فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  3,609
لایک لایک:  2,100
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 138 از 312 نخستنخست ... 3888128136137138139140148188238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,371 به 1,380 از 3116

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9805
    میانگین پست در روز
    0.02
    درود
    دوستان یک سوال دارم الان که گربم زایمان کرده دوباره کی میتونم جفت بندازمش ؟؟
    و در سال چند بار و چه زمان هایی باید این کار رو کرد ؟
    موفق و موید باشید
    یا حق

کاربر فعال srahas آواتار ها
    شماره عضویت
    6988
    میانگین پست در روز
    0.33
    نقل قول نوشته اصلی توسط evenger نمایش پست ها
    درود
    موفق و موید باشید
    یا حق
    به زور که نمیشه جفت انداخت...دوره زمانی خاصی هم نداره..مثلا گربه ی من بعد از زایمان تا سه ماه داره به بچه شیر میده و علائم جفت گیری هم نداره..بعضیا تو دوران شیردهی هم جفت گیری میکنن...

کاربر فعال srahas آواتار ها
    شماره عضویت
    6988
    میانگین پست در روز
    0.33
    نقل قول نوشته اصلی توسط NO Rated نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگه میشه کمکم کنید , من یک گربه پرشین از دوستم گرفتم , حدود دو سالشه و نر هم هستش . با اینکه الان 5 روزه خونمون ولی اصلا به محیط عادت نکرده و همیشه خودشو قایم میکنه . اصلا ادم می ترسه نازش بده چون هر لحظه امکان گاز گرفتنش یا چنگ انداختنش هست .

می خواستم بدونم که باید چیکار کنم ؟؟ , تشکر .
    گربه من که از خیابون پیداش کردم بعد از 6 ماه تازه کم کم داره بهمون نزدیک میشه..5 روز که چیزی نیست..بذارین به حال خودش باشه تا عادت کنه

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9805
    میانگین پست در روز
    0.02
    درود
    دوستان چه زمانت هایی برای واکسن بچه گربه باید اقدام کنم ؟هزینش حدودا چقدر هست ؟
    به جز واکسن قرص و چیزی نیاز داره ؟
    و اگه بخوام بچه رو بفروشمش چقدر میخرند حدودا؟
    ماده / سفید تمام / پدرش هیمالین چشم ابی بوده و مادرش خاکستری بلو چشم زرد
    الان ۳ هفتشه؟
    ۲/۳ ماهگی میشه فروخت ؟
    یا حق

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9972
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام. خسته نباشید. من سه روزه که یه بچه گربۀ سه ماه رو از انجمن حمایت از حیوانات گرفتم و آوردم خونه. یک هفته وقت دارم که بدونم می تونیم با هم باشیم و کنار بیایم یا نه. خیلی بانمک و شیطون و خوشگله. یه چیزیو نمی دونم که میخوام بپرسم از شما. اولا به شدت بازیگوشه. توی این سه روز اونطوری که من دلم خواسته لوس نشده که حتی پیشم بخوابه. یه وقتایی که خوابش میاد خیلی خوبه. نازش می کنم و می خوابه ولی بیشتر اوقات که میخوام نازش کنم با دستم بازی می کنه و البته به صورت بازی نه محکم گاز می گیره بعد انگار جبهه می گیره کمی دورخیز می کنه و به حالت کج می پره به دستم و هی همین بازیو تکرار می کنه. من نمی دونم آیا این کار توی بچه گربه ها طبیعیه و کم کم خوب میشه؟ یا مشکلی هست؟ تو این سه روز نتونستم بیارم کنارم بخوابه می ترسم یهو صورتمو چنگ بزنه. البته شب اول اصلا نزدیک من نمی شد و هی فرارا می کرد ولی الان اصلا اینطور نیست. می خواستم بدونم رفتارش درست میشه؟ من گربه لوس و دستی رو خیلی دوست دارم. اینطوری خواهد شد؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط NO Rated نمایش پست ها
    ممنون عزیزم , از این مطمئنم که اونجا مشکلی نداشته که هیچ کاملا در رفاه کامل بوده تا جایی که یــ اتاق جدا داشته با بهترین امکانات رو داشته همینطور منم اصلا براش کم نذاشتم ولی دریغ از کمی تغییر , میگم میشه اصلا تغییری نکنه و همیشه همینطوری بمونه ؟؟

بازم تشکر
    کمی صبوری کنید و در رفتار باهاش با احتیاط باشید تا نترسه...ایشالا که باهاتون دوست میشه بهمون خبر بدین دوسته عزیز

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    درود
    موفق و موید باشید
    یا حق
    اگه به سلامتی گربتون اهمیت میدین سالی یه دفعه بیشتر جفت نزارین بشن....

