فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,624
لایک لایک:  2,107
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 147 از 314 نخستنخست ... 4797137145146147148149157197247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,461 به 1,470 از 3137

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط joolie نمایش پست ها
    دوستان ژولی تقریبا شش ماهه که فحل میشه اما الان سه ماهه که فحل نشده. یعنی جمعا شاید دو یا سه بار فحل شده. به نظرتون طبیعیه ؟
    من دو سه هفته پیش که پیش دکتر بودم ازش پرسیدم گفت مشکلی نیست. شما هم همینطور فکر میکنید؟ آیا مقاله ای در این مورد خوندید ؟
    دوسته عزیزم گربه هایی که تو خونه نگهداری میشن به خاطر نور و هوای ثابت خونه دوره های فحلیشون به هم میریزه گربه ای که بیرون خونه اس زمان های فحل شدنش به فصل گرما و نور خورشید بستگی داره ...پس گربه ی شما دقیقا سر زمان فحل نمیشه و این مشکلی نیست
    و یه نکته دیگه ایمکه گربه ای که فحل بشه و نتونه جفت گیری کنه به بیماری های مختلف دچار میشه پس به نفع گربه اتونه عقیمش کنید یا اگه میتونید از بچه هاش نگهدار یکنید اجازه بدین جفت گیری کنه ...چون این حالتی که الان داره چندان مناسب نیست...

کاربر جدید tinatiny آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زیبا ایرانی
    تخصص
    گرافیست
    حیوان خانگی
    پرشین هیمالین بلو پوئینت .تریر.
    شماره عضویت
    9843
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام بهمه خدایا من دیگه خل شدم از دست این بچم گربمو که یادتون هست گوشاش درگیر قارچ شده بود چهار پنج ماه پیش و من مدام دکتر میبردمش و دکترش راضی نشد ایور براش تزریق کنه و میگفت جثه اش کوچیکه و وزنش کم وبرای یکاری که یبار میتونست انجام بده بارها منو میبره و میاره. وبرای هر بار هم کلی هزینه میتراشه.اما باز بک هفته خوبه و دوباره همون اش و همون کاسه.حالا بعد صفت گرفتنای منو حسابی درمان سروقت و موقع بلاخره بعد سه ماه خوب شد و دکترشم گفت که خوب شده کاملن و دارو هاشو قطع کرد.بعد از یک هفته بخاطر اون همه پماد و دارو بدنش کاملا چرب شده بود و خودش خیلی اذیت میشد بردمش حموم و بنابر عادت که اصلن سرشو شامپو نمیزنم اینبار هم نزدم اما پسرمون مدام دستشو میمالید بچشش و بعله چشمش حستسیت نشون داد و حدود یکماه هم درگیر درمانش بودم و طبق معمول این اقای دکترمون بیست بار منو برد و اورد و بلاخره بعداز قاطی مردن من با یه نسخه درمان فرموند.حالا امروز از صبح دیدم پشت گوشش موهاش به اندازه نوک انگشت ریخته یه گوشش اما خیلی کمتر هیچ لکه و تغییر رنگ و زخمی هم نداره ریختگی هام قرینه نیستن حتی یه کوچولو صورتی هم نشده فقط ریخته و یکم پوسته داشت.حالا من نمیدونم چیکار کنم از دست این بچمون چرا انقدر بد میاره از یک طرف هم نگران خودشم هم نگران دخترم که داعم وقتشونو باهم میگذرونن و میترسم اونم درگیر بشه یوقت.از طرفی هم این اقای دکترمون انگار خیلی علاقه به حیبشون دارن و اذیت شدن ما و این بچه براشون مهم نیست نظر شما چیه چیکار کنم. بنظرتون ممکنه دوباره قارچ باشه. از صبح هر بار میبینمش کلی گریه میکنم امروز براش پماد کلوتریمازول و تریامنسول زدم همونایی که برای گوشش تجویز کرده بود الان خیلی حس داغون و دلسرد شده ایی دارم واینکه دکتر دیگه ایی نیست و من هم نمیشناسم و اینجا یه شهر کوچیکه و همه فقط این دکترو میشناسن و دکتر دیگه ایی نیست راستی ریزشش حالت سکه ایی نداره حالت مربعیه

