فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,613
لایک لایک:  2,101
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 189 از 313 نخستنخست ... 89139179187188189190191199239289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,881 به 1,890 از 3123

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت pedram9 آواتار ها
    شماره عضویت
    7802
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، اول اينكه چرا خريدو فروش ؟! وقتي كار قشنگ واگذاري هست؟!اينطوري راه درامد كثيف اين شيادهاهم بسته ميشه و ديگه ساليانه شاهد خريدو فروش حيوانات و جدا كردن توله ها از مادر نيستيم ! درسته يه دست صدا نداره ولي هر كسي ميتونه به تنهايي اولين قدم رو برداره.....
    دوم اينكه احتمال تلفات تو هر سني هست اگه حيوان واكسينه نباشه ، زير ٣ ماه بيشتره ، چون اولين ضربه به لحاظ عاطفي به حيوون زده ميشه و اون جدا كردنش از اغوش مادره و كمبود عاطفه ، عدم تغذيه با شير مادر، واكسينه نشدن ، الودگي محيط ، شرايط نادرست نگهداري و تغذيه ، استرس ، إزار و اذيت فروشنده ها .... همگي در ابتلا به بيماري كمك كنندست و در نتيجه براي حيووني كه هيچ اغوش گرمي نميبينه ، أميدي به زندگي هم نيست و همه اينها در تضعيف سيستم ايمني و تلفات ناشي ازاون نقش داره
    سوم ، رنگ چشم بله ممكنه عوض بشه ، ولي بايد سابقه ژنتيكي حيوان رو هم بررسي كرد
    چهارم، گربه هاي سفيد رنگ و چشم ابي احتمال ناشنوابودنشون ٥٠-٥٠ هست ولي قضيه ثابتي نيست ، يا مثلا ممكنه يه گوش ناشنوا باشه . گربه هاي ناشنوااغلب سفيد رنگن
    ممننون
    وقتی متاسفانه کسی برای واگذاری ندار ه باید خرید ( اگه کسی برای واگذاری میشناسید معرفی کنید بهم )

گربه های هیمالین چشم آبی چطور ؟
    کلا نژاد هیمالین چطوره ؟

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط pedram9 نمایش پست ها
    سلام سوالاتی داشتم

یک فروشنده رو میشناسمک که بهم گفت :
    گربه زیر 3 ماه نخر چون گربه زیر 3ماه امکان تلفاتش بیشتره و به این خاطره که اکثرا فروشنده ها زیر 3 ماه میخوان بفروشن
    همچنین گربه تا 3 ماهگی باید شیر بخوره
    و همچنین رنگ چشم گربه ها زیر 3 ماه مثلا اگر آبی باشه امکانش هست وقتی 3 ماه به بالا بشن رنگ چشمشون عوض بشه
    وه مچنین امکان کر بودن چشم آبی ها زیاده چون ژنشون ناقل کری هست

چقدر صحت داره ؟
    مدیر animal lover به درستی جوابتونو دادن
    در مورد بچه گربه ها تقریبا همشون چشم ابی به دنیا میان و بعد تغییر رنگ میدن
    در مورد ناشنوایی ببشتر این اتفاق در مورد گربه های سفید با چشمهای دو رنگ می افته و به قول دوستمون ۵۰_۵۰هست و اصلا قطعی نیست
    شما گربه نژاد دار میخواین حتما؟

شماره عضویت
    7802
    میانگین پست در روز
    0.06
    من اطلاعات زیادی ندارم چه فرقی بین نژاد دار و .. هست

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    ممننون
    وقتی متاسفانه کسی برای واگذاری ندار ه باید خرید ( اگه کسی برای واگذاری میشناسید معرفی کنید بهم )
    دوست عزيز ، اينهمه مورد واگذاري هست هم توي انجمن، دوستان و negin جان زحمتشو ميكشن ، هم توي پيجهاي حمايتي !!!! بخدا كه رنگو شكل و نژاد ، در مقابل نيت بزرگ حاميان كه نجات بچه هاي بي سرپرست از كوچه و خيابون و حمايت كردنشونه ، انقدرها أهميت نداره!!!مهم اينه كه دردي از اين بچه ها دوا بشه ، وگرنه همه حيوانات با هر نژادي عزيز و دوست داشتين و نياز دارن دست محبتي روي سرشون كشيده بشه!

گربه های هیمالین چشم آبی چطور ؟
    کلا نژاد هیمالین چطوره ؟
    دوست عزيز اينهمه موردواگذاري توي پيجهاي حمايتي و همين انجمن هست كه neginجان و بقيه دوستان زحمتشو ميكشن! بخدا كه رنگ و نژاد وشكل در مقابل هدف بزرگ حاميان كه نجات اين بچه ها از كوچه و خيابون و سرپرستيشونه ، انقدرها أهميت نداره!!! هر حيواني با هر نژادي عزيز و دوست داشتنيه . مهم اينه كه دردي ازين بچه ها دوا بشه و نياز دارن دست محبتي روي سرشون كشيده بشه....

