فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,613
لایک لایک:  2,101
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 136 از 313 نخستنخست ... 3686126134135136137138146186236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,351 به 1,360 از 3122

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

همکار قدیمی Zzahra آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.36
    نقل قول نوشته اصلی توسط evenger نمایش پست ها
    درود
    دوستان امروز که دقت کردم دیدم گربم الت تناسلی شو لیس میزنه و انگار خون اومده بود میشه بگید مشکل داره یا نه ؟
    بعده هر بار که دستشویی میکنن خودشونو لیس میزنن یا وقتی فحل باشن بیشتر نه مشکلی نداره
    گربه خونریزی خارجی نداره مطمئنید خون بوده؟؟

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9805
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    بعده هر بار که دستشویی میکنن خودشونو لیس میزنن یا وقتی فحل باشن بیشتر نه مشکلی نداره
    گربه خونریزی خارجی نداره مطمئنید خون بوده؟؟
    درود
    زهرا جان اره با دستمال تمیز کردم دیدم خون هست .ولی یک مطلب خوندم که میگفت بعد از زایمان از الت تناسلیش ترشحاتی تا ۲ هفته میاد که قهوه ای و خون مانند هست .
    در مورد غذایی که فرمودید مثل تراکتور میخوره متاسفانه اینطور نیست بازم غذاش خیلی کمه و سعی میکنم خامه رو به دستاش بمالم تا بخوره.روزی یک وعده خیلی کم غذا میخوره.البته من مرغ + مولتی ویتامین واسش گذاشتم که شاید بخوره.
    اما خیلی اروم شده و میره پیش بچش میخوابه و بچشولیس میزنه.مدفوعش توی خاک این ۲۴ ساعت ندیدم.فقط در حد ۱۰ مین هر ۱ ساعت میاد بیرون و خودشو روی سرامیک میخوابونه و خودشو به من و یا کسی میماله.پشتش هم موقع راه رفتن بالا میده.
    از قبل از زایمانش خیلی بیحال شده .قبلا روی میز کارم میرفت و جنب و جوش داشت اما الان نه.بنظرتون چکار کنم ؟
    بازم ممنون بابت وقتی که میذارید
    یا حق

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام دوستان
    چند روز پیش به توصیه ی زهرا جان ژولی رو بردم حمام و خارش زیر گوشش خیلی خیلی کمتر شده خوشبختانه
    حالا یه سوال دیگه دارم . دو روزه احساس میکنم چشماش زیاد قی میکنه. همیشه روزی یکی دوبار قی میکرد و چشماش رو تمیز میکردم. اما دیروز چهار پنج بار قی کرد. حس میکنم بعضی اوقات یکی از چشماشم بسته تر از اون یکی چشمشه. اما وقتی بالا رو نگاه میکنه یا داره بازی میکنه جفت چشماش بازه و مشکلی نداره. به نظرتون چشمش مشکلی پیدا کرده؟

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.36
    نقل قول نوشته اصلی توسط evenger نمایش پست ها
    درود
    زهرا جان اره با دستمال تمیز کردم دیدم خون هست .ولی یک مطلب خوندم که میگفت بعد از زایمان از الت تناسلیش ترشحاتی تا ۲ هفته میاد که قهوه ای و خون مانند هست .
    در مورد غذایی که فرمودید مثل تراکتور میخوره متاسفانه اینطور نیست بازم غذاش خیلی کمه و سعی میکنم خامه رو به دستاش بمالم تا بخوره.روزی یک وعده خیلی کم غذا میخوره.البته من مرغ + مولتی ویتامین واسش گذاشتم که شاید بخوره.
    اما خیلی اروم شده و میره پیش بچش میخوابه و بچشولیس میزنه.مدفوعش توی خاک این ۲۴ ساعت ندیدم.فقط در حد ۱۰ مین هر ۱ ساعت میاد بیرون و خودشو روی سرامیک میخوابونه و خودشو به من و یا کسی میماله.پشتش هم موقع راه رفتن بالا میده.
    از قبل از زایمانش خیلی بیحال شده .قبلا روی میز کارم میرفت و جنب و جوش داشت اما الان نه.بنظرتون چکار کنم ؟
    بازم ممنون بابت وقتی که میذارید
    یا حق
    من که گفتم خامه بهش ندین خامه خیلی چرب و سنگینه وقتی اونو میخوره غذا کمتر میخوره حتی خودمون هم اینطوریم وقتی غذای چرب یا خامه میخوریم اصلا دیگه نمیتونیم چیزی بخوریم
    الان چون مادر شده جنب وجوشش کم شده
    من حواسم نبود گربه ی شما بوده که زایمان کرده نه مشکلی نیست تا یه مقداریش عادیه اما اگه زیاد شد یا تا دو هفته دیگه تموم نشد به دکترش بگید
    شاید یبوست پیدا کرده که غذا نمیخوره تو سرنگ به اندازه ی یکی دو قاشق روغن زیتون بریزید بعد یه جوری بهش بدین بخوره

