فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,275
لایک لایک:  1,703
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 68 از 641 نخستنخست ... 1858666768697078118168568 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 6404

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    ادرار برتی شیری رنگ شده چی کار کنم ؟

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    لطفا یکی من رو راهنمایی کنه دوباره ادرارش همونطور بود خیلی نگرانم؟؟؟؟؟

کاربر میهن پت f.fakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پریسا
    شماره عضویت
    5657
    میانگین پست در روز
    0.04
    عزیزم اینقد حساس نشو رو خرگوشت. مشکلی نیست.......

رنگ ادرار خرگوشا طیف وسیعی داره و فقط وقتی جای نگرانی داره که خیلی تیره بشه و یا خون توش باشه که اونوقت نشان دهنده دیهدراته شدن بدن خرگوش یا مشکلات کلیوی هست.
    قانون کلی ای که وجود داره اینه که رنگ ادرار خرگوشا به واسطه چیزی که میخورن تغییر میکنه. حتی گاهی حالات روحی خرگوش رنگ ادرارشو تغییر میده.

نگران نباش.

کاربر بسیار فعال alirezafakhri آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    شيري شدن رنگ ادرارش مشكلي نيست و كاملا طبيعي هستش و جاي نگراني نيست.خرگوشها عموما فقط وقتي خيلي كوچيكن ادرار اونها زلال و شفاف هست و وقتي بزرگتر ميشن ادرارشون كاملا كدر ميشه ........ولي بهر حال فراموش نكن كه اب هميشه در اختيارش بزاري علاوه بر شيري كه روزي دو ياسه بار بهش ميدي...ااما در مورد اينكه گفتي با خودم ببرمش يا نه من خودم شخصا با اينطور بيرون بردن موافق نيستم و شما اگر برتي رو توي قفس و يا لونه اش بزاري با مقدار كافي اذوقه و البته نه يك خرواركفايت ميكنه.خرگوشا كلا از مسافرت خوششون نمياد و غير از اون مخصوصا براي بچه خرگوشها صدجور حادثه در كمينشونه.و اگرم توي خونه ميزاريشون و نميبريش حواست باشه كه توي خونه ول نباشه كه كار دست خودش بده و بهتره كه در باكس و يا قفسش به خوبي محكم و بسته باشه كه يكوقتي نياد بيرون و تنها تو خونه ول بشه.
    ویرایش توسط alirezafakhri : 23rd February 2013 در ساعت 02:49 PM

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    وای یک دنیا ممنون از راهنمایی هاتون هم پریسا جون هم علیرضا واقعا خیلی کمک می کنید به من و برتی بدون شما باید روزی دو یا سه بار برتی رو میزدم زیر بغل میبردم دامپزشکی که معلوم نبود چی بسرش می آوردن

واقعا من و برتی بهتون مدیونیم

یک دنیا تشکر

کاربر ارزشمند zahrarezaei آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    زهرا رضایی
    شماره عضویت
    5586
    میانگین پست در روز
    1.50
    خانومی حساس نشو زیاد... من با همین حساس بازیا یه بار خرگوشمو مسموم کرده بودم
    موهاش تو تابستون میریزه و من نمیدونستمو با اینکه تلفنی از دامپزشک خودش پرسیدم ولی بازم برا اینکه زودتر بفهمم چیه بردم پیش یه دکتر دیگه و قطره ای که دکی دادو زدیم بهشو مسموم شد
    و اینکه همه دامپزشکا که بد نیستن عزیزم...نترس ازشون فقط باید یکیو که میدونی کارش خوبه انتخاب کنیو ببری پیش اون..
    به نظر من که دکترا عمومی برا خرگوشا مناسب نیستن چون فقط تئوری در حد اطلاعاتی که تو نت هست بلدن... من تا حالا چنتا خرگوش کوچولو بردم پش دکی عمومیو پشیمون شدم...حتما پیش متخصص جونده ها ببر... اگه تهران هستی دکتر رستمی تو دانشگاه تهران خوبه... انقلاب.. من خرگوشمو اونجا میبرم و تا حالا که راضی بودم...حتی نحوه گرفتن خرگوش تو دستش یه جوریه که خرگوشم با اینکه بغلی نیست اروم میشینه و هیچی نمیگه
    همه دکیا بد نیستن خانومم

نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    اين اقاي دكتر هموني هستند كه گفتيد براي معاينه دندون خرگوشتون رو ميبري پيشش؟ بعدش تو مطبش دستگاه راديولو‍‍‍‍ژي داره؟ براي معاينه ريشه دندوت خرگوشا؟

