فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,269
لایک لایک:  1,702
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 89 از 640 نخستنخست ... 3979878889909199139189589 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 6391

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نگـــــــــــــــــــــــ ــو زهرا تا من میرم سهم کاهو و جعفری و سیب قرمز برتی رو میزاره کنار یا میگه سیب قرمز سمیرم نداریم سیب امروز سفت هست(برتی دوست نداره)

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    ههه اخی....اخ گفتی سیب قرمز... خرگوش توام فقط قرمز میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟....فک کنم چون سیب زرد ترش تره خوششون نمیاد...خرگوشا خیلی شیرینی جات دوس دارن! اینو من تو یه سال قششششششششششنگ فهمیدم!
    الان دو ماهه به گوش گوش اصلااااا قند یه ذره ام ندادم ولی هنوز چای میاریم میاد میگرده دنبال قند تا توی استین لباستت هم میگرده! اگرم ببینه دیگه نمیشه بهش نداد ولت نمیکنه ادمم دلش میسوزه! یه عکسشم گذاشته بودم تو سایت... قندون رو زمین بود قندم نبود توش کمی تهش خاک قند بود کلشو کرده بود تا جایی که میشد تو قندون! دیوونه چیزا شیرینه!

مهم نیست چقدر بالایی
    مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

کاربر فعال arshamm آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    arsham barghamdi
    علایق
    directing/ iguana / jardini arowana
    تخصص
    director
    حیوان خانگی
    ,jardini arowana
    شماره عضویت
    1279
    میانگین پست در روز
    0.20
    من زیاد طرفدار خرگوش‌ها نیستم ( معمولان به عنوانه طعمه پایتن مشبک می‌بینمشون) ولی‌ واقعا؟!!!!

امروز که رفتم ماهی‌ طعمه واسه ویکتور بگیرم وقتی‌ داشتم انتخاب می‌کردم یه دختر اومد تو مغازه می‌خواست خرگوش بخره اول که یکم نگاشون کرد بعد به فروشنده گفت سفیدرو بهش بده فروشنده هم گفت خودت برش دار بیار آخه سرش شلوغ بود. دختر گفت میترسم!! یعنی‌ چی‌؟ خوب اگه می‌ترسی‌ چرا میخوایش؟ اومد یارو گرفتش و گذشتش تو یه نایلون مشکی‌ ( کاری با اینکه نباید حیوونا رو تو نایلون گذشت ندارم) وقتی‌ می‌خواست بده دستش حتا دختر نمی‌تونست از دسته نایلون بگیردش وقتی‌ هم که گرفتش خرگوشه یه تکون خورد ترسید ولش کرد پهن شد کفه زمین......
    واقعا کسی‌ این هارو مجبور کرده حیوون بخرن؟

نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    وای....واقعا این میخواد بخره چیکار؟؟؟ :(...ارشام اگه دوس نداری دلیل اینه خرگوش نداشتی...من قبلا کمی میترسیدم چون خرگوشی که دیدم وحشی و بزرگ بود بعد که مجبور شدمو نگهش داشتم عاشقش شدم... به جرااااات میگم تا به حال هیچ کس و هیچ چیز رو اندازه خرگوشم دوس ندارمو حاضر نیستم با بهترین چیزا عوضش کنم... واقعا دخترمه!...اتفاقا تعجب کردم دیدم تو اومدی تو این تاپیک!!!!!!!!!!!!!! اینجا همش 4 5 نفر میان
    اما واقعا به خرگوشا خیلی خیلی ظلم میکنن! خیلیا از گوشش میگیرن خیلیا اسباب بازیش کردن یا کسی بخواد خوبم نگهش داره اطلاعاتی نداره و خرگوشش مریضی دندون میگیره:(...سرگذشت تمام خرگوشایی که تو مغازه ها میبینی یا مرگ...یا قفس و شکنجه

