فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,280
لایک لایک:  1,708
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 92 از 642 نخستنخست ... 42829091929394102142192592 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 911 به 920 از 6416

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    من تا اونجاي كه ميدونم طبيعي هستش و مشكلي نداره چون خرگوشا تا به رشد كامل ميرسن يه چند بار تقيير تيپ و هيكل ميدن ببينيد من الان مطمئن هستم كه با توجه به حساسيت و رسيدگي شما به برتي بايد تو روزهاي گذشته مثل توپ پشمكي شده باشه اما در يك مرحله كه ميخاد قد بكشه و يك پله بزرگتر بشه يكفعه شروع ميكنه به لاغر شدن از نظر ظاهري ، اما چرا از نظر ظاهري چون اگر شما با ترازو اونو هر هفته وزن كنيد ميبينيد كه وزني نه تنها كم نشده بلكه بيشتر هم شده ولي بخاطر رشد طولي استخوانهاش شما فكر ميكنيد لاغر شده و همونطور هم كه قبلا گفتم خرگوشي كه غذا خوردنش و بازي كردنش همچنان سرجاشه به احتمال خيلي زياد سالم هستش.

همکار قدیمی Shadi H آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    شادی حسن پور
    علایق
    حیوانات - موسیقی - اینترنت!
    تخصص
    تدریس و ترجمه انگلیسی و فرانسه
    حیوان خانگی
    دو تا گربه: دیزی و دُرسا
    شماره عضویت
    964
    میانگین پست در روز
    2.14
    باشه من تا شب یا اگه نشد تا فردا جزوهه رو تحویل میدم.

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    يكدنيا ممنون واقعا لطف بزرگي ميكنيد

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafakhri نمایش پست ها
    من تا اونجاي كه ميدونم طبيعي هستش و مشكلي نداره چون خرگوشا تا به رشد كامل ميرسن يه چند بار تقيير تيپ و هيكل ميدن ببينيد من الان مطمئن هستم كه با توجه به حساسيت و رسيدگي شما به برتي بايد تو روزهاي گذشته مثل توپ پشمكي شده باشه اما در يك مرحله كه ميخاد قد بكشه و يك پله بزرگتر بشه يكفعه شروع ميكنه به لاغر شدن از نظر ظاهري ، اما چرا از نظر ظاهري چون اگر شما با ترازو اونو هر هفته وزن كنيد ميبينيد كه وزني نه تنها كم نشده بلكه بيشتر هم شده ولي بخاطر رشد طولي استخوانهاش شما فكر ميكنيد لاغر شده و همونطور هم كه قبلا گفتم خرگوشي كه غذا خوردنش و بازي كردنش همچنان سرجاشه به احتمال خيلي زياد سالم هستش.
    غذاش خوبه بچم بازی هم می کنه برنامه خوابش هم مرتب شده اما آره قدش بلند شده اما دوست دارم یه کم تپل تر بشه می بینم لاغر دلم می گیره اتفاقا پلت هم خوب می خوره که خانم هارونیان می گفت خیلی مقوی هست اما به ذائقه خرگوشا جور در نمی یاد زیاد اما برتی اونقدر دوست داره که من سرش رو که باز می کنم هیجان زده می شه
    حالا مشکلی نداشته باشه فرشته کوچولوم سالم باشه بهش می رسم پرتر بشه

مرسی دوست عزیز از راهنماییت خیلی خیلی مرسی

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    و یه سوال دیگه ببخشید سوال های من تمامی نداره

برتی مدفوعش درشت تر شده و بو میده یه کم البته سفت هستا اما قبلا اینجوری نبود مدفوعش ریز بود و بو نمی داد اصلا

می خواستم ببینم مشکلی نداره؟؟؟؟

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    داشتم با لب تاپ کار می کردم کله برتی هم ناز می کردم یه چند مین دوستم زنگ زد باهاش حرف زدم برتی رو ول کردم یه کم ورجه وورجه کرد بعد رفت تو قفسش سر ظرف غذاش

طبق معمول واروش کرد من همینجور که با تلفن حرف میزدم رفتم تو ظرفش غذا ریختم بعدش داشتم کف قفس رو تمیز می کردممثل همیشه نمی دونم چی شد یکدفعه پرید رو دستم

دیدم حالت تهاجمی داره رفتم نزدیک تر سرش رو ناز کنم پرید صورتم خوب بود عینک داشتم اما گونه ها و لبم رو زخمی کرد خیلی خودم رو کنترل کردم صدا یا عکس العمل تحریک آمیزی نشون ندم اما یه کم عقب رفتم نه جوری که بخوره زمین تو بغلم رو پاهام اومد پایین اما خیلی ترسیده بود نمی دونم چرا مثل روزی که جارو برقی روشن کردن کنارش واسه اولین بار