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrarezaei نمایش پست ها
    خانومی حساس نشو زیاد... من با همین حساس بازیا یه بار خرگوشمو مسموم کرده بودم
    موهاش تو تابستون میریزه و من نمیدونستمو با اینکه تلفنی از دامپزشک خودش پرسیدم ولی بازم برا اینکه زودتر بفهمم چیه بردم پیش یه دکتر دیگه و قطره ای که دکی دادو زدیم بهشو مسموم شد
    و اینکه همه دامپزشکا که بد نیستن عزیزم...نترس ازشون فقط باید یکیو که میدونی کارش خوبه انتخاب کنیو ببری پیش اون..
    به نظر من که دکترا عمومی برا خرگوشا مناسب نیستن چون فقط تئوری در حد اطلاعاتی که تو نت هست بلدن... من تا حالا چنتا خرگوش کوچولو بردم پش دکی عمومیو پشیمون شدم...حتما پیش متخصص جونده ها ببر... اگه تهران هستی دکتر رستمی تو دانشگاه تهران خوبه... انقلاب.. من خرگوشمو اونجا میبرم و تا حالا که راضی بودم...حتی نحوه گرفتن خرگوش تو دستش یه جوریه که خرگوشم با اینکه بغلی نیست اروم میشینه و هیچی نمیگه
    همه دکیا بد نیستن خانومم
    عزیزم مرسی

من شیرازم اینجا هم دکتر متخصص جوندگان نیست یا من نمی شناسم

یکی هم بهم معرفی کردن اوایل که برتی رو آورده بودم گفت : بهش یونجه ندیا بیارش واکسن بهش بزنم شبش با این انجمن و شادی جون آشنا شدم دیدم ای دل غافل و خلاصه فرشته کوچولوم نجات پیدا کرد.

نام و نام خانوادگی
    alireza fakhri
    علایق
    حیوانات.شیمی .ماکت
    تخصص
    مهندس عمران
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    2164
    میانگین پست در روز
    0.50
    دوستان عزیز الان بیست و چهار ساعت میشه که خبری از خرگوش کوچولوی دوستمون برتی بانی نیست البته برتی بانی اسم خرگوشه هستش که تو این یکی دو هفته اصلا سابقه نداشته .لازم هست به عنوان مدیر تالار جوندگان و علی الخصوص خرگوش یکمقدار ابراز نگرانی کنم برای این برتی ، و فقط امیدوارم که بلای سر این خرگوش کوچولو نیومده باشه و نگرانی من بیمورد باشه ، از بچه ها هم اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم که بقیه بچه ها رو در جریان بزاره. در هر صورت وقتی به عنوان عاشقای حیوانات با این کوچولوها وقتی اشنا میشیم، سرنوشت اونها هم برای ما مهم میشه.....خلاصه از همه دوستای گلم متشکرم.

نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafakhri نمایش پست ها
    دوستان عزیز الان بیست و چهار ساعت میشه که خبری از خرگوش کوچولوی دوستمون برتی بانی نیست البته برتی بانی اسم خرگوشه هستش که تو این یکی دو هفته اصلا سابقه نداشته .لازم هست به عنوان مدیر تالار جوندگان و علی الخصوص خرگوش یکمقدار ابراز نگرانی کنم برای این برتی ، و فقط امیدوارم که بلای سر این خرگوش کوچولو نیومده باشه و نگرانی من بیمورد باشه ، از بچه ها هم اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم که بقیه بچه ها رو در جریان بزاره. در هر صورت وقتی به عنوان عاشقای حیوانات با این کوچولوها وقتی اشنا میشیم، سرنوشت اونها هم برای ما مهم میشه.....خلاصه از همه دوستای گلم متشکرم.
    وای مرسی علیرضا جان که اینقدر نگران برتی هستی

به لطف شما دوستان عزیز برتی فرشته کوچولوی من خوب هست

چشمش نزنم نفسم رو

امیدوارم مشکلی پیش نیاد مجبور بشم مزاحم شما بشم

البته علیرضا جان تو تاپیک برتی بانی یه کم از شیرین کاری هاش نوشتم

به قول مامانم بد اداست مثل مامانش واسه غذا خوردن

صبح کاهو خریدم شستم آوردم اومد یه دندون کوچولو زد نخورد تعجب کردم یه کم خوردم دیدم مثا همیشه ترد نیست و شیرین خلاصه باید از این ببعد کاهوها رو هم در مغازه تست کنم بگیرم

خلاصه علیرضا جان دارم سعی می کنم حساسیت هام رو کم کنم تا برتی من واسه خودش یه خرگوش مستقل بشه و یه بچه لوس ناز نازو نشه

از طرف خودم و برتی فرشته کوچولو ازت به خاطر حمایت هات و نگرانیت بابت برتی تشکر می کنم

صفحه 68 از 641 نخستنخست ... 1858666768697078118168568 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)