مهم نیست چقدر بالایی

نام و نام خانوادگی
    arsham barghamdi
    علایق
    تخصص
    director
    حیوان خانگی
    ,jardini arowana
    شماره عضویت
    1279
    میانگین پست در روز
    0.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrarezaei نمایش پست ها
    وای....واقعا این میخواد بخره چیکار؟؟؟ :(...ارشام اگه دوس نداری دلیل اینه خرگوش نداشتی...من قبلا کمی میترسیدم چون خرگوشی که دیدم وحشی و بزرگ بود بعد که مجبور شدمو نگهش داشتم عاشقش شدم... به جرااااات میگم تا به حال هیچ کس و هیچ چیز رو اندازه خرگوشم دوس ندارمو حاضر نیستم با بهترین چیزا عوضش کنم... واقعا دخترمه!...اتفاقا تعجب کردم دیدم تو اومدی تو این تاپیک!!!!!!!!!!!!!! اینجا همش 4 5 نفر میان
    اما واقعا به خرگوشا خیلی خیلی ظلم میکنن! خیلیا از گوشش میگیرن خیلیا اسباب بازیش کردن یا کسی بخواد خوبم نگهش داره اطلاعاتی نداره و خرگوشش مریضی دندون میگیره:(...سرگذشت تمام خرگوشایی که تو مغازه ها میبینی یا مرگ...یا قفس و شکنجه

اتفاقا داشتم. خیلی‌ هم ناز بود فقط چون آدم رو خیلی‌ به خودش وابسته می‌کنه خوشم نمیاد ازش و واسه همین از آرونا ، پایتن و اینجور حیوونا خوشم میاد واسه این آفریده نشدن که بمیرن و ناراحت کنن آدم رو

نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    دقیــــــــــــــــــقا.... ادم بهش وابسته میشه...خیلی نازن...واااااای دلم واسه دخملم تنگ شد:(
    اون پایتن که گفتی ماره...اره؟؟؟؟؟؟؟....واقعا نگه میداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهم نیست چقدر بالایی

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    من که عــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــا شق برتی هستم تمام دنیا یک طرف برتی هم یک طرف

من صفحه ف...ی...س ب...و...ک رو ساختم بچه ها حالا چه جوری بهتون آدرسش رو بدم هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم باید میل بدید به میلتون بفرستم

نام و نام خانوادگی
    arsham barghamdi
    علایق
    تخصص
    director
    حیوان خانگی
    ,jardini arowana
    شماره عضویت
    1279
    میانگین پست در روز
    0.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrarezaei نمایش پست ها
    دقیــــــــــــــــــقا.... ادم بهش وابسته میشه...خیلی نازن...واااااای دلم واسه دخملم تنگ شد:(
    اون پایتن که گفتی ماره...اره؟؟؟؟؟؟؟....واقعا نگه میداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه پایتن مشبک که اصلا نمی‌شه تو خون نگه داشت واقعا خطرناک و پرخاشگره. ولی‌ بال پایتن هست که الان یکو سیصد پولشه و مسلما من اونقد ندارم پول مار بدم، ولی‌ اگه کسی‌ داره نمیتونه نگه داره موقت یا دائم مال هرکیو نگه میدارم تازه تراریوم هم دارم واسه ایگوانم سخته بودم حیف....

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshamm نمایش پست ها
    من زیاد طرفدار خرگوش‌ها نیستم ( معمولان به عنوانه طعمه پایتن مشبک می‌بینمشون) ولی‌ واقعا؟!!!!

امروز که رفتم ماهی‌ طعمه واسه ویکتور بگیرم وقتی‌ داشتم انتخاب می‌کردم یه دختر اومد تو مغازه می‌خواست خرگوش بخره اول که یکم نگاشون کرد بعد به فروشنده گفت سفیدرو بهش بده فروشنده هم گفت خودت برش دار بیار آخه سرش شلوغ بود. دختر گفت میترسم!! یعنی‌ چی‌؟ خوب اگه می‌ترسی‌ چرا میخوایش؟ اومد یارو گرفتش و گذشتش تو یه نایلون مشکی‌ ( کاری با اینکه نباید حیوونا رو تو نایلون گذشت ندارم) وقتی‌ می‌خواست بده دستش حتا دختر نمی‌تونست از دسته نایلون بگیردش وقتی‌ هم که گرفتش خرگوشه یه تکون خورد ترسید ولش کرد پهن شد کفه زمین......
    سنگدلی تو به چشماشون نگاه کردی به سرشون دست کشیدی ..........

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshamm نمایش پست ها

با اجازه مطلبت رو گذاشتم تو صفحه خرگوش سانان

صفحه 89 از 640 نخستنخست ... 3979878889909199139189589 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)