کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    پس مشکلی نیست . احتمالا زیاد آب خورده باشه
    خیلی ممنون بعد از اینکه 5 روز کامل شد منظورم مصرف مکمل و ده روز بهش استراحت بدم اب بدون مکمل بعد ده روز دوباره یک دوره بنج روزه بهش مکمل بدم یا نیازی نیست؟هویج اصلا نمیخوره ابشو بگیرم تو ظرف غذاش بزارم اینجوری میخوره به نظرتون ؟

تو تغییر غذاییش خیلی پیشرفت داشتم البته خودشم شکمو هستش و هرغذای جدیدی رو مزه میکنه ولی سیب رو اصلا نمیخوره انواع سیب رو امتحان کردم سیب زرد سیب قرمز سیب سبز ولی هیچکدومو نخورده الان تخمه فقط شب یک مشت بهش میدم ظهر حدود 12 دونه بهش میدم

یک سوال اخر کاسکو تو این سن به حرف میاد اگه باهاش تمرین بشه یا زوده رنگ چشمش هم قهوه ای تیره هستش یا همون دودی تیره دو سه تا دم سیاه هم داره
    ویرایش توسط منصور : 19th March 2015 در ساعت 07:12 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    خیلی ممنون بعد از اینکه 5 روز کامل شد منظورم مصرف مکمل و ده روز بهش استراحت بدم اب بدون مکمل بعد ده روز دوباره یک دوره بنج روزه بهش مکمل بدم یا نیازی نیست؟هویج اصلا نمیخوره ابشو بگیرم تو ظرف غذاش بزارم اینجوری میخوره به نظرتون ؟

تو تغییر غذاییش خیلی پیشرفت داشتم البته خودشم شکمو هستش و هرغذای جدیدی رو مزه میکنه ولی سیب رو اصلا نمیخوره انواع سیب رو امتحان کردم سیب زرد سیب قرمز سیب سبز ولی هیچکدومو نخورده الان تخمه فقط شب یک مشت بهش میدم ظهر حدود 12 دونه بهش میدم

یک سوال اخر کاسکو تو این سن به حرف میاد اگه باهاش تمرین بشه یا زوده رنگ چشمش هم قهوه ای تیره هستش یا همون دودی تیره دو سه تا دم سیاه هم داره
    خیلی خوبه . بعضی میوه ها رو ریز ریز کنید براش بذارید تو ظرف . مثلا هویج و سیب رو . آب میوه رو هم میتونید امتحان کنید ولی زیاد نذارید بمونه بیرون ،مثل آب مکمل دار باید تعویض بشه .

http://www.parsipet.ir/thread10855.html

بطورکلی از 11 12 ماهگی به حرف میان اما استثنا هم بوده که من فقط در طوطی هایی که به صورت سرنگی تغذیه شدن این استثنا ها رو دیدم . مثلا یکی از طوطی های خودم که 7 ماهگی به حرف اومد و طوطی یکی از مدیران سایت .. ولی شما از الان میتونید باهاش کلمات رو تمرین کنید .

بعد از 10 روز غذاییش رو بررسی کنید و بعد برای دادن یا ندادن مکمل تصمیم بگیرید .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    خیلی خوبه . بعضی میوه ها رو ریز ریز کنید براش بذارید تو ظرف . مثلا هویج و سیب رو . آب میوه رو هم میتونید امتحان کنید ولی زیاد نذارید بمونه بیرون ،مثل آب مکمل دار باید تعویض بشه .

http://www.parsipet.ir/thread10855.html

بطورکلی از 11 12 ماهگی به حرف میان اما استثنا هم بوده که من فقط در طوطی هایی که به صورت سرنگی تغذیه شدن این استثنا ها رو دیدم . مثلا یکی از طوطی های خودم که 7 ماهگی به حرف اومد و طوطی یکی از مدیران سایت .. ولی شما از الان میتونید باهاش کلمات رو تمرین کنید .

بعد از 10 روز غذاییش رو بررسی کنید و بعد برای دادن یا ندادن مکمل تصمیم بگیرید .
    خیلی ممنون به نظرتون هنوز 11 یا 12 ماهش نشده البته چشاش واقعا تیره هستن بیشتر به قهوه ای تیره میزنن سوت هایی هم که میزنه با تن صدای واضح نیستن خش دارن بیشتر وقتا امروز غروبی بهش اسفناج دادم و خوردش بعد از خوردن یکم پر ارایی کرد و روشو پشت من کردش و سرشو گذاشت پشت سرش( همون حالتی که گفتم خیلی ریلکس استراحت میکنه ) جوری خوابیده بود که تا چشاش باز شه منو بیبنه و خوب سرش عقب بود الانم با یک پا داره استراحت میکنه چند روزه اطراف خونه ما عروسی زیاد شده و بچه ها از دیشب تا الان همش ترقه میترکونن بیچاره نمیتونه درست حسابی استراحت کنه فکر کنم با این راحتی پیش از حدش و اینکه تحرک و قفس نوردیش و سرصداش بیشتر شده از فردا و پسفردا تمرینات اهلی کردنو بهتره شروع کنم از شما هم یک دنیا سپاس گذارم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    خیلی ممنون به نظرتون هنوز 11 یا 12 ماهش نشده البته چشاش واقعا تیره هستن بیشتر به قهوه ای تیره میزنن سوت هایی هم که میزنه با تن صدای واضح نیستن خش دارن بیشتر وقتا امروز غروبی بهش اسفناج دادم و خوردش بعد از خوردن یکم پر ارایی کرد و روشو پشت من کردش و سرشو گذاشت پشت سرش( همون حالتی که گفتم خیلی ریلکس استراحت میکنه ) جوری خوابیده بود که تا چشاش باز شه منو بیبنه و خوب سرش عقب بود الانم با یک پا داره استراحت میکنه چند روزه اطراف خونه ما عروسی زیاد شده و بچه ها از دیشب تا الان همش ترقه میترکونن بیچاره نمیتونه درست حسابی استراحت کنه فکر کنم با این راحتی پیش از حدش و اینکه تحرک و قفس نوردیش و سرصداش بیشتر شده از فردا و پسفردا تمرینات اهلی کردنو بهتره شروع کنم از شما هم یک دنیا سپاس گذارم
    خواهش میکنم . سنش کمه حدودا 6 7 ماهشه . در مورد این مدل خوابیدن هم وقتی یه پاشو بالا نگه میداره مشکلی نیست و کاملا طبیعیه.

