فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  12,265
لایک لایک:  1,701
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 75 از 639 نخستنخست ... 2565737475767785125175575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 741 به 750 از 6384

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر میهن پت f.fakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پریسا
    شماره عضویت
    5657
    میانگین پست در روز
    0.04
    خرگوشا فوق العاده اجتماعی هستن و اصلا نمیتونن تنهایی رو تحمل کنن.... حالا یا نیاز به توجه آدما دارن یا خرگوشای دیگه
    بهترین حالت نگهداری خرگوشا اینه که یه نر و یه ماده باشن ولی مشکل زاد و ولدشون یه مسئله جدیه......
    من خودم به شخصه موافق عقیم کردن هستم...... اینطوری اون بیچاره ها میتونن زندگی طبیعی خودشونو داشته باشن و ما هم از داشتن یه جفت خرگوش با خیال راحت لذت ببریم.

اما اما اماااااااااااااااا مسئله مهم اینجاست که عقیم سازی باید توسط یه دامپزشک بسیار بسیار بسیار بسیاااااااررررررررررررررر ر مجرب انجام بشه که قبلا چند باری اینکارو کرده باشه و تجربه موفقی در این زمینه داشته باشه.
    قسمت خطرناکشم همون داروی بیهوشیه که خرگوشا بهش حساسن و باید از نوع بسیار خوب و با دوز مناسب انتخاب بشه و یه دامپزشک حاذق میخواد.

حالا بچه ها اگه واقعا دامپزشک خیلی خوبی میشناسین که واقعا وارد باشه یه تحقیق کنین که قبلا این کارو انجام داده یا نه و به بقیه معرفی کنین......
    این نظر منه و فکر میکنم به نفع هم ماست هم خرگوشا........

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.04
    برتی و خانواده در چند سال آینده ( دختر یا پسر دو فرزند کافیست)

برتی هر روز صبح قفسش رو می ترکونه حوالی ساعت 6 صبح اما دیروز 3-4بار این کار رو کرد اما امروز بچه خوبی بود

بچه ها راستی تین کنف نرما که تو گل فروشی ها استفاده می کنن واسه زیر پای خرگوش خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر جدید Farid-1376 آواتار ها
    حیوان خانگی
    هــمـــســـتـــر
    شماره عضویت
    5776
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafakhri نمایش پست ها
    با سلام به شما دوست عزیز خدمتتون عرض کنم که ما به همه بچه ها توضیه میکنیم که خرگوش رو تکی داشته باشن چون خیلی سریع دچار انفجار جمعیت میشن و بعدم بطور قطع مجبور میشن چند تا زبون بسته رو اواره کنن و اینور و اونور واگذار کنن.....اما در مورد شرایط شما که جای کافی دارید بازم به مشکل برخواهید خورد چون واقعا انفجاری زیاد میشن ولی من به شما یه توصیه میکنم که قطعا هم دل خودت راضی میشه و هم ثواب داره و اونم اینه که این خونواده رو نزار از هم بپاشه چون بچه کوچیک دارن واقعا گناه دارن که الان تو این سن بی مادر بشن من توصیه میکنم همه اونا رو بگیرید نره رو موقتا جدا کنید تا بچه ها بزرگ میشن واسه اینکه ماده دوباره حامله نشه و مادر رو با سه تا بچه اش بزار تا زندگی کنن میتونی حداقل تا 5 یا 6 ماه از داشتن اینا لذت ببری و همینطور ثوابی رو که نمیشه تصورش رو کرد بعد که بچه ها بزرگ شدن میتونی ماده ها رو نگه داری و نرها رو به بچه های مطمئا سایت واگذار کنی در ضمن هر گونه کمک یا مشاوره ای که خواستی از شما دریغ نمیکنیم خودم به شخصه اگر تهران باشید و حتی نیاز به کمک حضوری من داشتید میتونید رو من حساب کنید
    ممنون!
    خودمم دلم نمیاد جداشون کنم! جا هم دارم برای نگه داریشون ولی اگه زیاد تر شن....! تهران هم نیستم که بتونم واگذار کنم! از این کسی هم که میخوام بگیرم 3 ماهه داره سعی میکنه واگذارشون کنه! اینجا کسی زیاد اهل نگه دارری از حیوون نیس! ماده 2باره حاملس الان فک کنم! ممکنه این آخه؟؟
    قرار شده تا 6-7 عید واسم نگهشون داره و بعدش بگیرم چون الان بگیرم مسافرت نمیشه رفت!
    نر رو چجوری باید جدا کنم؟! طوری که اصلا همدیگرو نبینن؟! این که باز از هم جدا میشن اگر هم همدیگرو بینن بی قرار نمیکنن؟!
    یه قفس 1*2 دارم میتونم نوبتی نر و ماده هارو آزاد بذارم در روز! ممنون میشم راهنمایی کنین!

