154194202203204205206214254304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,031 به 2,040 از 3124

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    سلام ازاده خانم ، چند وقت يه بار بهش مولتي ويتامين ميديد؟ يكي از علتهاي ريزش مو ، استفاده بيش از حد از داروهاي تقويتيه ، استرس ، تغذيه نامناسب ، وجود انگل ( مشكلات پوستي) ، عوارض دارويي ، ضعف سيستم ايمني ، تغييرات و اختلالات هورموني هم موثره
    گربه ها معمولا دوبار در سال مو ريزي دارن ، ولي در مورد گربه هاي خونگي و پرشين اين مشكل تقريبا در تمام فصول ديده ميشه
    سعي كنيد كمتر حمامش ببريد ، اين مورد خودش به تنهايي استرس زاست
    هفته اي ٢-٣ بار موهاش شونه بزنيد
    غذاهاش خوبه ، فقط بايد گوشت قرمز هم به رژيمش اضافه كنيد همراه بالبنيات ،soft plus گوشت أدرك و سيبزمينيه ، كافي نيست ، نياز به گوشت قرمز و پروتئين داره ولي در حدي كه اسيب به كليه هاش نرسه ، زياده روي نشه ، به فعاليت و بازيش بگيريد تا متابوليسم بدن و فعاليت هورمونهاش تنظيم بشه
    كنسرو گربه nutri( علاوه بر گوشت مرغ و سنگدان ، گوشت بره هم داره)
    غذاي خشك سانابل مخصوص كربه هاي حساس و بد اشتها( تركيب گوشت بره)
    غذاي خشك سانابل مخصوص گربه هاي نژاددار( تقويت پوست و مو)
    براي عقب افتادن واكسنهاشم يه فكري بكنيد ، اينطوري تاثير واكسنهاي قبلي هم از بين ميره

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    آزاده
    حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    12675
    میانگین پست در روز
    0.03
    ممنون از پاسخگوییتون

مولتی ویتامینش شبیه به قرصه روزی یکی بهش میدم چون روش نوشته به ازای هر 2.5 کیلو یه قرص
    حمام دو ماهی یه بار هم زیاده؟؟
    حتما گوشت قرمز هم اضافه میکنم، واسه واکسنش یکم حساس شدم آخه دامپزشکش عوض شد و از شهر ما رفت همش الکی میترسم بد بهش واکسن بزنن یا اشتباهی یا... فک کنم باید این فکرارو بذارم کنار

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط Princess Azadeh نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگوییتون

مولتی ویتامینش شبیه به قرصه روزی یکی بهش میدم چون روش نوشته به ازای هر 2.5 کیلو یه قرص
    حمام دو ماهی یه بار هم زیاده؟؟
    حتما گوشت قرمز هم اضافه میکنم، واسه واکسنش یکم حساس شدم آخه دامپزشکش عوض شد و از شهر ما رفت همش الکی میترسم بد بهش واکسن بزنن یا اشتباهی یا... فک کنم باید این فکرارو بذارم کنار
    سلام ، اخه دختر خوب براي گربه اي كه تو خونه نشسته ، فعاليتو زايمانو صرف انرژي اون چناني هم نداره ، چرا هر روز از مولتي استفاده ميكني؟!
    هفته اي دو بارم كافيه براش، دو روز ديگه خدايي نكرده مشكل كبدو كليه و پر فشاري خون پيدا ميكنه از اين تقويت بيش از حد!
    گربه هاي خيابون ، طفليا هفته اي يه بارم يه تيكه استخون گيرشون نمياد بخورن ، همشون سوء تغذيه دارن ، شما اينجوري داري اين بچه رو داغون ميكني كه!!!!
    توي غذاهايي كه ميخوره خواه ناخواه يه مقدار ويتامين و مينرال هست نگران نباش
    براي واكسنشم سريعتر اقدام كن

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    آزاده
    حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    12675
    میانگین پست در روز
    0.03
    ای واااای من که نمیدونستم زیاده... رو بستش نوشته بود منم میدادم...
    تازه از جایی که گرفتم هم بعنوان راهی برای کم کردن ریزشش گرفتم !!!!!!!!!
    بازم ممنوووون

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط Princess Azadeh نمایش پست ها
    ای واااای من که نمیدونستم زیاده... رو بستش نوشته بود منم میدادم...
    تازه از جایی که گرفتم هم بعنوان راهی برای کم کردن ریزشش گرفتم !!!!!!!!!
    بازم ممنوووون
    منظورم مقدار دوزش نبود ، تعداد دفعاتش در هفته رو گفتم زياده، اگه گربتون توي حياط زندگي ميكرد و دائم در تلاش بود و زايمان هم داشت و غذاهاي با كيفيتي هم نميخورد، روزانه يك قرص طبق نوشته روي بسته اشكالي نداشت
    نترسيد ، حالا كه گذشته ، از اين به بعد رعايت كنيدو مقدار شو به ٢تا ٣ بار در هفته كاهش بديد