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط tinatiny نمایش پست ها
    سلام بهمه خدایا من دیگه خل شدم از دست این بچم گربمو که یادتون هست گوشاش درگیر قارچ شده بود چهار پنج ماه پیش و من مدام دکتر میبردمش و دکترش راضی نشد ایور براش تزریق کنه و میگفت جثه اش کوچیکه و وزنش کم وبرای یکاری که یبار میتونست انجام بده بارها منو میبره و میاره. وبرای هر بار هم کلی هزینه میتراشه.اما باز بک هفته خوبه و دوباره همون اش و همون کاسه.حالا بعد صفت گرفتنای منو حسابی درمان سروقت و موقع بلاخره بعد سه ماه خوب شد و دکترشم گفت که خوب شده کاملن و دارو هاشو قطع کرد.بعد از یک هفته بخاطر اون همه پماد و دارو بدنش کاملا چرب شده بود و خودش خیلی اذیت میشد بردمش حموم و بنابر عادت که اصلن سرشو شامپو نمیزنم اینبار هم نزدم اما پسرمون مدام دستشو میمالید بچشش و بعله چشمش حستسیت نشون داد و حدود یکماه هم درگیر درمانش بودم و طبق معمول این اقای دکترمون بیست بار منو برد و اورد و بلاخره بعداز قاطی مردن من با یه نسخه درمان فرموند.حالا امروز از صبح دیدم پشت گوشش موهاش به اندازه نوک انگشت ریخته یه گوشش اما خیلی کمتر هیچ لکه و تغییر رنگ و زخمی هم نداره ریختگی هام قرینه نیستن حتی یه کوچولو صورتی هم نشده فقط ریخته و یکم پوسته داشت.حالا من نمیدونم چیکار کنم از دست این بچمون چرا انقدر بد میاره از یک طرف هم نگران خودشم هم نگران دخترم که داعم وقتشونو باهم میگذرونن و میترسم اونم درگیر بشه یوقت.از طرفی هم این اقای دکترمون انگار خیلی علاقه به حیبشون دارن و اذیت شدن ما و این بچه براشون مهم نیست نظر شما چیه چیکار کنم. بنظرتون ممکنه دوباره قارچ باشه. از صبح هر بار میبینمش کلی گریه میکنم امروز براش پماد کلوتریمازول و تریامنسول زدم همونایی که برای گوشش تجویز کرده بود الان خیلی حس داغون و دلسرد شده ایی دارم واینکه دکتر دیگه ایی نیست و من هم نمیشناسم و اینجا یه شهر کوچیکه و همه فقط این دکترو میشناسن و دکتر دیگه ایی نیست راستی ریزشش حالت سکه ایی نداره حالت مربعیه

من از حرفاتون این احساس رو دارم که خیلی روش حساس شدین...و احتمال میدم چیز خاصی نباشه ...ولی تنها راهی که میشه مطمئن شد اینه که پیش یه دامپزشک دیگه ببرید...یه عکس هم از اون ناحیه میتونید بزارید اینجا شاید بشه فهمید...

نام و نام خانوادگی
    زیبا ایرانی
    تخصص
    گرافیست
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9843
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام امروز بردمش پیش همون دکتر چون دکتر دیگه ایی نیست و بقیه دکتر دامهای بزرگن و دکترای قدیمی که ازسگ و گربه خوششون نمیاد.دکترش گفت چون از مادرش زود جدا شده سیستم ایمنی بدنش ضعیفه و مدام به عوامل محیطی عکسل العمل نشون میده.واین هم قارچه و تا امروز که ببرمش روی دستها و پاها و زیر سینش هم زد .دکترش یه ضد قارچ حالت اسپری و پماد ان ان و یه شامپوی بزرگ ضدقارچ و محلول ضد عفونی برای وسایل خودش و وسایل خونه داد.واقعا چرابعضن پرورش دهنده ها اینکارو میکنن و برای زودتر توله کشی کردن این فرشته هارو جدا میکنن.من اوردمش خونه موهای خوشگلشو کوتاه کردم و شستشو دادم و اسپری کردم براش و پمادشو زدم و راستی دکترش سه تا امپول هم بهش زد یکی ضد انگل خارجی که قک کنم همون ایور بود مولتی ویتامین و تقویت موهاش.واقعا بااین همه رسیدگی و حساسیت ما نسبت به این بچه این بچه انقدر ضعیفه اگه میرفت خونه یه ادم بی انصاف چی?از شماهم بابت راهنماییهاتون ممنوم.فقط یسوال درصد واگیرش چقدره و من چیکار میتونم بکنم برای اینکه به دخترم سرایت نکنه.فعلن محیط حموم رو طوری محیا کردم که اونجا اروم و در اسایش باشه.چیکار کنم که زودتر خوب بشه و چیکارش کنم قوی بشه و دیگه انقدر اذیت نشه?ماکه انقدر غصه خوردیم نا نداریم

