فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  3,609
لایک لایک:  2,100
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 116 از 312 نخستنخست ... 1666106114115116117118126166216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,151 به 1,160 از 3116

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت sooshi آواتار ها
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    4917
    میانگین پست در روز
    0.03
    سلام دوستان
    ملوس خانوم ما الان 5 ماهشه و فکر می کنم با توجه به سنش کم کم فحل بشه. تا حالا از خونه بیرون نرفته. فقط در حدی که تو بالکن بیاد با خودم و زود برگرده. تا الان تصمیم داشتم عقیمش کنم ولی جدیدا دخترم بهانه می گیره که می خوام ملوس بچه دار بشه ولی توی خونه امکان اینو ندارم. یعنی جا به اندازه یه گربه و بچه هاشو ندارم. از طرفی مادرم قراره هم خونه ما بشه که کمی می ترسه از گربه.
    خواستم بدونم می شه تو بالکن ازش نگهداری کنم؟ یعنی لونه و ظرف خاک و غذا و ... بیرون باشه و البته هر وقت خواست بیاد داخل و باردار هم بشه و همون جا زایمان کنه؟
    این جوری اذیت نمی شه؟ یا ممکنه بره و برنگرده؟
    لطفا راهنماییم کنید. ممنونم.
    بر خود خيمه زنيم
    سايبان آرامش ما
    ماييم !

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.73
    نقل قول نوشته اصلی توسط sooshi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ملوس خانوم ما الان 5 ماهشه و فکر می کنم با توجه به سنش کم کم فحل بشه. تا حالا از خونه بیرون نرفته. فقط در حدی که تو بالکن بیاد با خودم و زود برگرده. تا الان تصمیم داشتم عقیمش کنم ولی جدیدا دخترم بهانه می گیره که می خوام ملوس بچه دار بشه ولی توی خونه امکان اینو ندارم. یعنی جا به اندازه یه گربه و بچه هاشو ندارم. از طرفی مادرم قراره هم خونه ما بشه که کمی می ترسه از گربه.
    خواستم بدونم می شه تو بالکن ازش نگهداری کنم؟ یعنی لونه و ظرف خاک و غذا و ... بیرون باشه و البته هر وقت خواست بیاد داخل و باردار هم بشه و همون جا زایمان کنه؟
    این جوری اذیت نمی شه؟ یا ممکنه بره و برنگرده؟
    لطفا راهنماییم کنید. ممنونم.
    دوسته گرامی من فکر نمیکنم به خاطر دلایل احساسی و اینکه بچه ی ما دوست داره گربه امون بچه دار بشه دلیله خوبی برای این کار باشه چون شما اول باید فکره اینو بکنید که امکان نگهداری از این همه گربه رو دارین؟ایا جایه کافی و وقت کافی دارین؟کاری نکنید که پشیمون بشین و بعد تو بخش واگداری جبوری به واگذاری گربه هاتون بشین و دردسر های واگذاری رو تحمل کنید....پس بهتره منطقی تصمیم بگیرید...در ضمن بالکنی که در ارتفاع باشه اصلا جایه مناسبی برای نگهداری از گربه ها نیست...ممنون

همکار قدیمی kv.1990 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    کیوان
    شماره عضویت
    6645
    میانگین پست در روز
    1.21
    در این هوای سرد اصلا مناسب نیست که گربتون تو بالکن باشه و به خصوص اصلا سرمای هوا برای بارداریش و بچه هاش خوب نیست

در مسلک من معنی پرواز چنین است :

"با بال شکســــته به هــــوای تو پریدن … ".

کاربر جدید
    شماره عضویت
    9012
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام دوستان
    بنده قصد تهیه و نگهداری از گربه رو دارم و اگر جسارت نباشه منو راهنماییم کنید
    1- من چون دانشجو هستم ممکنه بعضی روزا 3 یا 4 ساعت مجبور بشم برم دانشگاه و گربه ممکنه تنها باشه، آیا موقع تنهایی سر و صدا درست نمیکنه؟(چون همسایه ها خیلی حساس هستند و من هم توی آپارتمان هستم )
    2- چند روز از ماه ممکنه مادرم بیان پیشم و چون گربه دوست ندارم باید ببرمش خونه دوستم. آیا این موضوع گربه رو ناراحت می کنه؟
    3- بهتر یکی بگرم یا دوتا که هم بازی باشن؟
    4- توی شیراز کسی رو میشناسین که قصد واگذاری داشته باشه؟
    واقعا ممنون