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.51
    من با عقیم کردن خرگوش و یا هر حیوون دیگه ای صد در صد مخالفم...
    حیوون عذاب بکشه که........گناه دارن به خدا

مهم نیست چقدر بالایی
    مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.51
    بچه ها واسه خرگوشم یه خونه پیدا کردمو یه ماه بعد عید هم که هوا گرم شد میارمش توی حیاط خونمون... پاییز هم که میبرمش کلا دیگه شمال زندگی کنه و توی طبیعت
    ولی دنبال یه خرگوش میگردم که بذارم پیشش تا تنها نباشه.... کسی هم که واگذاریشو قبول کرده وقت بازی باهاش رو نداره
    یه خرگوش ماده میخوام اگه سراغ داشتید بهم خبر بدید.....دوس ندارم بخرم:(
    سرگرمی جدید گوش گوش من: بالش منو از جا دوخت پاره کرده... شبا خالی میکنتش صبا من پر میکنم دوباره شب خالی میکنتش!!!!!! کچلم کرده!

مهم نیست چقدر بالایی

نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.51
    امروز که جمعه بود چرا هیکشی نیومد؟؟؟... همیشه این تاپیک بالا بودا امروز افتاده این پایینا... از برتی هم خبری نبود امروز:)

مهم نیست چقدر بالایی

همکار قدیمی Shadi H آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    شادی حسن پور
    علایق
    حیوانات - موسیقی - اینترنت!
    تخصص
    تدریس و ترجمه انگلیسی و فرانسه
    حیوان خانگی
    دو تا گربه: دیزی و دُرسا
    شماره عضویت
    964
    میانگین پست در روز
    2.14
    برتی داره خودشو برا مامانش لوس میکنه!!! مگه این خرگوش خوشگله ما کار دیگه ای جز دلبری از مامانش هم بلده؟؟! زهرا جان شما چرا تاپیک جداگونه نمیزنی برای پسرت؟

نام و نام خانوادگی
    شادی حسن پور
    علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    964
    میانگین پست در روز
    2.14
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farid-1376 نمایش پست ها
    ممنون!
    خودمم دلم نمیاد جداشون کنم! جا هم دارم برای نگه داریشون ولی اگه زیاد تر شن....! تهران هم نیستم که بتونم واگذار کنم! از این کسی هم که میخوام بگیرم 3 ماهه داره سعی میکنه واگذارشون کنه! اینجا کسی زیاد اهل نگه دارری از حیوون نیس! ماده 2باره حاملس الان فک کنم! ممکنه این آخه؟؟
    قرار شده تا 6-7 عید واسم نگهشون داره و بعدش بگیرم چون الان بگیرم مسافرت نمیشه رفت!
    نر رو چجوری باید جدا کنم؟! طوری که اصلا همدیگرو نبینن؟! این که باز از هم جدا میشن اگر هم همدیگرو بینن بی قرار نمیکنن؟!
    یه قفس 1*2 دارم میتونم نوبتی نر و ماده هارو آزاد بذارم در روز! ممنون میشم راهنمایی کنین!
    ببین اصلا کاری نداشته باش دلشون میخواد یا نه.... اون ماده بدبخت پدرش در میاد، آره ترجیحا همدیگرو نبینن بهتره

امکان بارداری مجددش هم صد درصد هست. تا همین الان میدونی چقد این ماده بیچاره اذیت شده؟؟ دوبار بارداری پشت سر هم.... ای واااای

نام و نام خانوادگی
    شادی حسن پور
    علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    964
    میانگین پست در روز
    2.14
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrarezaei نمایش پست ها
    بچه ها واسه خرگوشم یه خونه پیدا کردمو یه ماه بعد عید هم که هوا گرم شد میارمش توی حیاط خونمون... پاییز هم که میبرمش کلا دیگه شمال زندگی کنه و توی طبیعت
    ولی دنبال یه خرگوش میگردم که بذارم پیشش تا تنها نباشه.... کسی هم که واگذاریشو قبول کرده وقت بازی باهاش رو نداره
    یه خرگوش ماده میخوام اگه سراغ داشتید بهم خبر بدید.....دوس ندارم بخرم:(
    سرگرمی جدید گوش گوش من: بالش منو از جا دوخت پاره کرده... شبا خالی میکنتش صبا من پر میکنم دوباره شب خالی میکنتش!!!!!! کچلم کرده!
    من خرگوش ماده دارم دیگه!!! چندتا میخوای؟!!!!!!!!

خرگوشت مگه پسر نیس؟؟ زیاد میشناااا... میشی مثل من ِ بدبخت!

نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.51
    عادت کردم این تاپیک رو باز کنم حداقل چند خط از برتی بخونم...دیگه یه روز که نمیاد دل ادم تنگ میشه:)
    شااااااااادیییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟.... حنا خانوم که میگم اسم پسره؟؟؟؟؟؟؟.... این همه میگم دخملم دخملم!...خرگوشم مادست خانومی
    اخه تو قسمت واگذاری گشتم اما خرگوش ماده نبود... گفتم اینجا بگم که بچه ها اگه تو سایتا دیگه اگهی دیدن بهم خبر بدن... وگرنه تو این سایت یه خرگوش نر هست فقط

مهم نیست چقدر بالایی

صفحه 75 از 639 نخستنخست ... 2565737475767785125175575 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)