کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    سلام بچه ها ی فکری ب سرم زده ولی نمیدونم فک کنم اذیت میشه ریکی و اصلا دوس ندارم اینو اگه بذارمش تو یقفس کوچیک تر فک کنم این فرار کردناش و رفتن رو دیواره قفس و ....... همه اینا کمتر شه درسته ؟ تو رام شدنش بهتر نیست ؟ چون چند جا خوندم گفتن کاسکو رو برا رام کردن تو قفس بزرگ خیلی سخت تره مخصوصا ماله من ک ب شدت ترسو هم هست

فقط قفسه ی دره زنگ زده بعضی جاهاش و قفس از روز اول ک خریدم رنگ خورده با وجود اینکه رنگ خورده میخوام ببینم باعث مسمومیت ریکی نمیشه ؟
    ویرایش توسط attacker9626 : 12th August 2014 در ساعت 09:02 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    سلام بچه ها ی فکری ب سرم زده ولی نمیدونم فک کنم اذیت میشه ریکی و اصلا دوس ندارم اینو اگه بذارمش تو یقفس کوچیک تر فک کنم این فرار کردناش و رفتن رو دیواره قفس و ....... همه اینا کمتر شه درسته ؟ تو رام شدنش بهتر نیست ؟ چون چند جا خوندم گفتن کاسکو رو برا رام کردن تو قفس بزرگ خیلی سخت تره مخصوصا ماله من ک ب شدت ترسو هم هست
    این کار غلطه . نه تنها مفید نیست خیلی شانس بیارید براش ضرر هم نداشته باشه چون عصبی میشه و احتمال بروز پرکنی زیاد میشه چون شما پرنده رو دارید محدود میکنید و. . . خیلی ها اینو میگن ولی در کل غلط هست .کوچکترین قفس استاندارد برای کاسکو 1033 هست و بزگتر .تعویض قفس هم راه اصلا مناسبی نیست .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام دوستان
    کاسکوی من یه دو هفتس که به حرف اومده و هرروزم داره از دیروز بهتر میشه و مفهوم تر میشه حرفاش.
    اما دو روزه وقتی میارمش بیرون میاد یه بال میزنه و از کناره های قفس میاد پایین و کناره های قفس وایمیسته و میچرخه و بعضی اوقات میره تو زمین نزدیک قفس میچرخه خودشو دو باره میره سرجاش.
    خیلی فضول شده. مشکلی نداره وبرای چی از این کارا میکنه؟ ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کاسکوی من یه دو هفتس که به حرف اومده و هرروزم داره از دیروز بهتر میشه و مفهوم تر میشه حرفاش.
    اما دو روزه وقتی میارمش بیرون میاد یه بال میزنه و از کناره های قفس میاد پایین و کناره های قفس وایمیسته و میچرخه و بعضی اوقات میره تو زمین نزدیک قفس میچرخه خودشو دو باره میره سرجاش.
    خیلی فضول شده. مشکلی نداره وبرای چی از این کارا میکنه؟ ممنون
    خیر مشکلی نداره . کنجکاوی و فضولی ذات طوطی سانان هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    سلام .
    کاسکوم هنوز قار میزنه ولی کمتر قبلا صبح ها وقتی خونه خلوت می شد و کسی جز من خونه نبود و منم نمیدید میرفت رو سقف قفسش انگار که بخواد میله ها رو تکون بده . میدیم این کارو میکرد که سر و صدای زیادی داشت بعدا متوجه شدم در بالای قفس قفلش باز شده بستمش ولی بعد دو روز دیدم دوباره باره بازم بستمش ولی از وقتی که کاملا در بالایی قفلش محکم شده دیگه این کار رو نمیکنه و فقط صبح های که خونه خلوت و ساکته تو قفسش میچرخه ( مثل ورزش صبح گاهی میمونه ) به نظرتون دلیل این کارش چی بود ؟ یعنی می خواست به من اطلاع بده که در قفسو ببندم ؟ یا می خواست امنیت قفسو چک کنه اخه قبلا تا غروب میرفت پایین قفس و از روز محکم شدن در بالایی قفس دیکه نمیره پایین قفس .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    خیر مشکلی نداره . کنجکاوی و فضولی ذات طوطی سانان هست
    ممنونم یعنی مشکلی پیش نمیاد.رو سخنگوییش تاثیر نداره.جدیدا انقدر منو با حالت سوت مانند صدا میکنه که تا نرم پیشش اروم نمیشه؟؟این حالت سوت مانند درست میشه و مشکلی نداره؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    ممنونم یعنی مشکلی پیش نمیاد.رو سخنگوییش تاثیر نداره.جدیدا انقدر منو با حالت سوت مانند صدا میکنه که تا نرم پیشش اروم نمیشه؟؟این حالت سوت مانند درست میشه و مشکلی نداره؟؟
    رو سخنگویی نه ولی مراقب اشیا باشید که با کنجکاویش کار دستش نده مخصوصا اشیا تیز و سیم برق و ...
    حالت سوتش بله هم درست میشه هم اگه نشه در کنار حرفش رو هم یادمیگیره چون لاکی (کاسکو خودم ) اسم منو هم با صوت هم با حرف صدا میکنه .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    رو سخنگویی نه ولی مراقب اشیا باشید که با کنجکاویش کار دستش نده مخصوصا اشیا تیز و سیم برق و ... حالت سوتش بله هم درست میشه هم اگه نشه در کنار حرفش رو هم یادمیگیره چون لاکی (کاسکو خودم ) اسم منو هم با صوت هم با حرف صدا میکنه .
    بله ممنونم حتما حواسم هست.امروزم میخواست از گلوش حرف بزنه و خیلی زشت کلمه را از گلوش میگه ولی هنوز نمیتونه خوب ادا کنه.راستی کاسکو هم مثل عروس ظرف بذاری شنا میکنه. امروز دیدم رفته پیش ظرف ابش و میخواد مثلا شنا کنه ولی نمیتونه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    این کار غلطه . نه تنها مفید نیست خیلی شانس بیارید براش ضرر هم نداشته باشه چون عصبی میشه و احتمال بروز پرکنی زیاد میشه چون شما پرنده رو دارید محدود میکنید و. . . خیلی ها اینو میگن ولی در کل غلط هست .کوچکترین قفس استاندارد برای کاسکو 1033 هست و بزگتر .تعویض قفس هم راه اصلا مناسبی نیست .
    پس چ راهی هست من این عادتو ازش بگیرم ؟ آخه من ک دارم همه کار میکنم اعتمادش جلب شه دیگه باید چیکار کنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    پس چ راهی هست من این عادتو ازش بگیرم ؟ آخه من ک دارم همه کار میکنم اعتمادش جلب شه دیگه باید چیکار کنم
    به نظر من صبر کنید تا ترسش ازتون بریزه و در حضورش بلند داد نزنید و باهاش خشن رفتار نکنید که به مرور زمان درست بشه .
    ویرایش توسط فریماه : 13th August 2014 در ساعت 01:33 AM

صفحه 970 از 1238 نخستنخست ... 47087092095195295395495595695795895996096196296396496596696796896997097197297397497597697797897998098198298398498598698798898910201070 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)