فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,625
لایک لایک:  2,108
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 180 از 315 نخستنخست ... 80130170178179180181182190230280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,791 به 1,800 از 3145

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    سپيده قاسمي
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    10241
    میانگین پست در روز
    0.07
    نمیدونم واقعا چیکار کنم صدای میوهاش واقعا اذیتم میکنه و ناراحت حس میکنم دارم در حقش بدی میکنم از طذفی این بچه نوزادرم دادم بهش مسیولیتش و هزار برابر کردم تی کوچه خیابون

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    قصدتون اینه بعده رها سازی گربه مادر و بچه اش اون گربه نوزادم باهاشون رها کنید؟مطمئن هستید که نگهش میداره؟
    دوسته عزیزم یه چند روز دیگه تحمل کنید سروصداشون میدونم خیلی خیلی سخته ولی این کارتون رو ناتمام نزارید ممنون ازتون

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپيده قاسمي نمایش پست ها
    نمیدونم واقعا چیکار کنم صدای میوهاش واقعا اذیتم میکنه و ناراحت حس میکنم دارم در حقش بدی میکنم از طذفی این بچه نوزادرم دادم بهش مسیولیتش و هزار برابر کردم تی کوچه خیابون
    مادر از بچه جدا نميشه ، اگه خيلي سرو صدا ميكنه بزاريد بره بيرون ، ميره يه گشتي دنبال جفت ميزنه و بر ميگرده ، ولي خوب اگه خيلي تو حالو هواي خودش باشه ممكنه ديگه نياد!!!ميتونيد همين حالا اگهي واگذاري براي هر سه بزاريد تا خيالتون از بابت اينده و مشكلات احتمالي راحت باشه ، هرسه در كنار هم . شايد سرپرست جديد إمكان عقيم كردنشو داشته باشه . شما فعلا سعيتون براي درمان انجام بديد تا بعد

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    سپيده قاسمي
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    10241
    میانگین پست در روز
    0.07
    گربه مادر گربه ای نیس که خونگی بشه با آدما خوبه اما با رفتارایی که داره معلومه خنرو دوست نداره توی کوچه خودمون و اطرافش همیشه میگرده.حقیقتا ازینکه ازش مراقبت میکنه تقریبا میتونم بگم آره چون دیشبم از توی کارتن برش داشت برد یه کنج کمد دیواری و بچه بزرگش تا میاد حمله کنه بهش باهاش حرف میزنه قشنگ جداشون کرده توی کارتن میره به نوزاده شیر میده میاد بیرون با اونیکی بازی میکنه من دوتا نگرانی دارم بعد رها شدنش یک اینکه این گربه نوزاد مثل این بچه دوروز دیگه که جون کرفت مثل همه گربه عفونت بگیره و دوم اینکه این بچه بزرگ از دیروز تاحالا که مادره به اون نوزاد هشیر میده دیگه من ندیدم سینه مادرشو بگیره نمیدونم وقتش بود که از شیر گرفته بشه یا نه و اینکه بزرگترین ترسم اینکه اینا برن توی خیابون خصوصا بچه بزرگع دستی شده باشه و این براش خیلی خطرناکه یعنی آدم براحتی میتونه بگیرتش نمیدونم واقعا خستم کردن نه اینکه بدم بیادا اما فهمیدم که دیگه از پسش برنمیام چون واقعا اذیت میشم کسیم نیس از آدم حمایت کنه تک و تنها خیلی سخته وقتی میشینم باخودم جند روزه آتی و بهش فک میکنم همش فکرای ناجور میاد تو ذهنم میگم نکنه کوچیکه بمیره نکنه بزرگه نتوونه از پسه خودش بربیاد نکنه مادرآداب خیابون زیستیش فراموش بشه و هزارتا فکر دیگه که دیوانم کرده

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    آزاده
    حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    12675
    میانگین پست در روز
    0.03
    بچه ها کمک..
    دمای خونه باید چجوری باشه؟؟
    یه گربه ی پرشین 7 ماهه دارم ، تو خونمون همیشه کولر روشنه
    بد نیست واسش؟