همکار قدیمی Zzahra آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.36
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.m.kh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده قصد تهیه و نگهداری از گربه رو دارم و اگر جسارت نباشه منو راهنماییم کنید
    1- من چون دانشجو هستم ممکنه بعضی روزا 3 یا 4 ساعت مجبور بشم برم دانشگاه و گربه ممکنه تنها باشه، آیا موقع تنهایی سر و صدا درست نمیکنه؟(چون همسایه ها خیلی حساس هستند و من هم توی آپارتمان هستم ) گربه سرو صدایی نداره تقریبا به جز زمان جفتگیری 3و4 ساعت هم زمانه زیادی نیست اشکال نداره تنها بمونه
    2- چند روز از ماه ممکنه مادرم بیان پیشم و چون گربه دوست ندارم باید ببرمش خونه دوستم. آیا این موضوع گربه رو ناراحت می کنه؟ مطمئنا یه سره جاش عوض بشه اذیتش میکنه و هم اینکه استرس میگیره
    3- بهتر یکی بگرم یا دوتا که هم بازی باشن؟ فقط تا وقتی بچه هستن بازی میکنن بعدش دیگه کاری با هم ندارن شاید دعوا هم بکنن اگه نر و ماده باشن که جفتگیری میکنن و دردسره بچه هارو دارین
    4- توی شیراز کسی رو میشناسین که قصد واگذاری داشته باشه؟
    واقعا ممنون
    تویه سایت موردایه واگذاری زیاد هست چک بکنید ببینید هست یا نه شایدم بعضیا بفرستن جایه دیگه ولی هزینشو باید خودتون بدین

کاربر جدید MAHIJON آواتار ها
    شماره عضویت
    8659
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام , من یه پرشن 7ماهه دارم که الان یک هفتس عقیم شده تو این مدت گاهی کسل میشه و انگار از یه چیزی اذیت ,همزمان بزاقشم زیاد میشه و غذاشم کم. تب نداره دندوناشم سالمه. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه تا آخره هفته که بتونم ببرمش دکتر

کاربر فعال الینا پارسا آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    الینا پارسا
    علایق
    حیوانات-پیانو-گربه ام
    تخصص
    روابط خوب با حیوانات و گربه جذب کن درجه یک
    حیوان خانگی
    گربه(شاینی)
    شماره عضویت
    8894
    میانگین پست در روز
    0.36
    درباره دی اس اچ من مخالفم که اگر لوس نباشه بشه لوسش کرد چون داشتم از بچگی هم داشتم ولی کلا هممیشه گاز میگرفت و بغلی نشد با اب ریختنو تحویل نگرفتنو اینا هم اخلاقاش عوض نشد ...گربه ها اون ژنتیکو باطن اصلیشون به نظرم خیلی توی رفتارشون موثره..من وقتی هنوز عسلو نگرفته بودم اقای امره گفت که اصلا بغلی نیستو خیلی مغروره..در صورتی که از همه گربه هام لوس تره و خیلی خیلی بغلیو ملوس......الینا چرا شما همه جا گفتی هر گربه ای غیر از پرشین مگه پرشین چشه؟

موهاش بلندند

همکار قدیمی Zzahra آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.36
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHIJON نمایش پست ها
    سلام , من یه پرشن 7ماهه دارم که الان یک هفتس عقیم شده تو این مدت گاهی کسل میشه و انگار از یه چیزی اذیت ,همزمان بزاقشم زیاد میشه و غذاشم کم. تب نداره دندوناشم سالمه. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه تا آخره هفته که بتونم ببرمش دکتر
    فکر کنم شما باید زودتر ببرینش دکتر چون یه نفری باید نظر بده که اطلاعات علمی دقیق داشته باشه

کاربر جدید MAHIJON آواتار ها
    شماره عضویت
    8659
    میانگین پست در روز
    0.01
    تا آخر هفته نمی تونم شهری که من هستم دامپزشک نداره

کاربر فعال hanie zand آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    hanie zand
    علایق
    .heivanat.ski
    تخصص
    translator
    حیوان خانگی
    gorbe
    شماره عضویت
    6536
    میانگین پست در روز
    0.22
    در حدود یه ماه پیش دخترمو بردم جرمگیری لثه کرد بوی دهنش کاملا از بین رفت تا در حدود یه هفتس دوباره دهنش بو میده امکان داره دوباره لثههاش متورم شده باشه

صفحه 116 از 312 نخستنخست ... 1666106114115116117118126166216 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)