فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,619
لایک لایک:  2,107
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 201 از 314 نخستنخست ... 101151191199200201202203211251301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,001 به 2,010 از 3135

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط elaaahe نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    گربه ی من حدود دو هفته پیش نشسته بود رو زمین کاملا اتفاقی و یهویی جیغ زد و پای چپش لنگ زد
    چند روز بعدش دقیقا مشابه همین اتفاق برای دست چپش افتاد
    بردمش دامپزشکی گفتن ضرب دیده و چیزی نیس هیچ دارویی هم ندادن
    سه روز پیش دوباره همین اتفاق برای دست راستش افتاد
    دوباره بردم دامپزشکی و تشخیص ندادن
    الان دست و پای چپش و دست راستش هم درد داره هم لنگ میزنه
    دیروز برای بار سوم بردم کلینیک گفتن کمبود ویتامین گرفته ، همینطور چون زیاد جگر مرغ خورده یه اتفاقایی برای مفاصلش افتاده و احتمالش هس برای همیشه اینجوری بمونه یا فلج بشه
    فقط یه قطره مولتی ویتامین دادن

میخواستم ببینم راه های درمان دیگه ای هم هس تا زودتر خوب بشه ؟ غذاش رو هم تغییر دادم مرغ میدم فعلا
    سلام الهه خانم .گربتون چندسالست؟؟ چرا جگر!!! وقتي اينهمه غذاي مناسب و برندهاي معتبر براي تغذيه گربه توي بازاره؟؟! هميشه تأكيد شده از جگر استفاده نكنيد ، چون مسموميت با ويتامين aوe ، اسيب به كبد، پوكي ، نرمي ، آرتروز استخوان ، كمبود ويتامين ، لاغري شديد، فلجي و هزار و يك مشكل ايجاد ميكنه!!!!
    قطعا درمانش مولتي ويتامين نيست ؟؟؟!!! سريعتر بايد از استخوانهاش عكسبرداري بشه ،تا عمق اسيب مشاهده بشه . ازمايش كبدي هم تا حدودي لازمه چون معلوم نيست ، كبد درگير شده باشه يانه!
    وقتي بيماري كاملا تشخيص داده شد، درمان هاي سفت و سختي بايد انجام بشه چون بدن اين بچه از كمبود كلسيم و فسفر رنج ميبره و بايد مكملهاي كلسيمي چه تزريقي و چه خوراكي تجويز بشه، به اضافه درمان هاي پيشگيري كننده از پوكي ، آرتروز ...... مقدار فسفر هم نبايد زيادتر از كلسيم بشه كه اين مسئله مشكل سازيه

کاربر جدید ElaAahe آواتار ها
    تخصص
    مهندسی شهرسازی
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    11495
    میانگین پست در روز
    0.02
    گربه م سه ماه و نیمشه ... 50 روزش بوده که تو بیابون پیداش کردن اوردنش واسم ، شیر مادرش رو هم زیاد نخورده .. غذای گربه هم گرفتم براش لب نمیزد .. ماهی و مرغ و گوشت هم میدادیم نمیخورد ... مجبور شدم جیگر مرغ بدم اطلاع نداشتم اینقد آسیب میرسونه

نمیدونم چیکار کنم واقعا تو شهرمون اصن فک کنم جایی برای عکسبرداری نیس تا الان چندباری هم به اداره کل زنگ زدم هیچکس جوابمونو نمیده با توجه به اینکه تا الان سه تا دامپزشکی بردم و کلا تشخیص ندادن این بچه چشه میشه بگید خودم چه داروهایی بگیرم از داروخونه و بهش بدم بخوره تا خوب بشه؟

ما از دیروزه همش بهش شیر میدیم و گوشت مرغ .. میخوام ماهی هم براش بخرم ، اینا که ایرادی نداره ؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط ElaAahe نمایش پست ها
    گربه م سه ماه و نیمشه ... 50 روزش بوده که تو بیابون پیداش کردن اوردنش واسم ، شیر مادرش رو هم زیاد نخورده .. غذای گربه هم گرفتم براش لب نمیزد .. ماهی و مرغ و گوشت هم میدادیم نمیخورد ... مجبور شدم جیگر مرغ بدم اطلاع نداشتم اینقد آسیب میرسونه