سریع بغلش کردم مامانم صورتم رو با الکل پاک کرد الان هم بغلم هست حالت اضطراب و ترس دیگه نداره داره اون دستم رو لیس میزنه زیر ناخوناش رو هم تمیز کردم که لیس میزنه پوست چیزی نمونده باشه

حالا نگرانم ببینم این ترسیدن واسش بد نباشه اصلا نفهمیدم چرا عصبانی شد؟

از چی ترسید؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط الان واسم مهمه که این ترسیدن واسش بد نباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    بعد نیاز هست خودم هم برای صورتم مراقبت خاصی انجام بدم ؟

البته اگر می شه اول سریع واسه برتی راهنماییم کنید نگرانشم الان

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    تازه اگه صدا در نیاورد باید بگم کم کم یه صداام از خودش یاد میگیره دربیاره وقتی عصبانی شد که هشدار بده....خیلی وقتا گوش گوش اینکارو میکنه وقتی که خودش بره یه جا تاریکو دوس داره خلوت باشه کنارش دست ببرم سمتش...یا به خاک اره هاش حساسه دست بزنی اول گوشاشو میخوابونه صدا میده گوش ندم میپره رو دستم
    البته الان دیگه اصلا پرخاشگر نیستو درس شده اگرم بخواد هشدار بده مثلا بد نازش کنم دستمو با دندوناش میگیره اما فشار نمیده بعدم روشو میکنه اونور.... اما چنگو یا حتی گاز رو وقتی عصبانی بشه یا بترسه انجام میده شاید از یه حرکتت عصبانی شده... نترس خانومم اینا تو طبیعت کلییییییی استرس میگیرن هر روز اونی که کشندس براش استرس فوق العاده زیاده که اصلا اینجوری نیس خرگوش چنان جیغی میزنه که صداش کامل شنیده میشه و اصلا از خرگوش بعیده
    تو طبیعت وقتی گیر کنه و فک کنه دیگه مرد و گرفته شد همچین جیغی میزنه... که ممکنه اصلا درجا سکته کنه یا بعد چند روز بمیره وگرنه این استرسا که خطرناک نیست انقد نگرانت کنه

مهم نیست چقدر بالایی
    مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    خانومی؟ طفلک هشدارم که بهت داده وقتی خرگوش صدا دراورد اصلا دستتو نبر سمتش اون حالتی که میگیره واسه همینه که بهت بگه نزدیکش نری...
    اگرم خرگوش میترسید سریع دستتو نگیر رو پیشونیش نازش کن...فک کن کوچولو بودی یه دفعه یه چیز میومد جلو چشمات زهره ترک نمیشدی؟ از پشت گردنش اروم ناز کنو و کتفشو پشت گردنشو خیلی اروم بمال....تازه خیلی هم خوشش میاااااااااد...من اینکارو میکنم خرگوشم انقد خوشش میاد چشماشو میبنده سرشو کامل میچسبونه به زمین...امتحان کن...

مهم نیست چقدر بالایی

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    وای نمیدونم زهرا جون اولین بارش بود همیشه کله ش رو ناز می کنم خوشش میاد الان هم آروم تو بغلم نشسته

شاید چون با تلفن حرف میزدم بهش توجه نکردم ناراحت شد هیچ صدایی نداد فدای فرشته کوچولوم بشم

نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    ممکنه اما فک نکنم... بعضی وقتا اینجوری میکنن حتما دلایل خودشونم داره اون لحظه میترسه...ناراحته یا اصلا همون که گفتی برا بی تفاوتیت عصبانیه...خرگوشت داره بزرگ میشه خرگوش منم کوچیک بود حالت تهاجمی نداشت و حداقل من ندیده بودم بزرگ که شد هشدار دادنم یاد گرفت
    اول فک میکردم سرما خورده صدا خس خس میده سینش یا سرفه میکنه! اخه یه صدا میده از ته ته گلو هون...هونگ یا همچین مدلی ادم فک میکنه سرما خورده... بعد فهمیدم بزرگ شده و اینم حالت دفاعیشه مثلا!
    روانشناسی بدن یا همون بادی لنکویج خرگوش کمی شبیه اسبه... اگه گوشاش رو به جلو باشه حواسش به تو و حرفاتو گوش میده بهترین موقع که باهاش حرف بزنی... گوشاش رو بخوابونه عصبانی شده خفن! گوشاش رو اروم بذاره رو سرش یعنی ارومه و........
    قربونشون بررررررررررم...چقد خرگوشا مظلومن...حالت دفاعیشه مثلا ادم فک میکنه سرما خورده هیشکیو نمیترسونه!

مهم نیست چقدر بالایی

صفحه 92 از 642 نخستنخست ... 42829091929394102142192592 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)