فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,613
لایک لایک:  2,101
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 128 از 313 نخستنخست ... 2878118126127128129130138178228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,271 به 1,280 از 3124

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

همکار قدیمی Zzahra آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_agn نمایش پست ها
    خیلی ممنون زهرا خانم بابت راهنماییتون.

گربه من هم همش عطسه میکنه و چشا و بینیش ترشح داره و خرخر میکنه زود به زود خسته میشه احتمالا همون سرماخوردگیه با واکسن زدن فکر کنم خوب بشه.

واسه پاک کردن چشم و بینیش راه حلی دارین شما؟ پنبه مرطوب استفاده بشه کافیه؟
    یک جا خوندم روزی یکی دو بار پاک بشه. ولی یه جای دیگه هم خوندم این پاک کردن باعث تحریک بیشتر و ترشح بیشتر میشه... نمیدونم چه باید کرد گیج شدم

یه سوال دیگه اینکه وقتی در حال چرت زدن یا خوابه بیدارش کنم غذا بخوره یا خودش بیدار باید بشه؟ آخه زیاد میخوابه
    گربه ی شما پرشینه؟؟
    چون پرشینا مدام از چشماشون اشک میاد باید روزی یکی دو بار پاک کنید چشماشون رو
    داخل بینیشون هم با گوش پاک کن تمیز اول گوش پاک کن رو خیس کنید بعد داخل بینیشون رو پاک کنید
    هر چقدر پوزشون فلت تر باشه زودتر خسته میشن و به نفس نفس میوفتن
    خرخر کردن هم بهترین قسمته نگهداریه گربس این صدا یعنی میخواد بفهمونه خوشحاله یا واسه اینکه خودشو لوس کنه
    بیدارش کنین غذا بهش بدین اشکال نداره

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9551
    میانگین پست در روز
    0.02
    1-اگه بخوام گربم را ببرم پیشه دکتر --چه جوری ببرم --اخه دیونه بازی خیلی در میاره-- این قدر دستی نیست که بشه یک جا نگهش داشت --بعضی موقع ها هم مونو نمیشناسه -- باید براش box بخرم ؟
    قیمت باکس ها هم خیلی گرون بود از 100 تومان تا 400 داشت

2-هزینه واکسن و ... چقدر میشه من تا حالا واکسن و امپول و ... اصلا بهشون نزدم ؟

3-فقط ریزش موی بدنشون خیلی زیاد شده وقتی دستو روی بدنش میکشی میشه پره مو -- به نظرتون مشکلی ندارن ؟

گربه های من صدای خر خر کردنوش مثل تراکتور هست وقتی 3 تاشون با هم این کارو میکنن انگار تراکتور یا ماشین جلوت روشن هست

امروز با دستمال کاغذی افتادم به جونه بینیش --بینیش مثل سنگ بود فکر کردم انعطاف پذیر هست اما سفت سفت بود --جالب بود !
    حالا با گوش پاکن سرش را مرطوب میکنم بینم چی میشه --مثل اینکه نفس کم میاره

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    m saeed ag.
    تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    پیشی، مرغ مینا
    شماره عضویت
    9634
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    گربه ی شما پرشینه؟؟
    چون پرشینا مدام از چشماشون اشک میاد باید روزی یکی دو بار پاک کنید چشماشون رو
    داخل بینیشون هم با گوش پاک کن تمیز اول گوش پاک کن رو خیس کنید بعد داخل بینیشون رو پاک کنید
    هر چقدر پوزشون فلت تر باشه زودتر خسته میشن و به نفس نفس میوفتن
    خرخر کردن هم بهترین قسمته نگهداریه گربس این صدا یعنی میخواد بفهمونه خوشحاله یا واسه اینکه خودشو لوس کنه
    بیدارش کنین غذا بهش بدین اشکال نداره
    بله پرشین کلاسیک هست.
    آخه این فقط دو ماهشه گوش پاک کن اصلن داخل بینیش نمیشه
    راجع به خرخر من فکر کردم شاید مشکل تنفسی داشته باشه البته میدونستم موقعیکه خوشحاله هم از این صدا در میاره...

