فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,615
لایک لایک:  2,103
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 194 از 313 نخستنخست ... 94144184192193194195196204244294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,931 به 1,940 از 3126

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت pedram9 آواتار ها
    شماره عضویت
    7802
    میانگین پست در روز
    0.06
    فیلتر دارها کارشکن رو درست انجام میدن ؟ اصلا بو نمی گیره؟
    یک سوال دیگر فیلتر دار ها فضاشون تنگه گربه نمیترسه از داخل شدن ؟

کاربر میهن پت LUSY آواتار ها
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    12945
    میانگین پست در روز
    0.13
    پدرام جان اگه سوالاتتون رو همه رو یکجا توی یک پست بذارید از ایجاد پست های پشت سر هم و در واقع اسپم جلوگیری میشه
    ببینید نمیشه گفت اصلا بو نمیگیره ولی 80% کارسازه مثلا اگه برای یه بچه گربه دو روز خاک رو تمیز نکنید(که هیچ وقت اینکارو نکنید روزی دو بار حداقل تمیز کنید برای بهداشت خود حیوان...چون بعضی بچه گربه ها از خاک خوششون میاد و توش میخوابن)بو نمیگیره.
    باید به بچه گربه آموزش بدید داخل و بیرون اومدن ازش رو
    البته اگه نتونستید هم میتونید از لولاش در ورودیشو جدا کنید البته بعضی از ظرف خاک ها قابلیت اینو داره که به صورت اهرمی بدینش بالا
    ببینید گربه های پرشین نر حداکثر 6 کیلو میشن یعنی حدود 1 متر نهایتا میشه قدشون این عکس هایی که براتون فرستادم مناسبن براشون
    بازم خودتون در نظر بگیرید اندازشو موقع خرید
    چرا ما انسان ها ادمیت را از یاد برده ایم...

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط pedram9 نمایش پست ها
    من مشکلی با هزینه ندارم تقریبا یک ماه تحقیق کردم اما میخوام تا جای ممکن که اسیبی نرسه هزینه پایین بیاد
    خاک گربه رو داخل اتاق خواب قرار بدم
    از چه چیزی به جای رف خاک میشه استفاده کرد
    شما از يه طرف ميگيد هزينه ها بالاست ، از يه طرف ميگيد مشكلي با هزينه نداريد!!!!!! بالاخره تكليف خودتونو ما رو روشن كنيد تا پستهاي تكراري و اسپم ايجاد نشه .

تیم مترجمین میهن پت elio tala آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    elham nemati
    علایق
    همه حیوانات و طبیعت
    تخصص
    مترجم زبان انگلیسی ..کاشت ناخن
    حیوان خانگی
    گربه خرگوش
    شماره عضویت
    11275
    میانگین پست در روز
    0.44
    سلام .شما اگه خرجی واسه ظرف خاکش میکنید الان برای غذاش بزارید بهتره.از همین ظرفای معمولی بخرید.اصلا از لگن پلاستیکی هم میتونید استفاده کنید ولی هیچوقت در غذا دادن بهش کوتاهی نکنید و اگر فکر میکنید از پس هزینه هاش بر نمیاید نخرید چون فقط غذاش که خرج نداره خرج دکتر گربه ها چند برابر غذاشونو اگه یه مریضی پوستی ساده که بگیرن باید کلی پول خرج کنید چه برسه به بیماریهای داخلی و خرج واکسن و قرص انگلشون هم هست.خاکشونم هی گه بزرگتر بشن بیشتر مصرف میشه و شما تند تند باید خاک بخرید .اینم در نظر بگیرید که وقتی بزرگتر میشن قیافشونم عوض میشه و دیگه او قیافه بچگیو ندارن و همچنین شاید 10 سال یا بیشتر با شما زندگی کنن اگر همه این چیزا رو میتونید حل کنید باهاش کنار میایید گربه ببرید خونه و گرنه اینم میشه مثل پرشین ها 3 یا 4 ساله که هرروز میارن کنار کلینیکای تهران ول میکنن و مثل همین پرشین خودم.به حرفای من فکر کنید بعد تصمیم بگیرید ممنونم
    هزار بار عاشق موجودیم که از زبانش برای مهر ورزیدن استفاده کرد نه برای زخم زدن.

