فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,616
لایک لایک:  2,104
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 119 از 313 نخستنخست ... 1969109117118119120121129169219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,181 به 1,190 از 3129

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    اعظم افلاکی
    شماره عضویت
    9229
    میانگین پست در روز
    0.00
    ببخشید مشکلم اینه که اگه گربه را از محل خودش جابجا کنم آیا از لحاظ روحی براش بد نیست؟ چون اونجا با یه گربه ی دیگه با هم بازی می کنه و احساس می کنم اون محل را هم خیلی دوست داره به نظر شما اگه رهاش کنم براش بهتره یا اینکه جابجاش کنم ممنون از راهنماییتون...

همکار قدیمی Zzahra آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMIYAR نمایش پست ها
    ببخشید مشکلم اینه که اگه گربه را از محل خودش جابجا کنم آیا از لحاظ روحی براش بد نیست؟ چون اونجا با یه گربه ی دیگه با هم بازی می کنه و احساس می کنم اون محل را هم خیلی دوست داره به نظر شما اگه رهاش کنم براش بهتره یا اینکه جابجاش کنم ممنون از راهنماییتون...
    نهایتش یک هفته ی اولش تو جایه جدید غریبی میکنه بعد خوب میشه عادی میشه واسش

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    behnam
    شماره عضویت
    9242
    میانگین پست در روز
    0.00
    با سلام خدمت دوستان و مدیران محترم و تشکر بابت این همه زحمات ارزشمندتان , چند ساله گربه ای دارم که از دو سال پیش از محبت همسایه های بی خیر یکی از دستاش مشکل پیدا کرد و کمی هم دنده هاش به نظر میرسید که استخان دستش نزدیک به مچ دوباره جوش خورده ولی در راه رفتن کمی مشکل داشت تا اینکه دیدم که کمی مفصل های دو آرنج دچار ورم زیادی شده و مشکلش بیشتر شد که فکر کردم به دلیل کم تحرکیش و وزن سنگینش باشه , اما مساله اصلی از حدود پنج روز پیش دیدم که لایه ای سفت مثل سیمان خشک شده روی دو مفصل آرنجش و مقداری از زیر شکمش رو گرفته , که پوستش خشکی زیادی داره انگار داره متلاشی میشه , خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارید بهم کمک کنید , اگه لازم بود بگید عکس میزارم , در هر حال ازتون سپاسگذارم .

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    حتما باید به دامپزشک نشون بدین ...دوسته عزیز تا به حال که هواشو داشتین لطفا در اینمورد هم کمکش کنید...ممنون

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    behnam
    شماره عضویت
    9242
    میانگین پست در روز
    0.00
    ممنون عزیز , مسلماّ وظیفه ئ همه ئ ما آدمها کمک کردن به این موجودات دوست داشتنیه که البته تو ایران شانس زیادی برای زندگی ندارن , من به گربه های زیادی کمک کردم و خواهم کرد , انگار در قبالشون احساس مسئولیت میکنم ولی باکمال تاسف بایدبگم که بیشتر حیواناتی رو که به دامپزشکی بردم زنده نموندن , دنبال یه فروم بودم که شاید یه راهنمایی بهم کنن که بتونم مداواش کنم واقعا حتی یکی نمیتونه یه احتمال از بیماریش بهم بده ... ؟

ویرایش توسط shivid : 1st March 2014 در ساعت 12:59 AM

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    دوسته عزیز از شما به خاطر کمک هاتون ممنونم و مطمئنم همیشه به فکرشون هستید ولی همیشه هم نمیشه بی اعتماد بود شاید دامپزشکی که شما مراجعه کردین تو اون مورد خاص نتونسته کمک کنه....
    ولی به هر حال چیزی که من از این عکس میبینم خیلی ضایعه ی بدی هست....نمیدونم چی میتونه باشه قارچ گسترده یا جرب نمیدونم تمام قسمت هایی که ضایعه رو دارن موهاش ریخته درسته؟از زخم سطح پوست به نظر میاد عفونت هم کرده و من فک میکنم زخم وضعیت بدی داره و حتما باید دکتر ببینه و شستشو بشه ....من باز هم پرس و جو میکنم....ولی امیدوارم دیر نشه....

