فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,613
لایک لایک:  2,101
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 149 از 313 نخستنخست ... 4999139147148149150151159199249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,481 به 1,490 از 3122

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط p.abdifard نمایش پست ها
    سلام.بچه گربه ای هست که حدود 1 ماهش هست و میون موهاش چند تا کک دیده شده.چون این بچه گربه در شهرستان هست و پت شاپ در دسترس نیست برای درمان کک چه کار باید کرد.لطفا راهنمایی کنید.
    پویا جان به داروخانه دامپزشکی هم دسترسی نداری؟بهت گفتم پودر یا اسپری ضد کک بخر و روش مصرفشم از دکتر سرحدی بپرس

منم فردا برات پرس و جو میکنم

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    پویا عبدی فرد
    علایق
    بچه گربه و گربه،خرگوش
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10657
    میانگین پست در روز
    0.07
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    پویا جان به داروخانه دامپزشکی هم دسترسی نداری؟بهت گفتم پودر یا اسپری ضد کک بخر و روش مصرفشم از دکتر سرحدی بپرس

منم فردا برات پرس و جو میکنم
    دکتر گفتن بهتره از اسپری یا پودر استفاده نکنم چون بچم کوچیکه ممکنه خودشو لیس بزنه و مسموم شه.گفتن از داروخانه انسانی شامپوی لیندان بگیرم با اون بشورمش.نبود امکانات اینه دیگه!!!

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط p.abdifard نمایش پست ها
    دکتر گفتن بهتره از اسپری یا پودر استفاده نکنم چون بچم کوچیکه ممکنه خودشو لیس بزنه و مسموم شه.گفتن از داروخانه انسانی شامپوی لیندان بگیرم با اون بشورمش.نبود امکانات اینه دیگه!!!
    آخه شامپو لیندان هم امکان مسمومیت داره برای بچه گربه!!
    ای بابا عجب ...اگه خواستی شامپو بزنی حواست باشه زود بشوری و نزاری رو بدنش زیاد بمونه

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    پویا عبدی فرد
    علایق
    بچه گربه و گربه،خرگوش
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10657
    میانگین پست در روز
    0.07
    چطوری بشورمش؟چقدر شامپو روی بدنش بمونه؟کتیمو از دست دادم دیگه تاب از دست دادن اینم ندارم.گیج شدم.ککا هم هم اونو اذیت میکنن هم خودمون ازشون میترسیم که مبتلامون کنن.

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام دوستان
    گربه من یه ماه پیش عفونت ادراری گرفت بردم دکتر آنتی بیوتیک و ضد التهاب تجوریز کرد سه چهار روز بردم و آنتی بیوتیک تزریق کردن بهش. خیلی زود خوب و نرمال شد
    الان دوباره همونجوری شده. از یک ساعت پیش دوباره تند تند میره تو خاکش . زنگ زدم به دکترش گفت قرص پردنیزولون بگیرم روزی یه دونه بهش بدم تا سه روز
    واقعا نمیفهمم چرا عفونت ادراری میگیره . خاکشو هرروز عوض میکنم . حتی ظرف خاکشو خیلی وقتا میشورم . از اون دفعه هم دیگه بهش غذا خشک ندادم. فقط مرغ و گوشت پخته دادم

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    دوستان فکر میکنید کورتون چقدر طول میکشه تا اثر کنه ؟ الان دو ساعته که قرص رو خورده اما هنوز کم کم ادرار میکنه و هرزچندگاهی میره سر خاکش میشینه !!
    دکترش گفت اگر تا فردا علائم بهبودی رو ندیدی بیارش کلینیک. خیلی استرس دارم میترسم بیشتر از این اذیت شه
    از طرفی هم فقط دارم به این فکر میکنم که چرا دوباره اینطوری شده !!

