صفحه 32 از 38 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 377

موضوع: سامپ

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6842
    سلام
    برای بی صدا کردن سر ریز آب داخل اورفلو چه کار میشه کرد ؟ از پد استفاده کردم درست شد ولی ۲ تا مشکل به وجود میاد یکی اینکه ورود اب به سامپ رو خیلی کند میکنه دوم اینکه امکان داره در طول زمان گرفته بشه آب بالا بیاد و فاجعه به بار بیاره !!
    ورود آب به سامپ هم کم صدایی نداره اونم نمیدونم چه کنم . فعلا با پد دور لوله رو گرفتم که صداش کم بشه

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط meis@m نمایش پست ها
    سلام
    برای بی صدا کردن سر ریز آب داخل اورفلو چه کار میشه کرد ؟ از پد استفاده کردم درست شد ولی ۲ تا مشکل به وجود میاد یکی اینکه ورود اب به سامپ رو خیلی کند میکنه دوم اینکه امکان داره در طول زمان گرفته بشه آب بالا بیاد و فاجعه به بار بیاره !!
    ورود آب به سامپ هم کم صدایی نداره اونم نمیدونم چه کنم . فعلا با پد دور لوله رو گرفتم که صداش کم بشه
    سلام
    برای لوله باید شیر بزاری و با تنظیم اون از مخلوط شدن هوا و تولید صدا جلوگیری کنی
    برای صدای داخل سامپ هم لوله رو بلندتر بگیر تا زیر آب بره صداش کمتر میشه

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6842
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    برای لوله باید شیر بزاری و با تنظیم اون از مخلوط شدن هوا و تولید صدا جلوگیری کنی
    برای صدای داخل سامپ هم لوله رو بلندتر بگیر تا زیر آب بره صداش کمتر میشه

send by tapatalk
    منظورتون رو متوجه نمیشم داخل اورفلو چطوری باید شیر بزارم وقتی اب از بالا به پایین به صورت آبشاری میریزه ؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    سلام
    برای بالا امدن اب یک لوله کنار اورفلوربزارید که هر وقت پدها گرفت از لوله اب بره

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    منظورتون رو متوجه نمیشم داخل اورفلو چطوری باید شیر بزارم وقتی اب از بالا به پایین به صورت آبشاری میریزه ؟
    من برای لوله خروجی گفتم شیر بزارید
    برای داخل اورفلو بهترین کار گذاشتن لوله داخل فیتینگ تا لبه اورفلو هستش تا اورفلو پر آب باشه تا صدای شر شر نکنه این بهترین کاره و سر لوله تا بالای اورفلو بیاری و بالاش رو یه سه راهی بزنی سر نافیش رو یه زانو بزنی رو به پایین و بالاش رو هم یه آشغال گیر سینگ بزاری و داخلش رو کمی پد بزاری تا هوای کمتری داخلش بره ، اورفلوی من همینجوریه دقیقا

send by tapatalk
    ویرایش توسط علیرضا نوروزی : 2nd February 2015 در ساعت 11:14 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6842
    آقای نوروزی اگر میشه عکسی از اور فلو خودتون بزارین ممنون میشم
    یه فکری که به نظرم رسید استفاده از بیوبال میتونه موثر باشه ؟ داخل اور فلو رو پر از بیوبال کنم تا آب پرت نشه به پایین که صدا ایجاد کنه

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    آقای نوروزی اگر میشه عکسی از اور فلو خودتون بزارین ممنون میشم
    یه فکری که به نظرم رسید استفاده از بیوبال میتونه موثر باشه ؟ داخل اور فلو رو پر از بیوبال کنم تا آب پرت نشه به پایین که صدا ایجاد کنه

بیوبال هم موثره ولی بازم یه مقداری صدا داره میتونی پر بیوبال کنی و روشو پد بزاری
    اینم عکس اگه واضح باشه

send by tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16679
    بهترین کار قرار دادن یک شیر توی قسمتی هست که آب از تانک به سامپ وارد میشه دقیقا آخرین نقطه ای که آب روی پدها میریزه ...با تنظیم اون شیر هم ارتفاع آب داخل اورفلو را تنظیم میکنید هم اینکه صدای آب داخل لوله قطع میشع

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    سلام توسامپ در قسمت واتر پمپ حداقل فضا باید چقدر باشه عرض 30 سانت هست . طولش باید چقدر باشه

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahya.akbarzade نمایش پست ها
    سلام توسامپ در قسمت واتر پمپ حداقل فضا باید چقدر باشه عرض 30 سانت هست . طولش باید چقدر باشه
    اندازه خاصی نداره
    بهتره حداکثر ممکن را در نظر بگیرید چون در زمان تبخیر آب ، تاثیر مستقیم روی این قسمت داره و سطح آب مدام میاد پایین

صفحه 32 از 38 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)