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    درود
    دوستان چه زمانت هایی برای واکسن بچه گربه باید اقدام کنم ؟هزینش حدودا چقدر هست ؟
    به جز واکسن قرص و چیزی نیاز داره ؟
    و اگه بخوام بچه رو بفروشمش چقدر میخرند حدودا؟
    ماده / سفید تمام / پدرش هیمالین چشم ابی بوده و مادرش خاکستری بلو چشم زرد
    الان ۳ هفتشه؟
    ۲/۳ ماهگی میشه فروخت ؟
    یا حق
    بین سن6-8 هفتگی واکسن های سه گانه سری اول بعد از اون یه ماه بعد دوباره تکرار سه گانه تا حدود 16 هفتگی باید 3 دوره طبق نظر دکتر واکسن سه گانه دریافت کنه...بعد از ان هر یک سال...هاری هم درسن 12 هفتگی یکبار و بعد ان هر سال تزریق تکرار شود...
    ضد انگل هم دریافت میکنه از سه هفتگی به بعد زیر نظر پزشک چون به وزن گربه بستگی داره
    هزینه واکسن سه گانه حدود 50-60 واکسن هاری 30-35 و هزینه ضد انگل 5 حدودا
    البته این قیمتها بستگی به کلینیک که میبرین متفاوته
    در مورد قیمتش اطلاعی ندارم
    اگه مادرش پیششه بزارید سه ماهگی به بعد بفروشید...ممنون

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی آ نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید. من سه روزه که یه بچه گربۀ سه ماه رو از انجمن حمایت از حیوانات گرفتم و آوردم خونه. یک هفته وقت دارم که بدونم می تونیم با هم باشیم و کنار بیایم یا نه. خیلی بانمک و شیطون و خوشگله. یه چیزیو نمی دونم که میخوام بپرسم از شما. اولا به شدت بازیگوشه. توی این سه روز اونطوری که من دلم خواسته لوس نشده که حتی پیشم بخوابه. یه وقتایی که خوابش میاد خیلی خوبه. نازش می کنم و می خوابه ولی بیشتر اوقات که میخوام نازش کنم با دستم بازی می کنه و البته به صورت بازی نه محکم گاز می گیره بعد انگار جبهه می گیره کمی دورخیز می کنه و به حالت کج می پره به دستم و هی همین بازیو تکرار می کنه. من نمی دونم آیا این کار توی بچه گربه ها طبیعیه و کم کم خوب میشه؟ یا مشکلی هست؟ تو این سه روز نتونستم بیارم کنارم بخوابه می ترسم یهو صورتمو چنگ بزنه. البته شب اول اصلا نزدیک من نمی شد و هی فرارا می کرد ولی الان اصلا اینطور نیست. می خواستم بدونم رفتارش درست میشه؟ من گربه لوس و دستی رو خیلی دوست دارم. اینطوری خواهد شد؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

دوسته مهربان ممنون از سرپرستیه این گربه....
    بچه گربه ها شیطنت و بازی بیشتری دارن تا حدود 8-9 ماهگی کم کم بازی هاشون کم میشه الانم خیلی کوچیکه اوجه بازی کردنشه...بازی با دست رو زیاد باهاش انجام ندین چون عادت میکنه که گاز بگیره و کم کم که بزرگ و بالغ میشه این عادت بد براش میمونه و گاز های محکم تری با توجه به قوی شدن ارواره هاش میگیره...براش عروسک یا توپی بخرید که بتونه باهاش بازی کنه و گازش بگیره کارها و بازی های گربه شما کاملا طبیعه و عادیه :-)
    اگه میزاره زمانی که استراحت میکنه بهش دست بزنید و نوازشش کنید یعنی داره باهاتون دوست میشه کم کم بهتون عادت میکنه ولی خب هر گربه ای یه شخصیته خاص و منحصر به فرد داره و نمیشه کلی گفت ممکنه گربه ای از بغله صاحبش پایین نیاد و یه گربه هم اصلا حتی دوست نداشته باشه بهش دست بزنن ولی همشون مهربونن و محبتشونو یه جور به صاحبشون نشون میدن ...امیدوارم گربه اتونو با همه ی اخلاقاش دوست داشته باشین و پیشتون بمونه ....ممنون