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط tinatiny نمایش پست ها
    سلام امروز بردمش پیش همون دکتر چون دکتر دیگه ایی نیست و بقیه دکتر دامهای بزرگن و دکترای قدیمی که ازسگ و گربه خوششون نمیاد.دکترش گفت چون از مادرش زود جدا شده سیستم ایمنی بدنش ضعیفه و مدام به عوامل محیطی عکسل العمل نشون میده.واین هم قارچه و تا امروز که ببرمش روی دستها و پاها و زیر سینش هم زد .دکترش یه ضد قارچ حالت اسپری و پماد ان ان و یه شامپوی بزرگ ضدقارچ و محلول ضد عفونی برای وسایل خودش و وسایل خونه داد.واقعا چرابعضن پرورش دهنده ها اینکارو میکنن و برای زودتر توله کشی کردن این فرشته هارو جدا میکنن.من اوردمش خونه موهای خوشگلشو کوتاه کردم و شستشو دادم و اسپری کردم براش و پمادشو زدم و راستی دکترش سه تا امپول هم بهش زد یکی ضد انگل خارجی که قک کنم همون ایور بود مولتی ویتامین و تقویت موهاش.واقعا بااین همه رسیدگی و حساسیت ما نسبت به این بچه این بچه انقدر ضعیفه اگه میرفت خونه یه ادم بی انصاف چی?از شماهم بابت راهنماییهاتون ممنوم.فقط یسوال درصد واگیرش چقدره و من چیکار میتونم بکنم برای اینکه به دخترم سرایت نکنه.فعلن محیط حموم رو طوری محیا کردم که اونجا اروم و در اسایش باشه.چیکار کنم که زودتر خوب بشه و چیکارش کنم قوی بشه و دیگه انقدر اذیت نشه?ماکه انقدر غصه خوردیم نا نداریم

دوسته عزیزم موهاشو از ته بزنید تا بشه کامل درمانش کرد برای تقویتش هم از مولتی ویتامین ها استفاده کنید مولتی ویتامین مخصوص خود گربه ها از پت شاپ تهیه کنید...
    دکترش به شما درمان با قرص رو پیشنهاد نداده؟فقط موضعی درمانش میکنید؟
    و یه درمان جدید هم یک یاز دوستانم که گربه زیاد داره برای قارچ های مقاوم پیدا کرده که البته کاملا خونگیه!! ولی اون خیلی خوب جواب گرفته میگه از ته موهای گربه رو میزنه و روشون روغن زیتون میزنه ...روغن مثله یه محافظ روی پوشت عمل میکنه...ولی خب این درمان کاملا خونگیه و من خودم امتحان نکردم...
    ولی سعی کنید تغذیه خوب داشته باشه و مولتی ویتامین حتما بهش بدین...
    اگه میخواین تو حمتم نگهش دارین اصلا نباید مرطوب باشه...در مورد اینکه ازش بگیرید هم نگران نباشید نهایتش اگه قارچ به شما منتقل بشه خیلی راحت درمان میشه اصلا درمان پیچیده ای نداره با پماد موضعی خیلی سریع رفع میشه ولی خب محض احتیاط برای پیشگیری میتونید خودتون و دخترتون مولتی ویتامین مصرف کنید تا سطح ایمنی تون بالا بره ...کاملا به سطح ایمنی شما بستگی داره ...