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    دوستان سلام من شدیدا نگران بودم که خوشبختانه انیمال لاور گرامی مدیر ارشد عزیزمون کمی بهم دلگرمی دادن ثابت کردن که از این دوران شیرینی کودکیش لذت ببرم گربه سبب نشاط باید بشه نه سبب جنگ اعصاب من کلا ادم احساساتی و عجیب غریبی ام راستش خب نگرانم اخه ی نفر بهم گفت شبا گربتونو حبس نکنین بذارین بگرده ولی اینکار نمیشه چون فقط میاد پیشه من میخواد منو لیس بزنه و بخوابه که نمیشه له مئشه زیرم خوشملم منم مثله همیشه حالا که دیدم خوابش میاد همه چیزشو بردم گذاشتم حموم و خودشم بردم اب و غذا سبدو اینا البته چراغم خاموش کردم شاید بترسه وویکمک کنید ینی اگه خوابشم نیاد مشکلی نیست¿¿¿¿ تو تاریکی اونجا؟ بعد اینکه میومیو کردنش چع معنی داره و میاد رو پام ؟ ولی نمیخوابه تو جاش میخواد بیاد پیشه من¿¿¿ نگرانم کمک کنید از دخملم ایده ال نگه داری کنم نه اون اذیت شه نه من گریه و زاری و نگرانی بکشم انقد فکره ازار دهنده واسه هر چیزه کوچیکی میاد سراغم خسته شدم نه فقط این مسیله تمامه مسئله ها همیشه با فکرای زیاد سبب سردرد و بیچارگی خودم میشم ولی این دفعه واقعا کم مونده سکته کنم کمکم کنید که براش ایده ال ترین زندگی و بسازم و خودمن راحتو عادی ازش نگهداری کنم و دیگه فکر و خیال نکنم لوسی می کوچولومو دوس دارم

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط ☆kitţen♡løver☆ نمایش پست ها
    دوستان سلام من شدیدا نگران بودم که خوشبختانه انیمال لاور گرامی مدیر ارشد عزیزمون کمی بهم دلگرمی دادن ثابت کردن که از این دوران شیرینی کودکیش لذت ببرم گربه سبب نشاط باید بشه نه سبب جنگ اعصاب من کلا ادم احساساتی و عجیب غریبی ام راستش خب نگرانم اخه ی نفر بهم گفت شبا گربتونو حبس نکنین بذارین بگرده ولی اینکار نمیشه چون فقط میاد پیشه من میخواد منو لیس بزنه و بخوابه که نمیشه له مئشه زیرم خوشملم منم مثله همیشه حالا که دیدم خوابش میاد همه چیزشو بردم گذاشتم حموم و خودشم بردم اب و غذا سبدو اینا البته چراغم خاموش کردم شاید بترسه وویکمک کنید ینی اگه خوابشم نیاد مشکلی نیست¿¿¿¿ تو تاریکی اونجا؟ بعد اینکه میومیو کردنش چع معنی داره و میاد رو پام ؟ ولی نمیخوابه تو جاش میخواد بیاد پیشه من¿¿¿ نگرانم کمک کنید از دخملم ایده ال نگه داری کنم نه اون اذیت شه نه من گریه و زاری و نگرانی بکشم انقد فکره ازار دهنده واسه هر چیزه کوچیکی میاد سراغم خسته شدم نه فقط این مسیله تمامه مسئله ها همیشه با فکرای زیاد سبب سردرد و بیچارگی خودم میشم ولی این دفعه واقعا کم مونده سکته کنم کمکم کنید که براش ایده ال ترین زندگی و بسازم و خودمن راحتو عادی ازش نگهداری کنم و دیگه فکر و خیال نکنم لوسی می کوچولومو دوس دارم

