فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,280
لایک لایک:  1,708
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 69 از 642 نخستنخست ... 1959676869707179119169569 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 681 به 690 از 6416

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    البته کم شدن حساسیت هام به این معنی نیست که دائم مراقبش نباشیم خودم و مامانم دارم کم کم به خصوصیت هاش آشنا می شم

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    بچه ها دوست من اومده بود دیدنم واسه برتی یه قلاده جلیقه ای خریده بود بیچاره فکر کرده بود جلیقه ست من دیگه جلوش چیزی نگفتم بعد که رفت برتی بیدار شده بود چون قرمز رنگ خودش رفته بود داشت باهاش بازی می کرد من گرفتمش واسش تکونش می دادم بازی می کرد گفتم اگر بدش نیاد یه کوچولو کنم تنش ببینم چه جوریه مقاومتی نکرد اتفاقا خوشش اومده بود میدوید دنبال بندش تو اتاق یه نیم ساعتی بالا و پایین پرید اونقدر که خسته شد گرفت خوابید با همون قلاده من آروم درش آوردم

امروز صبح که بیدار شدم دیدم هی کلش رو می کنه زیر این جلیقه تا می خواد بپوشش من دیگه تنش نکردم ولی تا خوابید باهاش ور میرفت که بپوشش

حالا می خواستم بپرسم اگر تنش کنم روز یه نیم ساعتی بازی کنه واسش ضرر نداره یا قایمش کنم که از سرش بپره؟؟؟؟؟

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    وقتی دوس داره فک نکنم مشکلی داشته باشه...
    اما فک میکنم اکثر خرگوشا بدشون بیاد این یه دونه......

همکار قدیمی Shadi H آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    شادی حسن پور
    علایق
    حیوانات - موسیقی - اینترنت!
    تخصص
    تدریس و ترجمه انگلیسی و فرانسه
    حیوان خانگی
    دو تا گربه: دیزی و دُرسا
    شماره عضویت
    964
    میانگین پست در روز
    2.14
    برتی با همه خرگوشا فرق میکنه!!!

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    قدر برتي رو بدون من اين همه خرگوش داشتم ( در مجموع بالاي 32 يا 33 تا كه ركوردم بطور همزمان 24 يا 26 تا بوده) ولي فقط و فقط يك خرگوش رو ديدم كه رفتار مشابه برتي داشته باشه كه البته دور از جون برتي منظورم عسلم هستش.هيچ خرگوشي رو نديدم تا حالا بتونه حتي يك نخ رو يك دقيقه روي بدنش تحمل كنه فورا تيكه پارش ميكنه ، و يا از تمام حيوانات ديگه (البته غير از خرگوش)به شدت ميترسن حتي يه سوسك كوچولو باشه ،چه برسه به اينكه بره با وبا بچه گربه رفاقت كنه و همديگر رو ليس بزنن (من خودم عين اين داستان شما در مورد گربه رو با خرگوشام تجربه كردم)و موارد ديگه اي كه تا الان از برتي براي ما تعريف كرديد تو خرگوشها خيلي نادر هستش و همونطور كه گفتم من فقط عسل خدا بيامرزم رو ديدم كه اينطوري بود، قدر اين برتي رو بدون چون اگر درست حدس زده باشم و از لحاظ هوش و تواناي اون چيزي باشه كه من فكر ميكنم، زماني كه بزرگ بشه مطمئنا باعث شگفتي شما خواهد شد.

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    در مورد جليقه بنظر من هم مشكلي نداره اگر دوستش داره بزار تنش كنه و بازي كنه ، اما مواظب باش و كنترل كن كه اجزا و متعلقات خيلي شيمياي و يا تيكه هاي ريز فلز نداشته باشه و يا اگر داره بكن و جداش كن و ديگه اينكه در مورد قلاده دو تا از دوستاي من اتفاق بدي براشون افتاد و اونم اين بود كه يك ميمون و يه سنجاب بخاطر اينكه بند قلاده دور گردنشون پيچيده شده بود خفه شدن و مردن پس براي كنترل خرگوشت هيچوقت از قلاده استفاده نكن و هروقت خواستي اونرو جايي بند كني حتما توي باكس يا قفس بزارش

نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    امروز خرگوشمو بردم تو انباری ببینم چیکار میکنه... اما همونطور که قبلا هم گفتم میترسه
    فقط یه قسمت که فرش داشت میرفت اون رو وامیستاد و نمیومد رو زمین حتی کاشی ها طرحم نداره که بگم پاشو اذیت میکنه یا سردو گرم نیست ولی چون تا حالا فقط روی فرش بوده میترسه
    خانومی من مثه هاپوا فقط دنبال پاهات میدوئه و انگار پاهات خرگوش باشن کشتی میگیره...و هیچ بازیی رو اندازه این دوس نداره... اما تا از فرش میرفتم بیرون حتی دنبال پاهامم نمیومدو کنار فرش وایمیستادو نیگا میکرد یا شهامت به خرج میدادو فقط دستاشو میذاشت روی زمین و بدنشو کش میداد تا برسه به من.. بعدم که میدید نمیشه کناره های فرش میدوییدو بعضی وقتاام پاشو میکوبید زمین تا بهم حالی کنه برم رو فرش بازی کنم...
    حتی برای قند که عاشقشه هم نیومد رو زمین...وقتیم که فرش رو تا زدم تا نره روش اومد رو پاهای من واستاد و دستاش رو گذاشت رو ساق پام تا بلندش کنمو بریم..دقیقا عین بچه هایی که از چمن میترسن!
    چیکار کنم ترسش بریزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرکار کردم فایده نداشت