نام و نام خانوادگی
    زیبا ایرانی
    تخصص
    گرافیست
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9843
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    دوسته عزیزم موهاشو از ته بزنید تا بشه کامل درمانش کرد برای تقویتش هم از مولتی ویتامین ها استفاده کنید مولتی ویتامین مخصوص خود گربه ها از پت شاپ تهیه کنید...دکترش به شما درمان با قرص رو پیشنهاد نداده؟فقط موضعی درمانش میکنید؟و یه درمان جدید هم یک یاز دوستانم که گربه زیاد داره برای قارچ های مقاوم پیدا کرده که البته کاملا خونگیه!! ولی اون خیلی خوب جواب گرفته میگه از ته موهای گربه رو میزنه و روشون روغن زیتون میزنه ...روغن مثله یه محافظ روی پوشت عمل میکنه...ولی خب این درمان کاملا خونگیه و من خودم امتحان نکردم...ولی سعی کنید تغذیه خوب داشته باشه و مولتی ویتامین حتما بهش بدین...اگه میخواین تو حمتم نگهش دارین اصلا نباید مرطوب باشه...در مورد اینکه ازش بگیرید هم نگران نباشید نهایتش اگه قارچ به شما منتقل بشه خیلی راحت درمان میشه اصلا درمان پیچیده ای نداره با پماد موضعی خیلی سریع رفع میشه ولی خب محض احتیاط برای پیشگیری میتونید خودتون و دخترتون مولتی ویتامین مصرف کنید تا سطح ایمنی تون بالا بره ...کاملا به سطح ایمنی شما بستگی داره ...
    سلام خیلی خیلی ممنونم از. راهنماییتون نه درمان با قرص انجام نداده نمیدونم چرا احساس میکنم کم میزاره برای درمان انگار میخواد طول درمان و طولانی کنن اما امیدوارم اینبار دیگه زود خوب بشه. چشم حتمن مولتی ویتامین هم تهیه میکنم.فعلن همسرم بردنش خونه دیگمون که اونجا یه اطاق مخصوص بخودش داشته باشه و روزی دوبار هم بهش سر میزنه. و پماد و اسپری رو براش استفاده میکنه.فک کنم اینجوری برای اون هم بهتر باشه و استرس ما بهش منتقل نمیشه.درمورد غذاش هم هم خونگی بهش میدم و هم خشک سانابل خونگی میکس مرغ و سیب زمینی وهویج و گاهی لوبیا سبز هستش شیر پنیر و کمی هم بستنی بهش میدم.دیگه نمیدونم تو تغذیه اش چی میتونه بهتر و قویترش کنن. البته میوه های مختلف مثل خیارهندوانه و خربزه هم بهش خیلی کم میدم چون واقعا دوست داره و تقریبا خودکشی میکنه براشون و ذرت هم خیلی دوست داره و کمی میدم بهش حالا نمیدونم واقعا اینا ضرری نداشته باشه.بازم ممنونم

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    اگه میتونستین تنهاش نزارید خیلی بهتر بود همیشه حضور در کنار حیوان در بهبودش کمک میکنه چون وضعیت روحی در درمان بیماری خیلی موثره....
    اگه فک میکنید اون دامپزشک داره دوره درمان رو طولانی میکنه حتما یه دامپزشک دیگه مراجعه کنید حتی شده یه شهر دیگه یه سفر کوتاه برین چون مزمن شدن قارچ خیلی بده و درمانشو سخت میکنه...
    در مورده تغذیه اش خیلی چیزهای خوبی بهش میدین فقط گوشت قرمز پخته شده هم میتونید بهش اضافه کنید یا میکس غذاش کنید
    میوه ها هم میوه های هندوانه، موز و خیار تنها میوه هایی هستند که برای گربه ها مضر نیستند و میتوان به مقدار کم به گربه داد... این مقاله خوبه بخونید http://mihanpet.ir/thread19718.html
    و بستنی بهتره بهش ندین به خاطر قندی که داره...
    ولی مولتی ویتامین های مخصوص گربه مثه تاپ تن یا تریکسی خیلی در بهبودش کمک میکنن چون پوست و موشو تقویت میکنن
    اسپری گیاهی تجویز کردن براش؟
    در مورد درمان با قرص معمولا وقتی انجام میشه که خیلی قارچ گسترده و یا مزمن شده باشه و نشه موضعی درمان کرد چون درمان با قرص به کبد گربه اسیب میزنه...
    ولی نگران نباشید وقتی تقویت بشه کاملا خوب مبشه...این گربه های پرورشگاهی بیشتر وقتها این مشکلات رو دارن چون پرورش دهنده ها متاسفانه فقط به فکر درامد هستن ....ولی خیلی خوشحالم که اینقدر به سلامتیش اهمیت میدین و مطمئنم زود خوب میشه

