فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,615
لایک لایک:  2,103
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 132 از 313 نخستنخست ... 3282122130131132133134142182232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,311 به 1,320 از 3126

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر فعال srahas آواتار ها
    شماره عضویت
    6988
    میانگین پست در روز
    0.33
    سلام
    تو بدن سیدنی...همون که کمرش مشکل داشت..مخصوصا دور گردنش...پر از ایناست...چکار کنم؟؟؟؟ریزش موهاشم خیلی زیاد شده.

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    احتمالا کک باشه...باید ضدانگل تزریقیاستفاده کنه و با شامپولیندان بشوریش....احتمال جرب هم ممکنه باشه...دسترسی به دامپزشک نداری عزیزم؟

کاربر فعال srahas آواتار ها
    شماره عضویت
    6988
    میانگین پست در روز
    0.33
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    احتمالا کک باشه...باید ضدانگل تزریقیاستفاده کنه و با شامپولیندان بشوریش....احتمال جرب هم ممکنه باشه...دسترسی به دامپزشک نداری عزیزم؟
    شامپو ضد کک و انگل فلوش میزنم بهش...لیدان قویتره؟دامپزشک هست..گفتم اول اینجا بپرسم....اون لیدانو کجا اس داردن؟چه جوری مصرف میشه؟

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    طریقه مصرفشو دکتر بهتون بگه فک کنم بهتره...از داروخانه بخرید...

این مطلب هم جالبه از توی سایت پارسی پت

یکی از علل اصلی خارش در گربه ها وجود کک ها در بدن می باشند و وجود بزاق کک روی سطح پوست سبب بروز تحریک و ایجاد حساسیت های شدید خواهد شد. کک ها اکثرا ممکن است در محیط زندگی گربه و محل های آلوده وجود داشته باشند و برای تغذیه از بدن
    گربه روی سطح پوست جایگزین شوند ولی پس از تغذیه دوباره از بدن گربه جدا خواهند شد. روش شناسایی و وجود احتمالی کک در سطح بدن گربه ساده و راحت است. شما می توانید با استفاده از شانه های دندانه ریز و کشیدن آن روی سطح موها فضولات کک های احتمالی را از سطح بدن جدا نموده و پس از جدا کردن محتویات شانه روی سطح یک ورق کاغذ سفید و مشاهده ذرات و نقاط سیاه رنگ اقدام به شناسایی و وجود مدغوع کک ها نمایید. وجود مدفوع کک روی سطح موها و بدن نشانه دهنده حضور کک خواهد بود.

آن چه شما و دکتر دامپزشک می توانید انجام دهید:
    1. می توان با تجویز و صلاحدید دکتر دامپزشک از شامپوهای مخصوص ضد کک مانند pyrethrin یا D-Limolene انگل های خارجی را از بین برد.
    2. همزمان با استفاده از شامپوهای ضد کک می توان محیط منزل و زندگی را نیز سم پاشی کرد. گاهی اوقات کک ها سبب نیش زدن بخش های پایین پای انسان خواهند شد. برای سم پاشی محیط منزل می توان از پودر Borax روی فرش، اثاثیه ی منزل و دیگر نواحی استفاده کرد و سپس با جاروبرقی اقدام به حذف اجساد کک ها نمود، توصیه می شود پس از اتمام تمیز کردن منزل و کار با جاروبرقی، کیسه جاروبرقی را حذف نموده و آن را معدوم کنید.
    3. لازم است سم پاشی محیط منزل و یا استفاده از شامپوهای ضد کک توام با احتیاط شدید انجام شود و به توصیه ها و برگه راهنمای مصرف هر داروی ضد انگل توجه نمود چون در برخی از موارد سموم فوق الذکر سبب مسمومیت شدید گربه خواهند شد. استفاده از گردن بند های ضد کک و کنه نقش موثر و زیادی ندارند و علاوه بر آن در برخی از موارد سبب بروز حساسیت های شدید پوستی و آلرژی خواهند شد.
    توصیه می شود در زمان مصرف پودر و شامپوهای ضد کک با دکتر دامپزشک مشورت نمایید و بر اساس راهنمایی های دکتر دامپزشک کک ها را نابود کنید. در برخی از موارد به واسطه عدم وجود اطلاعات کافی درمان نامناسب انجام خواهد شد و نتیجه منطقی و اساسی از درمان ضد کک کسب نمی شود. استفاده از داروهای ضد کک تزریقی نیز در برخی از موارد سودمند بوده و توسط دکتر دامپزشک انجام می شود.

