فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,612
لایک لایک:  2,100
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 139 از 313 نخستنخست ... 3989129137138139140141149189239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,381 به 1,390 از 3122

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    تا زمانی که حیوون غذا میخوره و سرحالیه احتمال بیماری زیاد نیست...
    1-یک بار ضد انگل دریافت کرده؟طبق نظر پزشک باید ضد انگل رو دریافت کنه و احتمال اینکه انگل باشه کمه...مگر اینکه چیزی شکار کرده باشه و یا غذای خام خورده باشه...
    2-موهای گوله شده احتمالا مربوط به شونه نزدنه شماست...باید هر روز حداقل دوابر برس بکشید موهاشو البته با برس مخصوص خودش...تا زمانی که روی پوست ضایعه دیده نشه و ریزش نداشته باشه احتمال قارچ کمه...
    3-دست و پاهاشونو تمیز میکنن و طبیعیه اکثرا....چرا دکتر گفته با این جور شامپو ها شسته بشه؟مگه بیرون خونه یا با گربه های دیگه رفت امد داره؟
    4-در مورده گوشاش احتمال اینکه جرب داشته باشه هست...از اسم جرب اصلا نترسید این بیماری تو پرشین ها هست و از مادر به بچه منتقل میشه و به شما هم منتقل نمیشه ...حتما به دکتر مراجعه کنید تا گوشش شسته بشه و باید چند دفعه این کار تکرار بشه...و اصلا جای نگرانی نیست و زود خوب میشه...البته این بیماری رو اگه داشته باشه باید زیاد گوشش و گردنشو بخارونه یعنی بیشتر از حالت طبیعی اون ناحیه رو بخارونه...و در ضمن اصلا خودتون سعی در تمیز کردن گوشش نکنید..ایشالا که دکترش زود میاد و مشکلش حل میشه...

کاربر جدید tinatiny آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زیبا ایرانی
    تخصص
    گرافیست
    حیوان خانگی
    پرشین هیمالین بلو پوئینت .تریر.
    شماره عضویت
    9843
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    تا زمانی که حیوون غذا میخوره و سرحالیه احتمال بیماری زیاد نیست...
    1-یک بار ضد انگل دریافت کرده؟طبق نظر پزشک باید ضد انگل رو دریافت کنه و احتمال اینکه انگل باشه کمه...مگر اینکه چیزی شکار کرده باشه و یا غذای خام خورده باشه...
    2-موهای گوله شده احتمالا مربوط به شونه نزدنه شماست...باید هر روز حداقل دوابر برس بکشید موهاشو البته با برس مخصوص خودش...تا زمانی که روی پوست ضایعه دیده نشه و ریزش نداشته باشه احتمال قارچ کمه...
    3-دست و پاهاشونو تمیز میکنن و طبیعیه اکثرا....چرا دکتر گفته با این جور شامپو ها شسته بشه؟مگه بیرون خونه یا با گربه های دیگه رفت امد داره؟
    4-در مورده گوشاش احتمال اینکه جرب داشته باشه هست...از اسم جرب اصلا نترسید این بیماری تو پرشین ها هست و از مادر به بچه منتقل میشه و به شما هم منتقل نمیشه ...حتما به دکتر مراجعه کنید تا گوشش شسته بشه و باید چند دفعه این کار تکرار بشه...و اصلا جای نگرانی نیست و زود خوب میشه...البته این بیماری رو اگه داشته باشه باید زیاد گوشش و گردنشو بخارونه یعنی بیشتر از حالت طبیعی اون ناحیه رو بخارونه...و در ضمن اصلا خودتون سعی در تمیز کردن گوشش نکنید..ایشالا که دکترش زود میاد و مشکلش حل میشه...
    1.قرص دریافت کرده با تجویز دکترش و میزان دوزی که خود دکترش گفته بود غذای خام هم به هیچ عنوان نخورده چیزی هم که شکار نکرده چون تاحالا هیچ وقت بیرون نرفته و پنجره ها هم توری دارن که هیچ حشره ایی حتی داخل نمیاد
    ۲.چون از یک پرورش دهنده گرفته بودیم و یکمخودشو میخاروند و یدونه شپش هم زیر شکمش پیدا کرده بودیم دکترش گفت برای اطمینان که تخمای شپش لای موهاش نباشه دو دوره شستیمش.
    ۳.نه هیچ ضایعه ایی نبود من روزی چند بار چکش میکنم که البته اونم با کلی پنجول و گاز چون همیشه فکر میکنه دارم باهاش بازی میکنم و دست و پاهامون کلن همش پراز خراشه روزی یک بارم برس میکشمش البته اونم به بدبختی جون دستامو مورد عنایت گاز و چنگاش قرار میده کلن عاشق گاز گازی کردنه
    ۴.در مورد گوشاشم همش گوشاشو تکون میده و میخارونه و کثیفه البته همون روز واکسنش دکترش چک کردو شستشو داد گفت کثیفیه امکان داره دقت نکرده باشه یعنی به جرب؟خیالمو راحت کردین از بیماریهای واگیردار مثل قارچ و انگل خیلی میترسم هم برای این پسر کوچولی تازمون هم برای دخترم.راستی علائم جرب گوش چیه میشه بهم بگین؟من خودم نمیتونم شستشو بدم یا دارویی نیست که بهش بدم تا دکترش بیاد و ببینه؟

نام و نام خانوادگی
    زیبا ایرانی
    تخصص
    گرافیست
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9843
    میانگین پست در روز
    0.02
    راستی با گربه دیگه ایی هم در تماس نبوده.و از لطف زیادتون بابت راهنماییهاتو ممنونم.نیازی نیست بنظرتون من یبار دیگه قرص ضد انگلو براش تکرار کنم؟اینکه باسنشو به زمین کشیده بود چی خطرناک نبوده؟مشکل دیگه ایی ممکنه داشته باشه یا بخاطر این بوده که تازه دفع داشته؟