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    مرسی دوست های گلم به خاطر راهنمایی هاتون امیدوارم برتی واقعا خرگوش خاصی باشه البته واسه من کلا خاص هست اما این بندی نیست علیرضا جان حالت چسبی داره و همین که صدای باز شدن چسبش رو می شنوه خودش رو می رسونه و فکر کنم به این دلیل خوشش میاد که من با این قلاده جلیقه ای کنترلش نمی کنم بندش از پشت میاد و و این می گیره بنده رو می کشه و ذوق می کنه نه هیچ چیز ناجوری روش نیست مارک trix هست .

و برتی روزهای اول خیلی می ترسید نمی دونم چرا از هر صدایی و جابجایی یه گوشه کز می کرد اما الان فقط صدای جارو برقی می ترسوندش از هر صدای بلندی جا می خوره اما ترس اونجوری نه

و یه سوال داشتم می خواستم بدونم از این کنف های نرم می شه واسه زیر پای خرگوش استفاده کرد دیروز تو گل فروشی دیدم خیلی نرم و جالب بود اما چون حالت بندی داره یه کم خطر ناک نیست ؟؟؟؟؟؟ البته میتونم با دست بازش کنم خیلی نرم هست اگر حساسیت نداشته باشن خیلی جالبه

اگر کسی اطلاعات داره یا تجربه ش رو لطفا راهنماییم کنید

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrarezaei نمایش پست ها
    امروز خرگوشمو بردم تو انباری ببینم چیکار میکنه... اما همونطور که قبلا هم گفتم میترسه
    فقط یه قسمت که فرش داشت میرفت اون رو وامیستاد و نمیومد رو زمین حتی کاشی ها طرحم نداره که بگم پاشو اذیت میکنه یا سردو گرم نیست ولی چون تا حالا فقط روی فرش بوده میترسه
    خانومی من مثه هاپوا فقط دنبال پاهات میدوئه و انگار پاهات خرگوش باشن کشتی میگیره...و هیچ بازیی رو اندازه این دوس نداره... اما تا از فرش میرفتم بیرون حتی دنبال پاهامم نمیومدو کنار فرش وایمیستادو نیگا میکرد یا شهامت به خرج میدادو فقط دستاشو میذاشت روی زمین و بدنشو کش میداد تا برسه به من.. بعدم که میدید نمیشه کناره های فرش میدوییدو بعضی وقتاام پاشو میکوبید زمین تا بهم حالی کنه برم رو فرش بازی کنم...
    حتی برای قند که عاشقشه هم نیومد رو زمین...وقتیم که فرش رو تا زدم تا نره روش اومد رو پاهای من واستاد و دستاش رو گذاشت رو ساق پام تا بلندش کنمو بریم..دقیقا عین بچه هایی که از چمن میترسن!
    چیکار کنم ترسش بریزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرکار کردم فایده نداشت
    آخی بمیرم واسش حیوونکی فداش بشم خب انباری رو واسش فرش کن تمیزش کن یه کاری کن حس امنیت کنه توش

نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    اخیییییییییییی نازی...خب عادت کرده دیگه...تازه اگه با یه صدا یه کاری هم انجام بدی عادت میکنه... مثلا موقع تولد که صدا اهنگ زیاده اول خرگوشم میترسید اما الان با شنیدن صدای اهنگ همچین میدوئه و میپره هوا تا خسته شه! یا اگه موقعی که بازی میکنی هرسری یه چیزی بگی یاد میگیره.. مثلا موقعی که میخوام با خرگوشم بازی کنم اگه دور باشه همیشه چه من چه بقیه بهش گفتیم بدوبدو بدو..دیگه وقتی میگیم بدو با سرعت میاد پیشمون
    واسه صدا جارو برقی هم یه پیشنهاد دارم...خرگوش من اولا خیلی میترسید اما الان وقتی بخوام روشنش کنم اول سریع روشن خاموشش میکنم و کمی بعد روشنش میکنم... خرگوش من ایجوری نمیترسه...البته اگه جاروبرقیو ببرم نزدیکش بازم میترسه!
    واسه بسترش هم اطلاعی ندارم...اما بعضی بسته ها هست که میفروشن...خیلی نرمو خوبه

مهم نیست چقدر بالایی
    مهم اینه که اون بالا لاشخوری یا عقاب؟!

صفحه 69 از 642 نخستنخست ... 1959676869707179119169569 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)