درمان های گیاهی
    با حل کردن یک قاشق چای خوری اکلیل کوهی ( Rosemary) در 600 سی سی آب می توان محلول مناسبی تهیه کرد که پس از 10 دقیقه جوشیدن و سرد شدن می تواند استفاده شود. امروزه استفاده از روش های طبیعی مانند کاربرد نماتود ها و کرم های میکروسکوپیک برای خوردن کک ها و حشرات مضر نیز مطرح شده است و می توان آن ها را از محیط باغ و حیاط خانه تهیه کرد و در داخل منزل آزاد نمود . ولی استفاده از این روش نیازمند شرایط خاصی است.

علائم بیماری:
    1. خارش شدید ناحیه سر و گردن
    2. وجود ذرات و نقاط سیاه رنگ روی سطح پوست و لابلای موها
    ویرایش توسط shivid : 16th May 2014 در ساعت 12:02 AM

کاربر فعال hanie zand آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    hanie zand
    علایق
    .heivanat.ski
    تخصص
    translator
    حیوان خانگی
    gorbe
    شماره عضویت
    6536
    میانگین پست در روز
    0.22
    غدای خشک بدترین چیزه متاسفانه دختر منم بدجوری بهش عادت کرده

همکار قدیمی Zzahra آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shawsd نمایش پست ها
    خب پس نذارم گربه ی بزرگتری بهشون نزدیک بشه؟
    تا حالا چند دفعه پیش اومده که چند تا گربه ی بزرگ میخواستن به گربه های من نزدیک بشن ولی نذاشتم.دلیل اینکه میخوان بیان نزدیکشون چیه؟ و اینکه آیا خطری دارن؟
    آره ممکنه خطر داشته باشه بهتره نذارید ولی اگه پیشه هم هستن حواستون باشه
    خوب همنوعشه دیگه دلیل نداره که چرا میخوان به هم نزدیک بشن

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط hanie zand نمایش پست ها
    غدای خشک بدترین چیزه متاسفانه دختر منم بدجوری بهش عادت کرده
    دفعه ی اخری پیشولک رو دکتر بردی خوب شده؟
    عادت غذاییشو حتما عوض کن قبلا هم گفتم بهت مجبورش کن

کاربر فعال hanie zand آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    hanie zand
    علایق
    .heivanat.ski
    تخصص
    translator
    حیوان خانگی
    gorbe
    شماره عضویت
    6536
    میانگین پست در روز
    0.22
    اره عزیزم جواب ازمایشش خوب بود مرسی از پیگیریت مهربونم

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    9696
    میانگین پست در روز
    0.17
    چند تایی بچه گربه دو تا خونه اونور تر از ما هستن که خونه خالی هست و حیاط بزرگی داره
    این مادرشون میامد تو باکلن ما و گاهی غذا میخورد و میرفت و حامله بود تا حدود دو ماه پیش فهمیدیم زایمان کرده
    الان بچه هاش تو اون خونه هستن باهاش و من گاهی واسشون غذا میبرم ( البته کم تا خودشون هم تنبل نشن و بتونن غذا پیدا کنن در آینده )
    یک سوالی که واسم پیش آمده اینه که کلا بچه گربه ها غذا که حالا گیر میاد آب را چکار میکنن ؟
    آیا حتما به آب نیاز دارند ؟
    و اگر بله این بچه گربه هایی که گفتم اگر ما اطلاع نداشتیم هستن مادرشون چطور به این ها آب می رسونه ؟
    آیا لازم من یک ظرف پر از آب ببرم تو حیاط اون خونه بزارم یا خودشون باید پیدا کنن و .. ؟

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط javid17 نمایش پست ها
    چند تایی بچه گربه دو تا خونه اونور تر از ما هستن که خونه خالی هست و حیاط بزرگی داره
    این مادرشون میامد تو باکلن ما و گاهی غذا میخورد و میرفت و حامله بود تا حدود دو ماه پیش فهمیدیم زایمان کرده
    الان بچه هاش تو اون خونه هستن باهاش و من گاهی واسشون غذا میبرم ( البته کم تا خودشون هم تنبل نشن و بتونن غذا پیدا کنن در آینده )
    یک سوالی که واسم پیش آمده اینه که کلا بچه گربه ها غذا که حالا گیر میاد آب را چکار میکنن ؟
    آیا حتما به آب نیاز دارند ؟
    و اگر بله این بچه گربه هایی که گفتم اگر ما اطلاع نداشتیم هستن مادرشون چطور به این ها آب می رسونه ؟
    آیا لازم من یک ظرف پر از آب ببرم تو حیاط اون خونه بزارم یا خودشون باید پیدا کنن و .. ؟
    از تو جوب اب میخورن
    اب واسشون بذارید تو حیاط یه جایی بذارید که ببیننش و بفهمن ای آبه

صفحه 132 از 313 نخستنخست ... 3282122130131132133134142182232 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)