نمیدونم چیکار کنم واقعا تو شهرمون اصن فک کنم جایی برای عکسبرداری نیس تا الان چندباری هم به اداره کل زنگ زدم هیچکس جوابمونو نمیده با توجه به اینکه تا الان سه تا دامپزشکی بردم و کلا تشخیص ندادن این بچه چشه میشه بگید خودم چه داروهایی بگیرم از داروخونه و بهش بدم بخوره تا خوب بشه؟

ما از دیروزه همش بهش شیر میدیم و گوشت مرغ .. میخوام ماهی هم براش بخرم ، اینا که ایرادی نداره ؟
    ببينيد الهه خانم ،مورد اين بچه با توجه به صحبتهاي خودتون تقريبا حادِ و حتما بايد درمان زير نظر پزشك باشه ، چون كوچكترين اشتباهي توي دوز داروها ، خطرات جبران ناپذيري خصوصا براي كليه ها داره ، چون اگه مقدار كلسيم زياد بشه توي كليه ها باز جذب ميشه و خطرناكه
    عكسبرداري هم حتما لازمه و بدون اون نميشه جواب قطعي رو داد ، با توجه به دردهاي ناگهاني احتمال ترك خوردگي هاي ريز توي استخوانهاش هست ، كرامپ عضلات هم كه در اثر كمبود ويتامينه اين مشكل و لنگش رو ايجاد ميكنه و فقط با عكس فرق اين دو مورد رو ميشه فهميد
    شربت كلسيم ، قرصهاي مخصوص گربه وسگ كه حاوي كلسيوم فسفرته با تجويز پزشك بايد مصرف بشه . ضمنا كمبود كلسيم اختلالات هورموني ايجاد ميكنه

تخصص
    مهندسی شهرسازی
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    11495
    میانگین پست در روز
    0.02
    حالا من عصر زنگ میزنم به دکتری که پیشش میبردم گربه رو ببینم کجا میتونم ببرمش عکسبرداری ..
    از یه طرف خیلی نگرانشم از یه طرف هم مشکلم اینجاس هیچ کودوم از دکترای اینجا نمیگن اینکارا ضروریه منم بخوام یخورده واسشون همینایی که گفتین رو توضیح بدم سریع بهشون بر میخوره !!! موندم چیکار کنم واقعا

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    حالا من عصر زنگ میزنم به دکتری که پیشش میبردم گربه رو ببینم کجا میتونم ببرمش عکسبرداری ..
    از یه طرف خیلی نگرانشم از یه طرف هم مشکلم اینجاس هیچ کودوم از دکترای اینجا نمیگن اینکارا ضروریه منم بخوام یخورده واسشون همینایی که گفتین رو توضیح بدم سریع بهشون بر میخوره !!! موندم چیکار کنم واقعا
    اين بچه از ابتداي زندگيش با جگر تغذيه شده و اين يعني فاجعه.... چطور يك پزشك نميتونه اين موضوع رو درك كنه؟! اين ناشي بودنشونو ميرسونه
    هر پزشكي موظفه درمان بيمار رو توي اولويت كارش قرار بده و نسبت به جان بيمار مسئول باشه تا پايان دوره درمان و بدون هيچ منتي ، چون بخاطر اين وظيفه سوگند خورده... اگه فكر ميكنيد با گفتن اين حرفها بهشون بر ميخوره، لزومي نداره مطرح كنيد ، فقط بگيد به عنوان صاحب بيمار، اين حق رو داريد كه از سلامت گربتون اگاه باشيد و لازم ميدونيد از گربه عكسبرداري بشه

تخصص
    مهندسی شهرسازی
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    11495
    میانگین پست در روز
    0.02
    بله درست میگید حتما بهش میگم میخوام از این بچه عکسبرداری بشه تا مطمئن بشم ..
    امیدوارم زود درمان شه

