فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  3,607
لایک لایک:  2,100
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 146 از 312 نخستنخست ... 4696136144145146147148156196246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,451 به 1,460 از 3116

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر اخراج شده
    علایق
    هنر-حیوانات
    تخصص
    گرافیک
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    8739
    میانگین پست در روز
    0.15
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    گاهی وقتها بچه ها تا مدت ها با مادر میمونن بستگی به شرایط زندگیشون داره به طور مثال در یک حیاط مادر زایمان میکنه که صاحبخانه هروروز براشون غذا میزاره این بچه ها بزرگ هم بشن با مادرشون موندگار میشن حداقل یکی دوتاشون میمونن...بعضی وقتها هم شیر دادن مثه یه عادت و بازی براشون میشه و گاهی تا چند ماه این کارو میکنن....
    ولی معمولا سن جدا کردن بچه گربه از مادر بعد از تغذیه از شیر مادر که دوماهگی باشه هست ولی بهترین حالت اینه تا 3-4 ماهگی هم پیش هم بمونن چیزهایی زیادی از مادر قراراه یاد بگیرن.....ممنون
    ممنون ولی بیشتر منظورم از نظر عاطفیه مثلا من دیدم گربه مادری که تو یه حیاط زایمان کرده بعد از مدتی که بچه هاش بزرگ شدن دیگه وقتی اونا میرن طرفش میزنتشون و از خودش دور میکنه ولی نمیدونم دقیقا چندماهگی اینکارو میکنه حالا ولی بچه های گربم وارد 5ماه شدن ولی گربم اصلا اونارو نمیزنه و از خودش دور نمیکنه و هنوزم حس مادریشو داره تا یه جیغی میزنن سریع میدوه طرفشون و نگران میشه حالام من میترسم اگه این بچه هارو الان جدا کنم گربم نگران بشه این سن جدایی غریزی معمولا چندماهگی هستش؟؟؟

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    قاعدتا همین 4~5 ماهگیه ولی همیشه استثنا هم هست!وممکنه دیرتر این اتفاق بیوفته من حتی گربه مادری رو دیدم که بچه ی نه ماهش هنوز پیشش بوده!

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    ٍerfan
    علایق
    Computer
    تخصص
    :|
    شماره عضویت
    10275
    میانگین پست در روز
    0.16
    بچه ها رفتم داروخونه مخصوص حیوونا. یه قرص داد به نام اکسی وت . برای سرما خوردگیش . بهش بدم آیا ؟

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    دوستان ژولی علاقه ی زیادی به برگ گلدونام داره و هرزگاهی میره میخوره. واسش ضرر داره ؟ باعث انگل نمیشه ؟ اون اوایل چند بار بهش آب اسپری کردم و فهمیده که نباید این کارو کنه و واقعا خیلی کمتر میره سراغ گلدونام. اما بعضی اوقات انگار شیطون گولش میزنه و میره سراغشون. منم که دیوونم امروز وقتی دیدم نصف برگ آنتاریومم رو خورده هم از ترس اینکه انگل بگیره خودش هم از حرص اینکه گلمو خورده لجم گرفت جیغ و داد کردم آب پاچیدم انداختمش یه ساعت تو اتاقش که مثلا تنبیه شه. الان عذاب وجدان دارم. یه کمی هم وحشی شده میاد تو بغلم ناز میخواد اما دو دیقه بعد وحشی میشه و گاز میگیره . یه بارم یه گلدون پر گل خریدم به یک ساعت نکشیده همه ی گلاشو خورد. یه بار دیگه هم یه گلدون گرفتم از ترس اینکه ژولی نخورتش بهش آبلیمو اسپری کردم ، ژولی نخورد اما گلدونه در عرض دو ساعت پلاسید به خاطر آبلیمو !!!!!!!!!!!!