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپيده قاسمي نمایش پست ها
    گربه مادر گربه ای نیس که خونگی بشه با آدما خوبه اما با رفتارایی که داره معلومه خنرو دوست نداره توی کوچه خودمون و اطرافش همیشه میگرده.حقیقتا ازینکه ازش مراقبت میکنه تقریبا میتونم بگم آره چون دیشبم از توی کارتن برش داشت برد یه کنج کمد دیواری و بچه بزرگش تا میاد حمله کنه بهش باهاش حرف میزنه قشنگ جداشون کرده توی کارتن میره به نوزاده شیر میده میاد بیرون با اونیکی بازی میکنه من دوتا نگرانی دارم بعد رها شدنش یک اینکه این گربه نوزاد مثل این بچه دوروز دیگه که جون کرفت مثل همه گربه عفونت بگیره و دوم اینکه این بچه بزرگ از دیروز تاحالا که مادره به اون نوزاد هشیر میده دیگه من ندیدم سینه مادرشو بگیره نمیدونم وقتش بود که از شیر گرفته بشه یا نه و اینکه بزرگترین ترسم اینکه اینا برن توی خیابون خصوصا بچه بزرگع دستی شده باشه و این براش خیلی خطرناکه یعنی آدم براحتی میتونه بگیرتش نمیدونم واقعا خستم کردن نه اینکه بدم بیادا اما فهمیدم که دیگه از پسش برنمیام چون واقعا اذیت میشم کسیم نیس از آدم حمایت کنه تک و تنها خیلی سخته وقتی میشینم باخودم جند روزه آتی و بهش فک میکنم همش فکرای ناجور میاد تو ذهنم میگم نکنه کوچیکه بمیره نکنه بزرگه نتوونه از پسه خودش بربیاد نکنه مادرآداب خیابون زیستیش فراموش بشه و هزارتا فکر دیگه که دیوانم کرده

دوسته عزیزم اگر کسی هست ازون بچه گربه کوچیکتر نگهداری کنه بهتره واگذارش کنید ولی اون مادر و بچه رو تا پایان خوب شدن بچه نگهدارید و بعد رهاشون کنید تو این چند روز مطمئن باشید تغییری در اداب خیابان زیستیشون ایجاد نمیشه و میتونن برگردن خیابون شما بهترین کارو کردین نگران نباشید

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط Princess Azadeh نمایش پست ها
    بچه ها کمک..
    دمای خونه باید چجوری باشه؟؟
    یه گربه ی پرشین 7 ماهه دارم ، تو خونمون همیشه کولر روشنه
    بد نیست واسش؟
    دوسته عزیز گربه پرشین با پوشش زیادی که داره زیاد گرمش میشه کولر مشکلی براش پیش نمیاره تازه دوست هم داره نگران نباشید ...اگه بتونید موهاشو تو این فصل کوتاه کنید خیلی بهتر هم هست

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    آزاده
    حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    12675
    میانگین پست در روز
    0.03
    ممنون
    آخه من بوشهرم و اینجا کولر اسپلیت همش روشنه ترسیدم واسش خوب نباشه
    دوس دارم کوتاه کنم مخصوصا حالا که سه قسمتش یکم پیچ خورده تو هم نمیشه شونش کرد
    چجوری کوتاه میکنن؟؟ بیهوش میکنن؟؟

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط Princess Azadeh نمایش پست ها
    ممنون
    آخه من بوشهرم و اینجا کولر اسپلیت همش روشنه ترسیدم واسش خوب نباشه
    دوس دارم کوتاه کنم مخصوصا حالا که سه قسمتش یکم پیچ خورده تو هم نمیشه شونش کرد
    چجوری کوتاه میکنن؟؟ بیهوش میکنن؟؟
    پس اگه گره خورده حتما ببریدش کلینیک کوتاه کنید موهاشو
    اگه اروم باشه بیهوش نمیکنن ولی اگه گربه بیقراری کنه و اذیت کنه بیهوش میکنن یا ارام بخش میزنن

کاربر جدید memo96 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    Melika
    علایق
    Animals
    تخصص
    Electrical EngiNeerinG
    حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    4611
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام دوستان.میخوام از دو تا بچه گربه dsh نگه داری کنم..خواهر برادرند.دو ماهشونه.میگن باید عقیمشون کنم...
    به نظرتون کار درستیه؟هر کی یک نظری داشت

کار وحشیانه ای نیس؟باید چه کار کنم؟

صفحه 180 از 315 نخستنخست ... 80130170178179180181182190230280 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)