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    خواهش میکنم وظیفه اس
    اصلا خودتون برای شستشوی گوشش اقدام نکنید ممکنه اسیب بزنید باید دکتر بیاد و ایشون این کارو انجام بدن
    ضدانگل هم اصلا تکراد نکنید باید طبق نظر دکتر زمان و مقدارش رو مصرف کنید
    در مورد باسنش که میگید رو زمین کشیده ممیدونم واقعاچه مشکلی ممکنه باشه و بهتره با دامپزشکش مشورت کنیخد
    اگه باز هم بهتر توضیح بدین شاید بتونم از دامپزشک براتون سوال کنم

نام و نام خانوادگی
    زیبا ایرانی
    تخصص
    گرافیست
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9843
    میانگین پست در روز
    0.02
    خواهش میکنم وظیفه اس
    اصلا خودتون برای شستشوی گوشش اقدام نکنید ممکنه اسیب بزنید باید دکتر بیاد و ایشون این کارو انجام بدن
    ضدانگل هم اصلا تکراد نکنید باید طبق نظر دکتر زمان و مقدارش رو مصرف کنید
    در مورد باسنش که میگید رو زمین کشیده ممیدونم واقعاچه مشکلی ممکنه باشه و بهتره با دامپزشکش مشورت کنیخد
    اگه باز هم بهتر توضیح بدین شاید بتونم از دامپزشک براتون سوال کنم
    بازم خیلی خیلی ممنون از لطفتون چشم تکرار نمیکنم و شستشو هم نمیدمش نمیدونم چیو بیشتر توضیح بدم. یه لحظه دیدم این کارو کرد اونم چند ثانیه بعد هم دوید و رفت.چون شنیده بودم امکان انگل هست این کارش نگران شدم.شیطنتشو داره خیلی زیاد و از صبح تا شب با دخترم میدون و کشتی میگیرن اشتهاشم خوبه من اگه ده بارم غذاشو بزارم که همون مرغ و سیب زمینی و هویج ابپزه میخوره.فقط نگرانیم بابت انگل بود که تقریبا بر طرف شد حالا باید کمی بیشتر دقت کنم که بازهم اون کارو میکنه یا نه.و در مورد گوشش فوق العاده نگرانشم و اصلن دلم نمیخواد مشکلی برای گوشش یا هیچ کدوم از اعضای بدنش پیش بیاد چون نه تنها دخترم فوق العاده بهش وابسته هست خودمون هم فوق العاده عاشقشیم و تحمل اذیت شدنشو نداریم.اگه چیزی هست باید توضیح بیشتری. بدم در موردش بگین تا بگم

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نکران نباشید احتمالا با چندبار شستشو توسط دامپزشک مشکله گوشش حل میشه..

نام و نام خانوادگی
    زیبا ایرانی
    تخصص
    گرافیست
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9843
    میانگین پست در روز
    0.02
    نکران نباشید احتمالا با چندبار شستشو توسط دامپزشک مشکله گوشش حل میشه..
    فوق العاده از لطفتون ممنونم

نام و نام خانوادگی
    زیبا ایرانی
    تخصص
    گرافیست
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9843
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام به همه بلاخره دکتر پسرم اومد و بردمش دکتر و واکسنای دور دومشو گرفت و گوشاشو چک کرد گفت یه نوع قارچ خفیف گوش گرفته.شستشو داد و قطره ریخت و پماد زد. وبمن هم داد دوتا پماد که هر پنج روز یبار یکیشو بزنم.بنظرتون براخودمونم واگیر داره؟دکترش گفت ربطی نداره و واگیر نداره.واینکه یه سوال دیگه شیر سویا میشه به گربه داد؟من دیدم روش نوشته بود بدون لاکتوز هستش میخواستم ببینم بخاطر گیاهی بودنش مضر نیست؟

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    در مورده انتقال بیماریش خیالتون راحت به شما واگیر نداره
    در مورده شیر سویا هم زیاد موافق نیستم بهش بدین به خاطر ترکیباتش....شیر بدون لاکتوز کاله میتونید بهش بدین تو سوپرمارکت ها باید گیر بیاد...

نام و نام خانوادگی
    زیبا ایرانی
    تخصص
    گرافیست
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    9843
    میانگین پست در روز
    0.02
    ممنونم خیلی خیالم راحت شد زیاد برای خودم نگران نیستم بیشتر بخاطر دخترم نگران میشمشیر کاله زیرو رو گرفتم امروز خودم یکم خوردم خیلی بیمزه بود هنوز بهش ندادم امیدوارم خوشش بیاد.چون دکترش گفت دیگه شیر خشک کیتن بهش نده شیر معمولی بدهراستی خیلی گوشاشو به زمین و. این ور اونور میمالونه و نا ارومه و یجا بند نمیشه از غروب که اوردمش.اما هم اشتهاش خیلی خوبه هم ادرار و دفه داشته فقط نا ارومه بخاطر گوشاش همش گوشه های خونه که کمی غبار هست میره و گوشاشو میمالونه انگار داره تو خاک غلط میزنه این اشکال نداره؟اما با دست و پاش اصلن نمیخارونهچیزی نیست بهش بدم کمی ارومش کنه؟میدونم داروهای انسانی براشون کشنده استراستی با همین پمادا مشکلش حل میشه؟خیلی نگرانشم که اینجوری اذیت میشه.دکترش گفت یماه دیگه بیار ببینمش و هاریشو تزریق کنم

صفحه 139 از 313 نخستنخست ... 3989129137138139140141149189239 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)