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    دوسته عزیزم گربه شما به هیچ وجه نباید گیاهان زینتی شما رو بخوره چون اکثرا موجب مسمومیت گربه میشن و حتی موجب مرگ اونها
    گیاهانی مثله دیفن باخیا بامبو بنجامین و ..صددرصد برای گربه ایجاد مسمومیت میکنن
    بهتره یک سری از گیاهانی که براش ضرر داره نگهداری نکنید و یا با ابلیمو اب اسپری کنید به گلها تا دیگه سمتشون نره البته ابلیموی رقیق شده با اب خیلی رقیق شده مثلا در یک ظرف دو سه قاشق ابلیمو بربزید
    این مقاله رو هم مطالعه کنید

http://mihanpet.ir/thread14863.html

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    ممنون از راهنماییت دوست عزیز
    به تنها چیزی که علاقه نداره کاکتوسه احتمالا کاکتوس رو جایگزین کنم

کاربر جدید moien_mza آواتار ها
    علایق
    گربه-همستر-سگ-کبوتر-خرگوش
    حیوان خانگی
    سگ - گربه
    شماره عضویت
    9194
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام دوستان
    من یه گربه ی نر تقریبا 4 ماهه دارم، این پسر ما نمیدونم چرا همیشه پا یا دست یا هرجایی از هر کسی رو که بتونه یا گاز میگیره یا چنگ میندازه، به حدی که همین الان که دارم این متنو تایپ میکنم تمام دستهام پر از خونه!!!!

به نظرتون چکارش باید بکنم؟ الان به خاطر این کارش بیشتر روز رو توی یه اتاق میگذرونه، هر وقت هم که بیرون میاد اذیت میکنه

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط moien_mza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه گربه ی نر تقریبا 4 ماهه دارم، این پسر ما نمیدونم چرا همیشه پا یا دست یا هرجایی از هر کسی رو که بتونه یا گاز میگیره یا چنگ میندازه، به حدی که همین الان که دارم این متنو تایپ میکنم تمام دستهام پر از خونه!!!!

به نظرتون چکارش باید بکنم؟ الان به خاطر این کارش بیشتر روز رو توی یه اتاق میگذرونه، هر وقت هم که بیرون میاد اذیت میکنه

خب طبیعیه برای اون چون میخواد بازی کنه هنوز بچه اس و قدرت گاز و چنگ زدنش کمه پس از همین الان وقتی این کارا رو میکنه به هیچ وجه باهاش بازی نکنید و تا شروع به این جور بازی های خشن میکنه رهاش و کنید و تنهاش بزارید تا بفهمه که این کارو دوست ندارید زندانی کردن اصلا فایده نداره هرچی اون به این بازی ادامه بده و شما هم باهاش بازی کنید سرش میمونه براش اسباب بازی و اسکچر بزارید تا با اونا این جور بازی ها رو انجام بده و اصلا با دست یا پا هاتون تحریکش نکنید

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    پویا عبدی فرد
    علایق
    بچه گربه و گربه،خرگوش
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10657
    میانگین پست در روز
    0.07
    سلام.من بچه گربمو دیروز بردم واکسینه کردم.دو تا واکسن زدن بهش.و دو نوع قرص دادن که بهش بدم منم دادم.از دیروز حالش شروع کرد بد شدن و امروز خیلی حالش بده.میلرزه انگار که سردش شده و افتاده یه جا نمیتونه بلند شه.لطفا کمکم کنید
    خیلی بی حال افتاده و داره می لرزه چیکار کنم؟لطفا کمک کنید.اینجا دامپزشک خوب پیدا نمیشه شاید همون دامپزشکی که بردمش برای واکسیناسیون باعث این مشکل شده.لطفا کمکم کنید.
    به یه خانوم دکتر زنگ زدم گفت چون زود واکسینش کردین میمیره.چیکار کنم؟راه چاره ای نداره؟تو رو خدا کمکم کنید.

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    دوستان ژولی تقریبا شش ماهه که فحل میشه اما الان سه ماهه که فحل نشده. یعنی جمعا شاید دو یا سه بار فحل شده. به نظرتون طبیعیه ؟
    من دو سه هفته پیش که پیش دکتر بودم ازش پرسیدم گفت مشکلی نیست. شما هم همینطور فکر میکنید؟ آیا مقاله ای در این مورد خوندید ؟

صفحه 146 از 312 نخستنخست ... 4696136144145146147148156196246 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)