فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,615
لایک لایک:  2,103
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 151 از 313 نخستنخست ... 51101141149150151152153161201251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,501 به 1,510 از 3126

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط joolie نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز ژولی رو بردم برای قرص ضد انگل گفتم کمی اصلاحش کنن. دکتر بهش آرامبخش زد و الان آوردم خونه. میبینم که چشماش چپ شده یه جور خاصی شده. دکتر گفت که طول میکشه تا به حالت عادی برگرده. فعلن تو باکسش گذاشتم چون تلوتلو میخوره. این حالت چشماش به نظرتون طبیعیه ؟ به دکتر زنگ زدم فعلا جواب نمیده
    چند ساعته اینجوریه؟الان بگین حالش چطوره؟

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    الان حالش خیلی بهتر شده. بالاخره دکتر رو پیدا کردم و گفت طبیعیه !! اما من هر جا درمورد عوارش این داروها خوندم چیزی درمورد چشم ننوشته بود!! دکتر گفته بود سه چهار ساعت طول میکشه تا نرمال شه. اما الان هشت نه ساعت گذشته تازه داره رو به نرمال شدن میره. تا یکی دو ساعت پیش تلو تلو میخورد اما الان خوب راه میره . چند بار هم پرید خوب بود اما معلومه که یه کم تعادل نداره. الان نمیدونم بهش چیزی بدم بخوره یا نه. دکتر گفته بود تا عصر نده. الان نمیدونم بدم یا نه. چون هنوز اثر دارو رو میبینم

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط joolie نمایش پست ها
    الان حالش خیلی بهتر شده. بالاخره دکتر رو پیدا کردم و گفت طبیعیه !! اما من هر جا درمورد عوارش این داروها خوندم چیزی درمورد چشم ننوشته بود!! دکتر گفته بود سه چهار ساعت طول میکشه تا نرمال شه. اما الان هشت نه ساعت گذشته تازه داره رو به نرمال شدن میره. تا یکی دو ساعت پیش تلو تلو میخورد اما الان خوب راه میره . چند بار هم پرید خوب بود اما معلومه که یه کم تعادل نداره. الان نمیدونم بهش چیزی بدم بخوره یا نه. دکتر گفته بود تا عصر نده. الان نمیدونم بدم یا نه. چون هنوز اثر دارو رو میبینم
    به نظره من تا حالتش عادی نشه چیزی بهش نده فقط اب بزار براش....کاش نمیزاشتی ارامبخش بزنن این داروها عوارض داره برای حیوون بیچاره....

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    ممنون
    موافق نبودم خود دکتر هم سعیشو کرد که آرامبخش نزنه اما اصلا نمیزاشت دست بزنیم به لای دستا و پاهاش. متاسفانه مجبور بودیم اصلاحش کنیم چون بین دست و پاش خیلی مو گلوله شده بود. متاسفانه از قبل بد شونه کشیده بودنش و از اول این گلوله ها لای موهاش بود. تو این شش ماه خیلی تلاش کردم که با شونه کردن گلوله ها رو باز کنم اما نشد و دیگه ترسیدم که مشکل ایجاد کنه. دیگه این شد که تصمیم به اصلاح گرفتم. خیلی حساسه اصلا نمیزاره دست به پاهاش و شکمش بزنیم. دیگه فکر نکنم ببرمش برای اصلاح !! واقعا اون حال بی حالش ناراحت کننده بود

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    مهرداد حسینی
    شماره عضویت
    10783
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    مطمئن هستین فحل شده؟
    شاید اون گربه رو دوست نداره یه گربه نر دیگه براش پیدا کنید و بهش زمان بدین اهسته اهسته بهش نزدیک بشه

مطمعنم فحله اول دادمش به يكي كه بعد از چند روز اوردش گفت حتي به بچه گربه هم اجازه نميده بره سمتش چنگ زد بهش بعد چند روز دوباره فحل شد همون گربه رو ايندفعه اوردم پيش خودم بازم اونو دادم رفت باز دو روز پيش ديدم فحل شد يه نر ديگه اوردم ولي بازم وقتي كه از دور ميبينتش شروع ميكنه فيش فيش كردن در مورده فحليش كه بخام اتمينان بدم بايد بگم ميو ميو ميكنه حي قلت نيزه يا پاهاشو مياره ركاب ميزنه و صدا ميده و بيقراري ميكنه اينقذر بي قراري ميكنه كه كلافم كرده باعث خجالتم شده اهل خونه ميگن جم كن دختر بي حياتو :)

کاربر اخراج شده
    علایق
    هنر-حیوانات
    تخصص
    گرافیک
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    8739
    میانگین پست در روز
    0.15
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    خیلی دلایل ممکنه داشته باشه....فحل نشده دوباره؟غذاش و اشتهاش خوبه ؟حیوون جدیدی نیاوردین؟
    نه فحل نشده علائم فحلی نداره اشتهاشم خوبه نه حیوون جدیدی هم نیووردیم فکر کنم به خاطر بچه هاش عصبی شده

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    مهرداد حسینی
    شماره عضویت
    10783
    میانگین پست در روز
    0.01
    مطمعنم فحله اول دادمش به يكي كه بعد از چند روز اوردش گفت حتي به بچه گربه هم اجازه نميده بره سمتش چنگ زد بهش بعد چند روز دوباره فحل شد همون گربه رو ايندفعه اوردم پيش خودم بازم اونو دادم رفت باز دو روز پيش ديدم فحل شد يه نر ديگه اوردم ولي بازم وقتي كه از دور ميبينتش شروع ميكنه فيش فيش كردن در مورده فحليش كه بخام اتمينان بدم بايد بگم ميو ميو ميكنه حي قلت نيزه يا پاهاشو مياره ركاب ميزنه و صدا ميده و بيقراري ميكنه اينقذر بي قراري ميكنه كه كلافم كرده باعث خجالتم شده اهل خونه ميگن جم كن دختر بي حياتو :)

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط sitedaneshjo نمایش پست ها

با بچه گربه که خیلی از گربه های بالغ به هیچ عنوان دوست نمیشن ....باید اجازه بدین با همین شرایط که میگین پیش یه گربه ی نر بمونه چاره ای ندارین...و مطمئن باشین چفت گیری اتفاق می افته....یکی از گربه های من با گربهی نری جفت گیری کرد که مطمئن بودم الان همدیگه رو میزنن به خاطر وجود مهمون مجبور شدم دوتاشونو تو اتاق بزارم و درو ببندم...فقط یک ساعت!!!! بعد گربه ی نر رو گذاشتم پیش دوستم....بعده دو هفته فهمیدم گربه ماده حامله شده!!!
    موجودات عجیبی ان...میتونید باز هم یه گربه ی نر دیگه رو بیارین یا اونو بفرستین پیشش....

کاربر اخراج شده
    علایق
    هنر-حیوانات
    تخصص
    گرافیک
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    8739
    میانگین پست در روز
    0.15
    ببخشید گربه های پرشین میتونن با گربه خیابونی جفتگیری کنن و بچه دار بشن؟؟؟

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط Anne sherli نمایش پست ها
    ببخشید گربه های پرشین میتونن با گربه خیابونی جفتگیری کنن و بچه دار بشن؟؟؟
    بله گربه ان همه اشون !! بچه هاشون میکس میشن

صفحه 151 از 313 نخستنخست ... 51101141149150151152153161201251 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)