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    m saeed ag.
    تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    پیشی، مرغ مینا
    شماره عضویت
    9634
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikocholo نمایش پست ها
    1-اگه بخوام گربم را ببرم پیشه دکتر --چه جوری ببرم --اخه دیونه بازی خیلی در میاره-- این قدر دستی نیست که بشه یک جا نگهش داشت --بعضی موقع ها هم مونو نمیشناسه -- باید براش box بخرم ؟

3-فقط ریزش موی بدنشون خیلی زیاد شده وقتی دستو روی بدنش میکشی میشه پره مو -- به نظرتون مشکلی ندارن ؟

گربه های من صدای خر خر کردنوش مثل تراکتور هست وقتی 3 تاشون با هم این کارو میکنن انگار تراکتور یا ماشین جلوت روشن هست

امروز با دستمال کاغذی افتادم به جونه بینیش --بینیش مثل سنگ بود فکر کردم انعطاف پذیر هست اما سفت سفت بود --جالب بود !&
    عیب نداره هر چقدر هم غیر دستی باشه دامپزشک کمک میکنه آروم شه. همه گربه ها وقتی میرن دکتر استرس میگیرن و شاید هم کم و بیش رفتار غیر عادی نشون بدن ولی دکترها عادت دارن
    اگه خیلی شیطنت میکنه آره باکس لازمه. اما لازم نیست حتما بخریدش، میتونید از سبد کوچیک مسافرتی استفاده کنید و یه چیزی که در داشته باشه.
    قیمت واکسن عادی واسه پیشگیری حدود ۵۰ ۶۰ تومنه ولی خب کلینیکای مختلف ممکنه قیمتش فرق کنه...
    اگه پرشین باشه باید هر روز شونه بشن راجع به ریزشش من زیاد اطلاع ندارم ولی اگه دکتر دامپزشک ببینه میتونه تشخیص بده

یعنی در این حد صداشون بلند میشه که انگار تراکتور روشنه

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9551
    میانگین پست در روز
    0.02
    عیب نداره هر چقدر هم غیر دستی باشه دامپزشک کمک میکنه آروم شه. همه گربه ها وقتی میرن دکتر استرس میگیرن و شاید هم کم و بیش رفتار غیر عادی نشون بدن ولی دکترها عادت دارن
    اگه خیلی شیطنت میکنه آره باکس لازمه. اما لازم نیست حتما بخریدش، میتونید از سبد کوچیک مسافرتی استفاده کنید و یه چیزی که در داشته باشه.
    قیمت واکسن عادی واسه پیشگیری حدود ۵۰ ۶۰ تومنه ولی خب کلینیکای مختلف ممکنه قیمتش فرق کنه...
    اگه پرشین باشه باید هر روز شونه بشن راجع به ریزشش من زیاد اطلاع ندارم ولی اگه دکتر دامپزشک ببینه میتونه تشخیص بده

یعنی در این حد صداشون بلند میشه که انگار تراکتور روشنه
    درود
    اره وقتی 3 تاشون کنار هم هستن صدای بلندی میشه
    فقط یک سوال بعضی جاهای خونه که کنارم هستند خور خور میکنن اما بعضی جاهای دیگه این جور نیست --یعنی جایی که خور خور نمیکنن از اون جا خوششون نمیاد ؟

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35

امروز با دستمال کاغذی افتادم به جونه بینیش --بینیش مثل سنگ بود فکر کردم انعطاف پذیر هست اما سفت سفت بود --جالب بود !
    همینطور که کفتن سبد بگیرین قیمتش 20 30 هزار تومنه
    با گوش پاک کن خیلی آروم تمیز کنید نه اینکه بیوفتین به جونش

بله پرشین کلاسیک هست.
    آخه این فقط دو ماهشه گوش پاک کن اصلن داخل بینیش نمیشه
    راجع به خرخر من فکر کردم شاید مشکل تنفسی داشته باشه البته میدونستم موقعیکه خوشحاله هم از این صدا در میاره...
    یه کم پنبه های دورشو کم کنید بعدشم فقط باسره گوش پاک کن که پنبه ای تمیز کنید هرچقدر بینیش کوچیک باشه میشه

درود
    اره وقتی 3 تاشون کنار هم هستن صدای بلندی میشه
    فقط یک سوال بعضی جاهای خونه که کنارم هستند خور خور میکنن اما بعضی جاهای دیگه این جور نیست --یعنی جایی که خور خور نمیکنن از اون جا خوششون نمیاد ؟
    نه ربطی نداره ولی شاید یه جا جایه خوابه شما هستش یا جایی که غذا میخورن اونجاهارو بیشتر دوست دارن

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9551
    میانگین پست در روز
    0.02
    درود

اول با پنبه خیس روی بینیش را تمیز کردم -تمام مفاش خشک شده بود جوری بود که اصلا سوراخ بینیش پیدا نبود --مجبور شدم بینی گربه دیگه را ببینم تا محدودش دستم بیاد !

