فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  3,609
لایک لایک:  2,100
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 153 از 312 نخستنخست ... 53103143151152153154155163203253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,521 به 1,530 از 3116

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط joolie نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم، گربه ی شما هم میاد رو بدنتون دستاشو فشار بده ؟ ژولی چند وقته که هر روز وقتی دراز میکشم میپره روم و شروع میکنه ماساژ دادن !! مثل خر خر کردن گربه هاست؟ یعنی احساس رضایته یا چی؟ به نظرم کار بامزه ای میاد اما میخواستم مطمئن شم چون فیلمایی دیدم از گربه ها که همین کارو میکنن اما میخواستم بدونم دقیقا منظورشون چیه !!؟؟

دقیقا منظورش اینه که عاشقتونه و کاملا راضی و خوشحاله...
    گربه ها با مادرشون اینجوری رفتار میکنن معمولا و این کار از روی خوشی و رضایته

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    ای جانم ممنون از جوابت دوست عزیز، خیلی خوشحالم
    شش ماه طول کشیده یعنی تا باهام دوست شه یعنی !!! چون تازه چند وقته این کارو میکنه. دو ماه اول که تازه آوردمش پیش خودم همش پشت تلویزیون یا زیر میز قایم میشد !!! میبینم که روز به روز داره بیشتر عادت میکنه ...

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    سارا
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    سازه های هیدرولیکی
    حیوان خانگی
    سگ، گربه، همستر، خرگوش، جوجه، مرغ و خروس، اردک و ...
    شماره عضویت
    10565
    میانگین پست در روز
    0.03
    سلام دوستان گل و نازنینم.
    میدونم سوال من شاید ربطی به تاپیکتون نداشته باشه ولی دارم دیوونه می شم.
    من حیوان خانگی ندارم بخاطر شاغل بودن و وابستگی عاطفی شدید بهشون اما تمام منطقه خودمون سگ ها و گربه هارو غذارسانی می کنم.
    سوال من اینه:
    یکی از همین بچه گربه های لوس و ملوسی که تو منطقه ما هستش از وقتی بسیار کوچولو موچولو بوده تو حیاط ما بوده و حتی وارد خونه میشه و بازی می کنه. متاسفانه یه گربه بزرگ اومده بود و در غیاب من چشم لوسی خانومو زخمی کرده. متاسفانه لوسی اجازه نمیده بگیریمش و روز بروز وضعیت چشمش داره بدتر میشه و قرنیه اش آسیب دیده.
    چیکار باید بکنم. فکر اینکه چشم زیباشو از دست بده دیوانم می کنه.
    منتظر کمکتون هستم.
    گاندی: ميزان مدنيت هر جامعه اي را از رفتار مردم آن جامعه با حيوانات ببینید

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    اگه چشمش اسیب دیده بر اثر ضربه و جراحت حتما باید توسط دامپزشک معاینه و درمان بشه هرچی بگذره شرایطش بدتر میشه و عفونت میکنه اگر خودتون نمیتونید بگیریدش از بقیه کمک بگیرید کدوم شهر هستین؟

کاربر فعال srahas آواتار ها
    شماره عضویت
    6988
    میانگین پست در روز
    0.33
    تو یک سبد در دار براش گوشت بذارین وقتی کامل رفت تو سریع درشو ببندین و محکم کنید تا در نره...بعد ببریدش دامپزشکی..اونا خودشون آرامبخش میزنن و درمانش میکنن..اگه خودتون نمیتونین از اطرافیان کمک بگیرین..با توجه به اینکه میاد تو خونه راحت میتونید گیرش بندازین...فقط اگه جیغ جیغ کرد نترسید و سبدو ول نکنید که در بره...ماشین هم آماده باشه که سریع ببریدش...مرسی

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    سارا
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    سازه های هیدرولیکی
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10565
    میانگین پست در روز
    0.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    اگه چشمش اسیب دیده بر اثر ضربه و جراحت حتما باید توسط دامپزشک معاینه و درمان بشه هرچی بگذره شرایطش بدتر میشه و عفونت میکنه اگر خودتون نمیتونید بگیریدش از بقیه کمک بگیرید کدوم شهر هستین؟
    من اهوازم و متاسفانه در زمینه گربه بسیار ضعیفن. چندین مورد کیس تصادفی بردم پیششون یکی رو که با دوز اشتباه بیهوشی ناخواسته یوتانایز کردن. واسه بقیه هم کاری نکردن.
    اگر لازم باشه دامپزشک رو میارم خونه چون میترسم فرار کنه و آواره شه دخملکم.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    سارا
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    سازه های هیدرولیکی
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10565
    میانگین پست در روز
    0.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط srahas نمایش پست ها
    تو یک سبد در دار براش گوشت بذارین وقتی کامل رفت تو سریع درشو ببندین و محکم کنید تا در نره...بعد ببریدش دامپزشکی..اونا خودشون آرامبخش میزنن و درمانش میکنن..اگه خودتون نمیتونین از اطرافیان کمک بگیرین..با توجه به اینکه میاد تو خونه راحت میتونید گیرش بندازین...فقط اگه جیغ جیغ کرد نترسید و سبدو ول نکنید که در بره...ماشین هم آماده باشه که سریع ببریدش...مرسی
    مرسی عزیزم. آخه فکر کنم تو گردشای بیرون از خونش باردار شده. حدوداً 4-5 ماهشه. میترسم بش استرس وارد شه بچه هاش تو شکمش از بین برن و عفونت کنه. از طرفی خودش میاد سمت من و خودشو به من میزنه اما نمیذاره من نازش کنم. ممکنه مال بلوغش باشه؟
    خیلی نگرانم. ممنونم از محبتتون.
    تا بتونم ببرمش استفاده از قره یا پماد خاصی امکان پذیر هستش؟