کاربر جدید tinatiny آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زیبا ایرانی
    تخصص
    گرافیست
    حیوان خانگی
    پرشین هیمالین بلو پوئینت .تریر.
    شماره عضویت
    9843
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام خسته نباشید من یه پرشین نر دوماه و نیمه دارم که از چهل روزگی پیش من بوده.سه بار دکترش چکاپش کرده و مشکلی نداشته واکسن سه گانه دوره اولشو دریافت کرده و دوره دوم بعلاوه هاری رو اواسط تیرماه دریافت میکنه.یه دوره هم ضد انگل دریافت کرده هفته قبل صبح جمعه و صبح شنبه ناشتا یک هشتم یک قرص رو دریافت کرد و این هفته شنبه و جمعه هم همینطور.دوز اخرو که بهش دادم یک ساعت و نیم بعد یه حالت زرداب بالا اورد همبشه بلافاصله بعداز قرص خوردن میرفت سراغ غذاش اما اینبار نرفت.و بعد هم که بالا اورد هیچ چیز توی استفراغش نبود غروب هم دیدم توی مدفوعش یه تیکه کاموا بود که از اسباب بازیش کنده شده بود احتمال دادم دلیل تهوعش همون بوده باشه.قبلن هم دو الی سه بار بالا اورده بود که توی اونها هم جز مو چیز دیگه ایی مثل کرم یا انگل نبود.توی مدفوعشم هر بار چک میکنم هیچ چیز مشکوکی نیست مدفوعشم حالت عادی داره.سر حاله خیلی فوق العاده شیطونه و اشتهاشم فوق العاده خوبه به توصیه دکترش فعلن بهش غذای خونگی میدم مرغ و کمی سیب زمینی و هویج اب پز بعلاوه روغن کانولا برای جلوگیری از یبوست.یبار هم دیدم زیر گردن و پشت گوشس موهاش گلوله شده بود دست که زدم احساس کردم زخمه بعد که با دست باز کردم حالت پوسته بود و مو ولی ریزش نداشت و زیرشم روی پوستش هیچ دونه یا زخم یا علامتی نبود.حالا سوالم ایناست.امروز دیدم یه لحظه انگار باسنشو روی زمین کشید بعد دیدم که تازه دفع داشته.و به همون مقدار که باقی بدنشو تمیز میکنه و میلیسه باسنشو هم تمیز میکنه و میلیسه نه خیلی زیاد۱.با اینکه قرص ضد انگل تازه دریافت کرده احتمال داره انگل داشته باشه؟۲.اون پوسته هایی که باز کردم با دستم احتمال داره چیز خطرناکی مثل قارچ باشه؟من چک کردم بعد از تون چیزی نبود۳.دستا و پاه و پنجه هاشو میخارونه اونم نه خیلی ممکنه به خاطره جونور باشه توی تنش؟من دوبار با ضد شپش و کنه پرمتریت شستشو دادمش یک ماه پیش به توصیه دکترش.البته خیلی جاهای خاکی و زیر میزو سوراخ سمبه های خونه میره ممکنه بخاطر حساسیت باشه؟۴.و اینکه گوشاشو میخارونه و گوشاش خیلی کثیفه دکترش یبار شستشو داد ولی بازم کثیفه منم میترسم تمیز کنم اسیب ببینه نگرانم که گوشاش چیزی نشده باشه که میخارونه.با توجه به اینکه دکترش تا اول هفته دیگه نیست میشه بهم جواب بدین از نگرانی بیرون بیام چون من یه دختر سه ساله دارم که از صبح زود تا دیر وقت شب با این پسرمون بازی میکنه و غذا میخوره و میخوابه و بیشتر موقع ها که ما خوابیم میاد توی تخت خودمون یا دخترم و میخوابه پیشمون.هم نگران خودشم شدید هم نگران دخترم تا دکترش بیاد بهم کمک کنید لطفا راستی احساس میکنم یکمی هم دهنش بو میده انگاری چند روزه البته اونم نه خیلی زیاد

صفحه 138 از 312 نخستنخست ... 3888128136137138139140148188238 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)