اقانيمادوباره!!! اي بابا ، اي بابا!!!بايد ساعت خوابشو تنظيم كني ولي نه به زور، سر يه ساعت كه ديگه باهاش بازي نكني ، چراغارو خاموش كني كم كم شرطي ميشه ، الان بچست و بازيگوش ، سيكل خوابش با اونچيزي كه شما ميخواي فرق داره . اگه مادر داشت ، يادش ميدادچه موقع بايد استراحت كنه چه موقع بازي . اين قواعدزندگي رو از تربيت مادر ياد ميگيرن ولي الان باري به هر جهتن ، بزرگتر كه بشه زمان خوابشم ياد ميگيره ، شما خيلي عجله داري اونطور كه ميخواي تربيتش كني!!! چرا!!!يه كم تحملتو ببر بالا، صبور باش ، پس اگه جاي فرشته هايي بودي كه توي پناهگاه ها از اينهمه سگو گربه قدو نيم قد نگهداري ميكنن ،چيكار ميكردي؟!!!اونها با صبر و عشق به اينجا رسيدن ، عشقو داري ولي صبرت كمه!
    وقتي از پاهات ميخواد بياد بالا يعني نميخوام بخوابم ، بازم باهام بازي كن
    اگه ناراحتي براي توي حمام گذاشتنو تاريكي ، يكي ازين لونه هاي چوبي كه مخصوص سگو گربست بخر ، تمام وسايل بازيشو بريز توش تا بوشو بگيره ، بعد با اون قفسه هاي كتاب كه بهم چفت ميشه ، گوشه اتاقت اگه وسعيه ،يه جاي مخصوص درست كن براش ، اون خونه چوبي رو بزا توي محلي كه براش ساختي ، توي محيط هم با سليقه خودت درست كن ، ميتوني كفش كارتن پلاست هم بزاري ، خيلي خوشش مياد ، شايد ديگه اونجا رو انتخاب كنه ، تا وقتي بزرگ بشه جاي بزرگتر

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.20
    وای وای خیلی ممنون ی دنیا ی دنیای خیلی خیلی بزرگ مممممممممممننننننننننننمن وووووووووووووون یعنی واقعا واقعا اروم شدم خیلی خیلی من رو بابد درک کنین واقعت ازتون ممنون خیلی دخمله نازنینم الان تو اتقم واسه خودش سرگرمه ی چند ساعت دیگ ام ک من میرم بخوابم همونجا ازاده میره زیره تختو سوراخ سمبه ها چرت میزنه اونو براش تهیه میکنم مهم نیس کی بخوابه فقط ی جا بخوابه و بچم اذیت نشه واسه خودم نمیگم میگم نکنه خوابش کم شه وگرنه من تا پای جون تلاش میکنم از اون خونه ها براش تهیه میکنم فردا خیلی ممنون واقعا به من امید میدین یک امید خیلی بزرگ من وابسته به حرفای دیگرانم خیلی شما وقعا بهترین دلگرمیو بهم دادید خیلی ممنون واقعا کلمه ساده و کلیشه اییه و ساده ولی فقط ممنون دوستتون دارم از ته قلب خیلی کمک کردید از اینکه میدونم اون خودش جای ایده آلشو پیدا میکنه نگرانیم کم شد واقعا پرسی شدیدااااااامیدوارم ی روز بتونم ی مرکز بزرگ برای تموم حیوونا بسازم و عشقم به این موجودات دوست داشتنی که با ما از خود راضیا فرقی ندارن بسازم دلم میخواد حیوونای خونگی زیادی داشته باشم وای فک کنم زیادی اعتماد بنفس گرفتم خخولی عاشقشونم لوسی می نازنینم رو کاری میکنم که خوشبخت ترین گربه دنیا بشه درست مثله معنی اسمش یعنی خوشبخت lucky! اگه شما نبودین این انجمن چی میشد؟¿ دوستتون دارم از ته قلب که امیدوارم کننده و راهنمایید شما ی فرشته این

کاربر میهن پت Nazak آواتار ها
    حیوان خانگی
    گربه پرشین ،همستر، طوطی، خرگوش
    شماره عضویت
    10902
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام. من دو تا بچه گربه دو ماهه دارم که یکی سفید و یکی کرم رنگه. اطراف بینی و دهان گربه سفیدم لکه های قهوه ای رنگ دیده می شن که مثل پوسته قهوه ای رنگه. این لکه قهوه ای روی بدن گربه کرم رنگم هم دیدم. می خواستم بدونم این لکه ها می تونن به چه علت باشن؟ چون الانم تهران نیستم و اینجا هم دامپزشک خوبی وجود نداره. در ضمن بالای چشم سمت چپ گربه سفیدم هم کم مو است. می شه لطفا راهنمایی ام کنین.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nazak نمایش پست ها
    سلام. من دو تا بچه گربه دو ماهه دارم که یکی سفید و یکی کرم رنگه. اطراف بینی و دهان گربه سفیدم لکه های قهوه ای رنگ دیده می شن که مثل پوسته قهوه ای رنگه. این لکه قهوه ای روی بدن گربه کرم رنگم هم دیدم. می خواستم بدونم این لکه ها می تونن به چه علت باشن؟ چون الانم تهران نیستم و اینجا هم دامپزشک خوبی وجود نداره. در ضمن بالای چشم سمت چپ گربه سفیدم هم کم مو است. می شه لطفا راهنمایی ام کنین.
    سلام ، گربه هاتون مرتب چكاپ ميشن ، ضد انگل گرفتن؟ خارش و ليسيدن بيش از حد ندارن ؟ اون قسمت از بدن كه اين لكه ها ايجاد شده موهاي كم پشت تري داره و يا كچلي؟

صفحه 204 از 313 نخستنخست ... 104154194202203204205206214254304 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)