کاربر جدید
    شماره عضویت
    10892
    میانگین پست در روز
    0.01
    با سلام و خسته نباشید به همه دوستداران موجودات زنده .
    حدود دو هفته پیش در حیاط خانه با بچه گربه ای مواجه شدم که هنوز چشمهایش بسته و در چاله ای انداخته شده بود و بسیار بی قرار بود با خود اندیشیدم شاید مادرش برگردد ولی برنگشت خیلی دلم سوخت و تصمیم به بزرگ کردن بچه گربه گرفتم مشکل عمده من کارمند بودن من است صبح تا ظهر و عصر تا شب سرکار هستم و به میزان کافی نمی توانم کمکش کنم و روزی 3 بار نهایتا چهار بار شیر می خورد الان چند روزی هست که چشمهایش باز گردیده و من احساس می کنم بخاطر تغذیه نحیف شده از طرف دیگر من ساکن شهرستان کوچکی هستم که کمتر انسان دلسوزی نسبت به حیوانات وجود دارد من مرتباً بخاطر اینکه به آن بچه گربه یتیم غذا می دهم مورد نکوهش قرار میگیرم . به خاطر رضای خدا اگر می توانید به داد بچه گربه بیچاره برسید. می ترسم بخاطر آنروز که جسم بیجانش را بیابم.

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.kh82 نمایش پست ها
    مرسی عزیزم. آخه فکر کنم تو گردشای بیرون از خونش باردار شده. حدوداً 4-5 ماهشه. میترسم بش استرس وارد شه بچه هاش تو شکمش از بین برن و عفونت کنه. از طرفی خودش میاد سمت من و خودشو به من میزنه اما نمیذاره من نازش کنم. ممکنه مال بلوغش باشه؟
    خیلی نگرانم. ممنونم از محبتتون.
    تا بتونم ببرمش استفاده از قره یا پماد خاصی امکان پذیر هستش؟
    دوسته عزیز نگرانش نباشید اگه 4-5 ماهشه که حامله نیست ...بگیریدش و زودتر به دامپزشک نشونش بدین اسیب اگه دیده باشه چشمش ما نمیتونیم کاری بکنیم و حتما باید دامپزشک معاینه اش کنه...

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab2814 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید به همه دوستداران موجودات زنده .
    حدود دو هفته پیش در حیاط خانه با بچه گربه ای مواجه شدم که هنوز چشمهایش بسته و در چاله ای انداخته شده بود و بسیار بی قرار بود با خود اندیشیدم شاید مادرش برگردد ولی برنگشت خیلی دلم سوخت و تصمیم به بزرگ کردن بچه گربه گرفتم مشکل عمده من کارمند بودن من است صبح تا ظهر و عصر تا شب سرکار هستم و به میزان کافی نمی توانم کمکش کنم و روزی 3 بار نهایتا چهار بار شیر می خورد الان چند روزی هست که چشمهایش باز گردیده و من احساس می کنم بخاطر تغذیه نحیف شده از طرف دیگر من ساکن شهرستان کوچکی هستم که کمتر انسان دلسوزی نسبت به حیوانات وجود دارد من مرتباً بخاطر اینکه به آن بچه گربه یتیم غذا می دهم مورد نکوهش قرار میگیرم . به خاطر رضای خدا اگر می توانید به داد بچه گربه بیچاره برسید. می ترسم بخاطر آنروز که جسم بیجانش را بیابم.

دوسته عزیزم به حرف مردم توجه نکنید ...شما باید اون چیزی و اون کاری که فکر میکنید درسته انجام بدین ... مطمئن باشید جواب این محبتتون رو هم میبینید....
    این بچه رو پناه بدین و تا زمانی که حداقل جون بگیره بهش برسید....ممنون

صفحه 153 از 312 نخستنخست ... 53103143151152153154155163203253 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)