فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,624
لایک لایک:  2,107
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 10 از 314 نخستنخست ... 891011122060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 3137

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر فعال komeil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    کمیل پرهیزکار
    علایق
    حیوانات، کتاب، طراحی و ...
    تخصص
    طراحی وب سایت
    حیوان خانگی
    گربه پرشین (جانی و دیزی و بچه‌ها) و سمندر
    شماره عضویت
    1397
    میانگین پست در روز
    0.19
    دوستان صرف نظر از هزینه‌های وارد کردن گربه، چرا انقدر بین قیمت گربه وارداتی و گربه داخلی فرق هست؟ اگر پرشین کت مال ایرانه، چرا وارداتی انقدر اهمیت داره و ارزشمندتر حساب میشه؟
    در طبیعت هم می‌توان شکار کرد، اما با دوربین نه با اسلحه....

(وروجک گربه نمای من آقا جانی به همراه عیالش دیزی خانم)

پیتی آواتار ها
    علایق
    گیاهان طبیعت حیوانات هنر و اختصاصی پیشی
    تخصص
    دانشجو شغل آزاد
    حیوان خانگی
    گربه ماهی
    شماره عضویت
    1090
    میانگین پست در روز
    0
    خوب به خاطر اینه که اونا مثل ما گربه نگهداری نمیکنند ! اونا برای پرورش دادن گربه یا نگهداری گربه شرایطی دارند که اگه خریدار نداشته باشه گربه بهش نمیفروشند مخصوصا اگه فرشنده های بزرگ و درجه یک گربه باشند و مثل توی ایران هر گربه ای رو با هر گربه دیگه جفت نمیاندازند در واقع اصرار دارند که همه جور ه گربه هاشون یا توله هاشون اصیل باشند اما تو ایران میبینی که یارو میاد گربه معمولی یا خیابونی رو که تو خیابونها فراوونه جفت میندازه با یه گربه پرشین! حالا شاید یکی از توله های این گربه ها شبیهه پرشین باشند اما باز اصیل نیستند چون ژن خیابونی یا . .. دارند و این قیمت گربه رو میاره پایین و دیگه این که گربه های وارداتی خیلی پشمالو تر از گربه های تو ایران هستند و اینکه معمولا قیمت گربه های عقیم با گربه های که عقیم نیستند فرق میکنه توی خارج از کشور بیشتر طرفدارها گربه نر دوست دارند اما تو ایران دنبال سفید هستند و ماده! سفید ماده چشم آبی سفید ماده چشم آبی ...................................
    یکی از بچه ها میخواست یه گربه رو از یه فروشنده اهل مسکو بخره که گربه هاش هم معروفه فروشنده ازش درباره شغلش وقت فراغتش عکس خونه اش...... و کلی شرط و شروط براش گذاشته بودند که نگو تازه آخر کار هم بهش نفروخته بودند گفته بودند ما به ایران گربه نمیفروشیم چون از حقوق حیوانات اونجا خبری نیست... حالا بیا برو بگو 10 هزار دلار میدم یا بگو 20 هزار دلار میدم یا فحش میدند بهت یا کارت به دادگاه و شکایت و اینا میکشه ..... البته هنوز هم کسانی هستند که وارد میکنند اما چون ما همون تحت تحریم و ........ هستیم قیمت گربه ها سر به فلک میکشه بخصوص که اگه ا
    صیل هم باشند.

پیتی آواتار ها
    علایق
    تخصص
    دانشجو شغل آزاد
    حیوان خانگی
    گربه ماهی
    شماره عضویت
    1090
    میانگین پست در روز
    0
    یادم رفت بگم که از نظر ظاهری هم تا حدود زیادی با گربه های ایران متفاوته

پیتی آواتار ها
    علایق
    تخصص
    دانشجو شغل آزاد
    حیوان خانگی
    گربه ماهی
    شماره عضویت
    1090
    میانگین پست در روز
    0
    این یه نمونه خارجی خودت مقایسه کن

کاربر فعال komeil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    کمیل پرهیزکار
    علایق
    حیوانات، کتاب، طراحی و ...
    تخصص
    طراحی وب سایت
    حیوان خانگی
    گربه پرشین (جانی و دیزی و بچه‌ها) و سمندر
    شماره عضویت
    1397
    میانگین پست در روز
    0.19
    مرسی از جواب خوبتون، خوب پرورش دهنده‌های ایرانی چرا این اصول رو رعایت نمی‌کنند؟ من به کرات شنیدم گربه ایرانی رو از اوکراین، روسیه، ترکیه، آذربایجان و .... وارد می‌کنند! (کار دنیا برعکس شده) من امروز بعد از کلی گشتن یک هیمالین بلو پوینت چشم آبی سوپر فلت خریدم، پدرش وارداتی بود از اوکراین و ۲ میلیون تومان ارزش داشت، این هم دقیقا مثل پدرش شده بود به لحاظ چهره. مادر اصیلی هم داشت. بحث کلا روی همین بود که چون وارداتی بودن پدر و مادرش، ارزشمندتره...