کاربر جدید
    حیوان خانگی
    به زودی یه گربه می گیرم
    شماره عضویت
    10703
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام

من تازه می خوام یه گربه بگیرم اونم در حد 2 ماه
    1 - شاید ماهی 1 بار مجبورم تنهاش بزارم برای یک روز جایی تو غرب تهران می شناسید که برای نگهداری گربه باشه ؟
    2 - به نظرتون نر بگیرم یا ماده ؟ ( شرمنده سوالم تکراریه )نژادش برام اصلا مهم نیست فقط می خوام بازیگوش باشه
    3 _ چون مجبورم تو اتاقم نگهش دارم اشکال نداره خاکش تو اتاقم باشه نزدیک محل خوابش ؟
    4 - همان وسایل اولیه یعنی برس و جای خواب و جای خاکش و ظرف اب و غذا و ناخن گیر و بیلچه فعلا براش کافیه؟
    5 - فروشگاهی که خوب باشه و قیمت هاش مناسب در غرب تهران کجاست ؟
    6 - گوشت و مرغ پخته با ابش و یا تخم مرغ و سیب زمینی پخته بهمش بدم خوبه ؟
    بازم شرمنده اگر سوالی تکراری بود

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahraa نمایش پست ها
    سلام

من تازه می خوام یه گربه بگیرم اونم در حد 2 ماه
    1 - شاید ماهی 1 بار مجبورم تنهاش بزارم برای یک روز جایی تو غرب تهران می شناسید که برای نگهداری گربه باشه ؟
    2 - به نظرتون نر بگیرم یا ماده ؟ ( شرمنده سوالم تکراریه )نژادش برام اصلا مهم نیست فقط می خوام بازیگوش باشه
    3 _ چون مجبورم تو اتاقم نگهش دارم اشکال نداره خاکش تو اتاقم باشه نزدیک محل خوابش ؟
    4 - همان وسایل اولیه یعنی برس و جای خواب و جای خاکش و ظرف اب و غذا و ناخن گیر و بیلچه فعلا براش کافیه؟
    5 - فروشگاهی که خوب باشه و قیمت هاش مناسب در غرب تهران کجاست ؟
    6 - گوشت و مرغ پخته با ابش و یا تخم مرغ و سیب زمینی پخته بهمش بدم خوبه ؟
    بازم شرمنده اگر سوالی تکراری بود

سلام دوسته عزیزم
    تالار گربه رو کامل بخونید تا اطلاعاتتون بالا بره
    1- جایی رو نمیشناسم ولی پانسیون هست باید پرس و جو کنیم
    2-فرقی نداره اگه میخواید شیطون باشه پرشین نگیرید
    3-اکه میخواید ظرف خاکش رو تو اتاقتون بزارید بهتره سقف دار باشه ...
    4-جای خواب خرج اضافه اس چون گربه ها کم پیش میاد جایی کهشما براشون تعیین میکنید برن بخوابن! ناخن گیر هم تا زمانی که بلد نشدین استفاده کنید کاربردی نداره بهتره ببرید دامپزشک تا اسیبی بهش نزنید....تو وسایلش خاک گربه هم بخرید
    5- نمیشناسم باید براتون از دوستان تهرانی بپرسیم
    6-بله خوبه بخش تغدیه گربه ها رو هم خوب مطالعه کنید ...ممنون