بعدش با گوش پاکن خیس روی دو تا سوراخش کشیدم دو تا تیکه بزرگ مف چسبیده بود --وقتی یکیش باز شد کلی مف سفید اومد بیرون --بعد اون یکی را باز کردم --بد بخت تازه تونست نفس بکشه

فقط سوراخبینیش خیلی باریک و کوچک هست -- لازم هست تو سوراخ بینیش بکنم یا نه ؟

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    درود

اول با پنبه خیس روی بینیش را تمیز کردم -تمام مفاش خشک شده بود جوری بود که اصلا سوراخ بینیش پیدا نبود --مجبور شدم بینی گربه دیگه را ببینم تا محدودش دستم بیاد !

بعدش با گوش پاکن خیس روی دو تا سوراخش کشیدم دو تا تیکه بزرگ مف چسبیده بود --وقتی یکیش باز شد کلی مف سفید اومد بیرون --بعد اون یکی را باز کردم --بد بخت تازه تونست نفس بکشه

فقط سوراخبینیش خیلی باریک و کوچک هست -- لازم هست تو سوراخ بینیش بکنم یا نه ؟
    نگاه بکنید اگه چیزی بود داخل بینیش حالا ترشح یا کثیفی گرد و خاک که سیاه میشه تو بینی اگه بود بکنید داخل بینی تمیز کنید البته خیلی آروم اگرم نبود دیگه نیازی نیست

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9551
    میانگین پست در روز
    0.02
    درود
    1-برای ترشح بهش سفکسین 100 میدم که 200 را دو قسمت میکنم و که اونم با بد بختی بهش میدم مجبورم که گوشت خیلی کوچک یا تکیه مرغ کوچک اندازه بند انگشت داخلش قرص را بگذارم
    2- ترشحات مخاط برای کشت نوع انتی بیوتیک داده نشده و فعلا از سفکسین 100 که هر 12 ساعت یک بار بهش میدم یعنی روزی 200 میلی
    3-عکس از قفسه سینه گرفتم قسمت فوقانی ریه کمی سفید بود
    4-الان مدت دو روز هست که بهش میدم شروع به غذا خوردن کرده اما هنوز ترشح داره -- اگه بهش انتی هیستامین بدم برای ترشح بینیش چطور هست ؟
    5-فقط ریپورت عکس از قفسه سینه بهم ندادن --این عادی هست یا باید بهم میدادن

فقط 2 تا گربه پرشین سفید و خاکستریتوی کلینیک بود واقعا خیلی خوشگکل بودند مثل پنبه سفید و نرم --وای من که دلم رفت براش--گربه خوردم در برابرش پرشین مثل موش بود --توپولی و بزرگ

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    درود
    1-برای ترشح بهش سفکسین 100 میدم که 200 را دو قسمت میکنم و که اونم با بد بختی بهش میدم مجبورم که گوشت خیلی کوچک یا تکیه مرغ کوچک اندازه بند انگشت داخلش قرص را بگذارم
    2- ترشحات مخاط برای کشت نوع انتی بیوتیک داده نشده و فعلا از سفکسین 100 که هر 12 ساعت یک بار بهش میدم یعنی روزی 200 میلی
    3-عکس از قفسه سینه گرفتم قسمت فوقانی ریه کمی سفید بود
    4-الان مدت دو روز هست که بهش میدم شروع به غذا خوردن کرده اما هنوز ترشح داره -- اگه بهش انتی هیستامین بدم برای ترشح بینیش چطور هست ؟
    5-فقط ریپورت عکس از قفسه سینه بهم ندادن --این عادی هست یا باید بهم میدادن

فقط 2 تا گربه پرشین سفید و خاکستریتوی کلینیک بود واقعا خیلی خوشگکل بودند مثل پنبه سفید و نرم --وای من که دلم رفت براش--گربه خوردم در برابرش پرشین مثل موش بود --توپولی و بزرگ
    سفکسیم رو دکتر داد یا خودتون؟؟؟ چون سفکسیم خیلی قویه
    ج4--اگه دکتر بردید که اگه نیاز بود که دارویی که کاره آنتی هیستامین رو انجام بده میداد یه دفعه به گربم دکتر کلرفنیر امین تزریق کرد ولی بپرسید این چیزارو
    ج5-- اطلاعی ندارم ولی فکر نکنم عکس رو بدن معمولا

صفحه 128 از 313 نخستنخست ... 2878118126127128129130138178228 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)