دست شما هم درد نکنه خیلی کمک کردین

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    بله درست میگید حتما بهش میگم میخوام از این بچه عکسبرداری بشه تا مطمئن بشم ..
    امیدوارم زود درمان شه

دست شما هم درد نکنه خیلی کمک کردین
    خواهش ميكنم، فقط لبنيات فراموش نشه ، مرتب شير ، ماست ، پنير ، دوغ بدون گاز و بدون نمك ( ترش نباشه) ، خامه ( هفته اي دوبار ، يك قاشق غذاخوري ، چون شكمش رو شل ميكنه ، اسهال ميگيره) در اختيارش بزاريد، اگه بتونيد اون مايعي كه روي ماست جمع ميشه و شفاف رنگه رو هر روز بهش بديد ، عاليه چون كلسيم بالا، b6 و b2 داره
    براي غذاشم سينه مرغ خوبه ، فيله ماهي هم دوهفته يكبار براش تهيه كنيد، جگر به هيچ عنوان نديد.
    از غذاهاي بسته بندي هم ، اين نوعي كه عرض ميكنم رو تهيه كنيد ، براي گربه هاي بهانه گير و بد اشتهاست ،مواد معدني و ويتامين هم داره ( ولي محصول براي گربه هاي بالاي يكساله( غذاي خشك دو كيلويي sensible محصول رويال كنين)

شما ميتونيد روزي ٤-٦ وعده و هر وعده 50 گرم از اين غذا و 50 گرم غذاي كنسروي مخصوص گربه بهش بديد كه جيره غذايي متعادل و تركيبي از هر دو داشته باشه . موفق باشيد
    ویرایش توسط animal lover : 5th August 2015 در ساعت 08:40 PM

تخصص
    مهندسی شهرسازی
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    11495
    میانگین پست در روز
    0.02
    واقعا مچکرم از کمکتون خیلی لطف بزرگی در حقم کردین .. امروز زنگ زدم دکترش گفتم میخوام عکسبرداری بشه از پاش
    گفت شهر ما که کلینیک تخصصی برای حیوونا نداره باید برید کیلینیک انسانی .. شنبه میبرم عکس میگیرم عکسش رو هم نشونتون میدم

بازم مرسی

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    واقعا مچکرم از کمکتون خیلی لطف بزرگی در حقم کردین .. امروز زنگ زدم دکترش گفتم میخوام عکسبرداری بشه از پاش
    گفت شهر ما که کلینیک تخصصی برای حیوونا نداره باید برید کیلینیک انسانی .. شنبه میبرم عکس میگیرم عکسش رو هم نشونتون میدم

بازم مرسی
    سلام ، خواهش ميكنم، فقط اگه گربتون ارومه و تقلا نميكنه ، نيازي به ارامبخش نيست ، چون براي عكسبرداري ارامبخش ميزنن ، ٢ ساعتي طول ميكشه كاملا بهوش بياد، پزشكان هم اكثرا دوز بيهوشي براي حيوانات رو نميدونن، حواستون باشه ممكنه بيش از حد بزنن و خدايي نكرده .....كلينيك انساني فكر نكنم قبول كنن ، مگه اينكه معرفي نامه از طرف دامپزشك داشته باشين.
    يه باره اگه قبول كردن يك گراف كامل از كل بدنش بگيريد ، همه جاش اين مشكلو داره

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    12893
    میانگین پست در روز
    0.16
    باشه حتما :)
    الان تب نداره نفس نفس هم نمیزنه ولی بیحاله همش خوابه. دیروز بهتر شده بود ولی امروز کلا چرت میزنه! خونه هم که میارمش بی قراری میکنه میگه میخام برم بیرون! آب هم نمیخوره خودم با سرنگ بهش دوغ میدم.
    خیلی ممنونم از راهنماییتون

صفحه 201 از 314 نخستنخست ... 101151191199200201202203211251301 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 1 مهمان ها)

1. hadisite،
  2. myhappybunny

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)