من اطلاعات زیادی ندارم چه فرقی بین نژاد دار و .. هست
    گربه هاي هيمالين مثل بقيه گربه ها اگه مشكل ژنتيكي نداشته باشن سالمن و ناشنوايي يه عامل ژنتيكيه كه براي هر نژادي احتمال وقوعش هست
    اين قضيه نژاد و بي نژاد ، ماركيه كه خود انسانها براي ارزش دار و بي ارزش كردن به حيوونا ميزنن ، مثل تبعيض نژادي بين انسانها!!
    گربه هاي پرشين ، هيمالين .... به خاطر أصالت و قدمتي كه از تاريخچه پيدايششون به دست اومده و خصوصيات أخلاقي و زيبايي خاصي كه دارن ، خواهان زياد دارن و به خاطر اين ارزشگذاري ميشن. . باز هم عرض ميكنم ، مهم نيت خيرتونه ، هر گربه اي حتي خيابوني بالاخره أصل و نسبي داره ، منتها به عده اي بها داده ميشه و عده اي نه . همه حيوانات عزيزن
    ویرایش توسط animal lover : 16th July 2015 در ساعت 02:01 PM

شماره عضویت
    7802
    میانگین پست در روز
    0.06
    برای من اصل و نسب مهم نیست به نظرم معنایی نداره
    چیزی که آفریده ی خدا هست اصل و نسب داره چون یک خالق بی نقص داره .

چطوری میشه کر بودن گربه یا نبودنش رو تشخیص بدم ؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    برای من اصل و نسب مهم نیست به نظرم معنایی نداره
    چیزی که آفریده ی خدا هست اصل و نسب داره چون یک خالق بی نقص داره .

چطوری میشه کر بودن گربه یا نبودنش رو تشخیص بدم ؟
    غير از ازمايشأتي كه كلينيك انجام ميده ، با صدا زدن و حركات مختلف ميتونيد عكس العملشو چك كنيد، خيلي راحته

تیم مترجمین میهن پت elio tala آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    elham nemati
    علایق
    همه حیوانات و طبیعت
    تخصص
    مترجم زبان انگلیسی ..کاشت ناخن
    حیوان خانگی
    گربه خرگوش
    شماره عضویت
    11275
    میانگین پست در روز
    0.44
    من هم یه مطلب اضافه میکنم من یه گربه چشم دو رنگ دارم که دوتا گوشش شنواییش عالیه یه دو رگه هیمالین پرشین هم دارم که اونم سالمه اینارو گفتم اینم بگم که واگذاریم پیدا میشه اگه اولا صبر باشه دوم اینکه فقط دنبال خوشکلیشونو سن کمشون نباشید اگه حیوون دوست باشید تو سن زیادم عاشقشونید و بهشون میرسید من این گربه اواتارم 4 سالشه هیچکش قبولش نمیکرد اما من اوردمش و میبینم که خیلیم با یه گربه کم سن و سال فرقی نداره و بازم باعث شادی روح ادم میشه.به قول دوستان قضیه سلامتی و گوش و چشم همیشه ثابت نیست و 50 50 هست.تو کشور ما متاسفانه فقط مو بلندا ارزش گذاری میشن در صورتی که تو کشورایی مثل انگلیس و المان حتی ترکیه همین نژاد مو کوتاه یا به اصطلاح بعضی آدمها خیابونیا هم قیمت بالایی دارن چون تو بیشتر کشورا حیوونا به عنوان همدم خریداری میشن نه به عنوان یه دکوری .ببخشید دوباره نظرمو اعلام کردم.اگر میخواید گربه بخرید خواهش میکنم زیر 3 ماه نخرید تا کامل شیرشو بخوره ممنونم
    هزار بار عاشق موجودیم که از زبانش برای مهر ورزیدن استفاده کرد نه برای زخم زدن.

تیم مترجمین میهن پت elio tala آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    elham nemati
    علایق
    همه حیوانات و طبیعت
    تخصص
    مترجم زبان انگلیسی ..کاشت ناخن
    حیوان خانگی
    گربه خرگوش
    شماره عضویت
    11275
    میانگین پست در روز
    0.44
    سلام اومدم تشکر کنم از دوستان و بگم که من گربه پرشینمو بردم دامپزشک اون تشخیص داد مایت داره و کلی بهش رسیدگی کردن موهاشم شیو کردن گفتن بهتره شیو بشه.خلاصه که حال دخترمون خوبه و الان خوشحالم که بردمش دامپزشک اینقد خوشحالم که خواستم به شمام بگم.ممنونم
    هزار بار عاشق موجودیم که از زبانش برای مهر ورزیدن استفاده کرد نه برای زخم زدن.

تیم مدیریت کل سایت RAMIN آواتار ها
    شماره عضویت
    2499
    میانگین پست در روز
    4.44
    نقل قول نوشته اصلی توسط elio tala نمایش پست ها
    سلام اومدم تشکر کنم از دوستان و بگم که من گربه پرشینمو بردم دامپزشک اون تشخیص داد مایت داره و کلی بهش رسیدگی کردن موهاشم شیو کردن گفتن بهتره شیو بشه.خلاصه که حال دخترمون خوبه و الان خوشحالم که بردمش دامپزشک اینقد خوشحالم که خواستم به شمام بگم.ممنونم
    الهام خانم , خدا رو شکر که حال گربتون خوبه

امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشه

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط elio tala نمایش پست ها
    سلام ، خداروشكر كه رسيدگي كردين. مشخص بود با علايمي كه ازش گفتيد حتما به يكي از بيماريهاي پوستي مبتلاست

صفحه 189 از 313 نخستنخست ... 89139179187188189190191199239289 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)