من اصرار دارم به دامپزشک مراجعه کنید ممکنه قارچ باشه یا هر نوع عفونت پوستی دیگه و اگه دیر بشه همه بدنشو بگیره....
    ویرایش توسط shivid : 1st March 2014 در ساعت 01:24 AM

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    behnam
    شماره عضویت
    9242
    میانگین پست در روز
    0.00
    دوست من , خیلی ازت ممنون میشم و امید وارم یک روز همه ی ما به این نتیجه برسیم که در قبال حیوانات و طبیعت اطرافمون مسسئولیم , در رابطه با سوالتون باید بگم که اول من فکر می کردم که لایه ای مثل گل یا سیمان روی مو ها چسبیده چون به صورت یک جا ور اومده بود , بعد فکر کردم که ممکنه دچار سوختگی با آتش شده آخه به علت سردی هوا یه گاز توی انباری روشنه اما موهای روی شکم هنوز هست ولی یه سفتیه خاصی داره , راستی اضافه کنم ما یک سگ داریم که چند وقت پیش دچار خارش شدید شده بود فکر کنم گال یا همون جرب بود که با شامپو خوب شد اما تا این حد ملتحب نبود , ولی این گربه خیلی خارش نداشت , آیا امکانش هست ؟ در این صورت باید با چی ضد افونیش بکنم ؟ باز هم به خاطر لطفی که کردی از شما سپاس گذارم .

همکار قدیمی Zzahra آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    شاید التهابه مفاصله که اینجوری شده اصلا ندیده بودم یه همچین موردیو اگه بتونید دامپزشک ببرین بهتره
    موردایه دیگه هم که بردین دامپزشک مردن هم حتما کاری از دسته دکتر بر نمیومده دیگه ولی این مورد حتما به دامپزشک نیاز داره

شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    دوسته عزیز عکس رو به دامپزشک نشون دادم و گفت عامل اولیه به وجود امدنش هی چیزی میتونه باشه هر نو ع بیماری پوستی یا ضایعه ای ولی به خاطر عفونت و مشکلات بعد از اون به این شکل در اومده و تبدیل شده به بافت مرده ....حتما باید دامپزشک معاینه کنه و درمانش کنه ...دامپزشک بافت مرده رو برمیداره انتی بیوتیک باید دریافت کنه و موهاش کلا زده بشه و احتمالا یه مدت پانسمان بشه....اینا حدس هایی که دامپزشک از روی عکسه شما زده....ممنون میشم ازتون اگه به دامپزشک مراجعه کنید....
    ویرایش توسط shivid : 1st March 2014 در ساعت 03:03 PM

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    behnam
    شماره عضویت
    9242
    میانگین پست در روز
    0.00
    دوستان واقعاُ ممنونم از این همه لطف و توجه شما , که واقعاُ هر کاری از دستتون بر می اومد کردین , باز هم میگم کارتون واقعاُ برام ارزشمنده , البته در جوابتون باید بگم که چند بار با اشتباهات دامپزشکان بی اطلاع راجع به گربه ها این حیوانات بی گناه و از دست دادم برای همین میترسم آخه نمی خوام زجر بکشن , البته همه دکترا اینطور نیستن , ولی بیشترشون چون راجع به دامهای بزرگ تعلیم دیده اند با بیماریهای گربه کمی ناآشنا هستن , البته بعضی ها هم بی انصاف هستن , در مورد وزیتشون میگم , به حیوانات خیابانی اهمیت زیادی نمیدن , من حدود شانزده تا گربه رو الان پناه دادم که هر کدوم شخصیت خودشونو دارن ولی واقعاُ از پس مخارجش به زور برمی آم , براشون دعا کنین , داستانش مفصله ... من ساکن کرج هستم اگه یه دکتر قابل اعتماد پیدا کردین ممنون میشم بهم اطلاع بدید , بازم تشکر می کنم بابت پیگیری که کردین و از همه شما ممنونم .

صفحه 119 از 313 نخستنخست ... 1969109117118119120121129169219 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)