واگذاری فوری، نیاز به یک سرپرست مهربان برای یک بچه گربه زیبا و زجر کشیده

واگذاری بچه گربه ۴ ماهه زیبا و دوست داشتنی

فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  12,484
لایک لایک:  1,871
مخالفت مخالفت:  4
صفحه 657 از 671 نخستنخست ... 157557607647655656657658659667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,561 به 6,570 از 6703

موضوع: پرسش و پاسخ کلی در مورد خرگوش شکلان

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    الناز روانفر
    شماره عضویت
    15733
    میانگین پست در روز
    0.13
    واااای ممنونلطف کردید واقعا

کاربر جدید
    شماره عضویت
    15431
    میانگین پست در روز
    0.21
    سلام بچه ها خرگوش من شبها نمی ذاره من بخوابم چون تو اتاق خودم نگهش میدارم البته توی قفسه ولی از 12 شب به بعد خودشو محکم میزنه به نرده ها ی قفسش و با دندونش سعی میکنه اونا رو بکنه و هی به همه جا پنجول میکشه. شبها فقط دو سه ساعت می تونم بخابم بقیه ش از سر و صدای نانا نمیتونم!! من روزانه یکی دوساعت آزادش میذارم .حتی گاهی شبها که خیلی سر صداش آزار دهنده میشه مجبور میشم توی اتاق ولش کنم ولی بدیش اینه که تا صبح اتاق رو کثیف می کنه و در ثانی میپره روی تخت یا منو گاز می گیره یا موهامو می کشه. آیا راهی هست بتونم روزها خسته ش کنم که شب بخوابه>؟؟؟؟ نمیتونم توی راهرو هم بذارمش چون حس میکنم اونجا براش سرده. البنه شایدم من زیادی حساس شدم !!

یک سوال دیگه امروز یکم بهش شیر دادم شیر پگاه
    البته خیلی کم
    ولی خیلی خیلی دوست داشت میتونم باز بهش بدم ؟؟؟؟؟؟

تیم مدیریت کل سایت animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.30
    نقل قول نوشته اصلی توسط nana66 نمایش پست ها
    سلام بچه ها خرگوش من شبها نمی ذاره من بخوابم چون تو اتاق خودم نگهش میدارم البته توی قفسه ولی از 12 شب به بعد خودشو محکم میزنه به نرده ها ی قفسش و با دندونش سعی میکنه اونا رو بکنه و هی به همه جا پنجول میکشه. شبها فقط دو سه ساعت می تونم بخابم بقیه ش از سر و صدای نانا نمیتونم!! من روزانه یکی دوساعت آزادش میذارم .حتی گاهی شبها که خیلی سر صداش آزار دهنده میشه مجبور میشم توی اتاق ولش کنم ولی بدیش اینه که تا صبح اتاق رو کثیف می کنه و در ثانی میپره روی تخت یا منو گاز می گیره یا موهامو می کشه. آیا راهی هست بتونم روزها خسته ش کنم که شب بخوابه>؟؟؟؟ نمیتونم توی راهرو هم بذارمش چون حس میکنم اونجا براش سرده. البنه شایدم من زیادی حساس شدم !!

البته خیلی کم
    سلام ، اسباب بازيهاي مهيج ، لوله هاي تو در توي عريض كه مخصوص بازي خرگوش و جوندگانه براش تهيه كنيد. جاي خرگوش توي قفس نيست دوست من !! طفلي داره اذيت ميشه ، بيخود نيست انقدر بي تابه . گوشه أمني از اتاق با قفسه فلزي مشبك مثل لينكي كه براتون ميزارم يه خونه قشنگ و ازاد براش درست كنيد ، هم اخلاقش خوب ميشه هم ارامش داره ،شما هم راحت استراحت ميكني . گناهداره اونجوري ، پرخاشگر ميشه و استرس براي جوندگان حساس اصلا خوب نيست .

http://mihanpet.ir/showthread.php?t=29955

چند ماهشه ؟ شير خوبه ، اگر باعث اسهال نشه . روزي دوبار كافيه .چون كلسيم هم داره و علوفه ديگه اي هم كه مصرف ميكنه حاوي مقادير زيادي كلسيمه و باعث رشد ريشه دندان ميشه ، روزي يكبار هم كفايت ميكنه كم لاكتوز يا بدون لاكتوز باشه . اگر هم كه مشكلي با شيرهاي لاكتوز دار نداره با احتياط و در مقادير كم بديد كه سيستم گوارش عادت كنه .

کاربر جدید
    شماره عضویت
    15431
    میانگین پست در روز
    0.21
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، اسباب بازيهاي مهيج ، لوله هاي تو در توي عريض كه مخصوص بازي خرگوش و جوندگانه براش تهيه كنيد. جاي خرگوش توي قفس نيست دوست من !! طفلي داره اذيت ميشه ، بيخود نيست انقدر بي تابه . گوشه أمني از اتاق با قفسه فلزي مشبك مثل لينكي كه براتون ميزارم يه خونه قشنگ و ازاد براش درست كنيد ، هم اخلاقش خوب ميشه هم ارامش داره ،شما هم راحت استراحت ميكني . گناهداره اونجوري ، پرخاشگر ميشه و استرس براي جوندگان حساس اصلا خوب نيست .