نام و نام خانوادگی
    زیبا ایرانی
    تخصص
    گرافیست
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9843
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    اگه میتونستین تنهاش نزارید خیلی بهتر بود همیشه حضور در کنار حیوان در بهبودش کمک میکنه چون وضعیت روحی در درمان بیماری خیلی موثره....اگه فک میکنید اون دامپزشک داره دوره درمان رو طولانی میکنه حتما یه دامپزشک دیگه مراجعه کنید حتی شده یه شهر دیگه یه سفر کوتاه برین چون مزمن شدن قارچ خیلی بده و درمانشو سخت میکنه...در مورده تغذیه اش خیلی چیزهای خوبی بهش میدین فقط گوشت قرمز پخته شده هم میتونید بهش اضافه کنید یا میکس غذاش کنیدمیوه ها هم میوه های هندوانه، موز و خیار تنها میوه هایی هستند که برای گربه ها مضر نیستند و میتوان به مقدار کم به گربه داد... این مقاله خوبه بخونید http://mihanpet.ir/thread19718.htmlو بستنی بهتره بهش ندین به خاطر قندی که داره...ولی مولتی ویتامین های مخصوص گربه مثه تاپ تن یا تریکسی خیلی در بهبودش کمک میکنن چون پوست و موشو تقویت میکنناسپری گیاهی تجویز کردن براش؟در مورد درمان با قرص معمولا وقتی انجام میشه که خیلی قارچ گسترده و یا مزمن شده باشه و نشه موضعی درمان کرد چون درمان با قرص به کبد گربه اسیب میزنه...ولی نگران نباشید وقتی تقویت بشه کاملا خوب مبشه...این گربه های پرورشگاهی بیشتر وقتها این مشکلات رو دارن چون پرورش دهنده ها متاسفانه فقط به فکر درامد هستن ....ولی خیلی خوشحالم که اینقدر به سلامتیش اهمیت میدین و مطمئنم زود خوب میشه
    سلام دوباره من خیلی دوست داشتم پیشمون بمونه اما بخاطر بنیه ضعیف دخترم و اینکه وابستگی زیادی بهم دارن و مخصوصا دختر من که اصلن رعایت نمیکنه. دامپزشکش گفتن که جدا بشن بصلاح تره.همین حالا ش هم یه لکه قرمز رو لپ دخترم هست که من بسیار مشکوکم که بهش سرایت کرده باشه و دارم با شامپو کتوکونازولشستشو میدم وپماد ان ان و کلوتریمازول میدم و چون علاعم قارچ پوستی انسان رو نمیدم فعلن به همین بسنده کردم چون پنج شنبه و جمعه ها متاسفانه دکترا نیستنراستی در کل چالوس و نوشهر همه همین دکتر رو میشناسن و باقی همه دارو خانه دامپزشکی هستنراستی من هر روز براش غذای تازه میبرم اما خیلی نمیخوره یبار بهش سوسیس دادم و با ولع خورد شیر هم خوب میخوره اما متاسفانه غذا رو خوب نمیخوره چیکارش کنم اینجوری که از گشنگی خدای نکرده میمیره و خوب هم نمیشهاسم اسپریی هم که دادن مایکوسیدین باریج هستش خیلی هم بوی تندی داره و بنظرم خیلی هم اذیتش میکنهبا اینکه خیلی مراقبم توی صورتش نره اما بوش هم که میاد دهنش کف میکنهموهای سرش و پشت گردن و گوشاش تقریبا کامل داره میریره این نشونه بدیه؟نباید ریزش موهاش متوقف میشد تا حالا الان پنج روزه در حال درمانه؟زخماشم بنظرم نمیاد زیاد تغییری کرده باشه.راستی محل زندگیه الانشو چکار باید بکنم؟ حتمن باید هرروز جارو برقی کشیده بشه و ضد عفونی بشه؟یاهر چند وقت یبار؟انقدر نگرانشم که نمیدونم چیکار کنم ببخشید هی میپرسما دارم خل میشم حداقل یه پانسیون بود که میشد اونجا بزارمش وخیالم راحت باشه خیلی خوب میشد اما متاسفانه یه دامپزشکی بزور داره چه برسه به پانسیوندر مورد مولتی ویتامینم تازه امپولشو زده الان باز باید بهش بدم یا صبر کنم کمی بهتر بشه و اون امپول فعلن کافیشه؟

صفحه 147 از 314 نخستنخست ... 4797137145146147148149157197247 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)