نکته دیگه‌ای که باید بگم نسبت به عکسی که گذاشتید، اینه که پاریس شما یک چیز دیگه است...
    در طبیعت هم می‌توان شکار کرد، اما با دوربین نه با اسلحه....

(وروجک گربه نمای من آقا جانی به همراه عیالش دیزی خانم)

پیتی آواتار ها
    علایق
    تخصص
    دانشجو شغل آزاد
    حیوان خانگی
    گربه ماهی
    شماره عضویت
    1090
    میانگین پست در روز
    0
    ممنون کمیل جان آره وقتی بابا و مامانش وارداتی باشن یعنی بچشون هم دیگه کارش درسته
    من پرورش دهنده ایرانی سراغ دارم که گربه های فوق العاده ای داره

کاربر جدید
    شماره عضویت
    1738
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام
    این اولین پست منه تو این سایت.
    بچه ها من عاشق گربه ها هستم...از بچه گی هم همیشه گربه داشتم اما چند سالیه نسبت بهشون آلرژی پیدا کردم. یعنی وقتی 1-2 ساعت نزدیک گربه باشم تا چند روز درگیر علائم آلرژیک میشم. کسی تاحالا چنین مشکلی داشته ؟ میخوام بدونم چطور میشه باهاش کنار اومد چون واقعا دلم میخواد دوباره یه گربه کوچولو داشته باشم.

حیوان خانگی
    کاسکو-گربه
    شماره عضویت
    21
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo505 نمایش پست ها
    دوستای عزیز من یه سوال داشتم میخواستم بدونم شما از کدوم پت شاپ تو تهران غذای خشک رویال کنین میخرید؟؟ کجا میتونم این غذا را پیدا کنم؟؟
    آرزو جون خیابون اسکندری بری اکثر مغازه هاشون دارن رویال کنین ، دکتر یاری قبلا داشت اما الان در حال حاظر فقط سنابل میاره اما مغازه های بالاترش دارن من این سری از اسکندری گرفتم ، اما یه کم بالاتر از خ اسکندری روبروی دانشکده دامپزشکی خ قریب ، داروخانه دامپزشکی هم انواع غذاهای رویال کنین و داره.

حیوان خانگی
    کاسکو-گربه
    شماره عضویت
    21
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط elham نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من عاشق گربه ها هستم...از بچه گی هم همیشه گربه داشتم اما چند سالیه نسبت بهشون آلرژی پیدا کردم. یعنی وقتی 1-2 ساعت نزدیک گربه باشم تا چند روز درگیر علائم آلرژیک میشم. کسی تاحالا چنین مشکلی داشته ؟ میخوام بدونم چطور میشه باهاش کنار اومد چون واقعا دلم میخواد دوباره یه گربه کوچولو داشته باشم.
    سلام خوش اومدین به میهن پت ، والا برای آلرژی فکر کنم تنها راهش مصرف قرص باشه من خودم چند ساله به اکثر مواد غذایی و خوراکی ها آلرژی دارم به همین خاطر قرص های ضد حساسیت مثل سیتریزن میخورم شما هم میتونین با مراجعه به پزشک دارویی تهیه کنین که به آلرژی تون غلبه پیدا کنه اونوقت فکرکنم بتونین از گربه نگهداری کنین،البته باز با دکترتون و بچه های دیگه سایت مشورت کنین.

همکار قدیمی reza torabi آواتار ها
    علایق
    دامپزشکی و عشق به حیوانات به معنای واقعی
    تخصص
    دامپزشک
    حیوان خانگی
    انواع حیوانات آسیب دیده ، گاه به گاه مهمان من هستند
    شماره عضویت
    10
    میانگین پست در روز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط elham نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزيز ، ورودتون رو خوش آمد ميگم

شما فقط به گربه حساسيت داريد يا نسبت به حيوانات ديگه، نسبت به فصل يا غذاي خاصي هم حساسيت داريد؟

ببينيد آلر‍ژي در هيچ جاي دنيا درمان قطعي نداره، اوجش هم همين سن جووني هست و با افزايش سن برطرف ميشه، ميشه با دارو كنترلش كرد تا حدودي، تا دلتون بخواد هم دارو وجود داره كه هركدوم اثرات و حتي عوارض مختلفي دارن، داروهايي مثل كيتوتيفين و..... كه خيلي زيادن...

پيش هر پزشكي هم برين در مرحله اول سعي مي كنه عامل آلرژي رو از شما دور كنه و بعد اقدام به درمان كنه، در هر صورت پيشنهاد من اينه كه به پزشك مراجعه كنيد!

صفحه 10 از 314 نخستنخست ... 891011122060110 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)