شماره عضویت
    7802
    میانگین پست در روز
    0.06
    خب من امروز رفتم و پرشینم رو گرفتم .
    خونه ما ویلایه میتونم روز ها که خودم تو حیاط هستم ببرمش حیاط ؟ و همچنین یک خونه هم براش تو حیاط درست کنم ؟

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    اینکه بتونه بره بیرون و بیاد ممکنه منجر به فرارش از خونه بشه بخصوص که پرشین هست و نمیتونه بیرون خونه از خودش نگهداری کنه...به طور کل من زیاد موافق بیرون رفتن گربه نیستم...

شماره عضویت
    7802
    میانگین پست در روز
    0.06
    نه که بره بیرون از خونه . حیاط منم پیشش باشم

نام و نام خانوادگی
    elham nemati
    علایق
    همه حیوانات و طبیعت
    تخصص
    حیوان خانگی
    گربه خرگوش
    شماره عضویت
    11275
    میانگین پست در روز
    0.44
    شما میخواید براش خونه درست کنید بیرون دیگه؟درسته؟خوب قراره تنها بمونه تو این سن کم خیلی برا روحیش بده که تنها برای مدت زیاد جایی بمونه در ضمن تو حیاط ممکنه آلودگی باشه گربه های دیگه هم رفت و آمد میکنن شاید با خودشون آلودگی بیارن .پرشین حیوونیه که تو خونه براش بهترین جاست و اگه بخواد بازی هم کنه بازم یه فضای کوچیک براش کافیه.در ضمن اگه حتی 5 دقیقه حواستون نباشه فقط یه گربه نر براش بسه که تیکه پارش کنه که بچه گربه یکی از دوستان همین بلا سرش اومد.

شماره عضویت
    7802
    میانگین پست در روز
    0.06
    منظورم رو بد متوجه شدید زمان هایی تو حیاط بیاد که منم پیشش باشم تنها نمیزارمش . من یک قفس بزرگ دارم مثل قفس های کاسکو محکم میتونم توی اتاق بزارمش زمان هایی که نمیخوام بیرون بیاد اونجا بمونه ؟ از کسی که خریدمش هم از همین قفس ها داشت توش راحت جا بازه برای بازی و شیطونی

نام و نام خانوادگی
    elham nemati
    علایق
    همه حیوانات و طبیعت
    تخصص
    حیوان خانگی
    گربه خرگوش
    شماره عضویت
    11275
    میانگین پست در روز
    0.44
    نه مشکلی پیش نمیاد تو خونه تو قفس باشه البته میگید زمانهایی که نمیخواید بیرون بیاد .برای مدت طولانی نزارید اون تو بمونه .بزارید همه جارو بشناسه با همه ارتباط برقرار کنه اگه بیشتر وقتا تو قفس باشه غیر اجتماعی و ترسو بار میاد و بزرگ که بشه واسه خودتون مشکل پیش میاره .گربه پرشین خیلی اهل اینور اونور رفتن نیست پس لزومی هم نداره که تو قفس باشه .اما در مواقع ضروری که مثلا شما سرتون شلوغه نمیتونید مراقبش باشید اشکال نداره تو قفس باشه.اما همه جا ظرف خاکش و آب و غذا براش بزارید.زیرشم یه پتو یا پد یا دستمال تمیز بزرارید و قفس رو تمیز نگه دارید.اگه دیدید استرس میگیره تو قفس بیرونش بیارید و با زمان کم شروع کنید مثلا اولین بار ده دقیقه بمونه بعد هی زمانش بیشتر بشه.البته گفتم قفس واسه روحیش خوب نیست اما اگه مجبورید سعی کنید کم کم عادتش بدید لطفا.

صفحه 194 از 313 نخستنخست ... 94144184192193194195196204244294 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)