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.36
    نقل قول نوشته اصلی توسط joolie نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند روز پیش به توصیه ی زهرا جان ژولی رو بردم حمام و خارش زیر گوشش خیلی خیلی کمتر شده خوشبختانه
    حالا یه سوال دیگه دارم . دو روزه احساس میکنم چشماش زیاد قی میکنه. همیشه روزی یکی دوبار قی میکرد و چشماش رو تمیز میکردم. اما دیروز چهار پنج بار قی کرد. حس میکنم بعضی اوقات یکی از چشماشم بسته تر از اون یکی چشمشه. اما وقتی بالا رو نگاه میکنه یا داره بازی میکنه جفت چشماش بازه و مشکلی نداره. به نظرتون چشمش مشکلی پیدا کرده؟
    گربتون پرشینه ؟ اگه پرشینه که عادیه روزی 4و3 بار ولی اگه پرشین نیست شاید سرما خورده البته اگه حس میکنید زیاد شده قیش حتی اگرم پرشین باشه احتمال داره نشونه ی سرما خوردگی باشه

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    ممنون از راهنماییتون. بله پرشینه و هر روز چشمش رو پاک میکنم اما احساس میکنم بیشتر شده قی چشمش
    تنفسش هم بعضی اوقات بلندتر از حد معموله مخصوصا وقتی از خواب پا میشه ، نمیدونم نشونه ی سرما خوردگی هست یا نه
    خیلی مراقبم که باد کولر بهش نخوره حتی دریچه ی کولر اتاقش رو بستم که شبا اذیت نشه
    اگر سرما خورده باشه کاری هست که بتونم انجام بدم تو خونه تا بهتر شه ؟

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.36
    ممنون از راهنماییتون. بله پرشینه و هر روز چشمش رو پاک میکنم اما احساس میکنم بیشتر شده قی چشمش
    تنفسش هم بعضی اوقات بلندتر از حد معموله مخصوصا وقتی از خواب پا میشه ، نمیدونم نشونه ی سرما خوردگی هست یا نه
    خیلی مراقبم که باد کولر بهش نخوره حتی دریچه ی کولر اتاقش رو بستم که شبا اذیت نشه
    اگر سرما خورده باشه کاری هست که بتونم انجام بدم تو خونه تا بهتر شه ؟
    تو بینیش رو هم پاک کنید با گوش پاک کن شاید کثیف شده گرد و خاک و اینا وقتی میدون میره تو بینیشون راهه بینیشون رو بند میاره
    آخه معلوم نیست 100% سرما خورده یا نه نمیشه سرخود دارو داد

کاربر میهن پت
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    9625
    میانگین پست در روز
    0.06
    سوراخ بینیش خیلی کوچیکه گوش پاکن نمیره تو. اما حالا تلاشم رو میکنم ببینم چطور میشه. چند وقت پیش هم فکر کنم آب بینیش اومده بود و دم سوراخ بینیش خشک شده بود کندم از رو بینیش . احتمالن همون چیزیه که شما میگید. خوب غذا میخوره و شیطونه بی حال نیست

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.36
    سوراخ بینیش خیلی کوچیکه گوش پاکن نمیره تو. اما حالا تلاشم رو میکنم ببینم چطور میشه. چند وقت پیش هم فکر کنم آب بینیش اومده بود و دم سوراخ بینیش خشک شده بود کندم از رو بینیش . احتمالن همون چیزیه که شما میگید. خوب غذا میخوره و شیطونه بی حال نیست
    اگه آب بینیش هم اومده احتمالا سرما خورده ببریدش دکتر حتما

کاربر جدید Shawsd آواتار ها
    شماره عضویت
    9456
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام ، پیشیم چند روزه خیلی کم غذا میخوره و وقتی بهش غذا میدم باهاش بازی میکنه. واسش ران و سینه ی مرغ هم میذارم بازم نمیخوره و با غذا بازی میکنه.
    میلش به غذا خیلی کمه، چیکارش کنم؟

صفحه 136 از 313 نخستنخست ... 3686126134135136137138146186236 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)