فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,613
لایک لایک:  2,101
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 174 از 313 نخستنخست ... 74124164172173174175176184224274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,731 به 1,740 از 3122

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت kamkar آواتار ها
    تخصص
    معماری
    حیوان خانگی
    پیشولی :)
    شماره عضویت
    9816
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام.
    گربه ی من خیلی پر سر و صدا شده. راه میره میو میو میکنه. قبلاً خیلی ساکت تر از الان بود. الان جداً پر سر و صدا شده. چیکار کنم؟ میوهاشم اکثراً از نوع ناله مانند گدایی برای غذائه.

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    سلام.گربتون نره؟چن ماهشه؟خيلي خودشو به در وديوارميماله ،يا دوست داره دائم نوازشش كنيد؟شروع بلوغه وسرو صداهاش بيشترم ميشه.اگه ماده هم هست توي دوران بلوغ سرو صدا داره ولي كمتراز نر.اگه به نظرتون سالمه و خوراكش خوبه،همون دوره بلوغشه

تخصص
    معماری
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9816
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام. گربه م عقیم شده. یک سال و نیمشه و نره
    ولی جدیدا بیشتر دماغ و صورتش رو میماله به دست و صورتم و در و دیوار.
    اره شیطونی و بازی هاش رو داره. غذا هم خوب میخوره ولی یه حالت بی قراری هم داره گاهی وقت ها و جدیداْ فرش و وسیله ها رو بیشتر از قبل اسکرچ میکنه

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    چند وقته عقيم شده؟بيشتر گربه ها بعد از عقيم شدن هم ، رفتار بلوغ و فحليشون رو دارن ،حتما دُمشو بالا ميگيره و بيشتر هم سر و صورتش روبه لبه هاي تيز دور ديوار ميماله؟!؟

تخصص
    معماری
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9816
    میانگین پست در روز
    0.04
    وای اره دقیقاً خیلی این کار رو میکنه
    اون موقع که عقیمش کردن پیش من نبوده ولی فکر کنم 6-7 ماهگی بوده و بعد بلوغ عقیم شده. یعنی حرکاتش عادیه و نیازی نیست من کاری کنم؟ این رفتار چقدر طول میکشه؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamkar نمایش پست ها
    وای اره دقیقاً خیلی این کار رو میکنه
    اون موقع که عقیمش کردن پیش من نبوده ولی فکر کنم 6-7 ماهگی بوده و بعد بلوغ عقیم شده. یعنی حرکاتش عادیه و نیازی نیست من کاری کنم؟ این رفتار چقدر طول میکشه؟
    احتمالا قبل از بلوغ عقيم شده.سن بلوغ براي ماده ها ٦-٧ماهگي و براي نرها به طور متوسط از ١١ماهگي به بعده.مگه اينكه شرايط زندگيش طوري باشه كه ماده زياد دور و برش باشه،كه بلوغ زود رس براشون پيش مياد(جو ميگيرتشون)
    مشكل خاصي نيست و از شمام كاري برنمياد،ديگه اين رفتارها مربوط به تغييرات هورمونيه ، عقيم شده ونشده هم فرقي نميكنه.البته مورد شما كه خيلي خوبه،بعضيا به خاطر ادرارپاشيدن گربه نرشون ،عقيم شون ميكنن ولي بعد ازجراحي بازم اون رفتار رو دارن....شما فقط كمتر نوازشش كنيد،چون حالتشو تشديد ميكنه ...هر ٣-٤هفته يه بار فحل ميشن

کاربر جدید PUZZLE آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    محمد رضا رحمانی
    شماره عضویت
    12096
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام
    من یک گربه 25 روزه دارم میخواستم بودن تا چه موقعی باید الت تناسلی و مقعدشو برای ادرار و مدفوع با پنبه و پارجه نرم بمالم؟یعنی تا چه سنی باید این کار انجام بشه؟ (البته جدیدا بعضی اوقات ادرار رو میکنه واسه خودش)

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    سلام.چون مادر ندارن ،بهتره نهايتا تا دو ونيم ماهگي اينكارو انجام بديد،ولي هرچقد سن شون بيشتر بشه ،نيازي نيست به شدت أوليه اينكارو بكنيد.ضمنا بعد از هروعده غذا، شكمشونوتا پنج دقيقه با دستمال نرم به صورت دوراني اروم مالش بديد،به الت تناسلي و مقعد شون هم خيلي فشار وارد نكنيد

تخصص
    معماری
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9816
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام
    حدود دو هفته ست که نشانه های الرژی به گربه تو مادرم ایجاد شده. دکتر رفت، بهش قرص داد ولی گفت که باید عامل الرژی زا رو حذف کنی و قرص فاید نداره. مادرم رابطه ش با کرانچی رو هم خیلی محدود کرد ولی متاسفانه حالش بهتر نشده که هیچ، بدتر هم شده. تو اینترنت هم سرچ کردم اکثراً گفته بود که فردی که الرژی داره نباید با گربه تو یه خونه باشه.
    میخواستم ببینم راه دیگه ای وجود نداره؟ مادرم الان قرص میخوره و قرار شده دوباره بره دکتر ولی از اون ور میخاستم ببینم میتونیم عوامل الرژی زا رو کم کنیم؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamkar نمایش پست ها
    سلام
    حدود دو هفته ست که نشانه های الرژی به گربه تو مادرم ایجاد شده. دکتر رفت، بهش قرص داد ولی گفت که باید عامل الرژی زا رو حذف کنی و قرص فاید نداره. مادرم رابطه ش با کرانچی رو هم خیلی محدود کرد ولی متاسفانه حالش بهتر نشده که هیچ، بدتر هم شده. تو اینترنت هم سرچ کردم اکثراً گفته بود که فردی که الرژی داره نباید با گربه تو یه خونه باشه.
    میخواستم ببینم راه دیگه ای وجود نداره؟ مادرم الان قرص میخوره و قرار شده دوباره بره دکتر ولی از اون ور میخاستم ببینم میتونیم عوامل الرژی زا رو کم کنیم؟
    سلام.سوالتونوبايد از پزشك إنساني بپرسيد.منم اين مشكلو داشتم.ولي كسايي كه گربه يا سگ دارن اكثرا به اين الرژي مبتلا ميشن،كه علتش به خاطر موي حيوون نيست ،به خاطر پروتئين موجود توي ادرار،پوسته خشك بدن (شوره) وبزاقشونه. ضمنا الان فصل گرده افشانيه و الرژي مادرتون بي حكمت نيست. اگه ميتونن يه مدت ارتباطشون رو باگربتون كه احتمالا توي اتاق نگهش ميداريد محدود كنن،از ماسك و دستكش هم استفاده كنن،محيطو دائم با اسفندو كُندر ضدعفوني كنيد ولي شايد به خاطر گرده گل باشه....

صفحه 174 از 313 نخستنخست ... 74124164172173174175176184224274 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)