تمرین رو هم هر زمان که فکر میکنید شرایطش مناسب هست شروع کنید . یه اسم هم براش انتخاب کنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    خواهش میکنم . سنش کمه حدودا 6 7 ماهشه . در مورد این مدل خوابیدن هم وقتی یه پاشو بالا نگه میداره مشکلی نیست و کاملا طبیعیه.

تمرین رو هم هر زمان که فکر میکنید شرایطش مناسب هست شروع کنید . یه اسم هم براش انتخاب کنید

وقتی اینجوری میخوابه یک پاشو بالا نگه نمیداره با دو پا میخوابه البته کلا دو دفعه اینجوری خوابیده ولی در حالت عادی خوابیدن یا چرت زدن بعضی وقتا یک پا بالا نگه میداره بعضی وقتا با دو پا هستش

بازم ممنون
    ویرایش توسط منصور : 19th March 2015 در ساعت 08:51 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    سلام دوستان خوبم امروز چنتا عکس از طوطیه خوشگلم گرفتم خواستم شما دوستان باتجربه نظر درباره شکل و قیافه و سلامتی پرندم نظر بدید

عکس از چشم بینی و پرهای سینه گرفتم از نظر من پرهای سینش خیلی مشکوک هستن ولی تو این مدت اصلا ندیدم پرهای سینشو بخواد خراب کنه بقیه پرهای بدنش هم سالم هستن دوستان نظر بدید خوشحال میشم ببخشید عکس بهتر از این نشد بگیرم چون ترسید منم نخواستم بترسه
    ویرایش توسط منصور : 22nd March 2015 در ساعت 02:37 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    سلام دوستان . سال نو بر شما مبارک . امیدوارم که سال خوبی رو با خانواده تون به خصوص کوچولو های دوست داشتنی تون داشته باشین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    سلام دوستان خوبم امروز چنتا عکس از طوطیه خوشگلم گرفتم خواستم شما دوستان باتجربه نظر درباره شکل و قیافه و سلامتی پرندم نظر بدید

عکس از چشم بینی و پرهای سینه گرفتم از نظر من پرهای سینش خیلی مشکوک هستن ولی تو این مدت اصلا ندیدم پرهای سینشو بخواد خراب کنه بقیه پرهای بدنش هم سالم هستن دوستان نظر بدید خوشحال میشم ببخشید عکس بهتر از این نشد بگیرم چون ترسید منم نخواستم بترسه
    سلام،
    اميدوارم سالم بمونه، صحيح و سالمه و بسيار خوشگله!!

ارسال با موبايل

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان عزیزم سال نو مبارک

سلام . عکس ها خیلی واضح نیست اما من مشکلی نمیبینم . فکر میکنم نامنظم بودن پرهای سینه هم به خاطر شرایط بد انتقالش بوده . حالا تو این عکسا که واضح نیست اما اگه تا الان ندیدین پرجوی کنه پس نگران نباشید و اصلا بهش فکر هم نکنید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    سلام یک سوال دارم میشه همه تمرینات و مراحل رام کردن رو تو قفس انجام داد مث تمرین رو دست اوردن و بقیه تمریناتو؟چون بیرون قفس که هستش هم ازم تخمه نمیگیره یعنی میگیره و پرت میکنه هم بردنش تو قفس مکافات شده واسم که بعد بردن تو قفس کلا با من قهر میکنه و تو قفسم تخمه رو میگیره پرت میکنه

پیشرفتم هم اینا بوده میتونم دست به منقارش بزنم و تخمه کف دستم بزارم میاد از کف دستم تخمه رو میگیره.

دو دفعه هم با ابپاش پرهاشو خیلی کم خیس کردم چون بی تابی میکنه اینور انور میپره غار میکشه زیاد اب بهش نپاشیدم ولی همین دو دفعه ک اب پاشیدم به پرهاش کلی از پرهای سینش بهتر و صاف تر و براق تر شده وقتی اب میپاشم به پرهای سینش مشخصه داغونه انکار پرهای سینش اویزونه نمیدونم چطور توصیف کنم ولی با شستنش خیلی بهتر شدن پرهاش

صفحه 1097 از 1238 نخستنخست ... 97597997104710781079108010811082108310841085108610871088108910901091109210931094109510961097109810991100110111021103110411051106110711081109111011111112111311141115111611471197 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)