http://mihanpet.ir/showthread.php?t=29955

چند ماهشه ؟ شير خوبه ، اگر باعث اسهال نشه . روزي دوبار كافيه .چون كلسيم هم داره و علوفه ديگه اي هم كه مصرف ميكنه حاوي مقادير زيادي كلسيمه و باعث رشد ريشه دندان ميشه ، روزي يكبار هم كفايت ميكنه كم لاكتوز يا بدون لاكتوز باشه . اگر هم كه مشكلي با شيرهاي لاكتوز دار نداره با احتياط و در مقادير كم بديد كه سيستم گوارش عادت كنه .
    از راهنماییتون سپاسگزارم
    والا درست نمیدونم ولی فکر کنم 5 ماهش باشه حالا یکم ،کم تر یا بیشتر.
    لینکو نگاه کردم. قفسش تقریبا شبیه عکس اولیه ست توی لینک.
    مگه اینکه با وسعتش مشکل داشته باشه. چون مکانش کمتر از یک متره. ممکنه برای این باشه؟
    راستی شیر رو گرم کنم یا سرد بخوره؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.30
    از راهنماییتون سپاسگزارم
    والا درست نمیدونم ولی فکر کنم 5 ماهش باشه حالا یکم ،کم تر یا بیشتر.
    لینکو نگاه کردم. قفسش تقریبا شبیه عکس اولیه ست توی لینک.
    مگه اینکه با وسعتش مشکل داشته باشه. چون مکانش کمتر از یک متره. ممکنه برای این باشه؟
    راستی شیر رو گرم کنم یا سرد بخوره؟
    این قفسها برای خرگوش اصلا مناسب نیست به فضای ازادتر و بدون سقف احتیاج داره. جدای ازین، خرگوشتون بالغه و نا ارامیها به این موضوع هم مربوط میشه.
    شیر سرد ( نه خیلی سرد) میتونن بخورن ولی برای اسپاسم نشدن دستگاه گوارش، خیلی کم گرمش کنید.

کاربر میهن پت
    علایق
    حیوانات و پرندگان، مسافرت، پیاده روی، خرید
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    13610
    میانگین پست در روز
    0.11

البته خیلی کم
    سلام.دوست عزیزم دقیقا این یکی از دلایلی هست که من به شخصه معتقدم خرگوش حتما حتما حتما باید قسمتی مربوط به خودش داشته باشه. جایی مثل تراس، حیاط پشتی که از وجود گربه امن باشه و غیره. دو اینکه خرگوشا سرما رو خیلی راحت تر از گرما تحمل میکنن.خرگوش من توی تراس زندگی میکنه و برای بازی میاد تو خونه. لونشو براش از کف تراس فاصله دادم و قالیچه خوشو انداختم کفش و اطراف لونش بجز درش پلاستیک گرفتم و روی پلاستیک پتو و موکت انداختم. حتی درش هم پتو انداختم اما یه تیکه کوچکشو باز گذاشتم خودش از اون گوشه میره داخل و میاد و راحت تنفس میکنه و هوا کم نمیاره.کدوم شهرید و هوای شهرتون تا چند درجه سرد میشه؟

کاربر میهن پت
    علایق
    حیوانات و پرندگان، مسافرت، پیاده روی، خرید
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    13610
    میانگین پست در روز
    0.11
    سلام. دوستان من تصمیم گرفتم که خرگوش یک سال ونیمه خودمو عقیم کنم.میشه هر کسی خرگوش نر عقیم کرده از تجربش بگه؟ چه خصوصیات اخلاقی توی خرگوشتون تغییر کرده؟ چقدر بهتر شده؟ اروم شده؟ دوران نقاهتش چطوری گذشت؟ چه مراقبتایی داشت؟ و هر اطلاعات مهم دیگه. ممنون

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.30
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa67 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من تصمیم گرفتم که خرگوش یک سال ونیمه خودمو عقیم کنم.میشه هر کسی خرگوش نر عقیم کرده از تجربش بگه؟ چه خصوصیات اخلاقی توی خرگوشتون تغییر کرده؟ چقدر بهتر شده؟ اروم شده؟ دوران نقاهتش چطوری گذشت؟ چه مراقبتایی داشت؟ و هر اطلاعات مهم دیگه. ممنون
    سلام
    http://mihanpet.ir/showthread.php?t=28206

http://mihanpet.ir/showthread.php?t=8407

کاربر جدید
    شماره عضویت
    15766
    میانگین پست در روز
    0.07
    سلام دوستان. امروز دیدم ادرار خرگوشم سفیده مثل شیر. توی تاپیک دیدم ادرار سفید توی بچه خرگوش ها طبیعیه ولی خرگوش من بالغه. دیروز یکم ساقه کرفس هم خورده بود. امکانش هست از اون باشه؟ و اگه از اون نیست برای چیه؟
    اگه کمکم کنید ممنون میشم. خیلی نگرانشم

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.30
    نقل قول نوشته اصلی توسط Animalholic نمایش پست ها
    سلام دوستان. امروز دیدم ادرار خرگوشم سفیده مثل شیر. توی تاپیک دیدم ادرار سفید توی بچه خرگوش ها طبیعیه ولی خرگوش من بالغه. دیروز یکم ساقه کرفس هم خورده بود. امکانش هست از اون باشه؟ و اگه از اون نیست برای چیه؟
    اگه کمکم کنید ممنون میشم. خیلی نگرانشم
    سلام ، چند ماهشه؟ تا به حال مشكلات ادراري ، عفونت ، درد هنگام دفع ، ليس زدن مداوم مهبل پيش نيومده براش؟ فقط يكبار تغيير رنگ داشته؟ الان وضعيتش چطوره؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)