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط joolie نمایش پست ها
    سلام دوستان
    گربه من یه ماه پیش عفونت ادراری گرفت بردم دکتر آنتی بیوتیک و ضد التهاب تجوریز کرد سه چهار روز بردم و آنتی بیوتیک تزریق کردن بهش. خیلی زود خوب و نرمال شد
    الان دوباره همونجوری شده. از یک ساعت پیش دوباره تند تند میره تو خاکش . زنگ زدم به دکترش گفت قرص پردنیزولون بگیرم روزی یه دونه بهش بدم تا سه روز
    واقعا نمیفهمم چرا عفونت ادراری میگیره . خاکشو هرروز عوض میکنم . حتی ظرف خاکشو خیلی وقتا میشورم . از اون دفعه هم دیگه بهش غذا خشک ندادم. فقط مرغ و گوشت پخته دادم

دوسیته عزیز تا جایی که میدونم این یه داروی ضد التهابه...کلا مصرف داروهای اینچنینی و کورتونی برای سگ و گربه خیلی با احتیاط باید مصرف شود....نمیدونم دامپزشک گربه اتون کیه....ولی درمان عفونت ادراری کمی طول میکشه و باید کامل انجام بشه ...در ضمن عفونت ادراری مقدار زیادی به استرس و مسایل روحی گربه هم برمیگرده...
    برای تشخیص بیماری از گربه اتون ازمایش خون گرفتن؟چون تو ازمایش خون مشخص میشه دقیقا مشکلش عفونته...
    اب مصرفی گربه اتون چقدره؟راستی اون قسمته بدنشو زیاد لیس میزنه یا نه؟
    به نظر من حتما به دامپزشک مراجعه کنید و ازش بخواین هم ازمایش خون بگیره از گربه اتون هم قسمت مقــعدشو چک کنه تا مشکل چیز دیگه ای نباشه!

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    نه آزمایش خون نگرفته. پیش دکتر والی میبرم تو سعادت آباد خیابون بهرود
    آبی که در طول 24 ساعت میخوره تقریبا نصف یک لیوانه. البته سینه مرغ پخته رو با آب مرغ جلوش میزارم که همیشه آبشو تا آخر میخوره
    آب رو هم هر دوازده ساعت یه بار عوض میکنم
    تو این دو روز اخیر سه چهار بار دیدم که لای پاشو لیس میزنه اما به نظرم طبیعی می اومد یعنی تقریبا هر روز همین قدر این کار رو میکنه
    الان از وقتی کورتون رو خورده مقدار ادرارش بیشتر شده اما هنوز طبیعی نشده . اما خیلی کمتر میره سر خاکش
    وضعیت عمومیش هم مثل روزای قبله . خوب غذا میخوره شیطونی و بازی هم میکنه. دفعه قبل هر دو دقیقه یه بار میرفت سر خاکش اما الان مخصوصا از بعد از قرصش خیلی کمتر شده. الانم که خوابیده و تقریبا دو ساعته که نرفته. اما میترسم سنگ باشه یا هر چیزی . اگه تا فردا خوب نشه فردا میگم آزمایش بگیرن. اگر خوب بشه به نظرتون بازم درخواست آزمایش بکنم ؟ چون بیست و هفتم باید برای ضد انگل برم پیش دکتر. یعنی فکر میکنید اگر به حالت عادی برگرده با این کورتون ها بازم ممکنه عفونت باشه و ... ؟
    ببخشید انقدر طولانی نوشتم. خیلی استرس دارم

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    کورتون عفونت رو از بین نمیبره فقط التهاب رو کم میکنه!!!
    به نظر دامپزشک میتونه بهتر بهتون کمک کنه ....نگران نباشید مشکل گربه اتون حل میشه...

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    درسته میدونم که کورتون ضد التهابه. منظورم اینه که اگر داروی ضد التهاب وضعیتش رو نرمال کنه حتما فقط التهاب بوده یا اینکه احتمال عفونت هم وجود داره ؟

صفحه 149 از 313 نخستنخست ... 4999139147148149150151159199249 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)